HCE Fórum

1294295297299300590

Komentáře

  • kjetelForum ma predplaceny Sport, to je dobre!  =)

    Jinak Bolka je mi sympaticka. Parkrat, kdyz jsem ji videl, hrali celkem pekne. A to i treba v zapasech, ktery pro ne nedopadly. A taky je mi sympatickej Patera. Na nic si nehraje... Proto mi i prislo lito, jak s nima rozhodci v sedmym zapase zametli.
  • pOne napsal(a):
    kjetelForum ma predplaceny Sport, to je dobre!  =)

    Jinak Bolka je mi sympaticka. Parkrat, kdyz jsem ji videl, hrali celkem pekne. A to i treba v zapasech, ktery pro ne nedopadly. A taky je mi sympatickej Patera. Na nic si nehraje... Proto mi i prislo lito, jak s nima rozhodci v sedmym zapase zametli.
    A copa Paterovo asistent, tuten Ti sympatický není?  :)

    Krajan, ve Varech strávil dlouhou dobu, jako trenér tam začínal... 
  • @kafka Tělocvikář evidentně už i ví něco o hokeji :)
  • Screepy napsal(a):
    @kafka Tělocvikář evidentně už i ví něco o hokeji :)
    Docela by mě zajímalo, pročpa se mu říká tělocvikář?
    Chodil se mnou v Ostrově na střední školu a ta rozhodně nebyla zaměřená na tělocvik... :)
  • Screepy: Asi od Patery!  =)
  • kafka: Tys taky vsude byl. Ve Varech provozoval ty svoje sukybudky, v Ostrove do skoly chodil..... a fandis Plzni.  =)
  • telocvikar byl vzdy vynikajici v tandemu s nekym kdo je trochu vic hokejovej srdcar. poard je mi lito, ze mu to u nas nevyslo s horavou...  
  • pOne napsal(a):
    kafka: Tys taky vsude byl. Ve Varech provozoval ty svoje sukybudky, v Ostrove do skoly chodil..... a fandis Plzni.  =)
    Však škola a šukybudky, který musely ustoupit nový arýně, spolu úzce souvisí. Z Ostrova do Varů Karlových je to jen kousek a naše škola měla tehdy družbu se zdrávkou a učňákem pro prodavačky, pač tam se vyskytovala ta druhá pohlaví... :)
  • Mno já si myslím, že nejvíc se o hokeji Radim naučil od pana trenéra Marka Sýkory  <3 
  • Jinak co se Fleka týče, taky jen čekám na zprávu, že jde do zahraničí, nebo nějaký Sparty, Třince atd :/
  • Koukam na ten vyber nejlepsich hracu sezony a zarazi me dve veci. Za prve, proce se vsechna hlasovani musi delat na debilnich socialnich sitich? Za druhe, proc tam chybi skutecne nejlepsi hrac, ktery hral obranu i utok a obcas i chytal - Karel Tymovy. :)




  • Najděte si začátek rozhovoru se Záťou. Mluví o Varech
  • > @1140bxl napsal(a):
    > Koukam na ten vyber nejlepsich hracu sezony a zarazi me dve veci. Za prve, proce se vsechna hlasovani musi delat na debilnich socialnich sitich? Za druhe, proc tam chybi skutecne nejlepsi hrac, ktery hral obranu i utok a obcas i chytal - Karel Tymovy. :)

    Ja socky bojkotuju, takze smula. Hlasoval jsem pro Kaseho.
  • Pone
    Za mě Kohout 👍
    Jako druhého bych dal Černocha
  • Za mě Vondráček. Co ten kluk tady odjezdil a kolik toho nastřílel to se jen tak nevidí. 👍
  • Já jsem dal Černocha. Vyhrával důležitá vhazování a jako centr skvěle doplňoval Kohouta s Koblasou. ;)
  • no prave proto nechapu ty mamlasy z klubu. misto, aby si tvorili vlastni komunitu, na svem webu. tak zakazou forum a pak honi vsechno pres socialni site a na tom se podilet nebudu. proste z te pozitivni atmosfery/obrazu tymu nic nevytriskaji... 
    a souhlas s pOne - kase byl nejlepsi hrac co tady loni hral a myslim, ze co se kvalit tyce, tak je to jeden z nejlepsich vubec co tady hrali. radost koukat.
    problem je, ze nejlepsi hokejista nemusi byt nutne nejuzitecnejsi v tymu. no a pak je tezke u nas vybrat, protoze spoustu hracu ma svoji roli a v ni jsou exelentni. takze nej hrac je tym. aspon pro me. 
  • > @VANEKnaZDI napsal(a):
    >
    >
    > Najděte si začátek rozhovoru se Záťou. Mluví o Varech

    Kdo by to byl rek, ze to Zata dotahne, kam to dotahl. Kapitanovani ve dvou tymech, khl, narodak. Palec nahoru.
  • Vidim to tak, ze diky Kasemu ten tym vytriskal nejvic bodu z myho pohledu. Tvoril tu velice tenkou hranu, ktera je mezi uspechem a neuspechem. Vzpomente na ty megaotocky. A na kolika z nich se zadadne podilel. Jak to prestal delat, sel tym produktivne do uplne jinych koncin.
  • > @Skopec napsal(a):
    > Já jsem dal Černocha. Vyhrával důležitá vhazování a jako centr skvěle doplňoval Kohouta s Koblasou. ;)

    Tahle lajna velice pozitivne preKVApila! Kez by na to navazali.....
  • Pone
    Hat-trick
  • @VANEKnaZDI

    To bude drahý :-D
  • Ja sem nic nenapsal a ten pocet mych prispevku taky nesedi! =)
  • @pOne máš to za tři balení Vídeňských miniparecku! Zkus to zopakovat a bude to ještě mnohem dražší 😄
  • > @Screepy napsal(a):
    > @pOne máš to za tři balení Vídeňských miniparecku! Zkus to zopakovat a bude to ještě mnohem dražší 😄

    Má jediný štěstí, že Vrána byl tuhle noc o chlup lepší
  • Předpokládaná sestava pro druhý zápas s Rakouskem: Frodl (Klouček) – Ščotka, Mašín, Budík, Gazda, Šalda, Zábranský, Galvas – Pour, Kodýtek, Flek – Horký, Suchý, Blümel – Beránek, Černoch, Dufek – Plášek, Hladonik, Zachar – Š. Stránský.
  • Copa říkáte na tutu prasárnu proužkatých na Jihlavu:



  • @kafka- Úkol zní jasně. Jarda Jágr musí s Kladnem do ELH za každou cenu. :#

    ---Je zřejmé, že pro extraligový marketing je přínosnější postup Jágrova Kladna. Nad možnou „tlačenkou“ Rytířů však nechce jihlavský boss přemýšlet. „To by mi přišlo pod úroveň. My chceme vyhrát,“ zdůraznil Ščerban před nedělní partií číslo pět za stavu 2:2.--

    Takhle připískávaji proužkovaný už od zápasů se Slávií. A Jágrovo zákroky hokejkou na protihráče se už nepískají vůbec. Přece si to legenda nezaslouží, aby seděl na trestný lavici. :s

  • Kafko, tak ani odchod Cihaka Gulase nepresvedcilo u vas pokracovat.
    Pokud je ale pravda to odstupny, tak si myslim ze muzete byt uplne v klidu
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters