HCE Fórum

1319320322324325591

Komentáře

  • Myslim, ze odchod Novase nas stal Play Off. Jak uz jsem psal drive. Mozna se par penez usetrilo, ale jestli se to vyplatilo? To si nejsem jistej. Lukes mohl prijit normal po sezone, Novas s ovacema odejit taky po sezone. V soucasny neforme si to PO ani popravde nezaslouzime. Doma posledni matche gut. Venku bida. Nevozime nic.

    Ale jsem realista, tak to je. Neda se svitit. V nasich podminkach se to musi sejit, aby to klaplo.
  • myslím, že předkolo je teď už jen sen, který se nesplní, když Olomouc otočila proti Kometě z 0: na 3:2 a tak teď na 12 Kometu ztrácíme 4 body

    takže jestli v pátek vyhrajem či Kladno prohraje, tak si proti Plísni a Litvajzi zahraje omlazená sestava
  • Ja se nejak nemuzu dopocitat v tabulce, jak redaktori na nasem webu prisli na to, ze musime vyhrat vsechny 3 zapasy a cekat na vysledek ostatnich. jestli na to koukam spravne, tak (stav dneska) potrebujeme aspon 5 bodu a souhru ostatnich vysledku. sice nemame nejslepsi vychozi pozici, ale ta se kazdym kolem a moznou vyhrou meni. Kluci musi makat do konce! Treba si odlet na Hurghadu prodlouzi...
  • 1140bxl: Myslis jako o baraz? :)
  • Vzhledem k plánovanému přesunu uprchlického centra do haly už o víkendu je jasné, že ten 13. flek je konečná 😁.
  • Jako nevim .. “vime o co hrajeme”, “porveme se o to az do konce”, atd.. a pak po dvou tretinach teceme 0:4
  • Nevíte co je pravdy na tom ze se má zítra rozpouštět led v Kv aréně kvůli ukrajine? Ze poslední zapas se odehraje v Chomutově popr další zápasy
  • Honí se to naposledni chvíli a to je špatně no! Sparta mohla přijít o čtyřku a proto hrála na plno a byla proste lepší. Je to smutny, ale jejich kvalita když šlapou je úplně někde jinde a to jim nehrálo dalších x hráčů! Na ně nemáme ani náhodou...
    Jak se tu povídalo gólmanech tak je to tak! Měli jsme super gólmana co dokázal za tou obranou vychytat občas vyloženě zápas! Teď máme průměr! Ale Filipovi to přejme odvedl tu kus práce a zaslouží si chytat o titul!!Jak on sám psal tady ambice moc bohuzel na bůh ví co nemůžou bejt :anguished:
    Může se ještě stát zázrak o tom se rozhodne v neděli... Ale hlavně se vyhnout baráži!!!
  • @FeryBo je to pravda, potvrzeno :)
  • Na fanouška se ve Varech s..e! Ať netvrdej, že to nemohli tam dole kde to teď je pár dní vydržet... Politika zas.. na! Kulhánek určitě něco přislíbil za to, ať uz cokoliv a přání fanoušků kteří celej rok fandí a přejou si aspoň předkolo je jim u zadele... Nejsou tu ambice a dokud ty nebodou aspoň na před kolo těžkou tady budou držet i průměrné hráče a ito lepší brzo odejde... Pomoc Ukrajině ano, ale tohle mohlo počkat!
  • Mavericku, částečně s tebou souhlasím. Tohle už je podruhé tenhle týden, co mi přijde, že varskej fanoušek je pro Holýho a spol. jenom onuce.

    Absolutně nemám problém s tím, že bude v KV Areně centrum pro ukrajince. Každá drobnost, která těmhle lidem pomůže je fajn a zaslouží si podporu. Včetně toho, že holt jeden zápas odehrajem někde jinde. Jsou na světě důležitější věci, než hokej.

    Ale to, jakým způsobem se to nekomunikovalo směrem k fanouškům.... z toho mi zůstává na jazyku hořká pachuť. Vědělo se to už během zápasu. Mluvilo se o tom na tribunách, dokonce snad ještě před koncem zápasu nebo maximálně pár minut po něm ta informace visela na stránkách krajského úřadu. Vedení klubu tohle stoprocentně vědělo. Vždyť na kostku nedali ani tradiční pozvánku na další domácí zápas. Kdyby se to normálně vykomunikovalo, věřím že i přes prohru by spousta lidí po zápase zůstala a poděkovala klukům za sezonu, i když pravděpodobně nedopadne podle představ. Byla by šance se pořádně rozloučit s borcema, co tu příští sezonu pravděpodobně hrát nebudou. Třeba s Kulichem, ale hlavně s Kubou Flekem.... borec si tu odpracuje 10 sezon a nakonec nedostane ani pořádnou zaslouženou děkovačku.

    A tohle je něco, co tu probíhá dlouhodobě. Neschopnost managementu sehnat pořádný sponzory. Minimální snaha o nějakej marketing, o přilákání lidí do haly (kromě změny barev a loga, to je za mně jedna z mála akcí, co se povedla). Přijde mi, že jsou spokojený, že drží tenhle status quo. Prostě si každou další sezonu nějak ušmrdláme. Jsme přece "jenom provinční tým", tak co mít nějaké ambice na vyšší umístění.

    Včera jsem šel z haly totálně rozladěnej, znechucenej. A nebylo to výsledkem, ten se při současný formě obou týmů dal očekávat. Ale jenom a pouze kvůli tomu, jak je to tady vedený.
  • upraveno 5. březen 2022
    @Kylekatarn to jsi shrnul moc hezky..tenhle náš tragikomický příběh 👏k tomu vlastně není co dodat, nehledě na to, že v tomhle rozpoložení se taky nedej bože může stát že hupsnem rovnýma nohama do baráže a to při případné absenci domácího stadionu n
    by nebylo úplně komfortní, co si budeme povídat..ale nebudu malovat Vaňka na zeď
    Post edited by Screepy on
  • I ktem některejm sponzorům ať už menším... Mají zaplacený raklamy na ledě nebo okolo na kostce atd... ne všichni jim tohle odkejvou tomu nevěřím. A i ty ambice kdo by peníze dával když tu nejsou!!!
    Oni tu sponzoři jsou ale kvůli ne jen těmto krokům dají raci peníze jinam a já se jim nedivím!! Viz volejbal!!!! Jenže Novotný a Vaněk jsou nebe a dudy!

    Přesně na ty hráče se tu taky pěkně s..e!
    I jak byl zlikvidovsnej Venca! V tom měl bohužel prsty i Pesout...
    Nakonec jsou rádi, že je jim pomohl aspoň na střídačce jinak si myslím, že už je Kladno před náma!
    Ale měl hrát a všichni se sním rozloučit jak si zasloužil to je legenda největší posledních let a taky na něj upekli hnus!
    Mame šílený oslabení a buly a tam by platnej byl navic chtěl!
    Ale takhle tady nikdo nebude chtít hrát...
    Kladno sehnalo sponzory bude ve své hale to se příští rok zvedne trochu!

    Jsem zase přivedou průměry, které jsou do pul roku jinde... Knotek, Hlava, Raška, Myskar, Imo, Pruzek, Doudera(ten ani nedostal pořádně prostor) atd... Ten seznam hráčů je delší buď sou marný nebo nedostanou prostor. Budou se vymlouvat na peníze bodet!!! Ale kdo by sem šel jenom o těch prachach to taky to není! :(

    Tady musí fanoušek bohužel jenom blejt!
  • upraveno 5. březen 2022
    Tak k tomu, co se stalo s KV arénou opravdu není slov. Upřímně, mám z toho dost rozporuplný pocit a přijde mi to fakt zvláštní, obzvlášť pokud bychom se dostali do play-off... (což teda asi nehrozí, ale stejně).

    Jako chápu, že situace je složitá a vážná, jsou důležitější věci než hokej atd., ale úplně nevím, jestli zrovna tohle je řešení. Jaký to má smysl? Využít multifunkční halu s obrovskými náklady k těmto účelům? To neexistují v celém kraji praktičtější prostory, které by mohly být využity?

    Uveďme si třeba Liberec. Má de facto stejnou halu, ať máme ty příklady podobné. Dovede si někdo představit, že by se něco takového stalo v Liberci? Nebo kdekoliv jinde? Jako říct profesionálnímu hokejovému klubu v extralize "sorry, od pozítří vám rozpouštíme led, najděte si jiné prostory" to je šílený amáterismus, či snad ještě hůře, naprostá arogance moci.

    Nehledě na to, že situace s Ukrajinou bude špatná ještě hodně dlouho, tak už by se to těch pár týdnů nezbláznilo a pokud by to bylo opravdu tak strašně nutné (což opakuju, myslím že to nutné není, podle mě existují mnohem lepší prostory k efektivní pomoci lidem z Ukrajiny), tak by se KV arena mohla využít od května.

    Co si asi tak pomyslí běžný fanoušek, který kvůli covidu nemohl dva roky na hokej a teď uvidí takový přístup?
    Post edited by Vosa1 on
  • TO: maverick
    Píšeš,že jen fanoušek tu musí bejt.Ono už tomu taky není taková pravda.Co si pamatuju ze starýho jádra,který bylo ještě v plechárně v kotli,už je tady v tom kině,jen pár kusů,což je smutný.
    Není to dobrá vizitka,a jak tady píšete o tom všem,je mi z toho všeho smutno,nicméně,máte každej velkou pravdu,ve všem.
  • Určitě jsem na straně Ukrajiny a lidí tam je mi líto, ale máme tady vážně krizi? Jsme 400Km od toho. To už tady v KV konkrétně je 5000+ uprchlíků?  Ať je ten hokej jakejkoliv, pořád je šance a tohle je přešlap, tohle nařídit.
  • Já mám trochu jiný názor. Pomoc je uprchlíkům třeba a hokej je vedlejší. Odkomunikovat to asi mohli líp,  ale to je detail. Co se týče sponzorů a spol., od začátku je jasné, že to drží Holoubek&friends + veřejná správa. S volejbalem to srovnat nejde, protože objem těch peněz je úplně jinej. Jo a KLA má sponzorů protože JJ by byl ochoten se vyfotit pro reklamní potřeby i s Putinem. :-/
    Letos jsme měli i trochu smůlu. Nakonec jsme dojeli na uzkej kádr. Pořád někdo zranenej a pak jsme to neumlatili. Sice ještě šance je, ale už to moc nevidím. Lukesovi dávám 10 kol příští sezóny, jinak to vidím na obrovskej problém. 
  • Zrovna Lukeš včera za mě měl dobrý zápas a důležitý zákroky. Včerejší prohru bych na něj určitě nehazel. Naopak problém vidím v tom, že průběh zápasu po první třetině měl být 3:0 pro nás. Machovský nás nevychytaval. Jen jsme stříleli puky po ledě do jeho betonu.
    Mimochodem, koukali jste kolikátí jsme v elh ve vstrelenych golech a naopak v inkasovanych? To že jsme třetí nejhorší bylo už před příchodem Lukese.
  • Tak 3 body zrovna z Plzně jsem fakt nečekal, obrovská úleva, že jsme konečně mimo baráž. A trochu smutek s tou halou, mohlo se v posledním kole doma hrát před divákama o play-off.. holt nic.
  • Hoši děkujem!!! Ale zápas roku... Vyprodaná hala po dvou letech (jasně x Litvínovskejch) ale no a co!!! Tohle se do prdele mělo je hrát doma!!!!!!!!!!!!
    Ty dva dny, případně dva tydny by se to neposralo!!!! Jako se to dalo do teď, případně si mohli pomoc tělocvičnu na AC startu... Těch lidí z Ukrajiny se tam ne nenavali x 1000 ze by se to nezvadlo. Tohle je pro fanouska fakt tragikomedie!!!!Původně to muselo vzejít z kraje ten Kulhánek je bez mozek!
  • upraveno 6. březen 2022
    Kluci pěkně, škoda že v posledním zápase je víceméně jasný ,kdo vyhraje, protože hrát předkolo v Sokolově asi nebudeme, zejo. Takže děkujeme opět schopnému vedení kraje a města 🖕 Ať se dívám jak se dívám, žádný jiný klub v ELH ze svýho zimaku před koncem ligy vypakovanej nebyl. Zase jsme v něčem první 😄
    Post edited by Screepy on
  • Nechápu kdo toho ******* volil tvl...
  • Před dvouma rokama jsme se dostali konečně po deseti letech do předkola play off, přišel covid - fanoušci měli smůlu.
    Loni se odehrálo předkolo bez diváků.
    Letos nebudeme moci sehrát přímý souboj o play-off doma, ačkoli covidová omezení zrovna skončila.

    To už opravdu není možné, na karlovarský hokej a hlavně na varského fanouška, zdá se, musí být seslána nějaká šeredná kletba :/

    Nezapomeňme nikdy, kteří lidé jsou za toto šílené fiasko s arénou zodpovědní...
  • Doufám, že u voleb se jim to vrátí! Sv****
  • Ja k tomu nemam slov,je to vostuda jako prase.Ti kluci drou jak vemena,no radsi nic tvl.
  • A klukum bych chtěl touhle cestou moc za dnešek poděkovat,jste borci :)
  • Ja samozřejmě s Ukrajinci soucítím, vůbec si takový věci tady nechci představit a chápu že jim chce česká republika pomoct všemi možnými způsoby. Ale ty vole v době, kdy liga ještě jede, kdy nárazníková zóna je úplně na druhým konci republiky, plus ještě Slovensko, Polsko, tak my rozpustíme led v KV..no ty krávo, na to musíš být teda velký hlavoun. Jako za mě neomluvitelné..sorry, a to fakt jsem solidární a přející člověk atd. Ale tohle je přešlap z kategorie nevratných 😬
  • Moc držím klukům palce v Litvajzu.Už i teď mi spadnul kámen z Varského srdce,že nemusíme řešit prales :)
  • V Chomoutově ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters