HCE Fórum

1316317319321322591

Komentáře

  • Ztracené body dneska... Ale tak to 13. místo snad urveme  :/.
  • Vím, že přijde zase pozitivní hodnocení a motivace na TK po špílu. Ale tady jsme darovali 2 body a místo odskočení nakopneme aktuálně nejhůř hrající mančaft v TELH  :/
  • Type your comment@kjetel

    Třináctý místo urvat musíme. Cokoliv míň by bylo na rozpuštění ledu a založení týmu akvabel.

    Na Kladno máme 9 bodů a 3 zápasy k dobru (potenciálně dalších 9 bodů). Kladnu zbývá odehrát posledních 11 zápasů. Nemyslím si, že by byli schopní to dohnat. To by musel přijít totální výpadek z naší strany a vzhledem k tomu, že kluci poslední zápasy poměrně stabilně připisují bodík za bodíkem, nevěřím tomu, že by nám hrozila baráž.

    Teď je to mezi náma, Olomoucí a ropákama. Jeden pojede přednostně na Hurghadu, zbylí dva do předkola. O to bychom měli zabojovat. Navíc když i proti nim máme dva zápasy k dobru. Výchozí pozici do závěru sezony máme slušnou.

  • Novas si dneska zachytal :). 7 strel, z toho 6 v první třetině.
    Střely po třetinách 9:6, 13:1, 15:0

  • ztraceny dva body, ale to je ohrana pisnicka teto sezony. ale porad bodujeme, :-) ted to chce par zapasu za 3 body. sice jsme moc zapasu v posledni dobe neprohrali v zakkadni hraci dobe, ale taky jsme jich moc nevyhrali. ted vikend za 6 bodu a asi vytahujeme doutniky... (no a TRI by taky mohl prijet min namotivovanej...)
  • jak jsme dali gól, tak se pruhovaní zase rozjeli... fauly Třince najednou nepískají a my dostáváme tresty jak na běžícím páse...
    zajímalo by mě, za co šel ven Weinhold, když tam byl krosček třineckého na našeho
  • Hlavně ze jsou 2 body doma
  • odbocka k repre - rekl nekdo tomu Spackovi, ze nemelo cenu jezdit, ze za chvili jsme zase doma. No a mysim, ze Pesan tam muze zustat jako sportovni reditel a seftrener cinskeho svazu. Dostane jmeno Chuj-Pes-An a muze vest chytre reci... tvl Dansko :-/
  • tvl, co na něj furt nadáváte? jako jedinej tady zjevně pochopil inkluzivně vyrovnávací politiku evropský unie a praktikuje ji v hokeji. japa mu budete závidět, až dostane v bruseli metál ...
  • Trpím dvojnásobně. Nemám možnost koukat, tak čtu na onlajnech. Bože kdo to tam píše!? Snaží se působit kultivovaně, používat někdy až knižní výrazy, ale výsledek působí jak náhodný generátor slov...
  • Ještě že nemáme ve skupině Čínu. To by byla teprve ostuda
  • upraveno 9. únor 2022
    áno aj ... spolu s Jiřím Dědečkem - "písmena znám, slova dešifruji, smysl vět mi uniká" nesmysle, nesmysle, gramatický chyby a nesmysle ... Type your comment@Vossy

    edit: ale CTRL-C CTRL-V ovládá dobře, to nemohu říct ...
    Post edited by kafka_jr on
  • tvl s Danama to neni o inkluzi a Pesan zadnej metal nedostane. My jsme nikoho nesetrili, my hrali to co celou sezonu. Mimochodem pisu Pesan, ale za vysledky jsou uplne stejne odpovedni Nedved a ty plzensky maskoti v roli asistentu. moc nevim jak to to v ty repre zmenit, ale uz to u me zacina byt stejna lhostejnost jako u fotbalove repre. kecy o vitezstvi, ale nasazeni, bojovnost, sebeduvera (a nasladne kvalita) na urovni DEN, GER a SUI.
    btw holky to stejny (ale tam je to horsi nez vykony v sezone), asi jim neco stouchali do nosu spolu s tim testem...    
  • upraveno 9. únor 2022
    Vydržel jsem dvě třetiny a pak už jsem neměl sílu se na ten zmar dívat. Začátek blbec no, dáš tyčku, pak dostaneš z ničeho plus z vymyšleného najezdu dva góly a k čemu ti je 20 střel za třetinu, kdyby tam nějaká tydlibaba spadla, tak je to třeba celý jinak. Jenže na kdyby se nehraje, Dán hrál účelně, jednoduše a čekal a tím jak se nás zmar prohluboval to byla voda na jeho mlýn. Jako v první třetině fakt chyběl gól no, jinak jsem nemohl říct že jsme hráli úplně blbě. Všichni to známe, přijede Olomouc, tlacis ji i očima a pak ti dají nějakou Dubnofku a horko těžko jsi rád že vyrovnas :)) Ale ten kontaktní gól jsme stále dali dost brzo na to aby se s tím dalo něco dělat, kór když jsme ty Dány zatlačit uměli. Ale já od českého hokeje v další dekádě nic nečekám, takže asi je to halt to , na co si musíme reálně zvyknout..protože ani u mladasu žádný světlo na konci tunelu nesvítí. A exot s ledovou tváří na střídačce ten dojem fakt nevylepsuje. Není to tak dávno co tam řádil Říha a to byla jiná podívaná a neřekl bych že síla týmu byla o moc větší co se soupisky týká. Jenže tvl dneska kolem toho 10 tajtrliku, kdy ani nevíš kdo má jakou funkci a zodpovědnost.. trenér má vybírat, trenér má mít taktik, trenér má mít zodpovědnost za to, co vybral a co hrajou..no nic, to bych zas psal do nevidim, díru do světa s tím neuděláme.

    Ale ona i ta střelecká nemohoucnost o něčem vypovídá, jedinej gól dá krásnou střelou veterán Červenka, a dál, dál tma..Von ten Gulaš by s kovářem asi taky zvládl něco víc, čuch na góly on má..
    Post edited by Screepy on
  • Bohužel máme v repre více funkcionářů než hráčů.
    A Ti funkcionáři,tomu ještě hovno rozumí,takže to potom,takhle vypadá,že už nevyhrajeme ani s Dánskem.
    Já tohle nemám zazle vubec hracum,Ti nemůžou vůbec za nic,jim se upřít snaha nedá,ale Ti nymandi co stojí za nimi,těm bych nakopal prdele do jednoho.
  • @kanis v podstatě souhlasím, ale že hráči nemůžou vůbec za nic? Furt to jsou oni kdo na tam ledě bruslí, ne? A prohrát s Dánskem je podle mě furt špatně, i když se hokej hodně vyrovnává. Kord když se o nás mluví, že si jdeme pro medaili…
  • Ja to hracum zazlivam. Proste i prijde, ze spoustu z nich jeste nepreplo a hraji to proad jak za ery Patery. Vychytrale, ale hokej se zmenil a proste bez nasazeni a zarputilosti se daleko nedostanes, protoze prostou kvalitou (jaka byla treba za Patery) to neuhrajeme. 
  • @1140bxl vono by se to možná tou chytrostí a kvalitou uhrálo, jenže my tam už nemáme ani tu kvalitu která byla za Patery :) potažmo můžeš mít jednu, dvě lajny které ti to budou hrát tou českou chytrostí a pak dvě lajny těch kteří žerou led :) no jenže nám schází obojí
  • Presne @Screepy
    Napriklad Kovar je vynikajici hrac. Chytrej a uspesnej. To same treba Krejci. Od nich necekam nejake zrani ledu. Ja si ale myslim, ze mnoho ostatnich by melo ukazat nasazeni a ne s tim chtit vycurat... Takze z te letosni produkce narodniho tymu vinim jak tu skvadru o kormdila, tak i hrace. Jo a nejake kecy extraliga takhle a mladez jinak neberu. Jmenama mame ten tym silnejsi nez DEN, a muzes po nadlidskem vykonu brankare prohrat, ale nemuzou takhle prohrat jako kdyby za 3 dny bylo dalsi kolo ligy a do play-off dost casu.    
  • Flek na 3-4 týdny mimo
  • Tak doutníky můžeme zase v klidu uklidit ..
  • Kluci si chtějí evidentně prodloužit sezonu. A takhle je to prý jednodušší než bojovat o předkolo.
  • Dostat gól v přesilovce 5 na 3, to už chce určitej talent :D
  • Tak tak místo aby jsme Kladno zazdili dole tak totální nic! A bohužel až tak trapnej vikon, že to bych je nechal zaplatit výjezd fanoušků pac těch mi za takovou bídu bylo fakt líto!!! Prohrat po boji, ale tohle... Místo toho budou bobky do konce aby jsme nehráli baráž...
    Ale nechápu jednu věc aby jsme bodovali potřebujem nadprůměrnej vikon gólmana tak to bohužel je!
    Vláďa Habal přesně takovej proti Třinci předvedl a mi ho posadime? To nechápu... Tím do budoucna neodsuzuju Lukeše, ale nepřišlo mi to jako dobrej tah!
    Maj co napravovat se Zlínem hoši... Tam se ukáže o co chtějí hrát jestli 14 nebo 12 flek..
  • Tvl dostat gól v přesilovce 5 na 3, to z nás bude mít celá liga prdel.
  • upraveno 13. únor 2022
    Jak to vypadalo, že o play-off (když to hraje každej) zase takovej boj nebude a baráž + sestup budou taky jasný, tak to začíná vypadat dost zajímavě, pro některý týmy "zajímavě" (hlavně teda Litvajs a Bolka). Na Kladně by si ještě zasloužili, aby z toho udělali aspoň 13 flek, snad ne na úkor nás...

    K dnešku - stačilo, aby ten začátek bylo štěstí trochu víc u Beranů a myslim si, že ten zápas vypadal jinak. Povinný tři body, ale herně je to pořád slabota, snad nám bude štěstí přát ještě s Motorem, tam ty 3 body potřebujeme jako sůl..

    Jo a ještě k Beranům - absolutně nechápu, že to tam někdo nechá trénovat toho pána, kterej tam ofiko stojí. Buď je hokejově bůh nebo nevim, protože kompetenci tam nevidim ani k jednoduchým počtům nebo vyjadřování názoru...


    Post edited by HCE_Majkl on
  • Aspoň je Růžička ale konzistentní.. Slavia - sestup, Chomutov - sestup, Kadaň - sestup.. já být fanoušek Litvínova, hodně bych se bál
  • no, Litvínov má kliku, že Zlín je jasnej, takže přinejhorším to bude baráž nejspíš proti někomu ze čtveřice Litoměřice, Třebíč, Vsetín a Jihlava. Což si myslím, že by měly být soupeři s vysokou šancí na udržení pro Litvajz.

    Ale bude zajímavé sledovat, jestli Růžička udrží svoji "formu"
  • No zacina se ta tabulka pekne motat.Rikam si,jak je to vse osemetny,kdyz si vzpomenu,kde byla treba konkretne bolka jeste treba cca. pred dvema mesici,a kde je ted.
    Kladno to same,ale z obraceneho pohledu.My to smrdlame tak nejak porad stejne,jednou tak,podruhy onak,ale nejakej uplne tak vetsi vypadek jsme nemeli,i kdyz ted se nam kapanek uz taky zacina svirat otvor,diky Kladenskymu finisi.
    No bude to jeste zajimavy,ale pokud si budeme porad smrdlat tak nejak to svoje,tak by se to predkolo uhrat dalo,tomu verim.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters