HCE Fórum

1304305307309310590

Komentáře

  • @HCE_Majkl Miškař se halt (zatím) nepovedl, o jeho přístupu info nemám, jestli se mu nechce moc makat, jednou dostaneš v jeho věku laso z ELH, tak je třeba to chytit za pačesy, zatím to ale vypadá tak na vypelichanou paruku. Byla bvy škoda, aby podle mého talentovaný hráč zase shnil v pralese., ale to musí nejlépe vědět on sám. No, Kašička by byl vymodlený a fakt je, že jeho statistiky sleduju taky a fakt to žádná hitparáda není, myslím že i Sparta měla mnohem větší očekávání. jenže i kdyby jho nadobro pustila na hostování, stejně to bude za stejných ne-li velmi podobných platových podmínek, a to je pro nás nereálný. 
  • Bolka střílí i ze střídačky,to je známý.Proto mají pořád tolik střel za zápas.Vsechno cpou na bránu,a pak jdou za nimi i poslední dobou vidět solidní výsledky.
    Tím ale neomlouvám,47 střel je fakt na zápas až dost tedy.
  • A Kráca? Uvidí se,já jsem teda na něj zvědavej.
  • my jsme ani loni pri viteznych utkanich venku nejak vyrazne neprestrileli soupere. At maji klidne 15-20 strel na branu, kdyz z toho daji 4 goly :-)

    s kracikem uvidime. ja myslel, ze miskar to tady rozbali, ale ma z nej trochu dojem jak z knotka. velky cisla v prvni lize, ale v extralize mu to nelepi... uvidime, treba chytne v litomericich fazonu a jeste bude prinosem.

    na kasicku muzeme (bohuzel) zapomenout. sice nema body, ale cas ve SPA dostava. jak jsem uz tady psal, byla to jeho volba uprednostnit penize (nic proti tomu). myslim, ze ve SPA si svoje odehraje, ale aby to bylo na celo bodovani ci dokonce na repre, tak to bohuzel, to tam budou jini...   
  • Přesně jak píše 1140bxl. Kaše se sice propadá sestavou Sparty, teď naposled hrál už 3 lajnu a body nedělá, ale pořád dostává od trenérů důvěru. Koukám pravidelně na čas co stráví na ledě a vždy je to kolem 20 minut, někdy i víc, stále hraje i přesilovky a tak. Je ale pravda že mu začínají klesat čísla na buly. Stejně, co my bychom mohli Spartě za něj nabídnout?
  • Vossy
    Miškáře a Rohana
  • @VANEKnaZDI to by musel ještě Holoubek podepsat tučnou sponzorskou smlouvu aby tyhle danajský dary za Kašičku vyměnil 😄
  • Já rozumím Kasemu, chtel si vydělat, jenže to je pořád kluk ktery má na to ještě si někde v cizině vydělat nějaký zlaťáky a až mu ve 40 hokejku sežere dřevomorka, tak může dát nohy na stůl a dlouhej kouř. Jenže ze třetí lajny ve Spartě se do repre nevykope, aby byl na očích, tady mohl, ano za poloviční plat, jenže ten poloviční plat mohl mít dvě sezony a pak odejít za lepším. Někdo halt přes stromy nevidí les :)
  • Screepy
    Ja mu to nevycitam. Jen mu to vycitaji nasi kluci v kabine :)
    Je ale pravda, ze na rok to tady podepsat mohl. Ale mozna hrala roli olympiada o ktery si treba myslel, ze ze Sparty tam bude mit bliz

  • Jinak ze mel Kracik pomoct s vhazovanim, tak z Bolky ma 3/12. Ale nebudeme soudit po prvnim zapase
  • upraveno 5. říjen 2021
    Není co vyčítat. Prostě udělal rozhodnutí, který dle svýho považoval za nejlepší. Že už teď máme další informace (jeho výkony), který se zatím nejeví jako ideální, to už je věc další no. Je to zase další zkušenost pro něj, nám by pomohl neskutečně a hrát v lajně s Rachnou a Flekem by pomohlo nejspíš i jemu... 

    Ten Tygřenec je zatím taky s otazníkem, tam se začnou možná brzo dít taky věci...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • On ten Griger taky nic moc. 11 zápasů 1+0
  • upraveno 6. říjen 2021
    @VANEKnaZDI už bych kolem něj začal pomalu sondovat, být naším vedením :)

    Ono nebudem si nic říkat, tím, že není v první lajně fakt KVAlitní centr, trpí celá ta řada, Flek i Rachna když už to pak dostanou, tak góla dát umí, to všichni víme, díky jednomu hráči to sráží výkonnost celé řady a to dost brutálně, si vemte kolik udělali bodů, když byli ještě s Grígerem dohromady a vloni když byl Kaše, to byla radost pohledět, když ten útok byl na ledě, to se vařil led. Jenže s tímhle klesá výkonnost Fleka (který to sám neutáhne, i když na něm vidíš, jak lítá), Rachna se zatím trochu hledá, ale i tady může být příčina toho chybějícího centra. Já vím, že kvalitní centři halt v nabídce nejsou, takový hráče si každej tým sakra ohlídá. Pro mě za mě bych tam klidně zkusil toho Kracíka, když už nic, je to z nouze ctnost, ale co nám zbýtá.
    Post edited by Screepy on
  • Centr do prvni lajny chybi, ale nemyslim, ze to Hladonik dela uplne blbe. Problem je, ze nam vypadl Cernoch a bez nej je ta lajna (a i presilovka) polovicni. Griger je super hrac, ale i kdyby prisel, tak pri jeho smule, bude mit zase nejaky zraneni. Myslim, ze letosni taktika je jasna, Udrzet se do konce roku okolo poloviny tabulky, pak posilit a mit tu lepsi cast sezony od ledna. :-)   
  • Souhlasim, že Honza Hladonik si vede celkem dobře a líbí se mi, jak u nás roste, což je taky vizitka pro ostatní mladý hráče. Každopádně jeden velkej otazník u něj - je to opravdu centr? Nevypadal by líp, kdyby vedle sebe měl ještě kreativního centra?
  • Gigi už je na cestě,jede teď okolo Benátek prej.
  • Jinak dobrá podpora od fans Bremerhavenu včera na Spartě.
    700 km do Prahy,a přijede jich 800,to je slušný :)
  • Jsou to většinou videa,tak juknete
  • Chlapi (a případně dámy), moc se omlouvám, ale tuhle sezonu tipovačku fakt nedávám. Tímto se omlouvám a snad si to příště líp časpvě uspořádám.
  • Letos na nás ta lednová krize přišla nějak brzo...
  • Type your comment@Vossy

    Přesně tohle jsem si včera říkal taky. Ten "comeback" byl fajn, ale bohužel nám včerejší zápas ukázal aktuální hranice - vhazování trága, štěstí a dovednost v koncovce, i ostatní umí bruslit a bruslit dlouho + kvalitní týmy přežijou tlak (i se štěstím) a umí udeřit...

    Mě zatím teda velmi mrzí výkony Beryho a nováčků Průžka nebo Dlapy / Hanouska. Čekal jsem trochu víc, ale to je možná moje chyba. Hrozně by nám pomohl jeden silovej (i produktivní) centr...
  • Tak dnes dle toho co naši borci předvádějí, to opět na body nevypadá  :'(
  • Neni to dobry … cim dele tahle krize potrva, tim hure, budem pod dekou.. kazdy zapas dotahujem 2+ golove manko z prvni tretiny ..
  • Tak mame exhibici dneska
  • zatim teda paráda... 
    4x střela do odkryté klece, 1x samostatný únik a 1x blbá teč od kolena soupeře
  • Pánové vloni nám to tady táhli Kaše s Laukem, letos tu nikdo takový po hříchu není 🙄 a prostě je vidět že ten tým má slabá místa, kudy nám teče do bot. A není to nic proti těm klukům, určitě jim nezazlivam že by se nesnažili, no jenže v pátek nám Pech dá dva góly, to si rvu i ten zbytek vlasů co mám. No nic, hůl nelámu, ještě věřím že se to zlepší ale chce to umlátit nějaký hnusný zápas v nás prospěch..
  • Je hrozně vidět, když máme sebevědomí, tak máme i lehkost a daří se některý věci, pak přijde fáze, kdy je třeba něco umlátit, ale na to my nemáme sebevědomí. Bohužel (nechci se teď dotknout Kuby Fleka) nám chybí rozdílovej hráč, co to vezme na sebe. Nemám rád rychlý soudy, nějaký ukvapený změny atd, ale chybí nám hrozně moc produktivní a silnej centr, druhá lajna je zatím druhá jen na papíře... Obrana si ještě sedne, tomu věřím, i když jsem místama čekal víc...
  • A já byl dneska asi po sto letech na hokeji, poprvý i s juniorem a bylo to celkem fajn. Škoda těch momentů, kdy se nadechli a vzápětí dostali po hrubici gól. No nic, ono se to zase zlomí...
  • si porad myslim, ze kdyz budou hrat zodpovedne, tak to pujde i v tomhle slozeni. v podstate jedine utkani je jasna ztrata a to prohra s CEB. jinak to bylo vse hodne tesne s tymi s trochu jinymi ambicemi nez mame my. normalne nevim, zda by se nam ted ten Venca jeste nehodil :-)  masakr je, ze ted v podstate nemame jedineho centra z lonska. tak snad nakopnou motor uz ve ctvrtek.   
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters