HCE Fórum

1309310312314315591

Komentáře

  • Novas je vedle Fleka jedním z našich nejlépe placených hráčů ☝️ jasně nebude to 500 měsíčně ale taky to není za 100, takže bídu s nouzí ten chlapec taky nemá. Já bych spíš řekl že to bude tou motivaci kterou zmiňoval v rozhovoru ohledně Sparty. Že je to tady sice taková rodinka, ale ty ambice jsou prostě daný rozpočtem a pokud někdo nenaleje do rozpočtu o 50 milionů víc tak to pořád bude víceméně stejný, což není špatně ale pro kluky co chtějí mít ještě nějaký cíle to je málo (a nikdo jim to nemůžeme mít za zlé). Takže je to na jeho zvážení, peněz tam asi víc dostane, pokud by měl být jednicka tak rozhodně, pokud by měl být na pomezí 1/2 zajímalo by mě jaký by to byl rozdíl oproti gáži v HCE. No a záměr je přeci jasný, dokud je hráč pod smlouvou můžeme z něj něco vytěžit, až mu po sezoně skončí smlouva budem mít akorát suchý z nosu. To stejný by nás mohlo potkat s Flekem.

    Ad Antoš, v podstatě asi není důvod nesouhlasit, ujel nám vlak,dvacítka Ruska si z nás dělá trhací kalendář, český hokej se prostě propadl do šedi a průměrnosti a brzy bude směřovat ve slovenském rytmu ještě níž, je to jen otázka času. Furt se jen mluví, kecá, klevetí, ale skutky nějak nejsou vidět, v klubech pořád panuje to, že synek bohatých hraje, synek chudých byť s talentem, sedí, protože táta nesype ročně 300 do rozpočtu. To se běžte zeptat klidně ledare do Kadaně a všude vám to potvrdí. A když tu pak nějaký trenér z Brna je natočený na mobil jak si nebere servítky z těch netahel co trénuje, tak je z toho pohroma a pomalu na poplach bijou ochránci lidských práv. Hele v jakýmkoliv sportu musíš makat, abys něco dokázal a chceš li být fakt dobrej, musíš kurva makat ještě dvakrát tolik kór když ti ten nahoře nenadělil úplně jako jiným. Kdokoliv kdo sportuje byť amatérsky ví, jaký to je se v nějakých číslech vůbec dostat na dohled nějaké třeba republikové špičce, no prostě na dva světelný roky vzdálený. A pokud ten tlak není, tak ty kluci jsou pohodlný, proč by nebyli, proč by si dávali dávky v posilovně, ve střelbě, v bruslení navíc, když jim to stačí. Když ta liga má úroveň že jim to stačí. Aby ses zlepsoval, musí na tebe být tlak, pokud není, nikdy z nich nic skvělého nevyroste ani kdyby se liga zúžila na 5 týmů. A mimochodem, myslíte si že bychom v KV měli tolik kluků v A týmu kdyby tu nebyla ta MHL? hele věčná škoda že z tohohle se vypadlo, protože dodnes z tohoto projektu čerpáme, ale i tahle studna jednou vyschne.
  • k Novasovi, prachy jsou dle meho jedinej padnej argument. mel by bejt soudnej na to byt jasna jednicka ve SPA/TRI/PCE ci jinym tymu co ma cil titul kazdy rok to neni. Do vyrovnane brankarske dvojice urcite, ale bude chytat polovinu utkani a kdyz pusti blbej gol, tak priste nechyta... Dle meho je to trochu podobny s Kasem (nebo Rachunkem nez sel do LIB ci do budoucna Flekem). Rozumim argumentu o penezich, nerozumim sportovnimu argumentu. Ano v LIB mas sanci vyhrat titul, ale ze sirsiho kadru repre vypadnes. Prijde mi trochu uchylny, nechat hrat tyhle hrace 2-3 lajnu a pak se v repre rozcilovat, ze neni kde brat hrace/strelce. Proste se musi trochu srovnat uroven etxraligy ve spicce. Prijde mi, ze kazdou sezonu mas 4-5 tymu a pak hodne vyrovnane pole. 
    k mladezi, ja si myslim, ze je to obecne poctem deti ve sportu a i hokeji. myslim si, ze ten trener co rval na ty kluky je blb. ve svycarsku/svedsku/finsku/nemecku na ne takhle nervou a mladase maji lepsi nebo na nasi urovni. doba se zmenila a neni to o tom, ze vezmes svoje deti rano pred fabriku jako Holik, abys je motivoval k vetsimu treninkovemu zapalu. myslim, ze pokud ten hokej nebude hrat hodne deti nebude pak par vyjmecnych. mimochodem to je dalsi problem, vezmi jakej byl "odpad" i z MHL. Kolik lidi z toho tymu se skutecne zivi rozumne hokejem (a to sem stahli spoustu nadejnych mladych) a co dela zbytek? ale jak psal pOne, myslim, ze je to obecne spolecenskej problem a ne problem jenom hokeje.     
  • Hoši ono tohle je na dlouhou diskusi :) a nedá se říct že by nějaký názor byl špatný, je to od všeho trochu a smutný je, že to v čem jsme ještě před 10-15 lety byli na špičce na světě jsme dnes v těžkém průměru nebo podprůměru. Tak čím to je, že za totality tu vyrůstali takový hokejisti a fotbalisti a dneska bys jich na světové úrovni v hokeji napocital možná na dvou rukách..něco se změnilo a změnilo se to dost zásadně, protože kormidlo se otočilo druhou stranou.
  • Zajímavá soupiska, Mikúše jsem čekal spíš v první lajně
  • Tak letos už jen o záchranu?
  • Dnes to bylo dost hrozny a dost smutny. Hraci v 50ti a ve 40ti rozhodujou MS ve strelbe do bricha. Pak to ma na Karjale vypadat.....
  • Velká mizérie :/
  • upraveno 17. listopad 2021
    Nechápu Pesouta proč pořád chrání Pulpana? Zase byl u dvou gólů a hlavně ten druhej, kdyz mu ujede hráč a nechá ho i dorazet... Kolik takovejch gólů už sme dostali je slabej v soubojích! Když v jeden zápas hraje nejmenší trojice beku v lize Rohan, Wainhold a Pulpan nikdy nebudeme konkurenceschopni!!! Vodička by byl x lepší než Pulpan, levnější a ještě odchovanec... Nebo proč se přivádí Doudera, kterej boduje v Třebíči ale tady šanci nedostane... Dneska opět dobrý jen 1,5 zápasu a pak dva góly z předbrany... Z x zápasu co jsme prohráli je 90% o gól to je k po...ni
    Post edited by maverick on
  • Taky by mi zajimalo, proc kdyz Hladonik rekne, ze ho to trefilo do ruky, si nevemou vyzvu a nenechaji to znovu proverit. Pulpan to ve hre vidi, ze to jde od ruky, rika to rozhodcimu a videosudi cumi na co?
  • Si říkám, že to jde s námi pěkně do prdele

    Pulpan ven
  • Video rozhodčí v CV čumí do monitoru, který má rozměry jako jsme v práci používali před 10 lety, nějakých 14-16 palců. Dneska máme dvakrát větší. Tak se pak nemůžeme divit, že na něm tu teč rukavicí a né vysokou hokejkou neviděl.😫😭 Jo, to kdyby to dal takhle Jaroušek nebo Pleky,tak by to uznal radši hned dvakrát.😠
  • Ale to nijak nesnižuje ten náš dnešní tragickej výkon, hlavně od půlky zápasu. 😬
  • Hoši tak po Kladně takových hejtu tady a po Pardubicích ani slovíčko uznání :)) přitom dle mého interního zdroje jsme hráli celkem dobře.
  • Screepy: Urcite dobry. Ale! 10x jsme jeli na branu a hovno z toho. Kdyby si PCE nedaly vlastnaka, kdovi jak by to bylo. Vykon diametralne odlisnej, ale to promenovani sanci, to je vec....
  • To je těch 5000 Venerovo puku..nebo kolik to bylo :)
  • tak návrat Černocha je dle Kracíka na spadnutí (konec rozhovoru s ním - )
  • @Screepy- Jo,jo. Za včerejšek je třeba naše pochválit, protože chtěli to Kladno odčinit a proto na nich bylo viděl, že makají a padají do střel i po hubě.  ;) Že nejsme schopni proměnit i ty nejvyloženější tutovky(např. x sami na bránu) je to, proč jsme na 12. fleku a né v klidným středu na 6-8 místě. B) Naštěstí nám perníci ke vstřelení gólů pomohli sami.  =) Jinak co mám info, tak ten jeliman co nám neuznal ten rozdílovej a hlavně platnej gól v CV-KLA, tak si za ten monitor pěknejch pár zapásů nesedne a ještě ho ho stálo nějakou kačku pokuty. :p
  • Skopec
    Škoda že se to nezverejnuje stejně jako se stopkami a pokutami hráčů
  • Tor Immo podepsán ve Varech!
  • Tak snad ho mají vyskautovaneho. Podle čísel vypadá, že nejvíc gólové je jeho jméno. 
  • tak jsem na něj zvědav, tady je jeho eliteprospects - https://www.eliteprospects.com/player/34087/tor-immo
  • Tak dnes se bohužel žádný zázrak nekonal. 😢
  • Řekl bych. k tomu abychom porazili Třinec,potřebujeme tři věci, aby zachytal golman, proměnit šance a mít štěstí. To se dnes nesešlo, takže nic. Vyhrát s Kladnem, tak mě dnešní porážka nemrzí..
  • upraveno 22. listopad 2021
    na zápase s Třincem mě štvala jen jedna věc - ta 5ti minutová přesilovka. Jsem zvyklej, že naše přesilovky nestojí za moc, ale tohle byla hrůza
    Post edited by 12Stig12 on
  • 12S12: Pred tou presilovkou jsem si tak v duchu rikal. Jak hrajem proti Trinci tradicne druhy housle, tak bych dal tymu za ukol (byt trenerem) pro tu 5ti minutovou presilovku 10 strel. Nic jinyho nez alespon 10x za 5 minut vystrelit na branu...... mozna by to prineslo vic vzruchu v KV Arene nez to, co jsme predvadeli. A mozna by byl i potencial dokonce vstrelit gol!  :) Tahali jsme za kratsi konec, nase hra k nicemu nevedla, tak co....

    Jinak ta kombinace pri trineckym 4. golu pri PP byla jak pres kopirak s kombinaci, kterou predvedli v patek v Liberci. Neskutecny. Ruzicka presna zaba luftem na hokejku, strela, gol..... kdo umi, ten umi. Kdo neumi, ten cumi. Ja cumel.  :)

    Jinak Trinec jsme doma neporazili doma prej od roku 2015. Coz ze sazky na tenhle zapas cini nejlepsi produkt desetileti, pokud jde o terminovany vklady na ceskym trhu. Konzervativni investori muzou volit u tipace variantu 02. I tak to inflaci v poho pokryje a zbyde i neco na paarek.  =)

    Ja si vzdycky rikam, kdyz hrajem s Trincem, ze to je tym jak z jiny planety. Ze s nima se nemuzem merit. Ale proc jiny tymy s nima dokazou hrat vyrovnane? U nas je to fakt zalostny mistama.... Jasny, beru, ze Aron masti v Trinci za 800k ctvrtou lajnu... ale i tak.
  • Já vám nevim no, Tor Immo, ty body jsou takový všeljaký, jestli by nám to nesaturoval nějaký náš junek..pro kterého ten přínos bude asi větší. 
  • Uvidíme co předvede, třeba mu to u nás sedne, ve Švédsku ty čísla zas tak špatný nebyla
  • Kinkis
    Víš že ale hrál druhou ligu?
  • Jojo, četl jsem to, ono s naším rozpočtem budeme těžko lovit v první švédské no.. mě to přijde jako posila typu hráče z naší první ligy, který v Chance válí a tak dostane šanci i v extralize
  • upraveno 22. listopad 2021
    Blomstrand hrál taky 2. švédskou ligu a teď je druhej nejlepší střelec ELH...
    Post edited by kafka on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters