HCE Fórum

1299300302304305590

Komentáře

  • Fakt puk tečoval. Uvidíme kdy mu ho oficiálně pripisou
  • Type your comment@VANEKnaZDI - bohužel ne. Tečoval to Brit. Navíc někdo na FB dal screen konverzace s Flekem, kde Flek napsal, že a teď cituji: "Brit ne já  =)", konec citace. Takže bohužel mu gól nebude připsán.
  • Na jihu čech si otevřeli domov důchodců? Jako vím že zkušenost v týmu je důležitá, ale tam staví tým veteránů...
  • A to ještě jednaji s Obráncem J. Novotným (37 let). Se divím že nepřemlouvají rovnou i Skuhravého že by ty jejich třicátníky dojel ještě něco naučit... No uvidíme. Kvalita tam je tak jsem zvědavý jestli a ajk se ty roky projeví. Třeba nakonec překvapí a dojdou si dědkové z jihu pro titul :)
  • Zaverecnej tlak ok. Ale o celym zapase vypovida nejlip stav strel na branu v pulce treti tretiny. 2-1.
  • Vossy napsal(a):
    A to ještě jednaji s Obráncem J. Novotným (37 let). Se divím že nepřemlouvají rovnou i Skuhravého že by ty jejich třicátníky dojel ještě něco naučit... No uvidíme. Kvalita tam je tak jsem zvědavý jestli a ajk se ty roky projeví. Třeba nakonec překvapí a dojdou si dědkové z jihu pro titul :)


    Jirka Novotný je útočník...
  • kafka napsal(a):
    Vossy napsal(a):
    A to ještě jednaji s Obráncem J. Novotným (37 let). Se divím že nepřemlouvají rovnou i Skuhravého že by ty jejich třicátníky dojel ještě něco naučit... No uvidíme. Kvalita tam je tak jsem zvědavý jestli a ajk se ty roky projeví. Třeba nakonec překvapí a dojdou si dědkové z jihu pro titul :)


    Jirka Novotný je útočník...

    :#Kam já koukal? Vždyť to vím... Mě už to asi vážně všechno leze na mozek. Díky za opravení.
  • Jsou už nějaké indicie jestli a kam Flíček odejde?
  • Type your comment@kinkis

    Dnes ráno si nakupoval v Lidlu u Pilszimáku a pak prošel jeho vrátnicí dovnitř, směrem ke kanceláři Tomáše Vlasáka...
  • Type your comment@kafka

    To je normalni. Ve varech mame tradici, ze nakupujeme v Lidlu pro potrebne duchodce. Najdi si na webu jak to zacal nas kapitan... :) 
  • Podle me se potreboval jenom vysrat....  :)
  • https://hokej.cz/pesout-mel-nabidku-odjinud-ale-zustava-ve-varech-o-flekovi-se-jedna/5057781

    Po výkonech, které v Rize předvedl ho asi udržíte jen těžko, že?
    Uvidíme, jednání ještě probíhají. Ještě máme naplánovanou schůzku s ním a s majitelem klubu. Myslím, že fanoušci se to včas dozví.
  • Já jen doufám, že se ho nebudou snažit udržet na sílu, proti jeho vůli.. jestli přijde adekvátní nabídka a on bude chtít jít, ať jde, pokud odejde v dobrym, třeba se jednou vrátí :)
  • Je mu to přáno.
  • Nevíte jestli se mluví o nějakém tom centrovi?
  • Centr to tady nějak zaseknul...  :)

    pOne, nepojedeš náhodu v pondělí na Kladskou?


  • kafka: Chtel jsem nekam vyrazit. Mel jsem v planu od Dylene - z Vysoky podel hranice smer jako Broumov a tam to trochu pojezdit.... 
  • Jako že se k Dyleni dopravíš autem? Nebo tam dojedeš na kole? U Broumova sem jednou s kámoškou byl, je to tam hezký...
  • kafka: Do Vysoky autem. Dal na kole. Ja to tam znam, je to tam pekny na jezdeni. Cmerem na Broumov, Halze a tam.... Obcas tam vyrazim.
  • Tak Kuba zustava, doufam jen, ze to neni udrzeni na silu proti jeho vuli
  • @kinkis
    podle článku na webu Energie to tak nevypadá 
    Nějaké zahraniční nabídky přišly během šampionátu. Mám ale ve Varech smlouvu s výstupní klauzulí do určitého data a po mistrovství už na jednání nebyl moc čas. Trochu mě to mrzí, netajím se tím, že zahraničí je můj velký sen. Na druhou stranu si úplně nezavírám vrátka, třeba se to podaří po sezóně. Zůstávám zatím ve Varech, kde je můj domov. Klub tady je moje srdcovka, takže se těším na novou extraligovou sezónu a doufám, že uděláme konečně nějaký úspěch.

    Ale je pravda, že do článku či prohlášení k fanouškům, se to může naformulovat, aby situace vypadala líp, než ve skutečnosti je.
  • Tak koukám, že 6. května jsem to předpověděl, že by Vendel mohl hrát za Cheb. Byla by to pecka a chebší fans jsou v transu včetně mě 👊🏻💀👊🏻
  • upraveno 11. červenec 2021
    Cheb je pro Vencu určitě ideální varianta. Slyšel jsem i názory, že by měl hrát v Sokolově, ale vidět našeho kapitána v tom hnusnym "ropáckym" dresu a navíc na adrese, kde víc lidí fandí indiánům než nám, srdce by mi krvácelo.
    Post edited by kylekatarn93 on
  • @kylekatarn93 Přesně jak říkáš. Sokolovští nás nemají rádi. Nikdy nezapomenu co předvedli v tom vánočním zápase u nich. Eger Banda je přátelská a Varům fandí.
  • upraveno 11. červenec 2021
    Cliff:Ehm,jak kdo.😄
    Post edited by pepin on
  • já doufám, že Kapitánovi to v Chebu vyjde a tím pádem mu kariéru neukončí rozhodnutí jiných a o konci si rozhodne sám, i když to nebude ukončení kariéry v dresu Energie z vlastního rozhodnutí, jak nejspíš chtěl

    a kdo ví, třeba se kvůli nějaké nepředvídané události třeba ještě objeví na ledě KV areny s Ečkem na dresu (ne že bych chtěl přivolávat nějakou pohromu, ale může se stát, že bude obří marodka a podobně)
  • upraveno 15. červenec 2021
    To mi řekněte co to ten Jágr dělá na tom Kladně, si tam chce vybudovat Kanadskou repre? 🙄 Tvl pak se tady mají vychovávat mladý hokejisti pro repre, pro cizinu, když si jeden borec natáhne do týmu 6 zahraničních hráčů jak nic..to jsme dopadli, za tohle ať v sezóne zamíří do pralesa. 🤦🏻‍♂️
    Post edited by Screepy on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters