HCE Fórum

1295296298300301601

Komentáře

  • Ale zas odešlo víc jak 50 kanadských bodů za sezónu..to bude ztráta, o tom si nemusíme asi nic povídat.
  • VnZ: 2 max 3 mesicni platy. To je relativni....
  • Pone
    Spocitej si odstupný, Gulasovo roční plat a máš roční tretinovy rozpočet Varů na Acko
  • upraveno 27. duben 2021
    @Screepy
    Prej ale zas přijde Bulíř, nějakej švédskej Kracík z druhý ligy, a z Vit ten Svoboda do brány, takže Kafka bude nepříjemně překvapen =) A prejže teda ze Švédska možná ještě někdo. Jo a potahne to letos Mertl, no tak snad bude výjimečně zdravej =)
    https://www.eliteprospects.com/player/5566/gustaf-thorell

    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • upraveno 28. duben 2021
    @Arnold_J_Rimmer Bulire jsem cetl, no ten taky nebude hrat za suchy z nosu :) ale 50 bodu to bude tezky. Spis nechapu druholigovyho Sveda, se v Plzni breci, jak nemate penize, chodi se skemrat na mesto (ne ze bychom to neznali) a pak se pritahne Sved z druhy svedsky, kterej ale nebude hrat za 30 mesicne jak nejakej mladej junek. Budto to je super talent, jehoz hvezda bude teprve stoupat anebo mi to ekonomicky ani hracsky ani nijak jinak nedava moc smysl. Ja jsem osobne rad, ze od techhle pokusu se u nas uz ustoupilo, vono je to tak 50/50 a muzes rikat stokrat, ze toho hrace uz delsi dobu sledujes, jde z ciziho prostredi nekam do v podstate neznama, neadaptuje se a ty mu za pul roku das 600 na vyplate, takze bude zadarmo drahej a jeste mu budes shanet hostovacku aspon ,aby ses ho zbavil. Ale samo vam preju aby se osvedcil, kdyz uz jste pro nej jeli az do Svedska :))
    Post edited by Screepy on
  • Screepy
    Kafka říkal , že druhá Švédska je na úrovni naší extraligy. Takže to bude určitě dobrej plejer
  • Screepy: Neplatis tam tabulku. A kdyz mas rozhozeny site, tak se neco urodit muze. Postavis smlouvu tak, ze po mesici ho pripadne muzes poslat dopr. Cesta asi je.... Ale nesmi to byt tahani kraliku z klobouku.

    VnZ: Z pohledu Budejek urcite. Budejky to letos skrtily na max, protoze vi, ze pristi rok se bude rozhodovat o byti a nebyti.
  • @pOne ja jako netvrdim ze je to uplne mimo, ale musis si byt sakra jistej, protoze i kdyz mu postavis smlouvu na mesic, tak je s tim prace, nejaky prachy te to stoji a za mesic zjistis ze to bylo slapnuti uplne vedle. Mladyho plejera ze svych juniorskych rad mas porad pred ocima, zkusis na par spilu, jeste to nejde, posles do prvni ligy a postupne ho zapracujes. Ale to v Plzni moc dobre vedi, prtoze tam se s mladezi dle meho pracuje velmi dobre a prave proto me udivuje tenhle svedsky pokus. O tabulce se bavit nemusime, vlastne dodnes netusim, psal jsem si o tom i s VnZ soukrome, proc se u nas tenhle system nezmeni..
  • upraveno 28. duben 2021
    Jenže ELH nemůžeš hrát jen s mladejma - v poslední sezoně jich z celý ELH nastupovalo nejvíc právě v Plzni! Je třeba k nim přidat i zkušenost a tutu Švéd má. Body sbírá, podle statistik z posledních sezon je rozhodně víc než střelec nahrávač, takže by měl tvořit hru a když se k němu dá nějaký mladý střelec - třeba Martin Lang a na druhý křídlo Honza Schleiss, může to být velmi dobrý a produktivní útok.

    Jinak u nás už jeden Švéd z druhý ligy je - Viktor Lang a hraje velmi dobře.
    Post edited by kafka on
  • Já vám asi zkazím náladu v naději že by se nemusel ten švéd povést(🤔) ale z cizinců kterej se fakt nepovedl byl tehdá Langfeld.A to je tak dávno že jsem ještě neměl vnučku.
  • Pro doplnění pro startující :
    😂
  • Však jsem psal, že vám to přeju, aby se povedl :) ukáže čas. 
  • Co se týká peněz, nikde jsem nezahlíd ani náznak kolik by měl dostat, před pár lety tu slušně zahráli různý Kanaďani a Američani, a myslim, že co pak se psalo, tak žádnej ranec tu nikdo nedostal. Ze druhý ligy, těžko říct za kolik je a proč sem jde, koukal jsem, že je mu 31, takže jeho hvězda stoupat nejspíš nebude, taky neměl nikdy ani bod na zápas, až loni. Kolik maj peněz a kolik můžou pustit, to snad ví a podle toho utrácí. Třeba Švéd nakonec bude stát mín než by jsme čekali.

    Druhá švédská bych tipnul bude horší než extraliga, akorát teď (kdy teda tam Thorell - přezdívka Thor je jasná, pokud teda naši fanoušci fandí komixům, no možná spíš Thor Steinar  =) - měl nej výsledek za kariéru) tam hrálo spousta hráčů ze zámoří, protože AHL ani CHL dlouho nezačaly a v první lize byly podmínkou smlouvy na celej rok, bez možnosti odejít dřív. Možná i ten výsledek byl proto, že měl lepší spoluhráče? Zas teda v tomhle věku už je docela jistota, co je to za hráče, jestli je dost dobrej, to u mladých nikdy neni jistý, jestli udělají krok dopředu, nebo naopak zahrajou hůř.

    O tabulkách byl před pár dny článek na sportblesku i s nějakou úvahou o možným řešení, nevim jestli dobrej nebo bulvár, do tohodle systému moc nevidim.
  • Arnold
    Problem s tabulkou je ten, ze kluby je platit nechteji, zaroven je nechteji zrusit.
    Uz byly navrhy, ze se tabulka pri prestupu zaplani jen jednou, pak zanika a uz na ni soucasny klub nema narok. To ale kluby smetly ze stolu.


  • Ale fakt nevidim do toho, jak by to mělo bejt nastavený, když teda v hokeji nemůžeš hráče prodat jak ve fotbalu, kolik do něj musí vrazit rodiče, kolik klub, kolik na to klub dostane (dycky se řiká, že z veřejných peněz jdou peníze hlavně na mládež, aby místo hokeje a fotbalu nebrala drogy, max na provoz stadionu), nebo jakej systém mají jinde v Evropě. Třeba v USA a Kanadě mam pocit, že mládež hraje hokej (a sportuje vůbec) v rámci škol, který mají svý týmy a ligy. Junioři pak hrajou v US na univerzitách a jedný spešl lize, v Kanadě mají tři profi soutěže, který si na sebe vydělají samy.

  • Myslím že kdysi na stránkách svazu bylo přesně rozepsano, kolik kdo stojí podle věku, odehraných zápasu, když někdo reprezentoval...
    Pak se dostáváme do situace že hráči se vykupovali sami (Sidlik v Jihlavě, aby mohl jít do Vítkovic)
    Kdysi se sám vykoupil i Venca, stejně tak se vykoupil (nevím z jakého týmu) Šenkeřík

    Mimochodem minulý rok mi Jirka Černoch říkal, že podle tabulek stojí 1.350.000 Kč
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Myslím že kdysi na stránkách svazu bylo přesně rozepsano, kolik kdo stojí podle věku, odehraných zápasu, když někdo reprezentoval...
    Pak se dostáváme do situace že hráči se vykupovali sami (Sidlik v Jihlavě, aby mohl jít do Vítkovic)
    Kdysi se sám vykoupil i Venca, stejně tak se vykoupil (nevím z jakého týmu) Šenkeřík

    Mimochodem minulý rok mi Jirka Černoch říkal, že podle tabulek stojí 1.350.000 Kč
    Kdysi "sám sebe koupil" i Řezníček. Tehdy na tutom velmi slušně vydělal, odešel z Plzně do  NDR ( Weisswasser ), na play off se pak prodal do Olomouce - tuto udělal dokonce dvakrát za sebou a dokonce tam i získal titul.

    Já si myslím, že by se tabulky daly na stránkách svazáků najít i dnes.

    Jedna věc je v souvislosti s tabulkama vtipná! Cena hráče roste i díky startům v reprezentaci. Takže v poslední době jsou na jedný straně v klubech rádi, že během sezony mladí dostanou šanci zahrát si na mezinárodní úrovni, ale když pak takového hráče kupují, nadávají, že je zase o něco dražší... =)
  • Hostování ve stejné výkonnostní kategorii:
    (i) z Extraligy do Extraligy 300 000 Kč
     (ii) z I. ligy do I. ligy u Hráčů, kteří v roce, v němž začala příslušná Sezóna, dovršili či dovrší 24. rok věku, a mladších 40 000 Kč
     (iii) z I. ligy do I. ligy u Hráčů, kteří v roce, v němž začala příslušná Sezóna, dovršili či dovrší 25. rok věku, a starších 60 000 Kč;
  • @VANEKnaZDI no ty koeficienty to je docela bžunda tvl, to je jeden hráč tak na celý vodpolodne abys spočítal jeho tabulkovou cenu :)
  • Tak Osmík prodloužil o rok. Mám pocit, že se brzy dovíme, jestli bude Kapitán pokračovat či ne, protože si myslím, že prodloužení smluv chtějí oznámit před posilami.
  • 12Stig12 napsal(a):
    Tak Osmík prodloužil o rok. Mám pocit, že se brzy dovíme, jestli bude Kapitán pokračovat či ne, protože si myslím, že prodloužení smluv chtějí oznámit před posilami.


    A ja si myslim, ze tim podpisem prave skoncil  =)
    Pětadvacetiletý forvard bude po podpisu nového ročního kontraktu energetikem do 30. dubna 2020 a bude....

  • VnZ - nebo vedení klubu přišlo s novou délkou roku :smiley:

  • Kde je Gregy?
  • @VANEKnaZDI vrátí se, až to stihne všechno dát na HCE fb :)) moc informací.
  • @VANEKnaZDI

    obrance docela chapu, ale Pruzek? snad Pesout vi co dela...
  • upraveno 1. květen 2021
    Tak čtu u nás na fb, že snad vás měl posílit Jarda Kracík. Zkušenost do mladýho týmu, tak to má bejt =) ŠKODA že vám ho nakonec vyfoukly Litoměřice =)
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • co vubec ten Dlapa?? bude ci nebude?? vi se neco??
  • Boleslav píše, že u nich skončil. Uvidíme, kdy ho zveřejní u nás.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters