HCE Fórum

1306307309311312590

Komentáře

  • Ale podívejme se co se bere za hráče, s jakou kvalitou, od nich nemůžeme chtít aby nám rozhodovali zápasy, tady to musí stát na nějakých pilířích a ne na rozblemcanym bahně. Jenže ty pilíře které jsme měli za pilíře se po pás taky topí v tom bahně a je vymalováno. A ano, priznejme si, náš hokej za který jsme byli často v televizi chvaleni, je fuč, teď tam vlastně není nic, kde bych řekl jo, to dává smysl, ale třeba nemáme štěstí. Je to bída a zmar a není se čeho chytit. Takže nový kyslík, pardon kluci trenéři, ale vy už jim.asi fakt nemáte co dát a když budete těmi kluky sibovat z lajny do lajny tak se toho asi taky moc nevyřeší.
  • Screepy teď jsi to napsal krásně... CO SE BERE ZA HRÁČE
    Pružek pro mě lehce zklamání, přípravu měl super. Ale s těma hráčema... Proč se tu neohraje Šik? Navíc odchovanec. Koukal někdo podrobněji na Weinholda když se k mám vracel z první ligy? Vždyť ten kluk sbíral body, protože hrál přesilovky a byl dobrej. A tady ho soupnou na sedmého, osmého beka. Ve 22letech udělal v Třebíči 20 bodů. To jsou přesně ty šance mladým který tu dáváme (Kulich výjimka)
    Když to teď nejde, proč nezkusi Pesout dát na 4.lajnu kluky z juniorky, kterým se tak daří? (Rymon, Kupco, Sapousek)

    Ať jde ten Pesout už taky do prdele
  • @VANEKnaZDI

    Protože 4 lajna mlaďasů se u nás nenosí, potřebujeme tam jiný, který jsou nakonec nejproduktivnější, protože první dvě tápou. Kde jsou ty doby, kdy z těhle lajn vyrostli kluci jako Pech nebo Zaťovič, nebo ostatně i teď Flek, Beránek, Kohout nebo Koblasa. Jak říkám, po bitvě každej generál, ale tohle už je průser srovnatelnej s výkonama třeba Zlína a v tabulce to bude brzy taky znát. A Weinhold naprostej souhlas, není v ničem horší než kdokoliv z letních příchodů...
  • Jak si to tak tady ctu, tak si rikam: Jeste ze jsem to dneska uplne vypustil..... :)
  • pOne
    Chtel jsem napsat, ze jsi nebyl jediny. Ale kdyz nepomyslim na prvni dve tretiny, tak nasim ten puk fakt odskakoval a delal si co chtel :D
  • Pánové,  tady je dneska skepse. Hrajeme blbě a musí se do toho sáhnout, ale trenéry bych neměnil. Dokonce bych nekritizoval ani přestupy. Nejsou love, musíš trefit koho chceš. Napriklad Miskar nebo Hanousek byly logická volba.
    Nám před sezónou chyběl centr, zranil se ten nejlepší, kterého máme a dneska nehrál ani Koblasa. Náš kádr je super uzkej. Loni vedle Kaseho a Lauka taky nebyly zdravotní problémy. Takže jedno k druhému. Myslím, že se něco udělá přes repre pauzu. Teda aspoň doufám... Pořád myslím,že  hrát kolem 8  místa je v našich silách. 
  • Dneska dva zlatý uplácaný body. Hrozně důležitý budou příští dva zápasy. Zlín doma musíme umlátit a s Kladnem uhrát minimálně dva body, ať si na ně vypracujem větší náskok a hlavně si trochu srovnáme sebevědomí. Bylo hrozný štěstí, že to tam Vondrcovi dneska proletělo a dokázali jsme relativně brzo vyrovnat. Čím dýl prohráváme, tím jsou kluci míň jistý a tím míň to jde. Tohle je potřeba zase srovnat a zase si dokázat, že vyhrávat umíme. Snad to klapne.
  • Urcite zlaty body. Hra je ale mistama naprosto desna. S Extraligou to obcas nema nic spolecnyho.... Snad se doleci marodi a bude lip.
  • Příští dvě kola hodně napoví, ale už teď musíme hodně pokukovat po baráži, bohužel..
  • Sice měly být body 3, ale zaplať Pánbůh za ty 2. Bohužel pořád stejná písnička, nejde to první lajně. Jak píše pOne, doufejme, že se trochu vyprazdní marodka a případně se to trochu v pauze okyslici. Teď ještě 3 body se ZLN a bude se líp dýchat...
  • 2 postrehy ke vcerejsku:

    Koncovka/strelba: Vcera jsme nedali zadnyho gola po nejake kombinaci pro prazdne. Vsechno to byly takovy strely vice ci mene se stestim. Hlavne ta Rachunkovo z nuloveho uhlu. To by chtelo mit na pameti. Ze kazda strela tam muze zapadnout. Zaroven nam ale nesmi souper temer polovinu strel zblokovat. Jako vcera.

    A druha vec: Myslim, ze nas uplne brutalne trapi timing prihravek. Prihravky chodi o vterinu pozdeji (v lepsim pripade na paty). Vcera byl pripad, kdy si utocnik najizdi krizem stredniho pasma, obrance mu to ma davat nekde na stredu hriste, jenze ta prihravka tam prijde az kdyz utocnik je u mantaku a pomalu jde se znudenym ksichtem stridat..... Tech nesouher je tam fakt moc. Celkove ta uroven hry oproti zacatku sezony sla fakt neskutecne dolu a vysledky jsou toho odrazem...
  • @pOne takže jako teď si najednou neumíme přihrát, když na začátku sezony to šlo? :/ to je takový mrzutý zjištění
  • @Screepy,@pOne - ty naše chyby vč. nepřihrávek pramení spíš z naší velký nepohody. Protože každej má strach, že může něco posrat a stojí nás to body. Viz Hanousek a Vítkovice. :s
  • No a proto to musí urvat zkušení hráči. Možná na to koukám blbě,  ale 1. lajna nebo třeba Pulpan jsou taky v totálním psychickým srabu. 3 body se ZLN (jedno jak) a v pauze okyslicit.
  • Souhlasím s hodnocením hry, nebo řekněme ty přihrávky - ta psychická nepohoda se už hodně odráží na hře a je to častokrát na náhodu, žádné sehrané věci (a když  tak nevyjdou na přesnost). Co mě ze včerejška ťuklo asi nejvíc, že vedle prohraných vhazování musíme i neskutečně negativní bilanci osobních soubojů. Chybí nám i zdravá agresivita a důraz, možná to souvisí i s pohybem, kde taky nejsme úplně fresh...

    Se Zlínem je to zatraceně důležitej zápas, vše mimo 3 body bude průser...
  • Sparta sedmá prohra v řadě, už někdo volal Kašemu? :D 
  • Jakože by mu poblahopral ke golu, Kinkis? Na Kaseho zapomenme, rozhodl se pro SPA a svoje tam uhraje. U nás by zářil, tam je útočník do 2 případně 3. lajny... zase je tam předpoklad ze bude mít víc zápasu play off. Ať raději vymění Hanouska za Grigera. Oni potrebujou obránce a my centra...
  • Na Kašeho a Grígera už se volalo, co jsem slyšel
  • Já myslím, že se volá ledackam, ale on se trh v extralize příliš nehejbe. Kdo by chtěl hráče je ZLN, ale ten asi Honejska nepustí. Možná ještě Brno by mohlo měnit centra za obránce. Hanousek za Holika?
  • Jo a Hanousek nebo Parkonnen je úplně jedno. Nepředpokládám, že od nás někdo bude chtít např. Weinholda... pokud by to bylo úplně bez trejdu, jen dobře 
  • Kupco Sokolov, Miskar konec. Buď se vyprazdnuje marodka, nebo někdo přijde
  • co se týče Zlína, tak teď vyrazili Mikúše, jejich jasně nejproduktiuvnějšího hráče (přes agenta požádal o výměnu a oni ho obratem vyrazili, že v týmu nechtějí někoho, kdo za klub nebude bojovat), takže při odchodu Miškáře by mohl být pro nás finančně dostupným, protože všichni víme, jak je to u nás s centry
  • Jenže Mikus u nás nepodepsal, protože se mu narodila dvojčata a chtěl být blíž domovu
  • upraveno 3. listopad 2021
    VnZ - já vím. Navíc o něj dle isportu mají zájem Vítky a Budějky, ale nám by se při současné situaci dost hodil, ale nedivil bych se kdyby si vybral Vítky či rovnou návrat na Slovensko kvůli dětem
    Post edited by 12Stig12 on
  • Asi hloupý dotaz - ale chápu dobře, že v pátek a neděli nám bude chybět na soupisce Flek?

  • Karlaja se hraje od 10.11. do 14.11. a my hrajeme teď v pátek 5.11. se Zlínem a pak až ve středu 17.11. s Kladnem, takže chybět by neměl. Naopak podle všecho by po repre pauze měl být k dispozici už i Černoch a možná i nějaká posila.
  • Aha tak datumy jsem nekontroloval, díky! Černochův návrat by byla super zpráva
  • Novas už se chystá na angažmá jinam nebo je zraněnej?  B)
  • Taky mě to napadlo hned jako první..
  • Novas je jeden z hráčů, kteří mají potenciál na výměnu, o tom si nemusíme nic vykládat.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters