HCE Fórum

1303304306308309602

Komentáře

  • Dneska hráli "zelenej válec" jako z plechárny. Pomalu se rozjížděli, ale pak už byli k nezastavení.

    Výbornej výkon od Kohouta, skvěle zahrál i Vondrc.. kdybych to měl pochválit všechno, bylo by to na tapetu. Ale jedno jméno přece zmíním - Párkkonen. Jistej v obraně, rána jako z děla a ty jeho střílený nahrávky jsou pastva pro oči. Za mně zatím stoprocentně nejlepší kauf týhle sezony.

    Krásnej zápas se vším všudy a úžasnou atmosférou. Jen houšť a větší kapky.
  • Včerejší špíl jsem neviděl, ale ok, výhru samozřejmě beru, Kladno bychom měli porážet, pokud nechceme brousit klaDNO. V pátek se půjdu mrknout tady u nás v ševcově a doufm, že se nebude opakovat mizérie z Olomouce. současně ale musíme myslet taky na to, že jsme ještě nehráli s pár týmu z vrchu, Sparta, MB, Třinec. 
  • Tady bych to zastavil... =)
  • Tak hoši, vrátil jsem se ze zimaku a řeknu to asi tak, Zlín je v těžký hokejový depresi, protože dneska fakt celý zápas až na pár výjimek tahal za kratší konec a mě ani nepřišlo že bychom proti nim hráli na 120%, hráli jsme si svoje a ono to na ně bohatě stačilo, úplně jiný obrázek hry než v Olomouci. Důležitý první gól a pak už jsem vlastně nepochyboval že bychom odtud odjeli s prázdnou. Jo, Zlín jen dvakrát sám na branku, ale tam se potvrdil jejich současný zmar. Skopec v Olomouci povídal že u nás hrály Vítkovice hroznou tužku, tak škoda že jsem to neviděl protože Zlín hrál něco podobného. Na našem výkonu musím ocenit že kluci jezdili, nic nevypustili, těžko vypichnout jednotlivce, dneska se mi to líbilo kolektivně a když už se něco potento tak vzadu byl Filip. Důležitý tři body, protože s takhle marným týmem se asi brzo zase nepotkáme. No a ve Zlíně musí praštit do stolu, jinak příští rok hrajou derby s Přerovem.
  • Tak dnes vlastne uz vcera dulezity body.
    Tady Screepy tam byl,tak to tak nejak popsal asi vse :)
    Jedno bych ale vypichnul, to si nejak asi neodpustim.
    Co ten zakrok Gazdy na rozhodciho? Bude potrestan dodatecne,nebude potrestan dodatecne.
    Pokud ne,tak at se na me nikdo nezlobi,ale v tom pripade,to je kocourkov.
    Gazda ho tam sejmul holí,coz samozrejme nechtel,to nerim ze ano,ale proste v tuhle chvili,je hrac proste za hokejku zodpovednej.
    Rekl bych,ze horsi vec,nez u Koblyho,kterej dostal stopku na jeden zapas,a bylo to bez krve.
  • @kanis jo tak to bylo hokejkou, ono to bylo úplně v protějším rohu než jsem stal, takže jsem viděl prd, já myslel že ho trefil puk nebo tak něco..
  • V tom případě,by to mělo jít na disciplinarku,bo se mýlím?
  • No uvidí se,jak se k tomu kdo postaví :)
  • @kanis- no pokud by takhle trefil protihráče, tak to má minimálně za 2+2+10 osobní trest.
     A za rozhodčího nedostal nic. :# Tohle byl fakt brutálnější zákrok jak nechtěná na solar od Kobliho. B) Ale ono záleží na rozhodčím, jak to posoudí. A včera to vzal Hradil sportovně ;) , že se přimotal do souboje dvou hráčů a že tím pádem může taky něco utržit, protože hokej není pro baletky jako někdy předvádějí kopačky, když se svíjí po každým zákroku jako když jim byla právě amputovaná noha. :s
  • Ale co bych chtěl ze včerejška ještě vypíchnout, jak si tam Vondráček udělal v předposlední minutě boxovací pytel ze Žižky, za to že sejmul za brankou úmyslně Novotňase. To byl přístup kapitána jak má být. =) ;) Tady je vidět, jak kluci všichni táhnou za jeden provaz. B)
  • Tak Vondrc tři zápasy stop? Si dělají prdel ne? Za bitku tři zápasy tvl... 😕
  • @Skopec škoda že stejně to neviděl i ten ksindl Ujčík, ty vole za tohle tři zápasy to se rovná skoro trestům jak za nějaký brutální zákrok na hlavu apod, s tímhle ať jde celej svaz svorně do prdele 🤬 tohle fakt nechápu, nechápu.. někomu tam těžce ležíme v žaludku evidentně 🖕 jako na jakým základě se tohle posuzuje, může mi to někdo vysvětlit, me to přijde jako zvůle jednoho člověka co si prostě řekne a teď jim to osolíme 🖕🖕 kurva to jsem se zas nasral
  • Ted to zrovna ctu tvl. Ja se musim smat =)
    Vzdyt jsem tio tady nahore nekde uz psal,ze je to pistalou sem,pistalou tam.
    No jo no,tak jsme prvníííí no a coooo,no a cooo,  ooo,  ooo =)

  • Neskutečnej výsměch od celý DK! Pochopil bych nějakej trest, protože prostě na ledě nebyl. Ale teď mě jen zajímá, zda z nadhledu tohle chování chceme vymýtit. Protože tohle je přece naprosto normální, že po dvou zákrocích na brankáře přijde reakce...

    Subjektivně k tomu řeknu jenom tolik, že chce Vondrcovi někdo přerušit formu a trochu kopnout do nás. Aneb kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde...
  • upraveno 26. září 2021
    Kdyby Žižka tohle udělal v NHL, tak ho odvezou z ledu na nosítkách a nikdo se tam nad tim nepozastaví. Tady kokot Ujčík za obranu gólmana dá 3 zápasy trest. Navrhuju příště při zápase párkrát zbourat Kašíka, když se to teda smí.
    Post edited by kylekatarn93 on
  • Kdyby ten kluk nikdy hokej nehral,tak je to smutny,a tezko se to pochopi taky takovej trest.
    Ale ten kluk ten hokej hral,dokonce je to mistr sveta,tak by tomu mohl rozumet,a kapanek to posuzovat jinak.
    Myslim tim pana Ujčíka,ja jiny slovo pro nej nemam,teda mam,ale necham si ho pro sebe,radeji.
  • Áčko první, Junioři a dorost letos v lize ještě ani jednou neprohráli, nějak se nám musí dát najevo že tohle se trpět nebude...
  • Pánové Ujčík už byl podrazák a vlezdoprdelka jako hráč,tak co od něj chcete když má funkci. To není jediný pravlastni rozhodnutí jako šéfa DK. 🤮 On vždycky rozhoduje podle obličeje,jen si vzpomeňte jak vždycky osolil Vencu, když ještě hrál. 😠 Na druhou stranu,tam už měl Žižku zrušit u mantaku Dlapa. Ale Vondrc tam vletěl správně jako kapitán a šel pomstít svýho brankáře. 👍
  • „Ptal jsem se ho a říkal mi, že ho Filip Novotný udeřil a že se ve čtyřiceti nenechá mlátit od brankáře.“
  • Jak malej kluk
  • Výkon jsem dneska neviděl, ale podle výsledku veeeelká škoda, že není aspoň bod..
  • Polokone vyhráli po našich hrubicích. Hlavně ta Havlínova po které vyrovnali v naší přesilovce byla nebetyčna. Ne že by se nehrálo víc v našem obraném pásmu ale nepustili jsme moc perníkáře k něčemu vážnýmu. A to co by případně smrdelo gólem,to Filip bravurně vychytal. A pak využití našich přesilovek je strašnej problém. Sice to točíme v útočným pásmu ale nemá to nápad a o pořádný střele ani nemluvě. A to byl taky další z mínusů, že jsme nepřivezli dneska ani body.  :'(

  • “ Karlovarský kapitán Tomáš Vondráček bude svému týmu nakonec chybět dvě utkání. Disciplinární komise se totiž na svém čtvrtečním zasedání zabývala jeho odporem proti původnímu rozhodnutí, ve kterém Vondráčkovi původně vyměřila zákaz činnosti na tři soutěžní utkání za bitku v utkání se Zlínem. Původní verdikt nakonec snížila o jedno utkání, bojovník s číslem pět na zádech tak bude moci nastoupit už v nedělním utkání v Mladé Boleslavi.”
  • Teď by ještě mohli udělat to co udělali plzeňáci s Jiříčkem... zažádat si po půlce trestu o podmínečný prominutí. Půlka trestu uplynula zápasem v koněpůlkách a Vondrc by mohl hrát klidně i zítra. Jeden zápas stop mi přijde jako adekvátní trest za to, že skočil na led ze střídačky. 3 zápasy jsou zvrácenost.
  • Tak Jarda Kracík, to je hodně zkušenej borec, ten se klidně může ucházet o místo prvního centra v průměrným až lehce podprůměrným extraligovým týmu =)
  • upraveno 3. říjen 2021
    S Kracikem dobrý tah v naší současné situaci, co si budem povídat. Za mě to dává smysl a mohlo by nám to dočasně vytrhnout trochu trn z paty. Já bych ho klidně mrsknul do první lajny :) ta potřebuje zkušenost na centru jak sůl.
    Post edited by Screepy on
  • Tak nakonec 3. lajna a očekával bych i přesilovky, snad se mu bude dařit :)
  • Kracík velmi dobrej tah (což se samozřejmě zhodnotí až po tom, co tu odehraje), každopádně to dává smysl. Nejeden člověk se podivoval, že ho Plzeň ještě nepodržela, což už nám v "lehce nadprůměrném" klubu Pilsklauni ukázali, že občas v tý personální politice jsou taky total mimo...

    Jen nechápu, že nějakej pátek jednáme o Miškářovi, hodně ho sem chtěli a pak zjistíme v přípravě, že to neni úplně ono, o jeho přístupu nemluvě. Škoda, zatím totálně krok vedle. A ještě bych začal trochu sledovat situaci kolem Kašičky, ve Spartě se zatím nechytil a jeho motivace už má taky trhliny...
  • upraveno 3. říjen 2021
    Jo, a já patřil k nim, páč to vypadalo, že nějaký body sbíral a přijde mi, že Kracík nemůže bejt drahej, ale nevim, o kolik si řek. Ale platnej loni byl a může bejt i u vás, jeho silná stránka je přihrávka a přehled a to zas tolik s věkem neztrácí. No a personální politika - já se taky někdy divim, ale přijde mi, že výsledek dycky byl.
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • Zaráží mě počet střel na branku 47:15
    To není o třídu,ale hned o 3 :o
    Kracík určitě dobrý tah ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters