HCE Fórum

1296297299301302591

Komentáře

  • Budejky se do toho slusne oprely....
  • Jedno takové zajímavé povídání na téma "Tabulky" 
  • pOne: Budějovice utrácejí vše co letos ušetřili. Ještě že nekupuju moc výrobky od Madety, protože pokud půjdou tímhle tempem dál, tak se bude zdrazovat. A to jim tam ještě má sedět dva roky Ciliak za peníze, které u nás nebere ani nejdražší hráč.
    Pardubky si zas pro změnu porovnávájí se Spartou pindiky, kdo komu zaplatí víc, tak doufám že tyhle dostihy zas nerozjedou platovou spirálu směrem nahoru. V tomhle měla ta nesestupova sezóna něco do sebe. Hráči se nepreplaceli (teda až na Spartu) a týmy se nebáli zapojovat i mladé nevyhrane kluky. Tomu bude podle mě letos konec a zas se strhne o každého zkusenejsiho hráče na trhu boj o to kdo dá víc...
    Ze sportovního hlediska dává smysl postup a sestup, ale stává se z toho bohužel spíš sportovní zápolení o to kdo má plnější peněženku.
  • Vossy: A to prý má do motoru ještě namířeno Hrachovina. Jinak Sparta prý nabízela Pechovi ty samé peníze ale jen na rok. V motoru se asi možná zbláznili a Pech tam podepsal na tři roky. A Šenkeřík ,, jen'' na dva. Jsem zvědav jak jim to půjde. Také jsem zvědav co JJ s Kauflandem dotáhne do Kladna.
  • @swaty no z tohodle pohledu jsem to přál víc Jihlavě, přeci jen (ve vší úctě k nim) by to byla určitá jistota, takhle to Kladno může být celkem nakopnuty..ale uvidíme. A je otázka co pan majitel JJ vůbec plánuje sám se sebou, podle mě totiž už na ELH mít nebude..ale třeba budu překvapen
  • Joj, tak je to tady. No, užili jsme si díky Vencovi spoustu radosti, bylo fajn, že byla v teamu taková persona a takovej hráč. Takže jedno velké DÍKY!!! A hodně štěstí do budoucí práce! Pro mě i přes nějaké kontroverze rozhodně člověk, díky němuž jsem se mohl identifikovat s klubem. 
    Jsem zvědav, kdo to po něm vezme a jak to bude vypadat... Máte tipy? Flek?
  • plasa: Myslim, ze nikdo. Tyhle typy jako Venca nebo Travnicek, to se moc dneska nenosi.... Ale rad se budu mylit.

    Kdo bude ceckovat? Vondracek?
  • Podle toho co napsal jeho syn Matěj, tak Venca ještě končit nechtěl :( 

    další kapitán to nebude mít jednoduché, převzít pochodeň po takové klubové osobnosti, ale tipnul bych to na Vondráčka, protože tuhle sezonu nosil Cčko, když Skuhravý nemohl hrát. Ale možná to dostane jeden z dvoje Rohan, Pulpán, kteří měli Ačko.
  • No, nemyslel jsem, kdo se stane takovouhle klubovou legendou, to asi skutečně v dohledné době nikdo. Ale kdo bude mít C... Ten Vondrc je vlastně asi dost jasnej. No uvidíme :)
    A co to je za hlod, že končit nechtěl? Co to znamená? Jakože chtěl hrát, ale řekli mu "Venco, už ne, díky!" a nebo že chtěl hrát, ale uznal, že už to prostě nedá a s lítostí, ale hrdě to uzavřel...?
  • plasa - těžko říci, jak vypadalo jednání, jediné co víme, tak je tohle - "taťka ještě končit nechtěl" - Matěj Skuhravý. Očividně chtěl přidat další sezonu, ale asi se nedohodli na smlouvě či kolik by dostával prostoru na ledě. 
  • Hlavně doufám, že Vencovi udělají (až to bude možné) nějakou pořádnou rozlučku. Myslím, že by se mělo vyřadit i jeho číslo. Takového kapitána a srdcaře dlouho mít nebudeme.
  • ad Skuhravy - tak jsem zvedav jak bude ta kabina fungovat bez nej. za vse samozrejme velky dik a jednou to prijit muselo. jen me zase mrzi, ze na webu neni ani jedno jeho vyjadreni. jen konstatovani, ze prijal nabidku holoubka + mi teda prijde to jak je ta nabidka popsana je docela zmatene. predpokladal jse, ze mu daji nejakou funkci v managementu. jelikoze je sportovni manager jasnej (a nemenil bych), prepokladal jsem neco jako manazer pro hrace pod smlouvama = acko, hostovacky, juniorka. zastresoval by pisu s pesoutem. No a k tomu mohl trenovat ty dorostence+rozvijet talenty+lovit sponzory. 

    kazdopadne nam ted chybi zase jeden centr, ne? ja jsem zvedavy na toho pruzka. Snad nebude mit led na ukor sika a ten snad dostane prilezitost.

    ad CEB - pamatujete si na ten nas hvezdny kadr s Liborkem a spol? Nemyslim, ze je to uplne srovnatelny, ale jmena zase tolik neznamenaji... kladno to bude hrat +/- s tema co postoupili, ale budou neprijemny svou zarputilosti jako v jejich posledni extraligovy sezone.    
  • Tak koukám že máte ofiko stránky taky v novým provedení.
  • 1140bxl napsal(a):
    ad Skuhravy - tak jsem zvedav jak bude ta kabina fungovat bez nej. za vse samozrejme velky dik a jednou to prijit muselo. jen me zase mrzi, ze na webu neni ani jedno jeho vyjadreni. jen konstatovani, ze prijal nabidku holoubka + mi teda prijde to jak je ta nabidka popsana je docela zmatene. predpokladal jse, ze mu daji nejakou funkci v managementu. jelikoze je sportovni manager jasnej (a nemenil bych), prepokladal jsem neco jako manazer pro hrace pod smlouvama = acko, hostovacky, juniorka. zastresoval by pisu s pesoutem. No a k tomu mohl trenovat ty dorostence+rozvijet talenty+lovit sponzory. 

    kazdopadne nam ted chybi zase jeden centr, ne? ja jsem zvedavy na toho pruzka. Snad nebude mit led na ukor sika a ten snad dostane prilezitost.

    ad CEB - pamatujete si na ten nas hvezdny kadr s Liborkem a spol? Nemyslim, ze je to uplne srovnatelny, ale jmena zase tolik neznamenaji... kladno to bude hrat +/- s tema co postoupili, ale budou neprijemny svou zarputilosti jako v jejich posledni extraligovy sezone.    
    Mno, psíkožroutům odchází docela dost hráčů, řekl bych, že kádr se hodně změní...
  • A jak že to teda letos bude se sestupem? Jeden dolů rovnou a jeden z baráže a nahoru jeden?
  • Jestli někoho zajímá ragby, tak tady je hodně dobrý utkání z letošního six nations s dramatickým závěrem. A myslim pěknej příklad, jak by měla vypadat práce rozhodčího.

  • Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    A jak že to teda letos bude se sestupem? Jeden dolů rovnou a jeden z baráže a nahoru jeden?
    Příští sezonu 15. celek sestupuje, 14. jde do baráže.

    Tuto tedy platí jen a pouze v případě, pokud nebude rudá chátra v prosinci na 14.místě, protože pak by se ELH operativně rozšířila na 16 účastníků... 
  • Sakra, máme pět brankářů
    Novotný, Habal, Hamrla, Horák, Hamalčík
    Takže jeden do Kadaně, druhý do Sokolova, třetí do Chebu a čtvrtý do Chomutova 😁
  • VnZ: Berem jen golmany na H? Tak snad se k chytani nevrati Hasan....  =)
  • upraveno 4. květen 2021
    Hašek je moc drahej, ale Holeček je prej volnej :)
    A Filip si zrovna odjel na úřad upravit občanku, nově Filip Hovotný :)
    Post edited by plasa on
  • Akorat mu to zvrzali a napsali mu tam Filip Hovnový. =) To asi doma u Hovnových nebudou mit uplne radost... =)
  • Kecáte, chlapcí! Shodou okolností sem si byl dnes pro novou občanku a Novotný tam nebyl!
     Máte ale pravdu v tom, že tam byl brankář, který chtěl opravit jméno v občance. Poznal sem ho hned na první pohled, byl to Roman Čechmánek...  
  • no, my i obrany budeme stridat podle zacatecnich pismen - prvni pujdou Hacka (Hanousek/Havlin), pak Decka (Doudera/Dlapa), pak Pecka (Pulpan/Plutnar) and nakonec Vecka (Vodicka/Weinhold). K Rohanovi musime nekoho koupit nebo ze by snad Rurecek? 
  • Rohana pošleme rovnou do Sokolova a bude klid.
  • Ještě mám jeden vynikající tip, muj vnitřní skaut si je jistej. Super gólman by byl nějakej Holoubek!
  • Hlavně ne Hrachovina...
  • No a misto velkeho E bude na triku velka H.
    Zaroven to bude symbolika k nasemu rozpoctu - mame tam .ovno
  • Vossy: ten má namířeno do Motoru, povídali..
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters