HCE Fórum

1315316318320321591

Komentáře

  • Trejd, kterej dává absolutně smysl - Novas stejně zapluje do Bolky v létě a my bychom tady sháněli bůhví koho. Hodnotit můžeme až zpětně, ale Lukeš svojí kvalitu má, tady dostane prostor, a jestli to dává smysl finančně, tak palec nahoru.
  • Čas ukáže,ale podle mýho budete asi tratný.Novotný je (asi)kvalitnější.
  • Již od října loňského roku jsme se Štěpánem a jeho agentem jednali o nové smlouvě. Vyhověli jsme jim v tom, že počkáme do konce kalendářního roku na zjištění zájmu zahraničních klubů o Štěpána. Několikrát nás ujistili, že v extralize s nikým nejednají a ani nebudou. V momentě, kdy jsme dostali informaci o tom, že varianta zahraničního angažmá padla, s námi Štěpán a jeho agent chtěli znovu jednat o nové smlouvě. V tu chvíli jsme se však dozvěděli, že hráč má již podepsán kontrakt na nadcházející ročník v jiném extraligovém klubu. Na základě této skutečnosti jsme se rozhodli pro jeho trejd už v aktuálně probíhající sezóně. Musím přiznat, že jsem z tohoto jednání a chování velmi zklamaný,“ odtajňuje zákulisí výměny GM.
  • Ja myslim, ze ta vymena dava smysl. Nevim co je Lukes za typka, ale vypada to, ze ho v HK chteli podepsat a on sel radeji k nam delat jasnou jednicku nez se pretahovat s Finem. Ale meli by ho hosi dobre znat, snad bude povahove OK. 

    VnZ - proc myslis, ze jsme potrebovali usetrit? Bych se divil, kdyby byl Lukes vyrazne levnejsi nez Novas. Mozna nam neco dal HK, ze ho maji na play off, ale na pristi sezonu to asi bude financne stejny nebo jsem uplne mimo. 
  • Zvlastni no. Za teto situace bych cekal, ze Novas u nas normalne dokonci sezonu, odejde po sezone do Bolky a sem prijde Lukes. Ale tak snad Pesout vi, co dela....
  • hele rozumim tomu spravne, ze SPA privedla 2 nove utocniky a tak jeden z nejlepsich centru extraligy v lonske sezone (Kase) bude brousit 4. lajnu? jak zazdit hrace...
  • A co Flek? Ten taky po sezoně končí 😁
  • upraveno 31. leden 2022
    Hráč který měl obrovský potenciál hrát třeba letos na OH, tvl Sparta no, bude mít ve 4. lajně borce co bere 600 měsíčně 😄 tam to halt berou kluci jinak. Ale téma Kaše už tady bylo mnohokrát, to je furt stejná písnička :) ať si chlapec sáhne do svědomí sám, az bude mít menší icetime než u nás Kulich.

    VnZ: Flek půjde stopro fuč, to je jasná věc, já jsem teda čekal že ho pustí ještě v době kdy z něj mohlo něco zůstat v klubové kase, takhle nám zamává akorát tak sateckem:))

    Lukeš bude levnější a Novas chtěl samozřejmě vyšší gazi s novou smlouvou, ale už chtěl ven, já ho chápu. A za druhé, u nás se hráči už nepreplaci, je to dobře a držme se toho a Lukeš za tohoto stavu věcí je za mě dobrý kauf.
    Post edited by Screepy on
  • tak Fleka asi neudali :-) pro zbytek sezony dobre, ale s vyhledem na pristi a ekonomicky, nevim... ale treba je to tak, ze #9 chce jenom cizinu (tomu bych rozumnel) a Pesout ma v rukavu nejakeho ceskeho hrace.

    sice nas ceka v nedeli zapas tzv. o 6 bodu, ale myslim, ze pristi vikend to bude snad bude vikend jistoty. pokud dame ZLN i KLA, tak myslim, ze to definitivne potvrdi pozice na poslednich dvou mistech a klid pristi sezony... pokud vsak budou pokracovat ve vykonech poslednich kol, tak nas mozna muze zajimat i neco nad nama...   
  • Flíček tady kroutí desátou sezónu. Zase zpeněžit ho jen kvůli tomu že mu končí smlouva... Nevím nevím.
  • Myslím, že co se týče odchodů hráčů, jsme se výrazně posunuli. Dobře pamatuju, jakým stylem tu končil například Pech, který v tu dobu tu byl taky hvězda ..
  • VnZ: Vsak Novotny taky nepatril k radovejm hracum. Svym zpusobem to na nem bylo postaveny. A jestli se Lukes podepsal na 3 roky (22-25), tak si tak rikam, kolik penez to prineslo, takovadle rosada, jestli se to jako vyplatilo..... Kvuli jednomu nebo dvema mesicum. Lukes taky zadarmo chytat nebude, takze pujde jen o rozdil platu ve 2-3 mesicich. 

    Kdyby Novase strelili do Bolky (nebo jinam) (odstupne + 3 usetreny platy), to bych asi chapal vic.

    Je ale fakt, ze tahle sezona jeste neni u konce....

    Je to jen takova uvaha..... nekoho kdo neni povolanej neco takovyho resit a rozhodovat. Pusobi to na me zvlastne. Cekal bych spis, ze se normalne necha do konce dojet kontrakt Novase. Patricny rozlouceni a podekovani za odvedeny sluzny. A od sezony 22 novej golman na 3 roky Lukes. Standardni cesta. Ne takova akce Z.
  • Tim že nechali Novotnýho dochytat v Hradci se zalepila tabulka za Lukeše, která díky věku a startům v nároďáku není zrovna malá. Novotný hlavně není brankář na rozhodující zápasy sezony. Viz baráž(Závorka) a minulý playoff který hlavou absolutně nedal. Za mně výbornej tah.
  • U Novotnýho nevidíme zákulisí. Tady se bojuje o udržení a o předkolo. Hradec může vyhrát titul. Třeba jsme mu tím trejdem i vyšli vstříc
  • ja myslim, ze se hracu typu Flek/Novas snad zeptas zda s tim souhlasi. Uz loni chtel do toho Trince, protoze chce hrat o titul. (k tomu ma bliz v HK nez v MB). 
    Flek - otazkou je zda uz neco ma nebo se mohl nekde ukazat. nikde neni psano, ze musi zase udelat repre na MS a pak je otazkou jak a kde bude zajem. Kazdopadne souhlas to rozhodnuti zda dojet smlouvu je na nem...
  • Novas už u nás nechtěl brousit dno a dával to dost zřetelně najevo, takže já myslím že právě tento tah s přesunem do Hradce před koncem sezony, kdy Hradec má ambice určitě jít v PO vysoko je pro něj to důstojné rozloučení, bez fanfár, posmrkanych kapesnicku, a já myslím že on je velmi vděčný vedení že mu tímto krokem vyšlo vstříc. Sám jsem na něj v play off zvědavý, tam bude pod trochu jiným tlakem než v tom našem sranda týmu :)
  • Tak nějak nechápu proč není z naší strany přeloženej zapas s Hradcem. Od soboty do čtvrtka nejsme na ledě a v pátek máme hrát??? Je jasný, že jestli mělo 15 nebo tak nějak hráčů pozitivní test tak kolik z nich bude ok? Je hezky, že má Pesout odvahu dávat mladý, ale nemůže jich tam bejt celá pětka + další z první ligy (jasně v Brně to nějak vyšlo, ale to bylo nerozehrany bylo po pauze, nemělo Zatu a ještě dalo asi 4 tyčky) Hráči se semkli a super dva body, ale proti rozjetymu Hradci po 6 dnech bez ledu? Kazdej z týmu kdo v tom byl odložil víc zápasu než jen jeden a nebo aspoň určitě nešel na do zápasu bez tréninku natož s x lidma na marodce!!! Nechápu jestli si hrajem na hrdiny nebo na co se čeká?
    Samozrejme pokud vyhrajem smekám klobouk, ale hrozně nerad bych četl Marisku s kecama, že hráčům nemá co vytknout, že jsou poprvé na ledě po týdnu, ale na Hradec prostě neměli to bych se po..l!
  • upraveno 2. únor 2022
    Type your comment@maverick

    Teď už není moc termínů, kam překládat. Počínaje zápasem s Hradcem jedou naši borci až do konce sezony tempem úterý/pátek/neděle. Ani jeden standardní termín není volný a ještě se tam někam musí nacpat odložený zápas s Libercem.
    Post edited by kylekatarn93 on
  • Tak co oznámí vedení v nejbližších dnech ohledně gólmanů? Že se o post dvojky popere Habal s Hamalčíkem?
  • Jasně bohužel je to tam plný v ty klasický dny. Ale jak říkal Řezníček nebo jak byl původně plánovanej zápas s Libercem prostě se hraje jako v play off dva dny po sobě. Liberec hrál neděli a pondělí měl s náma... Normální věc, ale tak uvidí se zítra! Když budou nějaký body smekám klobouk! Kdyby ne a byla i dost oalebena sestava tak za mě jasně velka chyba vedení!!Ale budu si přát opak a Lukeše aby je vychytal
  • “ Předchozí logo bylo ve znamení indiána a tým avizoval už před rokem a půl, že ke změně dojde. Došlo k tomu kvůli tomu, že identity spojené s původními Američany se vzdalo i několik severoamerických týmů.”

    Kdy je na řadě Plzeň? :D
  • Onehdá jsem koukal, že Carolina hrála v nějakých zelených dresech a-la Hartford Whalers. V Americe už asi zakázali i hurikány!  =)
  • myslim, ze hurikani jsou porad povoleni, jen si chteli pripomenout od koho vzali licenci. ale jsou to trochu rebelove, naznacovat lov velryb je silne proti zelene korektnosti. :-)

    jsem dneska na borce zvedav. hezky porad bodik po bodiku a nejtradicnejsi chemicky klub bude distancovan...
  • 1140bxl: Na kazdeho jednou dojde. I na hurikany. Zakazou to vsechno. Maple Leafs - nacionalisticky. Flames - podpora zharstvi a terorismu. Red Wings - podpora Ruska a zaroven spalovacich motoru (dvojkombinace, ty budou zakazany jako prvni). Oilers - fujtajxl fosilni paliva - okamzite prejmenovat na Teslas nebo Solars. Canadiens - taky nacionalisticky, naprosto nezohlednujici prava mensin. Canuks - podpora lovu kosatek.... a takhle bych mohl pokracovat dal. Mozna leda kachny a tucnaci by nemuseli nikomu vadit. Leda vegetarianum.  :)  
  • upraveno 5. únor 2022
    Nemusíme chodit až za atlantik. Stačí do švédska. Vážně někomu nový logo Frölundy připomínalo hakenkreuz?

    Post edited by kylekatarn93 on
  • Ze ani wonga a yuena nenechali v originale... 🤦‍♂️😁
  • Jsme si dělali prdel z politické korektnosti, ale tam ty názvy/znaky aspoň mění kvůli dopadům na veřejné mínění = prachy. Tady prostě změní jména kvůli propagandě... občas ten svět fakt nechápu 
  • Já už jen doufám, že se nestane , že by český hokejisté měnili jména třeba podle názvů firem v jednom nejmenované holdingu. No a trenér by byl třeba Filip Agrofert....
  • Já se jen divím,že to jde změnit jména.V Litvajzu zatím paráda.Flíček 2 góly a Lukeš zatím velmi zkušeně :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters