HCE Fórum

1323324326328329601

Komentáře

  • Stig
    Skoda ze se k prvnimu centrovi neprida Zikmund...

    A u toho prvniho obrance si taky nejsem uplne jistej. Ale tak treba vystreli jako tuhle sezonu Pluto
  • @pOne pánové aby bylo jasno, já zásluhy Pešouta v HCE v žádném případě nerozporuju, pracoval s materiálem s jakým pracoval, pracoval s financemi s jakými pracoval a v rámci toho jaké měl možnosti tak z toho vytriskal v podstatě maximum a tohle klidně podepisu. Kádr uzkej, když vypadl někdo z prvních dvou pětek tak nebylo odkud brát, nechával brousit led mladý kluky, místo zadarmo drahých vyhazovačů televizorů. Ano, konečně někdo kdo to tady vzal za správný konec, ale taky k tomu konečně dostal pravomoci a za svou práci a výběr hráčů byl zodpovědný a tak je to v pořádku. Pokud by sem měl jít někdo jiný po něm, tak by to mělo fungovat v úplně stejném systému a měl by jasně představit vizi a rámec ve kterém chce pracovat. Všichni víme že tady už se (pokud nám nespadnou z nebe miliardy) nebudou kupovat top plejeri, tady se budou budoucí diamanty maximálně brousit a je spíš otázka jestli tu chvíli vybroušený zůstanou (viz Flek třeba). Takže proti Pesoutovi nic. A o Latalech a podobných pánech nazývající se trenéři o tom se bavit samozřejmě nebudem. Ano, na přetřes přichází otázka, koho za něj..a tam teda sám odpověď neznám, protože v českým rybníku někoho takového ulovit je dost obtížný ne li nemožný.
  • Screepy
    Mozna bude volny Hynek :D
  • To snad radsi Vilema nebo Jarmilu.... =)
  • No hele,dle těch Pesoutovych slov si myslím,že zůstane.
    Já budu rád.
    Sice řekl jen,že je ještě brzy, nicméně on by řekl,jestli bude končit, či ne.

    Noooooo,a takže i Vitky se vzepřeli 👏👏👏
  • Ty bláho 🤣🤣🤣,slyšeli jste Vondrce? 🤭🤭
    Prej zase dva výsledky 3:2,no o tom už se jí vážně bude celý léto zdát 🤣🤣🤣
  • Ne (jí),ale mi tam mělo být.
  • upraveno 16. březen 2022
    pOne: Vzdycky najdes neco dost spatnyho, s cim to srovnani vyplyne jako hrozne super varianta. Zalezi vzdy na uhlu pohledu. Ja mu vubec neberu kredit za to, co se tu v poslednich letech udelalo. Mimo finálovou a titulovou sezonu to je fakt hodny uznani, respektu a mozna druha nejvetsi kontinuita a smysluplna prace vubec.

    Ale jak uz tady zaznělo, herne to musi jit taky dopredu - a souvisi to urcite s hráčským kadrem, ale jsou v tom i prvky, ktery se letos neustale opakovaly a srazely nas predevsim vysledkove dolu. A pokud ma MP plan, jak udelat i herne zase krok dopredu a zkusit s tim tymem neco novyho, at klido zustane a budeme mu tleskat i dekovat nadale.

    VnZ: V Bolce to evidentne otoci, ale u nas by proste musel hodne budovat a nedostal by material, na ktery si ukaze, coz v Litvinove i Bolce byl ten pripad. Navic mu tady asika asi nikdy nebude delat rovnocennej partak, coz je dalsi minus. Za me nejsme ve fazi, kdy by on byl spravna volba…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • @kanis Kde co Vondrc říká?
  • Nevím jak Vy, ale já si tuhle sezónu opravdu užil. Jen si vzpomeňte na hru jakou jsme předváděli před Pešoutem. Dali jsme gól a kladli pasti ve středním pásmu a nevím kde ještě... :-) Radši výsledek jak letos ve Vítkách, kdy jsme po 1.tř prohrávali 5:0 a nakonec sice padli 7:6, ale pro mně lepší, než vítězství 1:0 nad Bolkou z předloňska a nekoukatelná zabetonovaná holomajzna. Nemluvě o tom, že zápasy letos byly opravdu napínavé - prohry o gól s kýmkoliv jsou jen o troše štěstí. Loni bylo - viz 4:5 ve Zlíně, letos ho bylo trochu míň. ALE - podle mně to jde ve vlnách, takže příští rok se zase obrátí k NÁM! Chtěl bych ještě říct - Pešout tomu tady dal směr a myšlenku která se mně osobně líbí a proto bych byl moc rád kdyby v tom pokračoval. Smysluplná náhrada za něj není a na beton co předváděl letos Litvínov, nebo MB, nebo Olomouc opravdu nejsem zvědavej!!! Rulík, Růžička nebo Mlejnek pro nás prostě nejsou trenéři který by mohli na Pešouta smysluplně navázat. A na hokej z minulého století opravdu nejsem zvědavej. Letos ani loni nebyl nikdo kdo by si mohl být jistý že si na nás udělá body, a to tady nebylo vždycky pravidlem. Za mně určitě udržet Pešouta a pokračovat v započaté práci!!! A koneckonců - 3x za sezónu porazit Plzeň je určitě taky k NEZAPLACENÍ
  • Pesout si sestavuje tym, Pesout by mel zustat. Jediny duvod proc by mohl byt nahrazen je, pokud by se v kazdodennim kontaktu s muzstvem uz trochu opotrebovali. Ale i tak by mohl zustat aspon jako sportovni reditel/manager. Musim rict, ze pro vary se mi varianta trener=sportovni manazer libi nejvic.   
  • To je zajímavý, dřív by se tady po 12. Fleku vyhazovala i uklízečka a teď je situace dramaticky rozdílná:))
  • Na konci rozhovoru =) =)
  • Co vlastně Mikuš a Hanousek?
  • Z Energie jste odcházel kvůli bližšímu dojezdu za rodinou domů na Slovensko. A nyní jste zpět, jak to vnímáte?
    Já jsem to neměl úplně ve svých rukách. Myslel jsem, že budu ve Zlíně hrát. Oni mě ale chtěli vyměnit a čekalo se jen na to, za koho a kam to bude. Nakonec si vybrali hráče z Energie, proto jsem tady. Moje situace je stále stejná, máme malá dvojčata. Ale takový už je hokejový život, musíme si poradit a nějak to zvládnout.

    Nemyslim si ze tu bude i pristi rok
  • neřekl bych, že Mikúš zůstane. Počítejme - nový 1 centr, Hladonik v 2., Černoch ve 3. a Jiskra či Osmík ve 4. + možnost, že Kulich po draftu nepůjde do zámořské juniorky. Nemyslím si, že za takovéto situace by obě strany měly zájem.

    JInak by mne zajímalo, jestli jsem to s tím Tuominenem trefil
  • Ten Vitkovickej mansaft se až neuvěřitelně uzdravil,když i pro ně jeli záchranky 🤣🤣🤣🤣
  • Ten Konrád to řekl dobře
  • No a s tím Touminenem? Neblázni ☺️
    Bude to Gigi
  • upraveno 17. březen 2022
    Post edited by pepin on
  • Karlovarskej fanoušek se o konci svýho hlavního trenéra poprvé dozví jen tak mimochodem v článku o kometě........

    Nechávám to bez dalšího komentáře.
  • No to já taky teda🤐🧐
  • Ale asi ho chápu,sice já osobně bych byl za jeho setrvání,ale chápu,že má trenérsky na víc,a látat tady mezeri nit po niti,se mu už nechtělo,kór když dostal nabídku z Komety.
    Chápu,už držím hubu,ať se mu daří 👏👍
  • Kdepa máme vlastně Kafkojc?
  • Tak Pešout jde do Brna a možná půjde i Flek s ním
  • Lee: u Fleka si myslím že buď zahraničí a nebo zůstane.
  • upraveno 18. březen 2022
    @lee Flek s ním, aby byl až druhej v pořádí, protože chtějí za každou cenu podepsat ještě Muellera? To asi neklapne  B)
    Post edited by HCE_Majkl on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters