HCE Fórum

1322323325327328591

Komentáře

  • Škoda!!Trocha štěstí nám scházela! Rozhodně nás nepřejel nějakej válec vzhledem k rozpočtum...ten výsledek 3-2 to je letošní prokletí!!
    Souhlas, že ale cíl se splnil!
    Taky si myslím, že Pesoutovi velké díky, ale chtělo by to už okyslicit! Už nema co tomu dát s hráčem taky celkem preslapi, Věnců nechtěl on!Kaše, Lauko, Kulich ale jinak všechno vedle a že to není malej seznam... Venca a někdo k němu...Líbil by se mi Rulik je to Varak, ale Patera by nebyl taky marnej :D
    Lukeš poslední zápasy ukázal, že by to mohlo bejt dobrý!
    Obrana letos 3- až 4
    Útok bych dal 2
    Rachůnek to tahá sám pac nemá centra a těžko říct jestli někdo jinej než Griger mu sedne... V tomhle kádru nikdo...
    Líbil by se mi Gorcik zpátky ve Znojmě valí vyloženě má tam centra myslím Prokese zkusil bych oba to jsou naše možnosti!
    Hlavně ne žádný podprůměrný co kazdou sezónu 2-3 přijdou! To raději naše mlady!!!
    Jiskra, Tureček, Benda,Vodička,Smajda, Rymon... Je tam co brát... Lepší jak Myskar, Imo, Pruzek, Mikiska...
  • Tohle je fér =), lepší udělat to první, než to vytvoří někdo jiný B)


    Jinak je velká škoda, že jsme vypadli, leč rozložení sil a nehokejové okolnosti mluvily jasně. Je super, že nemusíme čekat 5 týdnů na baráž a ještě jsem si skoro zázrakem mohli střihnout tři zápasy play-off na úkor nejtradičnějšího klubu z nejtradičnějších :)
  • Tak nějak člověk tohle kousne, žádná ostuda se nekonala.
    Je mi kluků líto,makali do úmoru, nestačilo to, nicméně jim alespoň za mě,patří obrovský dík, páč jsem si to užíval jak za mlada.
    Jinak je mi teď strašně líto Honzíka Hladonika.
    Jestli si to tady bude třeba číst,tak Honzo, nevadí.
    Chyba se stane,je to sport,a hold,se stalo.Svet se neposere.
    Kluci díky 👍👍👍
  • Flek


    Byl to pro vás poslední zápas za Karlovy Vary?
    „Ještě nevím, nechci předbíhat. Ale ta možnost tady taky je. Prožil jsem tady krásných 10 let, jsem ve Varech doma. Uvidíme, co bude, není to tak, že na sto procent odcházím.“

    Cítíte, že by vám ale změna mohla prospět, nakopnout kariéru ještě výš?
    „Nemyslím si, že úplně změnu. Ale netajím se, že mým snem vždycky bylo, abych šel do zahraničí. Nějaká jednání probíhají, tak uvidíme, jak to dopadne. Teď situace ve světě není úplně růžová, dotýká se to i sportu, což samozřejmě není to nejdůležitější. Uvidíme ale, co přijde.“

    Postoupili jste do extraligy, třikrát za sebou hráli play off. Pokud odejdete vy, pak možná i trenér Martin Pešout, je čas, aby začala v klubu zase nová etapa?
    „Upřímně vůbec nevím, kdo na odchodu je a kdo ne. U mě není taky nic jistého, tak se uvidí, jak se tým bude skládat dál. Je možné, že tady budu pokračovat, je možné, že tady vůbec nebudu.“


  • Spokojenost. Kluci to odmakali, prohráli s hlavou nahoře a s vědomím, že se nemají za co stydět, protože tomu dali maximum. Kulisa dneska taky byla výborná, prostě se sešlo všechno co k hokeji patří. Škoda že to nevydrželo aspoň o zápas dýl, chyběla troška štěstí. Ale je potřeba sportovně uznat, že Pardubky byly ve všech zápasech o kousek lepší a ten postup si zasloužily. Teď oddechnout, vydržet a v srpnu zase odznovu. :-)
  • Type your comment@Vosa1
    Ahoj omlouvám se ale jsem teď trochu zmatenej. Koukal jsem na zápas ze záznamu bez zvuku (dítě spalo) a já teda do přečtení dnešní diskuze žil v tom, že se hraje na 4 vítězné zápasy tak jako to píšou tu. Trošku mě teď zarazilo, že tu hovoříme o vypadnutí? Nemělo se hrát na 3 vítězné jen předkolo a zbytek klasicky na čtyři?  :confused: Nebo to je zase nějaká covid změna pravidel?
  • @FolťasHCE Tohle ale bylo předkolo. Jen ho letos nehrály 4 kluby, ale rovnou 8 klubů (12 postoupilo, 4 přímo do ČF, 8 do předkola). Protože to ale je furt je předkolo, hrají ho všechny kluby jen na 3 vítězné zápasy. Na 4 vítězné se bude hrát až klasicky čtvrtfinále.
  • No ruku na srdce.
    Nemuzu za Flicka mluvit, každopádně za mě půjde pryč,na 99.9%
    Tak nějak jsem o tom prostě presvedcenej,a nebylo by divu.
    Budiž mu přáno,odvedl tady neskutečně moc práce,pokud půjde,osobnenmubto za zle mít nebudu.
  • No a jinak,pokud by se hrálo i v úterý,nevím,kde bych sehnal náhradní hlasivky 🤔🤭☺️🤣
    Ty moje po dnešku total vypověděli službu,já do toho dal maximum,a myslím,že i ostatní přítomní v RockNet Aréně,co přáli výhru Naší Energii.
  • Za mě dobrý, ten tým na víc stejně neměl kvalitu. Včera to nebyl vůbec pěkný hokej, ani z jedné strany. Pardubice jsou kvalitativně výš, takže postup zasloužený a pro nás úspěch že jsme to v posledních kolech urvali :)první lajna bohužel nemá tu údernou sílu kterou bychom od nich potřebovali, Rachna se tam motá jak Maďar v kukuřici, Flek sice jezdí po zadku ale ten efekt je dost spekulativní. Celou sezónu jim chyběl kvalitní centr a bez něj se to prostě udělat nedá. Tam bych viděl ty rozdíly zápasů kde jsme rupli o gól, klobouk dolů před Vondráčkem, kdo by byl před sezónou řekl že se takhle vyhoupne nahoru. Co bude další sezónu těžko predikovat, skrz aktuální situaci v KHL. Flek pokud odejde tak je jasný že cizina, myslím že pokud by měl zůstat v ELH tak zůstane doma, prachy tu měl dobrý. S Lukešem se dá pracovat, Novas to už nebude, s tím musíme být smíření, ale špatný brankář to není. Jinak dal stavět na našich mladých klucích, low budget tým:) mě to nevadí.
  • Hodně otevřený rozhovor s Martinem Pešoutem. Mluví tam o podepsaném 1. centrovi a 1. obránci na příští sezónu a také kritizuje Filipa Novotného, že podepsal už ve třetím kole smlouvu s Mladou Boleslaví...
    https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/extraliga-predkolo-play-off-karlovy-vary-martin-pesout.A220315_092427_hokej_itit

  • upraveno 15. březen 2022
    Není to nic proti nikomu, ale Pešout by měl odejít a Flek především kvůli svojí kariéře taky... Co s náma bude, to nevím...
    Novotný je velký zklamání...
    Post edited by three7 on
  • Snad první obránce nebude další Kotvan
  • Hele ja nevim.Celkem tady dost pisete o konci Pešouta.Můj nazor je ten,že by urcite zustat měl.
    Mansaft si sklada temer sam uz od zacatku,co tady je.To,ze nema na lepsi poskladani,asi urcite neni jeho triko.
    S tim jake ma moznosti si myslim pracuje velice slusne,a Ti hraci mu věří.Ano,je fakt,ze nekdy se nejaky hrac nepovedl dle predstav,to ale asi nejsme prvni klub,a ani Pesout neni prvni trener,kterymu se neco nepovedlo.
    Za mě at pokracuje dal,ja s tim problem nemam,ba naopak.
  • Já bych se taky Pešouta lehce zastal... Mít první lajna kvalitního centra, tak by celá sezona a hodnocení - včetně kouče - vypadaly jinak.
  • upraveno 15. březen 2022
    Já to beru i trochu z jiného úhlu pohledu, Pešout tady odvedl za posledních 10 let nejvíc práce ze všech trenérů co tu byli, to už mu nikdo neodpare a myslím že jeho angažmá předčilo veškerá očekávání, kór v našem českém rybníčku, kde se dokážou trenéři točit jak na obrtliku. Ale kolikrát je lepší odejít v dobrém než abychom ho v půlce příští sezóny hnali vidlema, protože to bude smrdět barazi. Já si myslím že všeho do času a nový kyslík by nám prospěl, Pesoutovi bych poděkoval za skvělou práci a zkusil to zas chvíli s někým jiným, někým kdo dostane stejné pravomoci a tím pádem zodpovědnost padá na jeho hlavu v podstatě kompletně. Jinak to s Novasem jsem nevěděl, nechci mu sahat do svědomí, ale je to trochu prasárna.
    Post edited by Screepy on
  • myslím, že nebýt Pešouta, tak jsme možná stále v pralese s malou šancí na postup, ale asi už je pomalu čas, aby přišel jiný trenér, co dá mužstvu nový impulz a trochu změní herní styl, protože nás mají všichni přečtené.

    Když se kouknu na NYR a co tam udělala výměna Quinna za Gallanta, tak to je velký rozdíl. Ale bohužel tady není k dispozici jeho obdoba.

    Upřímě jsem ale zvědav, kdo je tím novým 1 centrem, který nejspíš dostane k sobě Rachnu a asi Fleka či Beryho (podle toho, jestli Flek podepíše ve Švajcu).

    No a co se týče Novotného... Chápu, že hráč podepíše v průběhu sezony jinam, ale to bych čekal třeba v lednu, rozhodně ne po 3 kole. To je dost nefér k týmu, kde aktuálně hráč je.
  • vykon v predkole dobry. co nam chybelo jsou body prvni lajny. Cernochova lajna a Kulichova hraly lip a na tom se da stavet.
    souhlaim s Pesoutem, ze vidim zlepseni oproti lonsku. Uspet muzeme jen kdyz si spousti veci sedne. Kadr nikdy nebudeme mit super siroky. Co se tyce jeho pokracovani jako trenera, tak hodne zalezi jak to citi muzstvo respektive zda za nim jdou. Nevim zda tam je ci neni trochu "partnerska" unava. Proto taky asi v sezone prisel Venca.
    Novas - zadne pravidlo neporusil a nemel jsem pocit, ze by chytal nejak hur protoze to mel v hlave. Nevim jak to rekl v klubu ci v kabine, ale zase bych z toho tragedii nedelal. Uz je pryc, tak co...  
  • To ze by Novotny podepsal uz ve tretim kole, bych bral trochu s rezervou. Pravda to muze byt. Ale kdyz vysel clanek na iSportu, tak Pesout psal, ze teprve pristi tyden zacnou jednat (clanek vysel v listopadu/prosinci) Nevim nevim jestli by je Novas tahal za nos. Na druhou stranu mrknete za jakych okolnosti trejdoval Hradec Lukese...

    Jinak jeste k Pesoutovi. Ano, patrimu velky dik. Ale jeho obhajoba mladyho kadru a prostoru mladym je uplne scestna. Navic absolutne nedokazal takticky reagovat a tri roky hral jen svuj styl. Pro soupere jsme pak byli jak trikrat prectena kniha.

    Mimochodem me dost zajima jak se bude vyvijet situace s golmanama. Lukes asi bude jasna jednicka. Na Habala se bude tlacit Hamalcik kteryho mame podepsanyho a vypada ze ma velky potencial. Pak mame jeste Horaka kterej zas bude akorat zaskakovat v Chebu...


  • Dal bych mu jeste urcite sezonu,myslim tim Pesouta.Donekonecna tady asi nebude,ale tu sezonu bych mu dal.
    Podobne to bylo se Zdendou Venerojc.
    Budoval si tady mansaft ted nechci kecat,myslim 2/3 sezony?
    Potom odesel po prohranym finale,a sezonu na to,udelali titul s Palcem.Nemyslim si,ze to bylo tou zmenou trenera.
    I to sam Palec rekl,ze prisel ke skvele pripravenemu mansaftu,a ze nemusel ani kolikrat nic rikat.
  • Nechám se překvapit, jak to dopadne. Kvalita kádr, rozpočet atd atd atd - se vším souhlas, nebýt Pešouta, plácáme se v Chance lize, dal tomu směr, náboj, koncept, skládal si hráče. Nikdo mu tohle neupírá a patří mu samozřejmě velké díky. Já ale souhlasím rozhodně s názorem, že letos jsem herně neviděl progres. Ten tým potřebuje mít i jiný herní prvky a variabilitu, jinak to dál nepůjde...

    S Novotným si myslím také své. Ale i kdyby to bylo po 3. kole, tak tady odchytal zatraceně dobrý zápasy a víc zápasů nám vychytal než že by je "pustil". Navíc hodit do placu tuhle informaci, abych odvedl pozornost, to je totálně mimo a jako argument je to zatraceně laciný, sorry...

    Snad půjde opravdu o posily a uvidíme, jak bude kádr vypadat na příští sezónu. Pokud by se to bohužel nepromítlo v lepším postavení v tabulce, začne se zase mluvit o přebudování kádru a začneme to mít zatraceně těžký...
  • Mam pocit, ze Pesout k tomu tady ma vztah. A jsou veci, ktery za penize nekoupis. Byl bych rad, kdyby pokracoval. Byt jsem mu naprosto neveril (receno diplomaticky), udelal to tady z nuly. Zavedl tady uplne jinej rad, nez tu byl. Kdo by misto nej prisel? Nejakej trener, kteryho by akorat zajimala rocni smlouva a za rok (nebo driv) by sel o dum dal? Jsem spis pro nejakej koncepcni pristup. A dava mi spis smysl, aby Pesout pokracoval. Myslim, ze v ramci moznosti dela, co muze. Muzeme videt x chyb. Ale ke dnu to tu (zatim) nejde.
  • pOne:
    Presne tak,moje rec
  • Ten první centr je pro nás tak známý, že se stačí trochu zamyslet a každý z vás na to musí přijít:)) bude se jednat o comeback:))
  • Já mám problém s naším herním projevem, který se jak píše VnZ už ohrál jak deska, my nemůžeme pořád hrát to samý, to bylo fajn první dvě sezóny, ale teď to chce fakt nový kyslík a to nám už Pešout ve vší úctě k němu nedá. Má zásluhy, které mu už nikdo neodpare a za mě to byl tehdy super kauf.
  • Screepy: Musis vzit potaz, s jakym materialem pracuje. Myslis, ze nekdo jinej by to delal lepe? Mne staci si vzpomenout na nejakej sportmanagerskotrenerskej splacanec typu Latal-nekdo a muzu s cistym svedomim rict: Stokrat radsi tenhle stav. Co ma Pesout delat s tim, ze Rachna hraje jak na rohypnolu? A ze proste jsou omezeny moznosti. Neni kym nahradit vycichly hrace. Hraje, kdo ma ruce nohy....

    Taky se mi libi, ze ten tym ma stavu obratit obcas zapas. Pamatuju doby, kdy jsme dostali jednu flaksu, druhou flaksu a mohlo se jit domu na serial.....

    Ve mne treba navrat do extraligy nakopl nejakej zajem o hokej vubec. Protoze jsem nad nim tou dobou uz 10x zlomil tvoji hul. Kdyz byl ohlasen Pesout jako "ten zachrance", zlomil jsem ji s dovolenim pojedenacte. Postupne jsem ji poslepoval. Ale nezapomnel. Ani na Lataly. Ani na tenhle restart KV hokeje...
  • Na eliteprospects pisou,ze by mel asi dorazit Jozef Balaz… https://www.eliteprospects.com/player/272987/jozef-balaz
  • upraveno 15. březen 2022
    Jinak Sokolov slaví historický úspěch a postoupil dnes přes Třebíč do semifinále první ligy :o

    @pOne Naprostý souhlas, Pešout to tady hodně pozvedl, troufnu si říct, že zachránil profi KV hokej a nikoho lepšího, navíc se vztahem ke klubu, rozhodně neseženeme. Místo jeho vyhazovu bych se spíš bál, že nám ho někdo sebere
    Post edited by Vosa1 on
  • Vazne jen uvaha...
    Myslite, ze telocvikar (Rulik) by byl spatny trener?
  • upraveno 15. březen 2022
    Screepy

    jestli comeback tak to bych neviděl na Grígera či Kašeho, ale na Henriho Tuominena
    Post edited by 12Stig12 on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters