HCE Fórum

1324325327329330600

Komentáře

  • Pesoutovi velké díky, opravdu tu odvedl kus práce! Kometa má logiku byl tam ambice sou tam jiný...treba se zas za pár let vrátí proč by ne tak to prostě chodí! Ale za mě to změnu už chtělo! Venca +někdo uvidíme kdo...jen pokud opravdu jde měl by si ten kádr udělat ten kdo to povede! Chápu podpis Gigiho pokud je to on... Ale první obránce Bartejs z Brna?? To je defenzivní bek viz statiatiky a to nevím nevím... Me moc nesedí ani Mikyska nezdá se mi lepší než naší mladí Tureček nebo Vodička nebo, že by byl lepší než Doudera co šel za něj se Sikem... První bek bych viděl nekoho jako byl Senky nebo Stritesky prostě bek co má body ale ne defenzivni Bartejs. Nemusí bejt špatnej, ale není to první bek to vůbec!
  • Jak tipujete Novotnýho výkony?
    Zesere se a potvrdí, že to není gólman pro vrchol sezóny, nebo nám dokáže opak?
  • Jen se budu modlit aby to byl stejnej model jako teď a sestavoval si tym ten trenér. Venca si myslím fakt ideální volba i pro jednání s hracema je ferovej kazdej ho respektuje! Jen ne Vanka zpět jako manažera co vše s hracema řídí a podepisuje to by byla naše zkáza!
  • Co je s Bartejsem? On sem jde?
  • No Novotnak chyta za nejlepsi obranou v lize,tak se neni cemu divit.Kazdopadne,golman je to vybornej,k tomu ta super obrana pred nim,Hradec bude hodně vysoko.
  • Kanis
    Jo jo, to má být ten první obránce. Pesout ho sem stáhne a pak podepíše Brno. Snad nám tím nechtěl uškodit 😁
  • To jsou ale jen zatim reci, " jedna baba povidala" dufam tedy.
  • Ted cucim na Hradec s Bolkou,a kdyz tak nad tim premyslim,tak jak je mozny,ze kdyz Novas podepsal po 3 kole s Bolkou,chyta za Hradec?
  • Kanis
    Protože nová smlouva platí od 1.5.2022?
  • upraveno 20. březen 2022
    @kanisLogicky podepsal s Bolkou smlouvu na příští sezonu. Tuhle sezonu měl smlouvu s námi a my jsme zbytek jeho smlouvy na tuhle sezonu vyměnili za zbytek smlouvy Štěpána na tuhle sezonu. Takže Novotný místo aby dochytal sezonu pod smlouvou u nás, dochytá ji za Hradec a příští sezonu už půjde chytat do Boleslavi, tak jak má údajně od třetího kola této sezony podepsáno.
    Post edited by Vossy on
  • Ještě doplním, že stejně jako měl Filip podepsáno v průběhu sezony v Boleslavi, měl už kolem nového roku podepsáno Štěpán u nás. Když na to přišel Kmoníček, tak se nasral (protože mu Štěpán předtím tvrdil, že podepíše jen v zahraničí a ne jinde v extralize) a přišel za Holoubkem s nabídkou na tenhle trade.
  • @Kylekatarn takže v podstatě Hradec převzal smlouvu Novase a my smlouvu Lukeše? Chápu to správně? By mě zajímalo teda jestli to pro nás vůbec bylo nějakým způsobem zajímavý tenhle trejd udělat už v v průběhu sezóny:) protože si úplně nemyslím že by Lukeš bral v HK o moc méně peněz než u nás Novas, tam jsou precijen jiný finanční možnosti.
  • Screepy
    podívej s jakyma cislama šel do Hradce. nemyslím si, že mu tam vysolili 200 a víc
  • Aha,dekuju za objasnění
  • No kazdopadně Luky se predvedl celkem obstojne,bude dobrej.Jen chce zapracovat na těch odrazenejch strelach od něj,páč těch bylo dost,a jsou z toho zbytečný šance pro soupeře,nebo teda byli.
  • A nějak mě ani nechybí celkem častý chyby Novase, kdyz vyjizdel za branu.
    No a Bolka včera celkem přeKVApila
  • Casty chyby? Novas tu hru predevsim paradne zrychloval....
  • Ty občasný chybky plynuly právě z toho zrychlení hry od Novase, to bych mu určitě nevyčítal, byl to takový hokejový Neuer:)
  • No nevim,s tim s Vami uplne tak nesouhlasim.Jestli neco timhle zrychloval,tak sance soupere.
    Kolik z toho bylo golu v nasi siti,ani nepocitam.

  • K internímu infu se dostanu jenom zřídka, takže tohle čerpám z veřejných zdrojů.

    Pokud tomu správně rozumím, Štěpán i Filip měli smlouvu do konce sezony. Filip podepsal na další sezonu v Boleslavi a Štěpán u nás. Takže Hradec převzal zbytek Filipovo smlouvy s tím, že u nich dochytá konec sezony a pak odejde. My jsme převzali zbytek Štěpánovo smlouvy + jsme s ním podepsali novou smlouvu na další léta.

    Výměnu pravděpodobně inicioval Kmoníček. Naštvalo ho, že když Štěpánovi nevyšlo vyjednávání se zahraničím, začal jednat o smlouvě s náma, místo s Hradcem. Viz třeba https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/stepan-lukes-hradec-kralove-posledni-zapas.A220131_648547_hokej_rou

  • @Kylekatarn jo to mi takhle jak píšeš dává smysl. Mě spíš šlo o ten ekonomický aspekt věci, Filipovo odchod nás v podstatě nějak zásadně mrzet asi nemusel, protože nakonec jsme do toho předkola šli také a tam bychom vypadli Filip nefilip..a Lukeš se tu aspoň mohl začít rozkoukávat aby věděl do čeho jde 😄
  • múj názor na Novase,ještě nikdy tady nebyl golman, kterej by tak skvěle hrál holí.za několikrát třetí bek. Jeho okamžité rozehrání, okamžitě otáčelo hru a nevhazovalo se u nás v pásmu. 
  • @Viking67_ moje řeč, škoda že nemáme statistiku kdy jsme naopak třeba my získali po tomhle rozehrání pásmo nebo jsme měli gólovou šanci. Myslím že by to byly zajímavý čísla. Přesně z téhle perspektivy je třeba se na to dívat, že z toho občas byla minela je halt vedlejší efekt. Když to srovnám třeba s Mensim, tak ten měl proti novasovi práci s holí poloviční.
  • Kaše je zraněný a nebo už úplně vypadl že sestavy Sparty?
  • Koukám včera v Jihlavě se na vítězném golu domácích podepsali všechno bývalí hráči Energie.
  • Vossy: viděl sem fotku z Chlapíkovo svatby a tam měl Kaše nohu v sádře.
  • Myslim, ze Pesoutovi patri podekovani a jsem zvedav kdo dorazi. Nejake tipy? Myslim, ze takovy standardni je Venera, ne? ten taky z mala upletl hodne... ted je ale to malo hodne malo + ten tym je sestavenej na Pesoutuv hokej.
    Jo a zajimalo by me zda uz mel naznaky z Komety par mesicu + zda se to potvrdilo kdyz Zabransky prijal roli asistenta? Ja jen kdyz uz mluvime o necestnem Novasovi. 

    Kazdopadne, trenere, hodne stesti! 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters