HCE Fórum

1317318320322323591

Komentáře

  • letos je to (az na ZLN) super zajimavy. KLA vsechna cest za bojovnost, ale myslim, ze zejmena k nejlepsimu hraci historie rozhodci pristupuji velmi benevolentne.
    Kazdopadne bychom potrebovali, aby Lukes chytil podobnou formu jak Bow :-) to byla dobra akvizice. 
    LIT ma 9 zapasu do konce a na nas 5 bodu. Posledni kolo s nama by uz snad melo byt o nicem. Myslim, ze kdyz udrzime sezoni % bodu, tak jsme tam, protoze to je tak 14-15 bodu a LIT jich 20 neudela...
    Jo, jedna vec je Ruzicka, ale tvl Hynek. Rozestval se s polovinou klubovych ikon, sponzor jim tam tlaci cca 100 micu rocne a oni zase hraji s klubama co maji polovicni rozpocty na hrace... 
  • Jestli Pešán neodstoupí dobrovolně a nebo ho svaz nevyhodí, tak ničemu nerozumím..
  • Jsem si tak kladl v prubehu zapasu se Svycarama otazku, kdo temdle nasim hokejistum dava ty kralovsky platy v klubech, pokud tam takhle hrajou. Vzdyt jsme do jednoho o 2 levely pod Svycarama. Minimalne v tom, na co se hokej hraje. Na goly..... Umeni zakoncit. Umeni vyslat kloudnou strelu. Umeni vytvorit nebezpecnou situaci pred branou. Na nasi strane celkem nula.
  • @kinkis nejenom Pesan. Kufry by si mel balit i Nedved + celej tym asistentu ze z Plzne. jen podotykam, ze ten tym nevyhral na olympiade jedine utkani v normalnim case. proste za ten rok do sebe dostali "losers mentality". bohuzel mnoho jinych hracu neni, ale stejne si myslim, ze pres osmifinale projit je povinnost. navic dneska to nebylo nejakou smulou... myslim, ze by uz ted meli zformovat novy tym pred MS.   
  • @pOne
    ale spousta tech hokejistu ve svych klubech vede bodovani, nekteri jsou bv cele bodovani prestiznich soutezi, takze uplny jelita to byt nemuzou. jen to nastaveni v klubu je jine nez v repre. napr. matej stransky je druhy v bodovani v davosu, kolik bodu/golu udelal na olympiade? takze je to bud ve spoluhracich nebo taktice nebo nastaveni/nasazeni. troufnu si tvrdit, ze blumel nebo flek by byli videt vic nez radan lenc nebo repik ci bratri zohornove. ryba smrdi do hlabvy a tou hlavou je nedved. ten musi jit prvni. pak Pesan a spol
  • 1140bxl: Ja jsem ten svuj prispevek myslel castecne v nadsazce. Prave s ohledem na to, co pises.... Ten rozdil v dnesnim zapase byl fakt hodne velkej. A ja si tak rikam, cim to je.... A to asi nejde jen o dnesni zapas. Ne ze bych narodak uplne sledoval v sezone, ale ono to asi nebude jen o jednom nevydarenym zapase.
  • Repre = K A T A S T R O F A
    Ten šašek by měl vypadnout okamžitě.
  • @pOne
    z meho pohledu nejvetsi rozdil je v nasazeni, porad nedavame na nasi produktivitu, ale my si pro ty spinavy goly prilis nejdeme a zkusime jeste dalis prihravku atd. muzeme se bavit o sestaveni muzstva ci taktice, ale porste vsichni ostatni jdou vyhrat a my to chceme cesky "ochcat" a to uz nevychazi, protoze ten rozdil v kvalite uz neni tak obrovskej jako driv. jo a jeden zapas to neni, ale to uz je cela sezona, ktera navazuje na predesle. 
    no a jak ctu vyjadreni nedveda/pesana tak jsme pry hrali dobre a prohrali s kvalitnim souperem. tak to pak jo... 
     
  • Ve druhy tretine byla takova situace...Sobotka sam mezi kruhama a modrou. Tri prdele casu. Mohl udelat cokoli. Treba to aspon nakourit na kasu. Dopadlo to tak, ze sam sebe v podstate vyhodil z pasma. Svycari to behem par vterin otocili, ze jejich hrac se octl za nasi brankou. Co udelal. Bleskove objel branu a nahrnul to do Hrubcovo betonu....byla z toho trma. Mnohem lepsi reseni nez Sobotkovo cekani na nevimco.....vlastne vim. Na lepe postaveneho spoluhrace.

    Tahle 10vterinova vysec ze zapasu uplne dokumentuje celej zapas a pojeti nasi a svycarsky hry.
  • Tak k OH přidám něco z našeho rybníčku - to, že jsme s odstupem nejmíň hitující tým ligy, to mi asi tolik nevadí. Dá se na tu statistiku dívat i z jiného úhlu pohledu (byť bych chtěl mnohem fyzicky náročnější mentalitu týmu) - ale to, že vedle toho teda nejsme absolutně nejpohyblivější a nejbruslivější tým, to mi vadí daleko víc. Prostě letos se styl hry zaseknul, nemá nic navíc oproti cca 2-3 sezóny zpět a ostatní se posouvají...
  • Není to právě tahle sezóna kdy chtěl Pešout útočit na titul?
  • Kvalitní výron proti Motoru... WTF
  • No tak se to opet potvrdilo,ze,no radsi nic.Proste jsem chtel rict,ze by se melo v repre neco zmenit,a to kurva rychle.
    JJ rekl,ze to vina treneru tak nejak neni,ze takhle to vidi sice vetsina naroda,ale prej to tak neni.
    No ja jsem hold jeden z te vetsiny naroda,a tak to vidim tak,ze to co mi rekne trener,to hraju.Tim padem,asi tak.
  • A mam takovej dojem,ze Flicek je ted moc rad,ze se toho super vysledku na OH neucastnil.
  • A musim se omluvit Cervenkovi,pac i kdyz jsem mel na nej pred zacatkem OH kecy,tak nejsvetlejsi momenty,mel prave on.

  • tak uz to zase zacina - musime zacit od mladeze atd. jasne, podstatna zmena nastane jen kdyz se zmeni system, ale podivejte na Slovaky (a ja myslim i Svycary). Oni nemaji lepsi hrace, ale proc nasi nevyhraji na olympiade (a v pdostate i v sezone) jedinej zapas v 60 minutach? nechapu jak vubec uvazujou o pokracovani soucasneho GM a trenerskeho stabu? to doufaji ze se oni najednou zmeni a ten tym zacne vyhravat? nejvic me stve, ze trochu pravdu maji Rusaci, kteri nam tvrdi, ze mame tym duchodcu. mlade hrace mame (viz Blumel), ale oni proste jeli bratri Zohornove s Repikem...  
  • Já jsem ty Slováky neviděl, ale co čtu tak to byl úplně jiný projev jak u nás, energie, nasazení, žrali led, v týmu mají 17ti letyho kluka a proč ne vlastně, kdy jindy získá takhle mladý takovou zkušenost. Když už nejeli hráči z NHL, tak není přece problém trochu experimentovat, jestli skončíme 8. nebo 10. je stejně úplně egal ale pár klukům to může dát směr a zkušenost k nezaplacení
  • fakt tomu nerozumim, jses GM+trener = mas pravomoci a mas odpovednost. Privedes muzstvo s hracem, ktery byl loni vysoko v bodovani NHL, s hvezdama svycarske, finske a ruske ligy, na uroven Ciny, Lotysska a Nemecka. A prvni odpoved neni, davame funkce k dispozici. 
    vypadnout s Finama ve ctvrtfinale (po boji) je neco co clovek uz trochu muze ocekavat, ale tvrdit ze mame horsi tym nez SVK, DEN, SUI atd. je dle meho nesmysl i kdyz bychom meli ted mladez jakoukoli...
    mimochodem, pri absenci hracu z NHL to byla jedna z mala vetsich nevypadnout ve ctvrtfinale... coz se vlastne povedlo (vypadlo se uz v osmifinale)    
  • Tvl ten Sidlik to je taky vyloženě myslitel 😄
  • Bratri Zohornojc bych jeste pochopil,mne se vzdycky libili, a v narodaku si vzdy odehrali to svoje dobre.
    Ale co jsem tedy nepochopil,proc jel jiz zminenej Repik,a i Sobotka.
    No to je jedno,ono z ceho moc vybirat neni,tak asi proto.
  • Super. Naši už konečně pochopili že když hrajeme s Lukešem v Brance je potřeba na body vstřelit víc jak 4 goly. :)
    Tím nechci říct že by Lukeš chytal špatně, jen zatím pod 4 goly na zápas se u nás ještě nedostal.
  • Čeče-lajna dnes fantasticka!

    Co ale udelali s tim Rachunkem v Liberci, to by me zajimalo. Ten je totalne porouchanej, rozbitej, proslej a vycichlej! Volejte opravare....
  • pOne
    Volejte Grígera
  • VNZ: Aby nebyl taky porouchanej. Cert vi, co tam tem hracum v Liberci delaj....
  • Já si celou dobu myslel, že má ve smlouvě opcí, ale podle všeho nemá. Teď mu končí. V sezóně se domlouval trejd a Griger k nám chtěl, Liberec ho zas nechtěl pustit. Tak uvidíme co bude po sezoně.
  • upraveno 21. únor 2022
    Jediný pozitivum na dnešním zápase bylo, že bylo na 99 procent jasný že na to můžete u tipace dát životní úspory a poměrně slušně se i přes vysokou inflaci zhodnotí 😄 tvl sednout po zápase kde makáš do autobusu, dojet někdy ve 2 ráno do Třince, regenerace nula, to bych měl druhý den nohy jak štolwerk. Takže dneska to těm klukům vůbec nevyčítám..to ani jinak dopadnout nemohlo.
    Post edited by Screepy on
  • Screepy: Presne tak. Naprosto nechapu tuhle situaci. Spanek je rege cislo jedna. Pripravit se o nej....kdo to vymyslel? Jako hrat 2x behem dvou dni doma nebo udelat nejakej prejezd Brno-Ostrava, budiz. Ale udelat po zapase nocni prejezd pres celou republiku....tykraso.
  • Taky jsem premyslel proč to tak je, proč to neodehrajou až dneska, když cele kolo se hraje dneska normalne a napadlo mě ze si řekli ze v Třinci můžou jen překvapit tak pojedou rovnou a odpočinou si spis na středeční zapas s tygercem kde je možná malinko větší šance bodovat než kdyby hráli dneska s trincem a zítra s Libercem
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters