HCE Fórum

1305306308310311591

Komentáře

  • upraveno 11. říjen 2021
    Von se Jarda ještě rozjede, už je starší, tak mu to trochu trvá, než se rozkouká. Ideálně až od neděle, ale zas proti Plzni bude mít extra motivaci.
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • Venca byl náš nejlepší centr na buly, jak jde vidět, chybí ..
  • nevim, jak by to Vencovi slo celkove, ale buly by mel porad nastandardni a myslim, ze i prinos v kabine nejakej mel. kracik je dobra volba, ale velky kvalitativni rozdil k Vencovi nevidim. Verim, ze to Pazi dobre promyslel... Ve ctrvtek vyhrajeme a bude lip... 
  • TOP 10 nejlepších hráčů na buly v Chance lize


    2. Jaromír KVERKA (HC Baník Sokolov), 67,48 %
    4. Roman PŠURNÝ (HC ZUBR Přerov), 65,22 %
    6. Michal VACHOVEC (HC RT TORAX Poruba),  61,31 %
    7. Tomáš ROHAN (HC Baník Sokolov), 60,98 %

    Hned 4 ex energetici
  • Tak kdo tu bude dřív?
    Haščák, Kaše, Gríger ?
  • Offtopic:

    Pokud budete mít čas a chuť, tak vřele doporučuji návštěvu interligy házené žen v Kynžvartu. Super atmosféra (i když v kapesní hale) a je to překvapivě koukatelné.

    Navíc je to docela drsné a na některé házenkářky se docela dobře kouká.
  • https://hokej.cz/miskar-za-litomerice-nemuze-hrat-vraci-se-do-karlovych-varu/5060031?fbclid=IwAR3xFUWMSr2sNYFnSRVxopT4O67n-6NGHfNLpqBbuS7q5kUZoGWZvyXn5qA

    Mrdky hradecký. Možná bych to jen trochu pochopil, kdybychom posilovali konkurenci. Ale Hradec je asi nasranej, že se Miskar rozhodl pro nás, protože o něj měli taky před sezónou zájem.
  • Zrovna sem s tím jdu, to je slušný... Ten hradeckej klub není moc sympatická organizace, věru.
  • Koukám, jakej dostává ta Kadaň kotel furt. A říkám si, jakpak se to asi líbí Žvejkalovi. A přiznám se, že zrovna kvůli němu mám trochu zlomyslnou radost :)
  • A hetryk... V ČT konečně zjistili, jak důležitej žánr je párekreport :)
  • panove, co myslite?

    ja bych rekl, ze sezona rozjeta podle nasich moznosti (s ohledem na zraneni Cernocha) a ted prichazi 5 dulezitych utkani pred pauzou. 4 hrajeme doma, takze to muze byt jeste lepsi. kazdopadne je treba trochu rozsirit kadr v utoku. pokud neni kvalita, co takhle zkusit  nekoho z junioru? Tem to docela pada. je mi trochu lito weinholda, kterej jde do SLA a u nas bude hrat Dlapa, coz je pro me neco jako New Kotvan. ale treba se tu jeste objevi... ale suma sumarum, zatim je to OK
  • Ale jo, včerejší výhra nad Brnem ok, to bylo důležitý vítězství, který by nás do těch domácích zápasů mělo nakopnout a bylo by fajn z toho urvat tak 8-10 b. Co mě vlastně na letošní sezóně z našeho pohledu nejvíc mrzí je ta neproduktivita první lajny, s tím se nedokážu srovnat, a kdyby tohle fungovalo tak věřím že máme klidne ještě o 5 bodů víc 🙄
  • Bože to byl zas zápas. Místo aby jsme je v první třetine semleli,tak jsme po druhém golu přestali hrát a už nezačali. Jako by je to dneska ani nebavilo.
  • Dnes to ani nechci komentovat 🤮🤮🤮🤮
  • Já teda nevím s kým chceme dělat body, když jsme je včera jak na stříbrným podnose předali půlku zápasu totálně jalovej Vítkovičákům na cestu. A to máme ještě před sebou naše povánoční období, kdy neuděláme zas čtvrtku ročníku pořádně ani bod.
    Taky nevím za co se posadil ten finskej obránce na tribunu. Ale po včerejším zápase si svojí hrubicí, která nás stála všechny body ,toto místo rezervoval Hanousek.  To už je druhej zápas, kdy to takhle na útočný modrý dodrbal a podruhý nás to stáleo všechny body. To první bylo pro osvěžení paměti v PCE, kdy jsme hráli přesilovku. :#

  • Párkonen šel na párek asi za to, jak nechal Malleta dokrdlávat v zápase s Kometou.

    Včera cca půlka zápasu gut. Pak trefil Havlín výstavně na 2-0 a úúúplně jsme přestali hrát. Vítky nás na 10 minut v podstatě zavřely v pásmu, 2x vyloučení a bylo vcelku poprávu srovnáno. Pak to bylo o tom, kdo dá gól, kdo udělá chybu.... A chybu jsme holt udělali my. Kalus ji využil. Kolikrát bysme museli jet na bránu my, abysme takhle dali fíka....

    První lajna je vyčichlá, chtělo by to hledat důvod proč a pokusit se to změnit. Náš nejužitečnější hráč v tuto chvíli hraje ve čtvrté lajně....

    Ubral bych kudrlinek a víc to cpal na bránu. Ono je to pěkný, když se nějaká akce povede a pěkně to vypadá, ale upachtěnej a ubojovanej gól je taky gól.... Hrajeme to na málo střel, chcem to asi dávat do prázdný. Víc střel, větší pravděpodobnost, že to tam spadne.

    Stále se to snažím vidět optikou, kolik peněz protéká áčkem u nás a kolik jich protéká jinde... Oni i ty Vítky mají na soupisce borce, který ten hokej umí, jsou zkušený, mají něco za sebou....
  • Grígera bych dotáhl. V Tygřenci včera seděl..
  • Včera vygradovalo něco, co mezi řádky je vidět (krom toho úplnýho úvodu) celou sezónu. Nejsem teda ani přesvědčenej, že do toho 2:0 jsme nějak extra hráli, jen proti nám byl naprosto špatnej tým. Ale dobře, pod kontrolou to bylo a herně jsme měli navrch. I s Brnem to v určitých pasážích mělo ale ty dnešní "negativní" parametry. Herně, pohybově, důrazem i nasazením to včera byla slabota.

    Já vím, že poměr cena/výkon u nás neni špatnej a jsem rád, že už to tady neni každej rok 10 hráčů ven / 10 hráčů dovnitř atd. Trochu mi ale přijde, že v některých ohledech ten tým naráží na svoje možnosti. Už nám nestačí jen aktivně bruslit a jít rychle dopředu. Jediná lajna, která většinu sezóny splňuje nějakou kvalitu je ta třetí a za ní asi ta čtvrtá (a to prostě jen nevypustí souboj a jsou neustále v pohybu). Jsme bez první lajny - nechci ukazovat na někoho prstem, protože na nich snaha a chuť je neustále vidět, ale zatím to nenese ovoce. Konstruktivnější obrana / rozehrávka jde taky mimo nás (musím říct, že v tomhle jsem asi čekal daleko víc) a vhazování už tu téma bylo (39 % je špaténka). Abych to nezazdil, tak druhá lajna se taky hledá, nejvíc mě mrzí Ondra Beránek, kterej se nám trochu ztratil produktivitou. Snad si to s Kracíkem ještě sedne, ten tomu týmu má pořád co dát.

    No, bude to náročná sezóna, co si budeme povídat. Ale snad bude líp co nejdřív...
  • rozdil je prvni lajna a jeste bych mozna upresnil tak rachunek. hvezda tymu (asi i platove), bodu by mel mit vic (a kounete na  jeho+/-). uvidime, porad verim, ze letos bude dobrej prosinec a leden :-)

  • Kracík zraněnej? Rachna na centru a Miškář na druhým - uvidíme, jestli tahle změna něco přinese, než se vrátí Černoch...

    Jenom otázka do diskuse - proč nezkusíme na centru Vondráčka?
  • Majkl
    Protože Pesout si myslí že co fungovalo před čtyřmi lety, další čtyry roky fungovat bude.
  • VnZ

    Na to nejsem dostatečně fundovanej, takže teď budu na tenkym ledě já, ale i tak to napíšu. Já jsem rád, s čím sem Pešout přišel, líbí se mi nastavenej koncept i ta cesta, po který klub jde. Na druhou stranu mi přijde, že herně se to neposouvá a to jsem psal v předchozím příspěvku. Hrát rychle zezadu, nedržet puky, snažit se vytvářet rychlý přečíslení atd, je to všechno hrozně fajn, ale už nám to prostě nestačí. Jsou kluby, který k tomu mají ještě nadstavbu. Navíc tohle se snaží hrát už daleko víc týmů a logicky se tak všichni naučí tohle líp bránit.

    Tyhle 2 prohraný zápasy mrzí zatraceně hodně a náskok na spodek tabulky začíná být čím dál tím menší. Nevím, jaký jsou finanční možnosti klubu, a ani nevím, jak vypadaly letní námluvy. Ale chybí mi jeden centr a opravdu ten do první lajny, kterej se prostě nesehnal. A co se týče obránců, zopakuju jen to, že jsem čekal daleko víc. Přísný měřítko snese Plutnar, ale za ním je zatraceně velká mezera...
  • Loni jsme tyhle zapasy (zacatkem sezony) umeli zlomit faktorem Kase a trochou stesti. Letos to zatim chybi..... Holt je treba makat. Jsme ouzky v kadru. Dva-tri hraci mimo a je to tak na hru na 3 lajny....
  • Povánoční krize 2 měsíce před Vánocema?
  • Hoši takže letos se budeme modlit ať je Zlín a Kladno prikovany stále na dno. Jinak tam máme směle našlápnuto. No nic, chtělo by to nějaký kyslík, tenhle tým je uduseny jak hovězí v papinaku a nevím jestli naše trenérské duo tomu má ještě co dát, to si musí chlapci odpovědět sami. Já se obávám že tohle už by nevytrhl ani ten supercentr.
  • upraveno 29. říjen 2021
    @Screepy

    Za mě souhlas směrem k trenérům. Mě už to přijde jako neskutečná deka. Nejhorší je, že je na nich úplně vidět, že už by zkusili prakticky cokoliv, jak nic nefunguje. Úsměvný bylo, když na powerplay jdou hráči jako Průžek. Hradec kvalitativně úplně někde jinde, souhlasím. Ale to, jak to měli ulehčený... no bez komentáře...

    Bruslení, napadání, důraz a rozehrávka, absolutně dominantní jeden tým. To, jak zvládne kdokoliv proti nám projít střední pásmo a otočit hru ve srovnání jak se s tím trápíme my (a to má být naše doména). A po dlouhý době jsem měl pocit, že absolutně nemáme kyslík, nemáme fyziku. U nás si neumíme ani nahrát, a jestli tu někdo psal, že by Hanouska posadil, tak ten kluk je pro mě největší zklamání z nováčků. Ale ne že by ostatní obránci v rozehrávce a přehledu vypadali líp (to je dáno samozřejmě tou situací). 
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Neměl by ten náš už pět let MLADÝ TÝM výkonnostně růst?

    A Griger je kde? 16Z, jeden gól. Poslední zápasy jako 13.utocnik
  • upraveno 29. říjen 2021
    Ono je to těžký, přijde takhle pár porážek a najednou ani těm lepším nejdou nohy, přihrávky, nic, nemáš lajnu, která by to strhla, prostě není odkud brát. Pak jsou takový ty kecy typu každý musí začít u sebe apod. Jenže to jsou jen takový líbivý kecy, vloni neprijit na začátku sezony Kaše a Lauko, tak jsme hráli podobnou bídu, což bylo vidět po jejich odchodu, stačí si porovnat ty dvě půlky versus umístění v tabulce a bodový přísun. Ti to na začátku nakopli a vezl se celý tým, teď to nemá ani kdo nakopnout, protože to co se sem vzalo halt tu kvalitu nemá (a ja to nemam vedení za zlý, prostě je nějaké rozpočet a ten budeme.drzet, chápu). Nicméně před sezónou se mělo udělat všechno pro to, aby první lajna byla s kvalitním centrem, byť za cenu obětování nějaký koruny navíc. S tímhle Flek může pomýšlet tak na 3. švédskou ligu.. 🙄 a k tomu může ve fabrice kuchat ryby, mezi tréninky. Což mě mrzí, protože tomu klukovi jsem zahraničí pral, jenže z tyhle brecky asi těch zahraničních skautů moc lovit nebude. A co teď chceš dělat, trejdovat? A máme vůbec koho nabídnout? A je na trhu vůbec někdo zajímavý? A kruh se uzavřel.. Plus samozřejmě to, že hrát 4 roky v kuse to stejný už se jako ohraje stejne jako písnička v rádiu..to tak prostě je.
    Post edited by Screepy on
  • upraveno 29. říjen 2021
    @VANEKnaZDI no hele být vedením tak už do toho Tygerce žhavim drát, dřív než milá půjde spát. Vono tonouci se stébla chytá, Griger teda asi taky teď nebude v životní formě, ale ti kluci to spolu uměli. A k tomu růstu, žádný strom neroste do nebe, krom toho ten stále mladý tým už taky pár hráčů v mezičase protocil a vono jich tam úplně až tak moc nezbylo. Prvního centra hraje Kracík 😄 ja jsem si vnitřně říkal kdy k tomu dojde a ani to netrvalo dlouho, to ten Venca mohl pořád 4. lajnu brousit.
    Post edited by Screepy on
  • upraveno 29. říjen 2021
    Ano, chápu. Párkrát se nedaří a přestanou fungovat jednoduchý věci. Naopak párkrát vyhraješ a začne to lepit. O tom se můžeme bavit dlouhá desetiletí a bude to fungovat vždycky. Ani já nemam vedení za zlý, že se držíme rozpočtu nebo tak, to vůbec ne. Nastavil se tady po sestupu "nějakej koncept" a na začátku vypadal velmi dobře. Získali jsme si nějakou reputaci a mělo to svůj smysl, ale kam se to pohnulo někam dál? Z nadhledu se nikam moc neposouváme. Všechno se tu postavilo hlavně na tom jádru kluků z MHL (díky za to, jinak jsme už za Sokolovem), ale to postupný nabalování a doplňování taky neni úplně úspěšný. Nechci, aby se ho to dotklo, ale přitáhnout kluka ze 4. lajny z Tygřence, kterej tu sice lítá, ale jinak nic moc, to jsme opravdu mohli nechat hrát Šika nebo Jiskru (po bitvě každej generál, to přiznám). Souhlasim, že loni nám hrozně pomohli Laukič a Kašička, to tady letos nemáme.

    Ta situace už je aktuálně dost špatná. Útok je jedna věc, mě hrozně trápí ta obrana (ale ne směrem dozadu, ale spíš rozehrávkou, dobruslováním, postavením) S Olmíkem může jít klidně o zápas pravdy a dodělat nám může Zlín. 4 domácí zápasy, říkali jsme si tak o 9 bodů, a když uděláme 3-4, budeme asi rádi. Fakt jsem nečekal, že nás někdo přelítá nebo umlátí, ale poslední zápasy nemáme ani tohle pořádně. A už jsem to tady psal - dneska těch týmů, co otáčí rychle hru a umí toho dost nabruslit, je dost a mají k tomu nadstavbu. My ne.

    Flíček - to je kapitola sama pro sebe. Přejeme mu asi všichni to zahraničí, kam taky jinam. Měl neskutečně naběhnuto po MS, teď to vypadá úplně jinak. Takže pokud ho někdo nemá v hledáčku delší dobu, tak po něm sáhne někdo z ČR, aby si aspoň pořádně vydělal...

    PS: Nevim, jestli si někdo všímá, ale vedle týmu se nám rozkládá i kotel. Za chvilku bude stačít 10-20 fans hostí a uslyšíme především ty...
    Post edited by HCE_Majkl on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters