HCE Fórum

1297298300302303591

Komentáře

  • Ale je to stejne soda, jak se nam zase rozpadla ta hobrana.... Tam nezustal kamen na kameni. Jsem na to zvedav....
  • > @pOne napsal(a):
    > Ale je to stejne soda, jak se nam zase rozpadla ta hobrana.... Tam nezustal kamen na kameni. Jsem na to zvedav....

    Doufám, že horší to být nemůže. Místo Senkyho Hanousek, Dlapa si doufám taky odehraje svý, Bolka na něj dost sazela. Pulpan musí zabrat a Rohana musíme uklidit hned do Sokolova
  • Type your comment@pOne fajn clanek. docela me tesi, ze nikdo uz tady na to nikdo nevzpomina ve stylu - problemy s vyplatama apod. myslim, ze svoje odehral, ale jeho duvodum rozumim...
    porad zadna reakce od Vency plna nadseni z dohody s Holoubkem?  
  • @1140bxl tak tam asi moc nadseni nebude, Venca chtel jeste hrat, ale okoli uz moc nechtelo, aby hral ELH, muj osobni nazor, do 4. lajny na icetime 10 minut, proc ne nakonec, kdyby nato mel fyzicky samozrejme.
  • Nevim no. Ono je to taky umeni, v ten spravnej cas skoncit..... 
  • @pOne o tom vubec nespekuluju, ale kdyz sam hrac koncit nechce a ma motivaci, rekl bych mu, ok Venco, dame letni pripravu, pak budoi pratelaky a pokud ukazes ze na to mas, proc ne, pokud ale budeme mit pochybnosti o tvem prinosu, tak halt ty brusle zujes, sorry. Tech statistik jak vykazat jestli je ten hrac platny nebo ne uz dneska muzes mit 1000 a mas to cerny na bilym a jen tak z nostalgie ho nemusis nechat ze sebe delat pajdulaka..
  • Screepy: Ale otazka je, jestli je to dustojna cesta pro kapitana, ikonu a hrace s 1000 zapasy, aby takhle bojoval o triko s juniorama. Jestli chapes. A pak mu trener rekl "Nemas na to, sorry, muzes jit na hostovani do Sokolova, jestli chces".
  • Ono se to s tím Sokolovem už rozkřiklo? 😁

    Jinak Hradec jde zajímavou cestou co se hráčů týče
  • Ja kapitanovi rozumim, ze chce jeste hrat, ale jak pisete cas nejde zastavit. myslim, ze je lepsi skoncit po dobre sezone, ale to je na nem. Pokud pujde do Sokolova, tak tu soutez jeste da. Chance liga je pomalejsi. Osobne mi prijde trochu problem co mu nabidli. Proste to neni hodne legendy. Ty voe, skils kouc v akademii ... 
  • Na jednu stranu to pro náš klub není vůbec dobrá zpráva, ale na druhou stranu si všichni uvědomujeme, že >>>>>umění skončit v pravý čas<<<<< je výzva pro „opravdu velké hráče“.

    Tahle věta mi úplně unikla  =)
  • upraveno 6. květen 2021
    Přiznam se, že tohle umění skončit včas a nekazit si jméno jsem nikdy nepochopil. Nedůstojný? Podle mě je maximálně důstojný, když člověk bere jako realitu, že jde nejdřív nahoru, pak je třeba na vrcholu a pak zas jde dolů, což je s věkem nevyhnutelný v podstatě ve všech oblastech života a v jakýmkoli povolání. Proč by hráč nemoh skončit třeba ve druhý lize, když ho pořád ten sport baví? Je třeba nedůstojný že Jágr hraje o ligu níž a důstojný je, že Hašek skončil a teď prodává energydrinky? Kdyby Gretzky neprošel v kempu do prvního týmu a hrál na farmě a vyprodával by v AHL stadiony, tak by to bylo nedůstojný? Pokazil by si pověst? Pro mě teda ani náhodou. Na druhou stranu rozhodnutí skončit a dělat něco jinýho je stejně dobrý, je na každým aby si určil, za jakých podmínej chce ještě hrát, jestli chce nějaký záruky ice timu nebo určitou sumu pěněz.

    To neni jako nějaká ostrá polemika tady s někym konkrétním, ale tyhle názory jsou dost častý, novináři o tom píšou jako o umění odejít na vrcholu. Je vážně znakem velikosti, že když už nejsem nejlepší, tak se na to vyseru a nehraju radši vůbec?
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • Tak já bych raději Vendela viděl v chebském dresu, než v Sokolově. Je to můj názor a chebský kotel Varům fandí. Bylo by to určitě zpestření a lákadlo pro fanoušky. Můj názor...
  • AJR: Ja to spis myslel ve smyslu cpat se nekam, kde uz na to (pri vsi ucte) nemam. Pokud Venca prohlasi "dohraju karieru v ......", tak samozrejme nic proti. Kazdy rozhodnuti je jeho rozhodnuti. Ale pokud chce hrat Pesout nejakej styl hokeje (bruslivej) a Venca mu tam treba (opet pri vsi ucte) nesedi, tak je fer to rict a ne ho postavit na startovni caru s juniorama a ukaz se. A pri prvni prilezitosti s tebou (treba) vymeteme nejakou hostovacku nebo co ja vim co. Kdyz se tady tymu nedarilo kdysi, vzalo se mu cecko, byl poslan do kopru..... To neni ideal styl jednani s klubovou legendou.

    A mit Fleka jen za zasluhy, kdyz uz tymu nemam co dat......

    Neni to mineno negativne vuci Vencovi ani vuci jinymu plejerovi, kterej si chce prodlouzit sezonu, protoze ho hokej furt bavi a ma motivaci ho hrat.
  • S Vencou se podle mě počítá na střídačku a proto šel hned k dorostu , kde má nabrat zkušenosti s trenéřinou. Jako vůdce kabiny bude rozhodně chybět, ale nedělalo by to podle mě dobrotu pokud by z role spoluhráče přešel rovnou do pozice jejich trenéra. Pokud bude chtít hrát hokej, najde se okolo v dojezdové vzdálenosti dost týmů pro které bude přínosem a počítám že do dvou let bude stát stejně na střídačce Ačka. Bude mi chybět. Snad jeho místo nezabere někdo kdo si ho nebude vážit. Před jeho odchodem nám chyběl centr první lajny, teď nám chybí centři dva. Kdo bude vyhrávat vhazování, to taky netuším. Ale pozice kterou mu navrhnul Holoubek by nemusela být vůbec špatná. Pokud taková legenda vleze do nějaké firmy jednat o sponzorství, tak je větší šance na oslovení potencionálních partnerů, než když tam vleze Vaněk.
  • Jakože Vaněk neni legenda??? :)
  • Venca by mohl delat hrajiciho skauta v 1. lize. Kazdy tyden by se potkal na lede s 60ti potencialnima posilama pro HCE. =)
  • No nevím,  jako že Venca bude odjíždět firmy v kraji. Zaklepe na dveře a z kufříku vytáhne sponzorskou smlouvu? A pokud by teď někdo chtěl dát 100k sponzoring, tak mu nepřijde na kafe kdokoliv z organizace? To je přeci blbost. Předpokládám, že máme nějaké obchodní oddělení, které vytipovava sponzory a pokud vidí aspoň trochu zájem,  tak sjedná schůzku s Vencou, Flekem či Pešoutem. Venca byl doteď kapitán,  teď je trenér béčka dorostu a skills kouč (a legenda). Pokud ma někde Venca klub prodávat lépe,  měl by mít funkci a vliv na směřování. 

  • Tak co hoši, odstane se Flek na MS? :) včera proti Švédovi se mi moc líbil, jediný co tomu chybí je nějaký trefený zařízení. Ale přál bych mu to moc. Jak uletěl v prodloužení zpoza brány do útočnýho pásma, kde si dal ještě dvě střely na bránu, krásná práce, to že trefil z té první pozice plexi a la Kumi, to jsem jako neviděl :)) ale to zrychlení, kterým zahájil úprk do pásma, to je starej dobrej Flíček..
  • Screepy napsal(a):
    Tak co hoši, odstane se Flek na MS? :) včera proti Švédovi se mi moc líbil, jediný co tomu chybí je nějaký trefený zařízení. Ale přál bych mu to moc. Jak uletěl v prodloužení zpoza brány do útočnýho pásma, kde si dal ještě dvě střely na bránu, krásná práce, to že trefil z té první pozice plexi a la Kumi, to jsem jako neviděl :)) ale to zrychlení, kterým zahájil úprk do pásma, to je starej dobrej Flíček..
    Já myslím, že nedostane. U hokeje sem včera usnul, takže nemůžu soudit, jakpa Flek hrál. Ale vím, že přijede ještě hodně útočníků a pokud se někdo nezraní, místo na něj podle mě nezbude... 
  • @kafka .. no jsem taky trochu skeptický, ale každopádně on by si to zasloužil, v podstatě možná žehrá na to, že hraje jen v KV..
  • Pokud  se Flek dostane do nominace tak to bude preKVApeni, ale dostane se tam jen proto ze hraje v klubu jako Vary. Tady nesleze z ledu, až pujde do zahraničí tak v tom tymu bude jeden z mnoha. Ale přál bych mu to kvůli prachum. Na druhou stranu ty útočníci co přibudou nejsou žádní dělníci ledu a myslím, že Pesan vezme jednu trojku co to bude brousit. Nedivil bych se kdyby třeba nechal doma jednoho ze Zohornu. Vypadnou asi 4 útočníci. Tip: Blumel, Červený, Š. Stránský a překvapení Zohorna.
  • Myslím si, že Flek pojede na MS, ale s tím, že bude na hraně sestavy a bude o místo muset bojovat, aby zápasy nesledoval z tribuny

    jinak tohle se mu povedlo - Švéd v dobré střelecké pozici a Flek na něj houkl o přihrávku a on mu opravdu nahrál, protože si myslel, že nahrává spoluhráči  =) 
    https://www.svt.se/sport/ishockey/sverige-tjeckien-7
  • Bravo Flek a hodně štěstí! Snad to nebude znamenat jeho poslední slovo v ENE. Trochu mi ta jeho cesta připomíná cestu Zatovice. Jinak jsem ty vyřazené útočníky docela trefil... 
  • @1140bxl a kdyby to znamenalo tak co? Ten kluk si zahraniční angažmá zaslouží jako nikdo jiný, pro ENE odvedl tolik práce, že já bych mu to v podstatě velmi přál.
  • Tak jsem se byl vcera podivat v Plecharne, nez me malej zlutej vypakoval. Uvnitr to vypada, jak kdyby Plecharna zasobovala vsechny vecerky na zapade. A jediny co snad zustalo byla posledni dostavena tribuna na sezeni ( zelena nad stridackama). Tezko rict, toho zradla tam bylo skoro az pod strop.
  • @Screepy jasne, ze si to zaslouzi a dokonce bych mu to pral (viz muj predchozi prispevek). ale pro nas tym by to byl zasah a snad bychom to rozchodili. Flek je pro tym cennejsi nez Rachna nebo Griger...
  • Flekovi gratuluju! Nečekal sem, že ho Pešán vezme a sem rád, že na MS jede Flek a ne třeba Zohorna... 
  • > @1140bxl napsal(a):
    > @Screepy jasne, ze si to zaslouzi a dokonce bych mu to pral (viz muj predchozi prispevek). ale pro nas tym by to byl zasah a snad bychom to rozchodili. Flek je pro tym cennejsi nez Rachna nebo Griger...

    Myslím že to nebude trvat dlouho a s Grígerem se zase potkají v jednom dresu.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters