HCE Fórum

1321322324326327591

Komentáře

  • Jo, já si všechny góly zařval pěkně na stadionu. S ještě mezi Litvinovaka, který okolo mě na hlavní tribuně seděli. 👍😁 Ale bylo to tam vše v klidu, protože ty jejich fans paka byly na druhý straně. A ještě jsem to po zápase zhodnotil s Pospíšilem z ČT. 😎
  • @Skopec a co ti řekl? :))
  • upraveno 8. březen 2022
    Toho času na Twitteru...
    Máme tu asi novou minikauzu 😂. Náš příspěvek tam vzbudil docela kontroverze. Co si o takovém příspěvku od oficiálního klubového účtu myslíte?

    Za mě je to docela vtipný a v pohodě =)

    Odpověď Litvínova mi přijde docela upjatá... :#

    Někteří to vyloženě neunesli =)

    A tohle je připomínka jednoho ještě ostřejšího příspěvku z minulosti od Bolky:
    Post edited by Vosa1 on
  • Snad se nebude opakovat historie…padá to i na ten samej datum :s =)
  • FeryBo
    To neboj,to bude opacne =)
  • Za mě je takovéhle špičkování na twitteru úplně v pohodě. Jen musíme čekat, že se nám to vrátí  :).
  • Type your comment@FeryBo
    historie se nikdy neopakuje, blbé je, že události ano :D
  • @Screepy - když to vezmu ve zkratce - taky se náramě podivoval nad tím, koho napadlo udělat z KV arény přijímací středisko pro UK, když máme určitě spoustu dalších volných prostor a pak jsme probírali celkově stav českýho hokeje. A samozřejmě pogratuloval k postupu do předkola. =)
  • Rozumim spravne, ze az porazime PCE, tak pujdeme na Hradec? Sice nepreju Filipovi Novotnemu nic spatneho, ale kdyby jeste ty nasi kluci zastavili jeho sen vyhrat titul... sezona paradoxu. Tak at se klukum dari...

  • Nebuďme jak v Pardubicích kde se námi už ani nezabývají a řeší jen čtvrtfinálového soupeře a jak rychle projdou do semifinále. Hezky krůček po krůčku a po finále si řekneme :)
  • Tak jak to dneska dopadne chlapci. Vaše tipy?

    Já 3:4pp
  • Hoši ne že bych byl skeptik, ale je třeba si říct že favorit je jasný, my můžeme jen mile překvapit a tím myslím tak, že to nebude 3:0 v sérii pro Pardubice:) Nicméně síla obou mužstev je více méně zřejmá.. samozřejmě je to hokej, začíná se od nuly a puk je z gumy:))
  • Tak škoda,nicmene se urcite na tom vykonu od zacatku druhy tretiny,da stavet.Nakonec pernikum cvakala prdel,aby to vedeni vubec udrzeli,coz je dobre.
    Zitra na ne vlitnout,a zkusit je potrapit,jeste vice.
  • Žádná ostuda se nekonala, za mě naprosto v pohodě 👏
  • No nic, snad se v Chomoutově rozloučíme důstojně :)
  • upraveno 12. březen 2022
    Je to další hořká pilulka a s nadhledem bych to určitě jinak. Nakonec se ta sezóna může odškrnout jako splněný cíl, i když.... A vím, že ještě ukončená série není, ale doufám, že nás čeká trochu jiný pokračování do dalšího roku, i když nevím konkrétně jaký.

    Budu se letos opakovat, ale Pešout z toho týmu dostal, co mohl, ale teď už tam víc neni. Někteří hráči jsou hodnoceni spíš jménem než výkonnostní, ale to nechme k tomu novému startu. Nerad bych tu hodnotil jednotlivý jména, ale nemít Čečeho lajnu, jsme tak o dvě třídy horší. Za mě musí přijít k týmu jinej trenér, Peši udělal neskutečnou práci a za tu děkujeme...

    Včera škoda, dneska škoda, ale upřímně je to pro PCE naprosto zasloužené...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Je to o tom s čím se pereme celou sezonu a to je koncovka. Těch šancí tam bylo na 3 zápasy ale prostě máme hráče kteří využijí každou 5. Občas je zápas kdy se zadaří častěji, ale bohužel není to konstantní. Kolik zápasů jsme letos prohráli o gol.
  • Ja bych nad tim hul jeste urcite nelamal.Dvakrat je (doma) porazit dokazeme,a potom u nich,se muze stat cokoliv.Kor kdyz by to bylo 2:2 na zapasy,myslim,ze by byli 5 zapas daleko nervoznejsi,nez Naši kluci.
    No uvidime.
  • To by museli hrát už od první třetiny.Ty začátky jsou hrozný ;)
  • Ty utkání jsou vyrovnaná. Sice nás vždy první třetinu motaj, ale pak se to srovna. Problém je, že nám nehraje Rachůnek s Flekem. Dva zápasy a ani bod. I ve hře to vypadá, že to mužstvo stojí spíš na Černochovo lajně... šanci vyhrát utkání máme, ale potřebujeme jejich bodovej přísun 

    Jo a Lukeš dobrý 
  • Uvidíme, každopádně,šance v zápasech máme,jen to nesmíme lepit pořád do toho jejich sněhuláka.Zbytecne z něj děláme golmana.
  • HCE Majkl: Je potreba se podivat, kdo hraje za nas a kdo za Pardubice. A za Trinec. A za Hradec. A za Spartu. To je proste nesrovnatelny. Miracle on ice je moznej, ale musi se to sejit. Jsem z nas taky trochu zklamanej. Cekal jsem vic. Ale kdyz to vemu s odstupem..... Je fakt uspech nesestoupit. S tema moznostma, jaky mame.

    Nedavno jsem cetl diskusi dvou fanousku PCE. Jeden spekuloval, ze by bylo dobry posilit (po jejich prohre u nas). A ten druhej mu napsal neco ve smyslu: Tywoe jaky posily? Podivej se na sestavu nasi a na sestavu Varu. A v tom je ta podstata.

    Rachna pro me obrovsky zklamani. Obcas zablesk, vetsinou nuda, sed. Predrzovani puku, casty ztraty puku z toho pramenici.

    Neda se svitit. Skromny moznosti, skromny ocekavani.... Jsme radi, ze dame dohromady 6 obrancu a 4 utocny rady..... Neni kde brat. Uzkej kadr. Hraje se obden.
  • Uprimne nechci aby kterykoli z ceskych hracu hrajicich KHL letos reprezentoval. At to hrajou kluci z jinych soutezi.
    Tohle je fakt moc:
    https://www.hokej.cz/kluby-khl-se-zapoji-do-propagandy-povinne-musi-podporit-valku-s-ukrajinou/5063910

    Jestli si ty krvavy rubly chteji uzit, tak jen do toho, ale karma je zdarma. :angry:
  • Nevite nekdo,v kolik tedy jedou dnes busy do CV?
    Pisou,ze v 17hod od Areny,ale zda se mi to brzy,kdyz se hraje az od 19.
  • Jestli se někdo chce dneska obohatit na letní dovolenou tak Olomouc jasná volba, Vítkovice by teď porazil i Sokolov s tou jejich marodkou, nechápu Řezníčka že jim to neodložil..
  • Celkem by mě zajímalo jak dlouho bude Frka ještě bavit hrát na farmě, když letos má jen 3 starty v NHL. Musím říci, že by byl suprovou posilou, hlavně s jeho pumelenicí 
  • Suprovou posilou Sparty :)
  • :-) ze by brousil s Kasem ctvrtou presilovkovou dvojici...

    zanechme sneni a doufejme, ze se dneska splasi pusky Flekovi s Rachunkem.
  • Radsi mi reknete,v kolik jedou ty busy =)
  • pOne: Naprostej souhlas, a jak jsem psal, tak s nadhledem a odstupem to vezmu jinak. Máme splněno, že jsme do předkola došli a ten závěr byl takovej malej zázrak. Ale mě jde kompletně o celou sezónu kde prostě jsou věci, který i tenhle kádr musí zvládnout lépe. Někteří hráči prostě výkonnostně nejsou tam, kde by měli/mohli.

    Ale co, dneska to snad ještě neskončí a bude důvod se jít podívat ještě jednou! :-)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters