HCE Fórum

1302303305307308591

Komentáře

  • Tak jsme první no a cooooo,no a cooooo,no a cooo oo ooo =)
  • Tak, řekněme si upřímně, že dostat 3 góly ve 3 oslabeních není úplně vizitka, se kterou bychom to mohli tou extraligou tak nějak táhnout dál, no ale jinak při hře 5 / 5 jsem čekal minimálně, že opticky bude mít víc ze hry Kometa a ono se nic takového nedělo, já netvrdím, že my bychom je nějak drtili, ale byly tam chvilky, kdy jsme byli schopni je u nich v pásmu trochu zdržet, sympatické. A krom nějakých dvou šancí, kdy nás zachránil Novas, jsme je ani nepustili do žádné vyložené šance, takže okej, proč ne. Jejich power play jsme sehráli naprosto s přehledem. (Párko)nen - to je kvalitní posila do párek klubu, asi pověříme @pOne aby ho zaškolil na patřičnou KVAlitu a hlavně je to kvalitní posila do obrany, ten se mni moc líbil. Moc nevím co si trenéři slibovali od Kulicha v 2. lajně, nic proti němu, potřebuje hrát, ale tohle je pro tak mladýho kluka asi přecijen moc velký sousto, klidně bych mu dal rok v Sokolově, o nic nepřijde. No a že v první lajně chybí pořádný centr, to už samozřejmě víme, tam kdyby se někdo ještě sehnal, tak by to rozhodně prospělo a ta úderná síla by se posunula, ale nemůžem chtít všechno za ty peníze :) Jinak starožitnictví takhle ve hře skoro nepostřehnutelný, to éčko z toho vystupuje dost výrazně.  Dobrý vstup do sezony, dokázali jsme srovnat z 0:2..a pak ještě jednou a otočit, za mě dobrý :) je na čem stavět
  • Ja vam nevim panove. Vitezstvi pekny, ale ja to videl na remizovej/vyrovnnej spil. obrana se tam obcas motala jako loni a cast utkani byla kometa i rychlejsi. oslabeni sice nic moc, ale to ani na druhy strane :-) takze dobrej zacatek, ale je porad na cem stavet. jo a asi bych prestal narikat, ze nam chybi prvni centr. halt to bude muset uhrat hladonik. lepsi nez kdyby prisel neko vyseptanej jen kvuli jmenu... 
  • upraveno 9. září 2021
    @1140bxl no asi žádnýho hotovýho centra za 100 mesíčně nikde neulovíme :) takže to zbyde na Hladonikovi. a ano, chyby se tam našly, ale je třeba k tomu přistupovat s tím, jaká je soupiska a na papíře je Kometa uplně jinde, má jiný ambice apodm,byť ten jejich tým je taky takový zajímavý mix, který může a nemusí úplně fungovat. My se budeme měřit s jinými týmy, tam se bude lámat chleba, chyby budeme dělat vždycky, nebudeme hrát dokonalý hokej, je dost možný že tu a tam někde vyfasujeme o pár golů víc, ale když se budeme prezentovat záživným hokejem a budeme se motat někde kolem 8.-10. místa, budu s tím spokojený.
    Post edited by Screepy on
  • upraveno 10. září 2021
    Hotovýho centra PRVNÍ LAJNY za sto ;) :)
    A ještě bych tu upravil na 6. - 9. Flek a podepisuju :)
    Post edited by plasa on
  • @Screepy souhlasím, 8.-10. mi přijde poměrně reálný úsudek :)
  • ja rikam,ze skoncíme po zč na 7 Fleku.
  • Pánové viděli jste koho slavná hokejová Česká televize v pořadu Buly vyhlásila hráče 1.kola? 😠
  • @Skopec nevidel, ale je mi jasny, ze to neni Cernoch :) tipnu Krejci?
  • Kdyby Krejčí( hvězda loňský NHL), kterej dal vůbec 1.góla v ELH za Olomik. Ale oni tam vyberou Šmída z LBC za to že dal jeden sólovej nájezd na branku. To mi fakt hlava nebrala a doteď jsem nepochopil za co! :# Ten Hölzel a spol se předvedli, komu je potřeba pochlebovat a dělat z něj nesmrtelnýho borce za předvedenou nicku. :s
  • Na Twitteru to zárubovi vyčítali. Obhajoval si to tím, že vždy vyhlašují nejlepšího hráče z toho kontrétního hracího dne, ale to už se spíš tonoucí stébla chytal. Ať se to jmenuje hráč dne, pokud chtějí vynechat už odehrané zápasy.... Hráč 1. kola je jen jeden a hraje v HCE!
  • Krásný vstup do sezóny :)
  • Každopádně krásnej vstup do sezony.Uvidí se,až vyjedeme ven,snad budou vozit i body tam odsud.
    Nikdo z našich nepropadá,celkově ten tým působí velmi kompaktně.Líbí se mi i mladej Kulich,celkem přehled ve hře,a dneska i on pěkný momenty,který měli oči.

  • Trochu mi blbne bodování tipovačky, musím se na to podívat. Snad to bude v průběhu týdne.
  • Skoda vcerejsiho zapasu.Sanci tam bylo dost,ale Pavelka to zavrel slusne tedy.
    Je skoda hlavne toho golu na 1:3 v nasi presilovce,to se stat nemelo,jinak by jsme si trufnu rict,alespon bod meli.
    Jedeme dal
  • Přesně jak říkal Tomáš Hanousek: šance jsme měli. Vondrc měl před sebou otevřenou bránu a smolně trefil beton. Kohout byl v úniku, ale neproměnil. V tomhle byl Liberec o kus lepší, svoje šance proměnili a navíc dvakrát cinkala tyčka. Další faktor byl, že zatímco jejich gólman měl výbornej večer, Habymu propadly dvě celkem laciný rány.

    Ale nejsme kapela, abychom každý den vyhrávali. Obrana se mi letos hodně líbí a útočnej projev je podobnej jako na začátku minulého roku, takže taky fajn. Na desítku tenhle tým určitě má, možná i o Flek nebo dva výš. Jsem optimista, půjde to.
  • Tak Koblasa bohužel za loket stopku na jedno utkání. Škoda. Doufal jsem že by to mohlo projít bez dodatečného trestu.
  • Tvl ty toho nadelaj.
    Já to tedy neviděl úplně detailně,ale bylo to v zápalu boje,a úmyslně to od Koblyho určitě nebylo.
    To by museli dávat stopky i za to,že ho v zápalu boje strčí na led,nebo nastreli pukem.
    Prostě tohle dost dobře nechápu.
  • Kanis: Problém je právě to jak ty říkáš " v zápalu boje" je myšleno ve hře. Jakmile se něco takového stane po odpískání už to nemůžou hodnotit jinak. Po odpískání se mají všichni sklidnit a jít si za svým. Vím že je to nereálné, ale stejně jako si hokejista ručí za hokejku tak si ručí i za lokty. 
  • Čárovej se připlete do potyčky dvou hráčů a tak musí počítat s tím, že taky omylem může nějakou utržit. Hlavně Kolby se chtěl vysmeknout z držení toho Liberečáka. Ale odpískal to jen jeden z hlavních až kdy se šel zeptat co se vlastně stalo. Takže on ani to pořádně neviděl a jen řešil následek smolného vytrhnutí ruky z držení protihráče. Kurňa hokej není pro baletky a i ty rozhodčí musí něco vydržet. Něco jiného by bylo kdyby ho úmyslně napálil, když ví dobře, že je to rozhodčí. :#
  • To já nevím,jestli to bylo ještě ve hře,bo po odpískání.
    Nicméně,se mi to zdá kapanek přitaženy za vlasy,a je jedno,jestli to byl Koblyč,nebo někdo jinej,z jinýho týmu.
    Přesně tak,balet to není,a nikdy nebude,a proto by se kapanek to oko pri techhle situacích mohlo primhourit.
    Nesmí se toho ale samozřejmě zneužívat,že strany hráčů,to je pak bezdiskuze
  • Bylo to odpískání, proto nehrál LBC přesilovku a naši mohli hrát dál power play v 6 hráčích. B)
  • kjetel napsal(a):
    Trochu mi blbne bodování tipovačky, musím se na to podívat. Snad to bude v průběhu týdne.
    Trochu zacalo blbnout i bodovani v tabulce Extraligy.... Body prestaly naskakovat....
  • No včera jsme se @Skopec byli v Olomouci na hokeji a první dvě třetiny kdyby náš výkon člověk sledoval se zavřenýma očima, tak by ho aspoň nebolely. Jasně 2 goly Olomouc na začátku nakoply a od té doby to byl jeden velký zmar. Vlastně jen díky Novasovi jsme nevyfasvali bůra už v půlce zápasu a měli pořád o co hrát. Ale jestli k tomu kluci chtějí přistupovat takhle, tak to bude trnitá cesta sezonou. Tam nebylo nic, jestli jsme si za dvě třetiny vypracovali 2, 3 šance..ale takové, ze kterých je reálné dát gól, tím nemyslím Dubnofku od modrý, která někudy propadne. Zatímco Olomouc jich měla, škoda mluvit, párkrát překombiovali zbytečně akci, párkrát minuli, stáli při nás všichni hokejoví svatí a Olomoucký hnusohokej se nekonal, pohyb, přihrávky, střelba, myj sme nehráli ani druhý housle, ale stopadesátý.

    Ale štěstí tomu přálo, vyslyšelo naše přání s Víťou, abychom dali nějakou tydlibábu, což se povedlo a najednou cvak a obraz hry se úplně změnil. Najednou jsme byli lepší a odměna v podobě srovnání přišla. Nicméně ještě jednou bych rád zdůraznil, že předtím jsme mohli dostat 5 gólů a nikdo by se nedivil. Prodloužení byla trochu loterie, škoda že jsme to neudrželi do nájezdů, ale s ohledem na námi předváděnou hru po 40 minut je bod zlatej.

    Mě ze včerejšího pokoukání a i na čem jsme se shodli, chybí jakýkoliv viditelný rozdíl mezi tím, jestli u nás hraje 1. lajna nebo 4. lajna, Flek tam sice brousí led jak vzteklý pes, ale nějak mi tam chybí podpora od ostatních a že nám tam chybí kreativní centr je prostě bolavá bota, která nás bude tlačit dál a dál (a vim, že se opakuju). občas strašně lehce ztrácíme puky v místech, kde bychom to neměli dopustit (viz druhý gol Olomouce) a hlavně ve chvíli, kdy už mám pocit, že ten puk máme v klidu tak naši obránci začnou nevim proč být zbytečně kreativní až to dopadne, že puk získá soupeř. A třetí faktor jsou buly, tvl..netvrdím že musí naši centři vyhrýávat buly proti Krejčímu, ale my jsme nevyhráli skoro žádný,takže každý vybojovaný útočný pásmo skončí pro nás s buly. ve třetí třetině jsme teda vyhráli jednou asi 4 po sobě, ale to byla výjimka.

    No a vytíženost Krejčího je až neskutečná, mi přišlo, že na tom ledě je pořád, nevím jestli mají v úmyslu ho zavařit jak kompot, ale je fakt, že přehled u něj prostě vidět je, to je ten rozdílový hráč, krerý to na sebe umí vzít a který může táhnout první lajnu, no kéž by i u nás v první řadě nějaký takový hráč byl..

    no nic hoši, tapetka :) Berem bod, ale jestli se s tímhle chceme prezentovat venku i nadále, tak ta paní štěstěna na nás takhle myslet všude nebude.
  • Prvni dva zapasy prvni lajna docela drajv mela.... zbytek uz jsem tak uplne nesledoval, ale asi se ta sestava i trochu rozmrskala tim, ze jednou nehraje Koblasa, pak zas Cernoch a pri nasem ouzkym kadru to dela hodne, no. Ale tak to holt je a lepsi to nebude.

    S Libe nas vylozene zradila koncovka. Hlavne Cernochova lajna tam mela min 3 jasny sance, ze kterych mel byt aspon 1-2 goly navic.

    Co je s Miskarem? Ten nehraje proc?

    Beci maji asi za ukol hrat kreativne za kazdou cenu. Ale ta cuttovska neschopnost vyhodit z pasma je nekdy silena. Treba u Dlapy. Z toho, co jsem mel moznost videt.
  • upraveno 20. září 2021
    @pOne zrada v koncovce není jen tak! A nejde se tam jen tak dobře vymlouvat na štěstí nebo tak něco, protože v dlouhodobějším měřítku se taky dobře ukáže při všech těch statistikách, které se dneska sbírají, že třeba jsi fakt levej a spálíš takhle za sezonu 10 potenciálních gólů, ale to je věc, na které se dá pracovat a trénovat ji.  Včera nás teda tenhle problém nepotkal, protože jsme se v koncovce ocitli všehovšudy tak pětkrát. Černoch je citelný oslabení, to je už ted jeden z hráčů, na kterém ten tým staví. Miškař včera hrál, ale neviditelný, halt mu asi ten přechod z 1. do ELH ještě úplně nepřirostl k srdci. Äle ok, berme to jak to je, kádr nemáme široký a jakékoliv zranění se pravděpodobně projeví, nicméně to úplně neospravedlňuje tu bídu co jsme včera dvě třetiny šmrdlali..
    Post edited by Screepy on
  • No zatím nám bohužel moc nejede první lajna. A byť věřím v řešení s Hladonikem z dlouhodobýho pohledu, tak aktuálně nám chybí centr numbr van. Miškář ten se zatím nerozjel vůbec, druhá lajna se víceméně sehrává a po zranění Černocha (hlavně ať se vykurýruje, i když nám už teď sakra chybí) se nám trefuje čtvrtá lajna. Což týmu může pomoct, ale ne když nejsou produktivní ty první dvě...

    Uvidíme, v úterý musíme Džegra a jeho kumpány udolat za 3 body, asi je mi jedno jak. A co mě mrzí zatím asi nejvíc je, že jsme chtěli zdůraznit defenzívu, zlepšit výškový a váhový průměr týmu, ale že by se to projevilo pozitivně ve hře, to zatím nevidím...
  • upraveno 20. září 2021
    Type your comment@pOne

    Miškář hraje, teď zaskakoval proti Hradci za Koblasu a v Olomouci za Černocha ve 3. lajně. Na začátku sezony nehrál z jednoduchýho důvodu... slabá výkonnost v přípravě.
    Post edited by kylekatarn93 on
  • Miškáře bych poslal rozehrát se do Sokolova.
    Je to sice 1 liga,ale tam mu to šlo,a kdyby se mu tam dařilo,proč by taky ne,tak by si to možná i přenesl sebou zase zpátky k nám.
    Je trošku smutný,že když vypadne hráč základu,na kterým se defacto hra lajny staví vypadne kvůli zranění,a nahrazuje se hráčem,kterej stojí kvůli výkonosti.
    No jo no,jak už tady bylo zmíněno,lepší to nebude,bohužel.
  • Dneska velice důležité 3 body, krása
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters