HCE Fórum

1298299301303304591

Komentáře

  • Nemalujte Fleky na zeď.
    On jen tak neodejde,a jestli někdy půjde,až mu tady vyprší smlouva,tak půjde,ale určitě ne do jiného týmu ELH,o tom jsem přesvědčený.
    To by musel bejt blázen.
    Tady u Nás má výsadní postavení,a je téměř nedotknutelnej.
    A co se týče peněz.Asi zásadní problem to nebude,jinak by byl z Fleku pryč už dávno.
  • A jinak,Flicku,Ty kluku Náš ušatej.Velka gratulace k narodaku,směr MS 👍🤜👊🤛
  • @kanis na prachy si stěžovat nemůže a největší privilegium je, že tu hraje první housle, tohle mu žádný tým z top 4 nezaručí, takže jedině zahraničí.
  • rozhovor s Kapitánem - https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Skuhravy-Na-novou-praci-se-tesim-Role-kapitana-me-nabijela-11914

    "Trenéři o mě už nestáli, beru to, je to jejich rozhodnutí." a "U A-týmu bych žádnou roli mít neměl, trenéři si to nepřejí." - celkem výmluvné - nezapadal jim do koncepce rychlého, bruslivého hokeje a taky nechtějí, aby jim nesebral vedení týmu a neupozadil je.
  • Pěkně Flíček. První gól nároďáku dává Kuba.... Fleeek, Kuba.... Flek, Kuba.... Flek.... 👊🏻💀👊🏻
  • Takový chyby se nedělají snad ani v Nejdku. By jeden blil.
  • Jako že je Flicek dobrej jsem tušil, ale že se bude prezentovat lepším a bojovnejsim hokejem než zbytek narodaku, to jsem nečekal. V bodování na iDnes jedinej co má známku lepší jak 3 a v každém rozhovoru ho jakákoli osobnost dává za příklad ostatním. Je vidět že z tady od nás jsou kluci zvyklý žrát led. Škoda že nedal včera ten únik v oslabení, ale ten puk se mu tam strašně mlel na čepeli.
  • Kašička už je spartanem…
  • upraveno 25. květen 2021
    Hoši jestli tenhle hokej a aroganta Pešána sleduje seshora Říha, tak už se radši snad dobrovolně nekouká. Takhle mizernej hokej jsem od nás na MS neviděl..no snad nikdy. A za tím vzadu stojí kravaťák na střídačcec, jehož emoce jsou rovny kostce ledu. To je i na mě silný kafe. A to jsem si říkal, že už s Hadamczikem nebylo vo co stát, no lze evidentně klesnout ještě níž.
    Post edited by Screepy on
  • Je to strašný. Jak jsem k tomu býval přikovaný, tak jsem se včera přistihl že mám ten hokej jen jako kulisu a sleduji ho pozorněji jen když je Flíček na ledě. Přijde mi jako by ti kluci nevěděli za co hrají. Ty řeči o jistých medajlích a nejlepším golmanovi co letěli médii před začátkem MS my přišli přehnaný, ale ani bych nikdy neřekl (a tuplem po Českých hrách), že by ten tým nedokázal v klidu dojít do čtvrtfinále. A momentálně budeme rádi když to čtvrtfinále vůbec uděláme.
  • ja nevim zda je v Rize nejakej divnej vzduch, ale z "normalnich" favoritu nehraje nikdo. Svedove, Finove, Kanada a i Rusaci dostali od nas ten darek (a porazili Britanii, ktera je nejslabsi). ja jenom doufam, ze se nasi rozjedou a od ted uz nic neprohrajou... kdyby nemachrovali, tak meli vcera Belorusaky na lopate... chybi nam disciplina a system. Pesana nehodnotim, az po MS, ale jsou tam s nim s popularni Straka se Spackem, takze to jenom o jeho aroganci nebude... 
  • upraveno 25. květen 2021
    “Vnímáte, že by vás dobré výkony v Rize mohly posunout k zahraničnímu angažmá?”

    “Netajím se tím, že je pro mě velký sen odejít do ciziny a zahrát si nějakou zahraniční ligu. Mistrovství je obrovsky sledované, já se snažím odvádět maximum. Uvidíme, jestli si toho někdo všimne a třeba přijde nějaká nabídka.”

    No, myslím si, že příští sezóna bude poslední v karlovarském dresu.. jestli teda vůbec
    Post edited by kinkis on
  • @kinkis

    A budiž mu přáno, zaslouží si to.
  • Tak jsem ten hokej raději vypnul, nechci jít kupovat zítra novou TV.
  • @kjetel

    Naprosto souhlasím! Jen teda se obávám, že na tuto sezónu bychom měli už velké problémy, pořád úplně nevidím centra první formace (Hladonik?), a kdyby chybělo křídlo, to už by byla opravdu velká komplikace
  • Hezky Kuba!!!!!
  • To zrychlení Fleka bylo famozní. No i dle indicií co mám z doslechu se obávám, že ho tady po tomhle MS už příští sezonu neuvidíme. Ale jak píše kjetel, budiž mu to přáno. On v podstatě něco jako tenhle turnaj potřeboval jako sůl, aby ho to vytáhlo kam si přeje. Ten tu šanci opravdu uchopil za pačesy jak se patří.
  • taky myslim, ze Flek asi bude hajit jiny dres, ale jak pisete - plne si to zaslouzi a at preju mu to. navic si myslim, ze je to dalsi dukaz, ze cas na lede ve Varech te muze vystrelit i nekam vis... napriklad Kasicka ve SPA to bude mit presne opacne. Bude pro nej strasne tezky se do narodaku dostat, protoze tolik hrat nebude...
    doufam, ze Pesout uz premysli o variantach na pristi sezonu bez Fleka 
  • Kase bude hrat ve Sparte prvniho nebo druhyho centra a bude hrat (s prehledem) za narodak. Si myslim ja.

    Snad z toho bude aspon nejaky odstupny, ktery spolu s usetrenym Flekovo platem vystaci na nejakou solidni nahradu k Rachnovi. Ale jsou veci, ktery za penize nekoupis, no..... Na vsechno ostatni je tu....  :)
  • pOne napsal(a):
    Kase bude hrat ve Sparte prvniho nebo druhyho centra a bude hrat (s prehledem) za narodak. Si myslim ja.

    Snad z toho bude aspon nejaky odstupny, ktery spolu s usetrenym Flekovo platem vystaci na nejakou solidni nahradu k Rachnovi. Ale jsou veci, ktery za penize nekoupis, no..... Na vsechno ostatni je tu....  :)
    Číslo jedna mezi centrama je v rudý chátře Horák, vrátil se jim Chlapík, který má taky svou kvalitu. Takže Kaše může klidně spadnout až do třetího útoku...
  • Třeba nám pak Sparta Kašeho půjčí aspoň na hostování :smiley:
  • @pOne jojo, odstupny za něj bude v případě odchodu bude dle mých informací velmi solidní, takže by za to mohla být i adekvátní náhrada.. ovšem víme jak to je, na žoldáka ti stačí jen peníze, ale takovýho my asi úplně nechceme. Kaše do Sparty byl jasný od začátku, Flek je pořád proti němu levný hokejista.
  • Ze je Kase drahej je jasny, ale zalezi co chtel udelat s karierou. Zda chce opravdu hrat v CR a vyhravat tituly = SPA. nebo hrat nekde jako prestupni stanici do zahranici = KVA.
    Kase je excelentni, ale ve SPA bude v utoku s Chlapikem/Sobotkou/Horakem... ice time bude o 25% nizsi nez kdyby hral ve Varech...
    jak ja bych si pral takovyho plejera u nas :) 
  • Flekovi pořádné zahraniční angažmá přeju, ale ať za něj dostaneme jakýkoli kotel, tak nám to zrovna v této blbé sestupové sezoně jeho nenahradí. Všichni se snaží posilovat a hráči se letos přeplácejí víc než kdy jindy. Kdysi to byl boj Sparty a Třince ale letos se do toho zapojil ještě Dědek s Dynamem a Motor. Naší jedinou šancí je na slušné peníze nalákat zároveň nekoho kdo chce i čas na ledě a nemusel by se o něj jako v ostatních týmech prát. Jenže bude takový člověk odvádět pak 100%? No jsem na to zvědavý a vůbec nám tuhle situaci nezávidím.
  • No pokud Flíček odejde,tak tedy,bůh s námi.
    Amen.
  • Já bych řekl, že Flíček dal dneska gól. Podle mě Sulakovu střelu tecoval
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters