HCE Fórum

1314315317319320600

Komentáře

  • VnZ - čím víc, tím líp, aspoň ubyde našich oslabení :D
  • Měl udržet nervy, ale nebyl to cílený útok na hlavu ale snaha vytrhnout hokejku kterou mu olomoucký hráč držel jak jen to šlo. Takže doufám že k tomu bude přihlédnuto.
  • Spíš bude prohlédnuto k tomu, že už byl několikrát disciplinárně trestán
  • Hráči, který jakoukoli částí svého těla nebo výstroje směruje úder či ránu do oblasti
    hlavy a krku soupeře nebo „narazí“ či „natlačí“ soupeřovu hlavu na ochranné sklo nebo
    na hrazení, se dle uvážení hlavního rozhodčího uloží:
    X menší trest + automaticky osobní trest (2‘ + 10‘)
    nebo
    X větší trest + automaticky osobní trest do konce utkání (5‘ + OK)
    nebo
    X trest ve hře (TH)

    Příslušný trest za zásah do oblasti hlavy se uloží, pokud zákrok na soupeře splňuje
    některou z níže uvedených podmínek:
    1. Hráč nasměruje náraz nebo úder kteroukoli částí svého těla do oblasti hlavy a krku
    soupeře.
    2. Hráč narazí či natlačí soupeřovu hlavu na ochranné sklo nebo na hrazení jakoukoli
    částí svého těla, uvedenou níže v č.3.
    3. Hráč natáhne a nasměruje svou ruku, loket, předloktí nebo rameno tak, aby docílil
    kontaktu s oblastí hlavy a krku soupeře.
    4. Hráč napřímí své tělo vzhůru nebo se nahne do strany tak, aby dosáhl na soupeře
    a použitím jakékoli části těla, uvedené výše v č.3, docílil kontaktu s oblastí hlavy
    a krku soupeře.
    5. Napadající hráč povyskočí nebo jeho brusle ztratí kontakt s ledem, aby zasáhl
    oblast hlavy a krku soupeře.
    6. Krosček do oblasti hlavy nebo krku.
    7. Brankář použije svou vyrážečku k udeření soupeře do oblasti hlavy, krku či obli-
    čeje. AVŠAK v této situaci se uloží trest ve hře

    Skouknul jsem video znovu a pořád je tam vidět akorát to jak se Dlapa snaží vytrhnout hokejdu z držení pohybem nahoru a dulu a při druhém pokusu se mu to povede, ale tím pádem se mu nechtěně podaří trefit i toho hráče který tu hokejku pebně držel. Nebyl v tom úmysl a navíc si za to mohl soupeř sám. Nedržet Dlapovi proti pravidlům hokejku tak Dlapa by odjel a nic z toho by se nestalo. Jak je napsáno v Úvodu pravidla tak hráč směřuje svůj úder do oblasti hlavy. Dlapa ale nesměřoval nikam nic. Chtěl pryč a chtěl svoji hokejku. Jsem vážně zvědavý na posouzení. Prostě příště lepší asi hokejku pustit a riskovat že se hráč zvedne a budou tím pádem ve výhodě než riskovat takovéhle vyloučení a dát jim výhodu ještě větší. Ono to jde ale v zápalu boje občas těžko vyhodnotit. Vím jak vždycky držení hokejky vytáčelo mě, a to jsem jinak kliďas.

  • @Vossy- Takže trest za tento přestupek ( pokud ho Dlapa spáchal) a jeho výše je na posouzení rozhodčích. A po tom, co včera celej zápas ty dva pruhovaný šašci s červenejma proužkama na rukávech předváděli , se ani nelze divit jak Dlapu potrestali ( 5 + do konce). U Olomouskejch řezníků trestali až 5-6 faul, protože ti by jinak odehráli většinu utkání ve čtyřech. A vrcholilo to tím, že když ve třetí třetině dostal náš hráč v závěru III. třetiny v naší obraný třetině úmyslně pěstí do obličeje, což viděla celá hala, tak jen oni né. A to včetně těch dvou připískálků na lajnách. :#
  • Utkání doprovázelo hodně potyček. Očekával jste takto vyhrocený souboj právě proti Varům?
    Neočekával. Nastartovali to, byly tam nějaké zákroky na hraně, i když já jsem jich moc neviděl. Navíc přišel i trest do konce utkání. Hlavně v té druhé třetině to hodně jiskřilo, ale musím říct, že mě to bavilo. Mělo to aspoň grády, když nic jiného.

    Knotek 😁
  • Mě by zajímalo posouzení zákroku na Havlína, kdy zlomíš hráči nos a není to zásah do oblasti hlavy  a krku..
  • Nominace 6 náhradníků na olympiádu kteří poletí ale hrát nebudou? Takže tipuju že jeden z nich bude Flek a tzn. zase x dní bez zápasového vytížení a my bez jednoho z našich klíčových hráčů... :( Se nám ta olympiáda vyplatí.
  • Tak Dlapa 2 zápasy stop…cekal jsem jestli nebude vedení nejak resit ty rozhodčí ale jak koukám tak nic…
  • Nechápu to. Když hráč v zápase hokejkou sekne po protihráči a ta se odrazí třeba od ruky a zasáhne ho do hlavy tak jde sednout na 2 minuty za vysokou hůl nebo sekání a v případě zranění na 4. Přitom to byl cílený útok hokejkou na hráče který omylem skončil zásahem do hlavy.
    Tady protihráč leží, drží Dlapovi hokejku a ten se ji snaží vyprostit. Když se mu to povede, tak hráče omylem zasáhne do hlavy (bez zranění). Takže za pokus vyprostit hokejku z nedovoleného držení při kterém došlo omylem k zásahu hlavy dostal 5 + do konce a 2 zápasy navrch. Prostě rozhodnutí DK nemá smysl komentovat.
  • tak náhradníky jsou Tomášek, Ščotka a Blümel. Je mi líto, že Flek nejede, ale zase na druhou stranu tam nebude trčet měsíc s nejistotu, jestli se vůbec dostane do sestavy
  • hele, jeste tam hokejisti nejsou. uvidime kolik pozitivnich testu na covid bude a jak se to odrazi. kdyz vyuziji ty 3, muzou povolat dalsi, ne... fleka je mi taky lito, ale treba se dostane do toho vytouzeneho Svycarska i tak...

  • No teda...Ve 13. minutě O:4 ? No to teda potěš koště :o
  • No kluci asi ,,využili '' toho výjezdu den předem 🤣
  • To je strašný. V první třetině dostaneme bůra. :# Vítky v suchým triku a naši bez nasazení. Kurňa, to tam jeli do Ostravy na výlet? :s
  • Tak nakonec respekt za to vyrovnání. Ještě získat v prodloužení 2 bod.
  • Tak toto jsem už vážně nečekal.Bod dneska zlatý.Ta stíhačka byla neuvěřitelná :)
  • Prodloužení škoda. Ale bod za tu strašidelnou první třetinu je zlatej. ;) A naši si zaslouží pochvalu, že se zvedli a do toho prodloužení to dotáhli. :)
  • škoda toho prodloužení, gólman mimo a puk se odrazil od brusle domácího mimo naše hokejky na jejich brejk

    ale i tak je ten bod zlatej po té první třetině
  • Na zápas jsem nekoukal, ať naši první třetinu posrali jak posrali, díky za bod 👍
  • Dnes super 2 body.
  • upraveno 29. leden 2022
    To mi hlava trosku nebere…jak muže generální partner extraligy sponzorovat zvlast jeden tým v ty extralize? Není to náhodou nejakej ten střet zájmu nebo tak něco?
    Už takhle jsou z #68 všichni zesrani a to nemluvím jen o ty pruhovaný verbeži a teď bude mít za zády ještě tipsport? =) :s
    Post edited by FeryBo on
  • Koukal jsem ted na buly, 17letej kluk da rozhodujici najezd, prvni gol ve svym prvnim zapase, a nijak zvlast to nevypichnou. Zrejme se to deje v kazdym kole 2x-3x. :-)
  • Přesně  jak píše pOne, pořád se řeší jak hraje málo mladejch atd. Pak ty mladý hrajou, dokonce rozhodnou nájezd,  ale řeší se návrat "legendy" z neúspěšného angažmá v Popradu. No a experti ve studiu nejvíc řeší kluby kde hráli a pokud možno s co největším množstvím frází. Jak se nadává na svaz, system soutěží a jak je to všechno jeden velkej kamaradsoft, tak včetně  ČT. To je obrovská součást celého systému. 

    Jinak Kladnu pripiskavaj už teď a docela silně. Prostě je nechtěj nechat spadnout. Jágr je legenda a asi nebudeme mít lepšího hráče, ale opravdu tak táhne v reklamách. Vždyť zral kuře, jezdil na elektrokotel atd. to už nikdo teď nemůže ani vnímat. Když hrál NHL a měl reklamu na ty žvýkačky nebo kolo Olpram, to táhlo. Ale teď?  Už se jenom děsím až bude v reklamě na vložky 
  • 1140bxl: No, ty fraze....a v hlavni roli mistr frazi Martin Prochazka. Vubec nechapu, ze jeho nekdo angazuje. Tuplem to plati o CT. Hrac vybornej, to vsechna cest, ale spikr otresnej. Karoch je proti nemu vystudovanej tiskovej mluvci. Co Martin Prochazka pousti za nauceny fraze do eteru, to je narez. Posledni dobou mi staci jen slyset nekde jeho hlas a vypinam. Hubacek, Pospisil, Antos, Hostak.... Super. Ale Prochazka nebo treba Moravec by radeji meli delat neco jinyho. Zvlastni, ze to Zaruba a spol. nevidi.
  • @pepin

    O čemž se už tady spekulovalo dlouho, jen se spekulovalo, že půjde od Hradce spíš lehce na severozápad. 

    Tady si odchytal svoje, takže sbohem a díky za všechny ryby!
  • Čekal jsem že to přijde a nespletl jsem se. Jen ten Hradec a Lukeš mě překvapil. Ať se Filipovi daří (ne proti nám) a Lukeš ať se ukáže.
  • hádám, že Bolka nakonec uspěla s nabídkou a jestli výměna Novotného za Lukeše, který u nás bude pod smlouvou do jara 25, tak vedení provedlo výbornou výměnu
  • 12stig
    A hlavně jsme museli pořádně ušetřit

    O Lukesovi jsem před nějakou dobou slyšel od Skopce. Tak jsem jen čekal kdy oznámí trejd a Hradcem. Takže jsme na tom asi vydělali.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters