HCE Fórum

1311312314316317590

Komentáře

  • @Skopec - podle me je te clanek typickej priklad ceskeho pseudozurnalismu. specialne toho sportovniho. "nejmenovany trener mladeze", to tady fakt neni nikdo kdo to rekne svuj nazor na jmeno? udelali si panove novinari nejakou analyzu predtim nez tohle napsali? Od revoluce mame 7 medaili z MS junioru. to asi nebude jen tim, ze hraji souteze s uplne nesmyslnejma poctama, ale mozna i kvalitou "nejmenovanych treneru mladeze". vubce is ty frajeri nezanalyzovali jak velkej fenomen je nastup USA junioru, jake jsou pocty mladeznickych hokejistu (mame podobnej pocet hracu v nhl na 100 mladejch hokejistu jako driv?) atd. proste trochu seriozni reserse a ne jen opakovat (pravdive) vykriky a usuzovat z toho na celek. No a nejvtipnejsi je ta kritika Petra, ze jeho mladej sel do FIN (kdyby zustal tady tak je to protekcni fracek) nebo nasi ucasti v MHL (mimochodem udrzelo to spoustu mladejch v republice). zase zadna reserse...  to uz je lepsi tradicni britva Antose, sice s nim nevzdy souhlasim, taky bruttalne zjednoduse, ale aspon se pod svuj nazor podepise. A ty po takovej jako dneska - Kometa je trapna.   
  • Tak Kaše už prý byl jednou nohou v Pardubicích za Camaru.
  • upraveno 5. prosinec 2021
    Když si čtu reporty z posledních derby áčka a juniorů......

    Plzeňský Kodýtek, který v pátek poslal na mantinel hostujícího obránce Lukáše Douderu, okamžitě vyfasoval trest na pět minut plus do konce zápasu. „Hráč ve vysoké nájezdové rychlosti přistrčil protihráče, dojíždějícího ve vlastním obranném pásmu kotouč, v nebezpečné vzdálenosti od hrazení zezadu rukama na mantinel," popisuje situaci v tiskové zprávě disciplinárka. „Při pádu utrpěl protihráč podle zápisu o utkání poranění nosu, pro které utkání nedokončil."
    (...)

    Třetí západočeské derby nabídlo asi úplně všechno. Skóre se v něm přelévalo ze strany na stranu, až Adam Benák  (2+1) s Janem Kučerou (2+0) přisoudili v posledních osmi minutách všechny body indiánům. Pak se ale na ledě rozjelo nehokejové rodeo, které vyústilo dohromady v pět vyšších trestů! Kromě bitek „odměnili“ rozhodčí trestem ve hře také domácího Adama Buzka, který dle zápisu „bezohledně ohrozil na břiše ležícího protihráče tím, že ho minimálně dvakrát udeřil obouruč drženou holí do oblasti týlu a krku“.


    ..... tak si říkám, že v tý Plzni fakt musej mít něco ve vzduchu nebo ve vodě, jinak si to nedokážu vysvětlit.

    Post edited by Kylekatarn on
  • Tak dnešní prohra s ropakem ukázala jak na tom v současnosti jsme. 🤮🤮
  • Do psi prdele tak když nemáme rozpočet na lepší hráče tak se snažím tu hru zjednodušit a zaměřit se třeba na presilovky a natrenovat je tak aby aspoň tohle nám k něčemu bylo, to je hnus toto :s 7 presilovek a velký hovno. A když už to ani pešouta nebaví ať to prenecha někomu jinymu. Je mi upřímně líto flicka a přeju mu ať se odtud dostane co nejdřív, ten se tam muže pretrhnout a je to k ničemu. Pan profesor Rachunek ten má vždy čas na všechno a čeká jestli mu někdo náhodou neudělá nějaký lepší místo na střelu bo přihrávku nebo co? O obraně nemá cenu mluvit. Fakt se na to už nedá koukat, bez nápadu bez systému…hnus fakt…sorry za odplivnuti ale už jsem musel
  • Panove, klid. Porad verim, ze to je jen ladeni valce. Jen je potreba udrzet nervy na uzde. Videl jsem utkani s PLZ a rozhodne jsme nebyli horsi. Jako jsme ho o gol prohrali, tak jsme ho mohli o gol vyhrat. Ano, prusvih je , ze nam nehraje prvni lajna a nejdou presilovky. Rachna je z formy a bohuzel neni typ co se zvedne sam. Nevim kdo je na trhu a kolik je prachu, ale myslim, ze by se do prvni lajny melo sahnout. Rachunka mam rad, ale od nej musis ocekavat vic nez pul bodu na zapas. a minus 3 v +/-. Takze si myslim, ze by nikdo nemel byt nedoknutelny ...  
  • upraveno 6. prosinec 2021
    Jedeme v takovych vlnach a nejsme schopni se udrzet na nejaky stabilnejsi horni casti vlny.... Podle me je porad hlavni problem v koncovce. Proste nejsme schopni to tam trefit ani z tech nej sanci. Plus na druhy strane (treba v PLZ) tam nechame hrace soupere v okoli brankoviste operovat, jak kdyby se nechumelilo. A souper je schopen tam ten puk prorvat.

    U Rachny je videt, ze to je pan hokejista, nicmene nekdy z nej kvetu. Chapu, ze ma nejakej svuj styl, ale nekdy si rikam, ze by stacilo to jen trochu zjednodusit, trochu min ten puk predrzovat az zadrbavat....a treba by to slo. Ale ono se to z hlediste lehce radi.....

    Banik jede ted na dobry vlne...

    ----

    EDIT: Jo a zapomnel jsem na presilovky. To je jedna velka tragedie. Na to se neda vubec koukat, co predvadime...
    Post edited by pOne on
  • Tak nevim,chápu,že nemůžou být všichni kamarádi, ale kdyz jsem včera viděl, jak se srazil Bery s Kulíškem,ten zůstal lezet na ledě a Bery odjel bez zájmu na střídačku...tak to asi taky není fan...Co se týče prvni lajny ,neházel bych vsechno na Rachnu,i kdyz hraje prd,ale Flek taky zrovna nezáří a jeho produktivita je taky tragická.Včera mel za stavu 0:0 dva góly na lopatě...Ona vcerejsi produkce za to stála,behem jednoho oslabení jsme jeli dvakrat sami na bránu...
  • Flek ma +3 v +/- a o par bodu vic. navic hraje nase oslabeni a je to nejcasteji strilejici hrac. vim, ze Rachunek takovy typ hrace neni, ale bohuzel on je tam od vyuzivani presilovek a to se bohuzel nedeje...
    nevim to s tou srazkou, ale zatim jsem neslysel, ze by mel byt nejaky problem v tymu resp. vztazich v tymu.

  • Karel Prošek, pamatuji jak jsem vždycky chodil pro bulletin za 5 Kč ještě v plecharne, a on tam prodával se svojí manželkou. Tak budiž mu země lehká
  • @Screepy

    Nápodobně, taky je v té budce vidím... 
  • Nevíte co je z Rachůnkem že nehraje v Brně.
  • Karlovarská prosincová klasika
  • > @lee napsal(a):
    > Nevíte co je z Rachůnkem že nehraje v Brně.

    Rekondicni pobyt HC Stadion Cheb.

    Snad tam chytne fazonu. Budeme ho jeste potrebovat. :-)
  • Tak zase prohra o gól 2:3.😠 Takhle se nám podobně dařilo v sezoně,kdy jsme spadli do pralesa.😫😭
  • Několik zápasů vždy něco napíšu a pak to radši smažu, chci věřit a zůstat optimista, ale už to moc nejde. Hrozně se mi líbil rozdíl koučování (ano, koučování, jako manažerské disciplíny) v zápase s Litvajsem, ten byl enormní. Teď už jsou jen 2 scénáře - i nadále věřit a přežít to (snad ten náskok bude stačit), nebo do toho říznout a dát týmu novej impulz...

    Mrzí mě to, protože Paži tu odvedl neskutečnej kus práce, začal něco nového, ale evidentně není úplně ten člověk, který to za těchto podmínek, umí posunout dál a dát tomu něco dalšího...
  • no gól Lakatoše jen podtrhnul ten zmar v dnešním zápase...
  • Něco mi říká, že cílem pro letošní sezonu je 13. místo - nespadnout přímo nebo do baráže a ušetřit za odměny za PO/PPO.
  • Hááási jsme v péérdeli páne hrábě :/
  • @kjetel
    A bejt první na Hurgádě =)
  • Ja jel po ctvrtym golu radsi shoppovat, tywoe. Lepsi adventni nedele v nakupaku nez todle....
  • Vážně budeme rádi, když skončíme na 13.fleku
  • Tak dnešek nám ukázal holou pravdu,jak na tom jsme. Po Brně se ještě dalo doufat, že to byla jen smůla,co nás zas po páté připravila o body. Ale teď pokud někdo nebude mít koule na nějakej radikální řez,tak už nám nezbývá než se modlit aby nás Zlín s Kladnem nedotáhli.
  • ve VIT ted prohrali jini z toho bych si hlavu nedelal. spis ta serie predtim a vubec spousta zapasu letos. prohravame o gol a rozdil je v prvni lajne a v presilovkach. bohuzel si myslim, ze to maji kluci v hlavach a vubec nevim jak to chteji ozivit. immo vypada, ze byl mimo a zadny tor. kulich pojede na U20, Fleka zase zkousi v repre (hral cele MS a pak vechny turnaje, mimochodem to ty velkoplejeri ze SPA nehrali) a jsem zvedav kdy mu dojde, ale budiz mu prano kvuli moznemu angazma. ten tyden ted prijde vhod, ale potrebujeme nahodit retez, jinak budou jeste nervy dole...    
  • Koukám že jste inspirací

    Vzpomínáte na karlovarskou losovačku? 🤣 Real se ale po zpackaném losu Ligy mistrů moc nesměje a pochybuje, že šlo o chybu softwaru...
  • takze immo je pryc. chapu i stridave starty (rozsirit kadr je treba), ale chce to posilit. nekoho kdo prijde s pozitivni energii... nebo bude muset pesout kouzlit, protoze tohle je v hlave...
  • Porizek je od začátku sezóny naším hráčem s tím, že šel okamžitě do Sokolova
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters