HCE Fórum

1307308310312313591

Komentáře

  • Do Sparty za Kašeho... 😃
  • No to snad ne,aby Novase vyměnili.Tvl ještě tohle
  • Mikúš zpět! :) tak jsem zvědav jestli tu první lajnu trochu oživí
  • Zmínil jste Filipa Novotného. Jak spolu vycházíte?

    My spolu vycházíme úplně výborně, nemám sebemenší problém. Já přeji jemu, on přeje mně a myslím si, že to zatím funguje.

    Kvůli zranění tentokrát nebyl ani na střídačce. Kdy jste se to dozvěděl?

    Ve středu, když jsem jel se Sokolovem do Prostějova, kde jsem měl chytat. Na půli cesty volali trenéři z Varů a poprosili klub, ať mě tam nedávají, že budu chytat v pátek.


    Tak Novas by mel byt zraneny
  • kinkis napsal(a):
    Zmínil jste Filipa Novotného. Jak spolu vycházíte?

    My spolu vycházíme úplně výborně, nemám sebemenší problém. Já přeji jemu, on přeje mně a myslím si, že to zatím funguje.

    Kvůli zranění tentokrát nebyl ani na střídačce. Kdy jste se to dozvěděl?

    Ve středu, když jsem jel se Sokolovem do Prostějova, kde jsem měl chytat. Na půli cesty volali trenéři z Varů a poprosili klub, ať mě tam nedávají, že budu chytat v pátek.


    Tak Novas by mel byt zraneny
    Tak oficiálně to chápu, ale je tu repre přestávka, ve který spousta klubů chce i trejdovat (a v TELH maj některý větší potřebu než my), takže chápu, že ho takhle stáhnout. Uvidíme...

    Jinak za Mikúše jsem rád, asi to přehodnotil (to dojíždění), protože těch alternativ měl mnohem víc a min 2 kluby v lize by mu dali asi i víc (myslím tím celkově). Hanousek mě mrzí, dost jsem se na něj tady těšil, ale neviděl jsem od něj jedinej zápas, kde by odehrál svůj nadstandard a to tady klidně mohl dostat roli po Šenkeříkovi...
  • Takze trejd hrace, za kteryho jsme zaplatili tabulku (?) s nejakym potencialem do budoucna za cizince, kde se nic neplati a po konci kontraktu muze kamkoli zadara? Ale asi holt momentalni situace je jaka je.... Dobry je teda, ze sem jde znamej hrac, no....
  • Jelikož tu končil z důvodu, že chce být blíž rodině, tak po sezoně půjde zřejmě zase o dům dál, ale třeba změní názor :)
  • @pOne halt co si budeme povídat, kvalitní centr na trhu není a když se objeví Mikuš, tak sáhneš po Mikusovi a moc nepřemýšlís. Já ten krok vítám, ten kluk ví do čeho jde, zná partu, všechno. Lepší než zkoušet nějaký podivný pokusy. Byť za cenu toho že to halt stalo nějaký koruny. Pokud se uzdraví už černoch a Mikusovi to bude trochu lepit, mohli bychom se zvednout.
  • K výměně vždycky  potřebuješ aspoň dva. Mikus je Pesoutovo oblíbenec a spolehlivá volba. Přesto to není první center. Sice už tady prvního centra hrál, ale mě se nejvíc líbil vedle Beránka. Uvidíme... 
  • Má někdo ten rozhovor s Mikušem v Blesku celý?
  • Screepy, 1140bxl: Jasne, chapu i tenhle uhel pohledu. Kez by to byl dobrej krok.
  • 12S12: On dela Vanek GM ve Zline?? =)
  • @VANEKnaZDI

    „Měl pohovor s Peťou Čajánkem. (koučem individuálních dovedností) Já jsem u toho nebyl. Tomáš si myslel, že když má body, je všechno O.K. Pokud mu řekl to, co tvrdíte, určitě bych se kvůli tomu neurazil. Ale nebudu komentovat, co si ti dva řekli. Pokud jsou dneska hráči takhle křehcí…Ta věta měla být spíš motivační. Čája se snaží předat klukům spoustu svých zkušeností, detailů. Sami si udělejte obrázek. Jestli toto má být důvod, abyste zažádal o trejd… Čája je členem realizačního týmu, ale hlavní zodpovědnost nemá. V mých očích je to banalita, která o tom klukovi taky něco vypovídá. Tomáš zvolil snazší cestu. Nebudeme přece držet hráče, který tady nechce být.“

    Údajně mu to měl říct 2x, jestli tohle je Čajánkovo motivace, tak se nedívím, že je Zlín tam, kde je.
  • Trochu podobny jak odchod Pechacka odsud....
  • Tak co s náma letos? Konec, sestup, baráž, záchrana na poslední chvíli?
  • 37 - porad to vidim na to predkolo, vrati se cernoch a koblasa, mikus zapadne k berankovi a zapaluju svicku, aby se konecne rozehral rachunek. zatim je to jen stin byvaleho hrace (u nej asi pomer cena vykon nesedi) a neni to jen tim, ze chybi center.

    ale zajimali by me plany na pristi rok. myslim, ze konci dost smluv a ten tym bude hodne jinej.

    jo a jsem zvedav na ten LIT s prichodem Ruzicky. Docela risk, protoze to muze jit uplne do kytek... 
  • 1140bxl
    Hubl se bude muset naučit bránit
    A potencionální posily jsou Sklenář, Tomica a Růžička ml. 😁
  • Jestli přijde ten Rubricius, tak je předkolo jistý. :)
  • Komu všemu končí po sezoně smlouva??
  • Proč nezkusit třeba Šlahaře tvl.Spatnej není,a teď by vzal cokoli,aby se mohl vrátit zpátky z Frýdku do extraligy.
    Ve Zlíně se asi momentálně nechce být nikomu,proto si myslím,že tohle by mohl být důvod jeho ne úplně dobrým výsledkům u nich.
    Ve Frýdku mu to jde,proč toho nevyužit.
    Pokud vím,už ho chtěli před minulou sezonou.
    Že dal přednost v tu dobu Zlínu?
    No dobrá,kdo by jsme nechtěl být doma,že jo.
    To bych mu za zlé neměl.
  • Tak a Kadaň je u v totálním pralese, no asi to byla otázka času..letošní sezona to jen potvrzovala. 
  • Není se moc čemu divit, plácali dno už pěkně dlouho..

    Bery podepsán i na další sezónu.
  • Beranek - super
    Kadan - to se si dalo cekat a postupne se zacina podkrusnohori cistit. nakonec zustane Energie a Sokolov na jedne strane (ted i spoluprace s mladezi v CHM) a LIT na druhe. snad to tak vydrzi...
    Slahare bych nebral - v +/- je extremne v minusu a je mu 30. dle meho lepsi nez Sik neni a radeji nechat hrat jeho. kazdopadne by se jeden centr porad jeste hodil ... 
  • No já doufám ze žvejkalovo trend za poslední léta zustane…kde byl tak ten tým spadl…Slavie-sestup, Chomutov-sestup…jedinej Hradec se ho stihl zbavit zavčas…Kadaň-sestup a teď je na řadě Litvínov, tak snad mu to nezkazi a dodrží to =) =)
  • tak Flek má Ačko na Karjale
  • Von nedodal omluvenku? :# @12Stig12
  • Filip Novotný do MB?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters