HCE Fórum

1318319321323324600

Komentáře

  • upraveno 22. únor 2022
    Souhlas, včerejšek nemohl dopadnout jinak a o to dulezitejsi jsou ty 3 body proti Pernikarum, zitra by bylo fajn si aspon dva z Liberce odvezt, ale to je asi odvazny tip…

    Ma nekdo prehled, kdo je bez smlouvy po sezone? Teda krome Flicka, kterej doufam, ze vypadne nekam za hranice…

    A u Grigera bude hrat asi roli, jakou má predstavu, a jakej ma nazor na Mlejnka, kterej to ma vzit po Augustovi. Nemyslim si, ze bude mit na stole vic lukrativních nabidek z TELH…
    Post edited by HCE_Majkl on


  • Tady máš přehled.  V posledním sloupečku CTRCT máš krásně vidět do jaké sezony má který hráč podepsáno a jestli je na něj případná opce. Letos končí z pravidelně hrajících hráčů smlouva Flekovi, Pulpanovi, Redlichovi a Osmíkovi. Vondráček má taky jen do konce roku ale na něj máme ještě jeden rok opci a předpokládám že ji uplatníme.

  • dohrajme nejdriv tuto sezonu a to se cti.
    myslim, ze kostra na pristi uz taky stoji. uvidime co Mikus/Flek/Pulpan. U Fleka bude zalezet zda chce za kazdou cenu pryc nebo chce pryc do zahranici. vzhldem k vykonu nasi repre a jeho zdravotnimu stavu, tak nevim zda neco super lukrativniho (jako loni) prijde. Kazdopadne jemu bych to pral.
    ale chtelo by to ten tym trochu okyslicit a ne jen doplnit. posledni sezony se jen doplnovalo, ale ted by to chtelo hrace do 1. lajny... obavam se, ze muze skoncit i Kulich (uvidime po mistrovtsvi sveta).  
    kazdopadne ted to predkolo...
  • co se týče Kulicha - tak ten by mohl draftovaný ve 2 kole a myslím si, že nejspíš bude následovat Bednáře a Hamrlu za moře do kanadské juniorky (pouze můj odhad, žádné zákulisní info)

    co se týče 1 řady, jestli Flekovi vyjde Švajc či  jiné zahraničí, tak to bude chtít ji složit odznova, protože nemáme 1. centra + bez Fleka zbyde jen Rachůnek, který po Liberecké štaci podává o dost horší výkony než před ní
  • Ja bych rekl Čeče lajne, ze esi bude hrat jako proti Pardubkam, tak z nich udelame prvni lajnu a tim padem nemusime resit prvniho centra... Dve mouchy jednou ranou. Kdo je pro? B)

    Rachna se muze rozehravat s Pruzkem v satne. =)
  • No nevim,dostat za dva zapasy 11 fíků,a jeden dát,to bude asi někde,něco špatně.
  • Priznam se, ze matche s Trincem, Tygrama a Mauntfýldem vynechavam. Tam neni spetka nadeje na nejakou dramaticnost. Ale prijde mi, ze driv Novas obcas v brane caroval. A ted je proste pryc. Golu dostavame hrozne moc a ne vzdy se to povede jako s PCEma. Ktery maji mimochodem momentalne asi nejakou spatnou karmu. Viz jejich vcerejsi zapas s Libercem.
  • Já nevím co si na včerejší zápas stěžujete. Jak obrana? Útok se málo snaží. Lukeš s obranou si drží svůj čtyřgolový standard, takže věděli kolik golů je na body potřeba :)
    Bez prdele, se trochu začínám bát, aby to na Štěpánovi nezanechalo nějakou psychickou deku :anguished: 

    No ono stejně za chvíli začne stěhování hráčů z KHL až nebudou mít firmy na sponzoring hokejových hvězd a začnou cpát našetřené rubly do zbrojení....
  • Vossy - nevim zda nebudou ruble, vsichni diktatori radeji nechaji par lidi zemrit, aby jinym zajistili hry a pocit vyjmecnosti :-/ ja si jen myslim, ze se s nima hrat nemelo a kdo chce v KHL hrat, nebude reprezentovat. jednoduse by meli byt vylouceni a tak respekt pro Jokerit.

    Jinak jsem zatim trochu rozpacitej z Lukese. Jeste nemel utkani, ze by to zavrel a nepustil nic a v podstate to vypada na vyrovnanou dvojici brankarskych dvojek...  
  • Ten Lukeš je fakt tak špatnej, nebo je to naší obranou? Nechápu nic...
  • Mam pocit, ze se od Lukese vsechno odrazi. Co zustalo na Novasovi prilepeny, to je u Lukese k dispozici pro soupere k dorazce....
  • Hlavně má na mě až moc klečíci styl. Je pořád v rozkleku a co jde nahoru tak nemá. Uvidíme, každopádně potřebujeme aby začal něco chytat. 
  • Ale kluci už pochopili že na body je potřeba 5 a více gólů, tak je to v pohodě 😁
  • mě přijde, že mu dost vypadávají puky, takže po nich musí pak skočit, aby je přikryl či to musí zachraňovat obránce. bojím se, že to nás bude stát několik zápasů
  • Nevím jako, ale klečí furt, puky vyráží (nebo se od něj odráží??) a furt to tam lítá. Nepřijde mi to jako ideální věc. Sice dáváme 5 gólů, ale to asi taky nepůjde furt. a přesně jak píše 1140bxl - musí začít něco chytat...

  • Vondráček po bitce za sražení brankáře 3 zápasy stop, Dlapa za to že se snaží vytrhnout hokejku z držení soupeře 2 zápasy stop a magor Štich jen jeden? Já tu disciplinárku fakt nechápu.
  • Asi budeme brat jako uspech, ze jsme nespadli :-) Kazdopadne obrana letos za me jedna z nejhorsich (co se tyce hlavne hry dozadu a chyb), Lukese bych hodnotit nechtel, ale bude to mit tezky, uvidime pristi rok. Mezi utocnikama par posunu, jeste ze mame Ceceho lajnu, protoze to je jedina úderná (pravidelne) a pristi rok rozhodne prvni lajna. Nerad volam po vymenach, ale moje pochybnosti o tom, ze aktualni coach staff tomu ma jeste co dat, jsou stale velmi velke…
  • upraveno 27. únor 2022
    Ten Zlín jsem teda nečekal. Letos to fakt nesleduju, tak nevím, co se tam děje...
    Post edited by three7 on
  • Snad to Kladno necháme pod sebou :/
  • ja vim, ze se to asi nehodi, ale vzhledem k situaci na Ukrajine, doufam, ze Holoubek osobne nabidnul novou smlouvu Flekovi. Klidne ve variante, ze v pripade zajmu z ciziny, je mozny odchod (zaslouzi si to).
    Predpokladam, ze minimalne pristi sezona bude divna, protoze KHL asi nebude to co ted a tech hokejistu, kteri se budou chtit uchytit ve SUI/FIN/SWE budou asi mraky...
      
  • Fakt doufam, ze nejsou az tak marny, ze by fakt padli az do baraze…. Playoff uz neverim
  • Hrajeme doma se Spartou, pak jedeme do Plzně a v posledním kole přijedou ropáci.
    Kladno má doma Boleslav, pak jedou do Brna a nakonec mají doma Spartu.

    Stačí nám uhrát z těch zápasů 3 body a máme jistotu, že nás nepřeskočí. Stejně tak stačí, aby Kladno ztratilo 3 body a už nemají šanci nás přeskočit. Případně libovolná kombinace mezi tím. Tohle se snad nedá ztratit.
  • Zase ta po..na proha 3-2 o gól rekord ligy v tomhle! Dneska se těm klukům nedá nic vytknout makali!! Vondrc a Kohy mohli dát, ale klasika nedáš tak dostaneš...Hodně zápasu jsme po....ale taky máme fakt ve spoustě smůlu! Trocha štěstí už by se nám taky po těch letech mohla vrátit pac spousta zápasu letos byla fakt o štěstí tolik proher o gól nikdo nemá! Dneska důležitej gól z presilovky která neměla bejt!
    Hodnotil bych až na konci jediná cesta vede asi přes Olomouc kdyz ji zejtra Kometa porazí a my musíme vyhrát veshny tři zápasy :D ale naděje umírá poslední
  • Stepan dostava stejny flaxy jako Mensi. To je napikacu tohle. Potrebujem spis vetsiho golmana, kterej uz jen svoji postavou pokreje vrsek.... Snad se nejak zmatori, mam uplny deja vu...
  • @pOne jojo jakmile se souperi naucili ze na prcka Mensatora, kterej hned klekne staci strilet nahoru, bylo zle
  • já mám obavu z dalších sezon, protože jak už bylo zmíněno bude úprk hráčů z KHL, kde se čeká velký propad platů. Je jasné, že půjdou do bohatších lig (Finsko, Švédsko, Švajc), ale i bohatší kluby v ČR posílí, zatímco u nás to nevidím moc pravděpodobně, protože se bohužel nedaří najít velkého sponzora :(
  • ja porad verim v (pred)play off. zaklad je v patek porazit SPA. Olomouc jeste hraje s LIT a my s LIT hrajeme. Olomouc taky dvakrat s Kometou. mame 2 body na OLO a 4 na LIT/KOM. LIT jeste musi do Hradce. Letos to bude zajimave az do konce. nas nejvetsi minus je asi brankar. ne ze by byl takovej poustak, ale proste mu neverim, ze bude mit utkani kdy to zavre uplne a treba bude bod za 0-0. tak se nam holt musi splasit pusky... 
  • Je trochu skoda ze Novas nedochytal aspon sezonu nez odesel, byl bych vyrazne klidnejsi a mozna uz by ted bylo hotovo no..

  • Novas teď svojí kvalitu dokazuje za obranou HK, se podívejte jakou mají šňůru. Prostě když máš obranu a ne cedník tak takhle kvalitnímu gólmanovi halt ty čísla půjdou nahoru. My jsme měli fakt to štěstí že nás byl schopný podržet i s naším cedníkem, já bych řekl že v útoku až tak impotentní nejsme, ale vzadu je to bídný no 🙄 a pokud to nespasi ani gólman, tak to žádná hitparáda nebude.
  • Hurghada vola…
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters