HCE Fórum

1310311313315316590

Komentáře

  • Něco to svědčí o naší soutěži
  • Pěkně kluci dneska a Vondrc paráda
  • Jinak jsem koukal, že dneska Kaše ve Spartě dokonce až ve 4. útoku..
  • Dneska příjmy překvapení 👌 a Vondráček hetryk v oslabení, to je nádhera :) pěkný tři body s třešničkou
  • Hezký body z Budějovic,kéž by se to kapanek zvedlo.
    A Vondrcovi velké con gratulations.
  • První dvě třetiny jsem trpěl, protože ta naše produktivita byla strašná. Na 5 našich šanci jedna Budějovická. Musel jsem si na Tipsportu ztlumit zvuk protože to vzlykaní komentátora jak mají domácí smůlu na hokejkách zatímco my jsme nedávali jednu šanci za druhou, mě neskutečně vytáčelo. Ještě že to vzal Vondrc na sebe. Projev týmu už byl o dost lepší, tak doufám že to potvrdí v dalších zápasech. Je vidět, že když hrajeme v plné sestavě, tak to může šlapat. 
  • Tak jsem zvědav jak se to roztočí
  • @pOne tak to není objev žádné nové Ameriky, podle mě o tom se napříč celým svazem ví, kdo si trochu počte diskuse, ten taky hned ví odkud vítr vane. Smutný na tom je, že i když se to ví, tak se jede v zajetých kolejích, český hokej se pořád pomalu a jistě potápí až nebude ivdět ani nejvyšší komín týhle lodi, ale na palubě se tancuje a hraje z vesela. A nikomu to nevadí. Hele takhle prohnilý prostředí, to změnit je práce na několik let a výsledek nejistý, protože tam musí přijít tlak z nejvrchnějších pater, který nesmí polevit, a ani to samo o sobě nemusí ještě nic znamenat. Vyhodí se pár lidií aby se neřeklo, že se nic neděje, tím se vlk nažere a koza zůstane celá a prohnilý suterén zůstane prohnilým suterénem. A ti tatínci, kteří platí, myslíte že nepřijdou a neřeknou, víte co, já dám dvakrát tolik, když mladej bude hrát. A řekne mu nějaký klub ne, nedáš, bude tady hrát Pepa, protož tvůj synátor je prostě jelito co nemá ani na Kadaň. Haha..to je utopie v praxi. 
  • Screepy: Je to zrcadlo společnosti. Bohužel. Koho máme za prezidenta? Koho jsme měli/máme za premiéra? Není třeba dál pokračovat....
  • @pOne jo, tenhle argument taky často používám, podívejte se co máme za prezidenta a co jsme měli za premiéra..a pak si nedělejte žádné iluze
  • @Screepy,pOne - pánové nechci vám zasahovat do diskuze ale vy si myslíte že na hokejovým svazu se něco zlepší až bude premiér Fiala a prezident např. gen. Pavel? Tam si pěkně plavou kapříci v tom svým zasmrádlým rybníčku a jen koukají aby se nikdo nesnažil jim ho náhodou vypustit a dát tam čerstvou vodu s čištějšíme štikama. Tam už to zasmrádá hodně hodně dlouho.Ty mají výchovu nových mladých hráčů akorát plnou hubu ale skutek utek. :#
    To samí je to na fotbalovým svazu, tam se konečně zbavili Berbra a taky stále nic. :s
  • @Skopec ale to já si žádný iluze nedělám, že mávnutím proutku se něco změní, že na základě článku nějakého novináře na sport.cz se najednou začnou u nás vychovávat nový Crosbyové apod. ten systém je shnilej od nejmenších klubů až po vrch a i když ryba smrdí od hlavy, tak tady smrdí až po poslední šupinu a čest výjimkám a klubům, kde se to snaží dělat dobře. Akademie jsou zas a jen semeniště dalšího klientelismu a protlačování synků bohatších na úkor chudších a ještě k tomu za otevřené finanční podpory svazu. Protože vždyt ten náš kluk musí mámo  do nějaký tý akademie, jinak nemá šanci se vůbec podívat do velkýho hokeje, tak já jim tam nasypu mámo 500 jablek a to by bylo, aby nebylo, to bude hrát určitě minimálně druhou lajnu. Klientelismus, kamarádšofty, atd atd. Tohle je krakatice, ustřihneš jedno chapadlo a dalších 1000 ti jich zbývá a pravděpodobně mezitím zase nějaký nový vyroste.   
  • Skopec: Tak to vubec nebylo mysleno. Presne naopak. To hokejovy prostredi nejaky je .... a jaky je, takovy si generuje "vedeni". Kral a spol. tam nejsou pro nic za nic. Jsou tam proto, ze hokejovy prostredi je tam mit chce.... Stejne jako spolecnost tam chce mit Zemana a Babise.
  • ano, je to obraz spolecnosti, ale neni to tim, ze by byla spolecnost horsi. tyhle kamardsofty byly prece v hokeji (a jinem sportu) i pred revoluci. za druhe mi prijde porad nejak divne, ze jedinym koho jmenujou je pry protezovany synek trenera Petra. Nemam rad trenera Petra (podobnej chytrolin jak Pesan), ale ten kluk hraje ve Finsku a tam tu juniroku nehraje kvuli tomu, ze by to tata sponzoroval. Tim chci jenom rict, ze nevim zda ta cela diskuse neni trochu jako opakovani klise. Kdo z Varskejch dorostencu/junioru hraje jen protoze to jeho tata plati? Myslim, ze jich moc nebude... Samozrejme jsem davno slysel vechny ty story jak z pulky hracu ma procenta Ruzicka nebo Hadamczik, podle toho kdo byl trener narodaku. A tomu bych dokonce veril + veskerejm moznejm dohodam s hracskejma pravama, ale ze by v kazdym druhym tymu dorostencke ligy hrali druhou lajnu synackove sponzoru, to bych docela pochyboval. 
    Mimochodem rozdil mezi hokejem a fotbalem je jen objem penez (pokud by se napr. Flek dal prodat za 5 milionu euro, to bychom videli mazec). Cestnost lidi je podobna.   
  • Type your comment@pOne No nevim, prezidenti i premiéři byli i jiní a hokej stál stejně za hovno..politiku bych do toho netehal..
  • Dokud naše děti nevystoupí z komfortní zóny ,kterou jim vytváříme., nezmění se vůbec nic..chybí hlad po úspěchu. všechno dnes mají až pod nos, vozíme je na tréninky i z nich,nemají potřebu se zlepšovat... stačí průměr. Světlá vyjimka je Jirka Kulich , který podle mého infa trénuje s dorostem,junkama i s Áčkem..Ten se chce zlepšovat a žádná politika to nezmění..
  • 1140bxl: Ty koukas na juniory. Ale tohle "sejto" zacina uz v pripravce. To bych rekl, ze je problem. Maly decko ma dneska x moznosti, jak travit svuj cas. A tim, ze treba polovinu deti (a rodicu) odradis uz v tomhle rannym veku, tak ti talent jde hrat florbal a pak v tech juniorech nemas, kde brat.... 

    V67: Jeste jednou. Ten prezident a premier byl primer. Pro srovnani. Nerikam, ze jinej premier/prezident = lepsi hokej.  :)

    V67: Komfortni zona....no.... tech "lakadel" na deti ze vsech stran je dost. Kazdej rodic si to asi musi nastavit co nejlip podle svyho nejakyho vnitrniho presvedceni. Ale ono jak to chces udelat, kdyz decko ma led treba 30 km daleko rano od 6ti hodin. Z fotbalu: Na Banik do pripravky jezdi decka Touzim, Chodova Plana, Kynzvart, nedavno i DE. To bez rodicu nejde. A je to pro ty rodice strasne narocny. 

    Myslim, ze dokud to jde, bylo by dobry, aby to decko melo ty nejlepsi mozny podminky co nejbliz svymu bydlisti. Aby netravilo 5x tydne hodinu a pul na ceste v aute..... A az v urcitym veku to treba nejak centralizovat. Poslat dite v jedenacti do Plzne na intr (fotbalova Vikorka, resp. akademie) ....no nevim. Myslim, ze jsou v zivote i dulezitejsi hodnoty, nez fotbal.

    Ona totiz ta ranna centralizace talentu ma jeden efekt. Na dedinach bojujou s nedostatkem deti, 2-3 decka (talenty) jim odejdou, pripravka se rozpadne a dalsich x deti tim nema pohyb a treba s fotbalem konci.... A nikde neni psano, ze z techdle odpadliku, nemuze za 5 let vykrystalizovat talent. Proste se zuzuje zakladna. Chce to tuhle vec nejak koordinovat v zajmu sportu obecne.

    A druha vec je: Kdo to chce delat jako hobby (pohyb, traveni volnyho casu) a kdo to chce delat potencialne na vrcholovy urovni....
  • To vypadá že už se zítra na hokej nepodivame
  • pOne - to je mozny, ze to sejto je uz od pripravky, ale ja si spis osobne myslim, ze problem je s mnozstvim deti, kteri delaji sport obecne. proste jich ten hokej hraje malo. pak i mnozstvi talentu je mensi. to s tebou souhlasim.

    co ja mam (zprostredkovane) zkusenosti s KVA, tak zadna sponzorska tlacenka v tom rocniku nebyla (az do U15). ale mas samozrejme rozdil v detech byvalejch hracu ci rodicu kteri maji prachy, protoze to pak mas extra kemp tady a vybaveni tadyhle. ale to bych rekl, ze tomu nelze zamezit.   
  • Co si myslíte o konci Kracíka? Měl by v sestavě místo po uzdravení Černocha?
  • Ja myslím ze se své role zhostil důstojně, ale je jasný že po uzdravení Černocha by se pro něj asi pozice hledala hůř
  • upraveno 26. listopad 2021
    neuvěřitelné - v Buly vyhlásili Novotného hráčem kola - já měl pocit, že Energie a její hráči se nevyhlašují týmem či hráčem kola :D 
    Post edited by 12Stig12 on
  • Na vcerejsim zapase pry 980 divaku :D
  • Jinak včera jsem snat poprvé viděl že Pešout stáhnul hru v poslední třetině na tří útoky. Vždyť on se kolikrát i při zranění dvou hráčů snaží točit všechny 4 lajny. A hlavně se mi líbílo že za stavu 1:0 jsme se nezatáhli do obrany ale pořád hráli aktivně v útoku. Tabulka je neskutečně vyrovnaná, takže hodně důležité body.
  • Type your comment@VANEKnaZDI

    Taky si myslím, že oficiální informace "není úplně přesná". :)
  • No, je ta extraliga ale letos vyrovnana. Skoro nema cenu koukat na tabulku, ale spis jen na odstup od 14. mista. Nemyslim, ze dame prvni 4 :-) a pak uz je jen dulezite byt od 13 nahoru. o to vic me porad stve ta prohra v KLA. jinak zajimavy jsou VIT. tesne o gol vyhrajou nekolik utkani (nekdo by rekl se stestim) a okamzite jsou v klidnejsim stredu. No, chtelo by to nejakou snuru zapasu. Za chvili je polovina zakladni casti, tak aby se kluci trochu nadechli... 

    Jo a myslite, ze pokud se ukaze ze by KLA sestupovalo, tak se soutez uzavre na jeste jeden rok kvuli pandemii? :-)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters