HCE Fórum

1320321323325326590

Komentáře

  • Přesně tak z celé ČR jsme skoro nejdál! Všude jinde je jich mnohem mnohem vic a nějak to zvládají aniž by někdo ve svém městě vymyslel takovejhle paskvil. Nikoho to jinde nenapadlo nebo mu to neprošlo...
    Kulhánek odepisuje na emaily na dotazi v tomhle se aspoň od Vanka nebojí...
    Ale stejně má svoji hlavu a ve zkratce jak je ta situace vážná (to bych bez něj nevěděl! ) prostě nechtěl aby prej stali ty lidi na mrazu venku....
  • chlapi nelijte to pivo z oken...

    nevim, neorganizuju pomoc ukrajincum. ale je jich 45 tis registrovanejch a pres 100 k v republice. Vary nemaji jiny "velkopplosny" prostor typu vystaviste nebo nejake kongresove centrum. a porad myslim, ze tohle je dulezitejsi nez hokej. je to k nasr.ni, ale valka/covid snad taky nebude kazdy rok.

    asi je fajn "nadavat"/"urazet" kraj pripadne mesto. sice z velke casti nam tuhle zabavu dopravaji, ale kazdy ma pravo na nazor. kulhanka jsem nevolil a nebudu, ale myslim, ze se situace v politice v podstate uklidnila a zatim vetsina podporuje hokej. vzhledem k ekonomickemu vyvoji doufejme, ze to vydrzi i do budoucna protoze uplne normalni to neni.

    ted na LIT. Bylo by krasne seknout klub s dvojnasobnym rozpoctem... Uvidime jak se vydari MDZ :-)    
  • Otazka do pranice.
    Kde by pripadne PPO hrali?Kdyby zitra Litvajz šmikli?
  • @kanis podle mě taky Chomutov, však Kladno teď bude mít 6 týdnů pauzu před barazi:)
  • No,mam v tom pripade asi o zitrejsim vitezi jasnejsi myslenky.
  • Jdu hodit něco do Tipsportu na zítřek na Litvínov..je to nekolegialni vůči našim klukům ale já myslím že karty jsou už rozdány. Nebudeme přece platit Chomutovu za pronájem zimaku, fanoušci se tam všichni taky nedostanou, je tam spousta faktorů které ukazují na to, že my už máme v podstatě po sezoně .
  • @Screepy Na druhou stranu nelze věřit tomu, že by to hráči dobrovolně vzdali. Ale chápu, že možná někde vzadu v hlavě budou mít zaseto semínko pochybností ve stylu, "proč bychom se snažili, když potenciální play-off stejně bude stát za nic..." a že to možná zítřejší výsledek ovlivní  :/
  • Druhá věc je že hráči mají ve smlouvách nějaký bonusy za PO
  • Těžko říct,jak se ted k tomu klub staví.Bud se seknou,semknou,a ukážou všem těm co o tomhle rozhodli,že s tím měli ještě počkat o pár dní déle,nebo na to hodí bobana,a půjdou se jen sklouznout,a nějak to se ctí dohrát.
    Napadá mě jedna věc,když už o tomhle rozhodli,mělo se to tedy probrat s klubem,a navrhnout mu,že v případě postupu do PO,by se vše v PO hradilo z kasy města,viz.pronájem areny v CV.
    Třeba na tohle přišla řeč,páč si říkám,proč by se tedy takhle včera v Plzni honili?Jen kvůli tomu,že to bylo derby?Nemyslím si.
    No,nicméně jak jsem tak včera koukal po konci zápasu,nějaký moc velký emoce tam nebyli,z té výhry.
    Těžko říct,jak to bude.
  • aby to nerozhodl Pešout tím, že vezme omazenou sestavu, ale doufám, že když máme šanci na předkolo, tak že to neudělá
  • kluci budou hrat normalne naplno o predkolo. proc by nemeli. samozrejme, ze kdyby se hralo v KV tak by nase sance byla vetsi. ale z pohledu hrace to chces hrat, nejen kvuli premiim, ale kdyz pojedeme na dovolenou, tak napriklad pro repre jses asi uz mimo...

    kazdopadne, pristi rok to musi do p-o dotahnout urcite, prortoze to chci konecne videt v nasi arene. 

    btw. nevite zda je Kase zranenej. ve SPA nehraje a od te doby jim to jde... abychom je tady pristi sezonu i s Grigerem nevideli :-) (prani otcem myslenky)
  • @kanis tak včera to ještě smrdělo i barazi v případě že by Kladno vyhrálo v Brně a to byl precijen větší strašák..
  • TO: Screepy
    To je pravda
  • No zitra se tam chystam,jen ted nevim,kam koupit lupeny.Oni pisou,ze je to jedno,ze litek misto mit nebude,a je jednotna cena za 150,tak snad to bude pravda.
    A jinak,jestli by byl zajem tady od nekoho,jedu autem,a budu mít dvě mista volný,cestu platit nemusite.
  • Type your comment@kanis

    Můžu potvrdit. Lístky jsou za jednotnou cenu a "kam si sedneš, tam budeš sedět". Kdybys chtěl jít mezi aktivnější fanoušky, tak kotel bude v sektoru O na krátký straně haly (tam, kde vždycky byl sektor hostů).
  • Hoši tak moje info je, že prémie za postup do PO jsou slíbené, a že nikdo tam nejede nic vypustit, naopak se o to kluci budou chtít porvat co to půjde, tak budu držet palce aspoň na dálku a kdo tam budete, pořádně fandit! Byl by to pěkný plivanec do ksichtu Kulhánka..to zas jo.
  • TO: Kylekatarn
    Jasan,urcitě tam jdeme,nebudu tam nekde sedet,jak tvrdý Y. Navic kotel je moje krevni skupina. Sice uz ted co je Arena na to neni tolik casu,ale kdyz byla jeste plecharna,byli jsme mladsí,a vic volnejsi.Hold uz ted vic povinnosti,a tak uz tohle slo kapanek stranou.
    Dneska se ale tesim.
  • TO: Screepy
    A o to vic,si myslim,ze se budou kluci snazit.
  • Neskutečnej mač dneska! A díky Kulzm*dovi to doma neuvidíme... Díky...
  • Tak předkolo s Pardubicemi.
    Musím se omluvit Lukešovi. Pokud bude chytat tak jako poslední dva zápasy tak smekám.
  • Sport je o fair play. Sport by měl být o tom aby se ukázali ty nejlepší vlastnosti v lidech a posílilo se tělo i duch. Sport nemá být o sobeckosti. Chápu že je to na prd že nemůžeme hrát předkolo na domácím ledě, ale jsou faktu důležitější věci než naše předkolo. Potkal a pomáhal jsem už několika lidem co z Ukrajiny utekli a je teď potřeba při počtech které dorazili mít pro ně co nejdůstojnější prostředí a ne je nechat opět stát někde venku.Prostě nemáme ve Varech jiné důstojné a dostatečně velké prostory než je KV aréna.
    Pojďme kluky podpořit jak to jde a hodit všechno ostatní za hlavu.
  • Ne e perník,ale Č.B.
  • Tak přeci jenom pojedete na perníku
  • Nervy,ale dali jsme to.Klobouček všem za neuvěřitelnou obětavost.PLAY OFF volá =)
  • tak pokračujem v sérii předkol proti východním čechám, tak snad do třetice všeho dobrého to vyjde
  • Jak se tu mluvilo o tom, že není trochu štěstí, tak myslím, že se to teď zvrtlo.
    No a Lukeš dneska famózní, klobouček! A vůbec, od druhý třetiny supr odbojovanej zápas ve stylu play off.
    Třešinka na dortu je Růžička opět out :)
  • Tak jsem doma,z ROZJASANE ROCKNET ARENY. Tvl,hustarna,nechali jsme tam vsichni vsechno,hlas mi odesel nekam neznamo kam,ale to mě vubec nevadi.
    Je to super,a bylo to super.
    Díííííííííííky Kluci =) =) B)
  • A jdu si to pustit jeste jednou,v klidku doma :)To budou nervy =)
  • Hoši díky :) jsem u toho třetího gólu řval doma jak kdybychom vyhráli finále 😄 a teď si to užijte proti Perníku..mohli bychom jim to trochu okořenit:) každopádně dneska bojovnost 10/10, Lukeš 9/10 a gól Vondráčka, pustte si to, to byla sakra těžká pozice, na dlouhou hůl, ještě levák z levého křídla, klobouk dolů 🎩 nikdy jsem netušil jak se budu radovat z 12. místa 😄
  • @Screepy Nápodobně. Jak kdybych slavil zlato =)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters