HCE Fórum

1301302304306307601

Komentáře

  • Solidni zaver zapasu :)
  • ….poznavam je B)
  • Miškář mimo, Redlich lítal všude jak poplašňák, Pružek fajn a kdo mě překvapil, tak Havlín. Ten by se tady mohl vyhrát. Vondrc bych řekl převzal po Vencovi nejen Céčko, ale i formu 😁
    A Hamalčík předvedl perfektní zákrok 👍
  • Čaute, za pár dní začne snad 3x odložené a přesunuté MS v hokeji žen, tak bych se chtěl zeptat, jestli z té soupisky podstatě "no name" holek lze zjistit něco víc. Samozřejmě ne číslo domu a zda někoho mají :-D spíše kde a kdy začali hrát hokej atd. Většina z nich jsou prakticky profesionálky, které hrají v zahraničí a přesto se o nich příliš nemluví. Přitom se i na ten ženskej hokej kouká docela dobře. :-) 
  • upraveno 19. srpen 2021
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • kjetel napsal(a):
    Aha, super díky to mě nenapadlo. A to ten web znám a používám normálně na hráče :-D nevím proč na hokejistky mě to nenapadlo :-D Díky
  • Mám z toho takové smíšené pocity... na jednu stranu jde z toho rozhovoru cítit, že už fakt chtěl jít pryč, na druhou mám pocit, že to letos nebude flákat a pojede furt na 100%.. ale asi chápu Pešouta, že ho nepustil, přeci jen by nám chyběl jak první centr, tak i křídlo do první lajny a to už by nebylo ani trochu dobrý, každopádně tahle situace stejně nastane příští sezónu..
  • upraveno 31. srpen 2021
    @kjetel díky moc :) zajímavý čtení, já ten jeho stesk chápu, ono totiž pak pár špatných náhod a už se nikdy za tu čáru podívat nemusíš, kor když jsi na prahu 30ky a tvůj hokejový život se už láme do druhé poloviny. Fleka nesmí postihnout žádný zranění a musí makat, protože pořád do toho zahraniční chce, pokud se mu tohle povede, bude sbírat body a dostane šanci na nějakých mezinárodních akcích, tak nemám strach, že by ho to minulo, osobně mu držím palce, za to co tu odvedl si to zaslouží jako málokdo a ze strany HCE rozhodně pěkný gesto, že mu tu gáži zvedli, takže si myslím že teď i na ELH úroveň má slušný peníze (samozřejmě není to Třinec nebo Sparta - která si nabrnkla Davida Kašeho..)
    Post edited by Screepy on
  • Kafko, ty vole, dneska dobrej kurz co? 
  • Hele, aby řeč nestála... je to moje averze na to vzhlížení k Jágrovi a nebo to fakt zas taková prasečina nebyla? Bylo to jen decentní přistrčení a nebo naopak zákeřný vražení soupeře v souboji s jiným hráčem proti hrazení? Aneb správný dvě minuty a nebo to mělo bejt DKU a disciplinárka? :)
  • @plasa tak když si to pustíš zpomaleně, ten kluk co na něj jel zprava, tam bych řekl, že ok, ten s č. 18 co na něj jel zezadu, tak je vidět jasný přistrčení rukama zezadu kousek od manťáku, faul jasnej, proti hrazení to šlo, disciplinárka asi ne tak docela, ale dvojka asi ne..toť můj dojem. 
  • Co říkáte novej dresům? B)
  • Za mně moc pěkný. V jednoduchosti je krása. A palec nahoru i za výrazný logo na hrudi. Jen ty starožitnosti mohli šoupnout trochu jinam, ty tam působí rušivě. Ale celkově spokojenost. :)
  • To VIP starožitnicví pochází z Vyškova 🤔
  • Tak to je tatík mladyho Zabloudila co za nás hrál
  • Dresy pekny takhle na obrazku. Rozhodne lepsi nez ten sedohnus. Akorat to starozitnictvi je fakt divny a nehodi se tam. Dynamickej moderni look dresu a dole starozitnictvi s logem z uplne jinyho ranku.... No ale dresy jsou reklamonosice, co se da delat. Je dobry, kdyz jsou jednoduchy, aby ten reklamni cirkus na nich byl co nejmensi. Malokdy se povede reklamy do dresu zakomponovat tak, aby to vypadalo. Ikdyz treba nektery cyklisticky dresy ukazujou, ze se to da....
  • Taky bych řekl, že se ty nový dresy povedli.I na fotkách z autogramiády vypadají velmi dobře.Lze i ocenit, že se velmi pěkně dodrželo to rozdělení černá a bílá varianta. B) A to starožitnictví si to svoje logo pod Ečkem asi slušně zaplatilo. =)
  • Tipovačka jede i letos!
  • dresy pekny. v jednoduchosti je sila/krasa. jen mi hlava nebere, ze SUAS group nepustila ani halir. chteji zmenit region a nejsledovanejsi sporotvni soutezi v kraji ani korunu. drive nechteli dat nikomu ani korunu, ale ted zacali s Banikem a maji velke plany v celem regionu. Tak and zaplni to volne misto na kalhotech... prilis maly kraj a prilis osobnich vztahu :-/
    jinak jsem na tym zvedav. rekl bych, ze obrana je silnejsi a utok tak nejak na stejno. vyhodou asi bude, ze uz jsou spolu dlouho.    
  • Hoj 😊
    Chci se prosím zeptat.
    Chtěl bych na hokeji o přestávce něco podniknout na ledě co se týče překvapení.
    Nevíte někdo,na koho se mám obrátit?
    Máte s tím někdo zkušenost treba?
    Díky
  • upraveno 7. září 2021
    Co vím, tak tyhle věci má na starost pan Drhlík, zkus napsat jemu na e-mail (drhlik@hokejkv.cz). Pokud to potřebuješ rychlejš, tak mu případně rovnou zavolej na telefon 359 909 162.
    Dělají takovou tu klasiku (přání k narozeninám na kostce), ale vybavuju si, že jednou snad zařídili i žádost o ruku.

    Type your comment@kanis

    Post edited by kylekatarn93 on
  • Kanis
    Hlavně nikoho nežádej o ruku 🤦‍♂️
  • Děkuju moc,s panem Drhlikem,uz se neco resí :)
  • upraveno 8. září 2021
    Dresy parádní, až na to starožitnictví, to muselo sakra přisypat do měšce za takovou VIP plochu..no ale co už.. :) já se budu dívat od starožitnictví nahoru.. 

    Pro mě je důležitý co dneska předvedeme před kamerama..
    Post edited by Screepy on
  • Černoch:Brno 4:3. Za mě dobrý.
  • Hokej pěknej :)
    Černouškovi se to povedlo pěkně.
    Hlavně aby Flíček byl v pohodě panaboha :/
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters