HCE Fórum

1312313315317318591

Komentáře

  • V článku je zajímavá tahle část:

    Vedení klubu kromě posílení trenérského štábu a již oznámených změn v kádru, ... , usilovně pracuje na posílení sestavy dalšími novými hráči.
  • upraveno 16. prosinec 2021
    Hoši já myslím, že bychom si měli přiznat jednu věc, prostě efekt Pešout asi halt už vyčpěl, to není nic proti ničemu, to se prostě stává, a tydlecty čachry s Vencou atd, to není žádný extra řešení, to je jen takový aby se nedělalo, že se nic neděje a všichni si říkají, že je to oukej a karavana jede dál. Já si prostě myslím, že už bohužel trenér nemá tomu týmu co dát a to co nás zdobilo roky předešlé, letos jednoduše nefunguje. Takže ok, přežijme nějak sezonu a před tou příští bych se třikrát rozmyslel, jestli neudělat na této pozici rošádu. Posílení si jako představují jak, najednou z nebe spadnou tři hotoví hráči co budou hrát dohromady za 200 měsíčně a budou nám dělat nejvíc KB? :) já si pořád emyslím, že by ten tým byl špatně složený, on má nějakou kvalitu, jen prostě asi je třeba mu naordinovat trochu jiný styl hry než kterým se prezentujeme. Jasně že mají ti kluci svoje limity, asi nikdo nežije v představě , že máme brousit první čtyřku. Ale být na 8. - 10. fleku je pro tenhle tým reálný. No nebýt letos Zlína tak se tam s Kladnem taháme o Vsetín cup.
    Post edited by Screepy on
  • Je to hodně těžký dělat s málo penězma hodně muziky. Někdy se to může dařit, někdy míň. Já nikomu nezazlívám, že se plácáme dole. Jsme tam, kam finančně patříme. Možná, že s jiným trenérem bysme byli už dávno v pralese nebo blíž pralesu. Teď máme výkonnostní výpadek. Loni jsme měli trochu výkonnostní výstřelek na opačnou stranu s určitou pomocí Kašeho a Lauka. Jinak je to podle mě +/- stejný a na ty poměry, v jakých se pohybujeme, je v podstatě každá záchrana EL dobrá a vše další je nadplán. Samozřejmě mě jako fanouška sere vidět, co teď vidim, při vědomí že ten tým umí/uměl. Ale to je sport. Nikdy to není předem nalajnovaný, vždycky to má svůj vývoj... a ty možnosti klubů kolem nás (nad námi), jsou úplně někde jinde. Sousedíme v tabulce s Libercem, nedávno jsme sousedili s Kometou. Ty jsou prostě někde ÚPLNĚ jinde....

    Jediný, na co můžeme zkusit hrát a zkusit sázet, je nabízet hráčům místo peněz ice-time a odrazový můstek k lepším zítřkům. Což asi děláme. Nic jinýho nabízet nemůžeme. A možná je to takhle líp, než za časů Barteků, Pletků, Mikesků a dalších.
  • souhlas s pOne. rozdil je Kase (Lauko pro me trochu min) a sebevedomi. 
    Myslim, ze novy trener nic moc nevyresi. Stejne budeme muset hrat porad stejnym stylem, protoze podle toho je tym sestaven. 
    A co se tyce posil, musi se to nejka okyslicit. sice nevim kde brat, ale predpokladam, ze se nase snazeni zvysuje. a jak rika pOne jedine co muzeme nabidnout je cas na lede a mozna (re)start kariery v extralize. no, jsem zvedav...
    Jinak 13. flek musi dat i bez posileni :-)  
  • Co si budem, podle rozhovorů tu Pešout letos ani být nemusel. A já bych teda na trenéra nesahal, nemám rád tohle točení trenérů po půlce horší sezóny… takže pokud by on sám chtěl, rohodně bych tu Pešouta rád viděl i v další sezóně. Máknout musí hlavně hráči.
  • Docela by mě zajímalo jak to funguje uvnitř mezi Vencou a Pesoutem
  • David Kase:

    Loni: 27 zapasu, 25 kb (6+19), hvezda tymu a cely ELH
    Letos: 27 zapasu, 15 kb (2+13), sice bere x krat vyssi penize, ale cekal jsem vic....

    Je na kazdym, jak to ma vnitrne nastaveny s rovnovahou penize/sportovni stranka. My musime cilit na ty druhy. 

    Rozhodne tim nechci ani si nedovolim nikomu zazlivat, ze jde "za lepsim" po financni strance. To je asi prirozeny. Ale penize nejsou vsechno. A myslim, ze ani ve Varech kluci na pastvu nemusi  :)
  • presne! a neni to jen o bodech. Flek v repre je (nadeje na angazma v zahranici) a Kase neni. jeho rozhodnuti, ale myslim, ze by uz ted vsem melo byt jasne, ze ve varech dostanes prostor (i treba jako Kulich letos) a to otevira moznosti dalsi kariery... Type your comment@pOne
  • @pOne jo, prachy nejsou všechno, jenže halt peníze nikomu nesmrdi, takže nechť si každý sáhne do svědomí a Kaše si halt musí říct jestli je tohle kariérní krok správným směrem, někde můžeš být hvězda a někde zapadnes do těžkého průměru a budeš rád za druhou, třetí lajnu. Ale halt 500 kaprů měsíčně na účtu je 500 kaprů..u nás by měl polovinu ale třeba s vidinou do dvou let zahraniční stace s úplně jinou výplatní páskou..
  • střídačka dostala 2 trestné minuty za nesportovní chování - proč mám pocit, že Skuhravý dostal první trest v sezoně za kecy?
  • Ale je z toho výhra na Hradcem za 3 body, za mě dobrý :)
  • vcear to bylo se stestim a diky Novotnemu. Hradec je super muzstvo. Jsou rychly a silny. Na to ze nam chybeli dva utocnkiky z prvnich dvou utoku, tak hodne dobry. kazdopdne jedna vlastovka jaro nedela a porad cekam na ten vysledek usilovne prace co se tyce posil. Bych to videl na Kracika, Rubricia a do obrany Hajek ...  
  • Víc a víc jsem přesvědčen o tom ze letos Filip u nás opravdu končí a jde do ty bolehlavy…a věřil bych ze dokonce možná ještě před koncem sezóny ať za nej něco mame. V bolehlavy se o tom mluví či píše jako tutovka a na eliteprospect v sekci rumors se píše ze jde boleslavsky Růžička pryč
  • To bude možná ještě citelnější odchod než Flek ..
  • příchod Mikysky na hostování po třetí. Chápu, že máme zase velkou díru v obraně, když Pulpán, Weinhold a Havlín jsou zranění, ale zrovna Mikyska, co za nás má 78 zápasů (základní část i předkolo) a jen 7 asistencí + za Kometu letos 23z a 0+1. Chápu, že hostovací výměna Šik-Mikyska je taky z důvodu peněz, ale nebylo by lepší povolat s Turečkem dalšího odchovance?
  • Mikyska je OK. Hral s tymem skoro celou minulou sezonu a kvuli bodum ho nebrali. z odchovancu stahli Turecka a pak uz to vidim asi jen toho Vodicku nebo Klejnu. kdyby se nepadalo, tak bych to videl na Vitka Bendu z juniorky...

    kazdopadne letos mame na zraneni pech. 3 obranci najednou :-/ 
  • Ach jo.. začínám nesnášet výsledek 2:3
  • Tak dnes opět jeden z těch zbytečně posranejch zápasů. Tohle nás na konci sezóny bude hodně mrzet. 🤮😤
  • V příštím kole nás vyklepne Kladno a můžeme se těšit na baráž.
  • Některé věci se nemění. 10 z posledních 13 proher bylo o gól. A po 10 ze 13 posledních proher se tu objeví kolega Jiří s negativním komentářem. Po výhrach ho tu nevidno.

    Úterý hodně napoví o zbytku sezony. Mít náskok na baráž 15 nebo 9 bodů je dost podstatnej rozdíl. Už jednou jsme se jim mohli takhle urvat a připravil nás o to slepej videorozhodčí v Chomutově. Doufám (a věřím), že tentokrát nedáme ani kladeňákům ani pruhovanejm příležitost a konečně se od těch nižších příček pořádně utrhnem. Statistika mluví pro nás, Kladno letos venku vyhrálo jen dvakrát, navíc jednou jen za 2 body. Jestli je porazíme, bude zbytek sezony klidnej.
  • To byl zase zápas na infarkt, ale “6” bodů doma, ještě porazit Zlín a bude se lépe dýchat
  • Takže hrajeme 14 dní bez druhého centra jen proto, aby si Jirka zahrál jeden zápas proti Kanadě. Super :)
  • Jako hrozna fraska .. pokud jsem dobre cetl, byli pozitivni doslova 4 hraci - mlady lidi do 20 let, plne ockovani…
  • Ten zandour od pulky zapasu byl teda ukrutnej. Misty to vypada, ze hrajem pod sedativama....
  • Zandour sem zandour tam. Tyhle dve utkani byla super dulezita a zvladli je.

    Mám dotaz ke statistikam. Kdyz vykazuji počet zablokovanych strel, tak jsou to strely ktery tym zablokuje. Tzn. Varske strely ktere byly zablokovane jsou vidět u soupeře. V 9bou utkabich jich bylo docela dost.
  • Teď se nám bude dýchat o poznání lépe, hlavně se s tím nespokojit a makat ..
  • nejvtipnější byl brekot Beranů na náš beton, zrovna od nich to sedí

    jinak na eliteprospects se objevilo, že po sezoně má Flek odejít, přičemž prý jde o vnitřní informaci
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters