HCE Fórum

1293294296298299598

Komentáře

  • upraveno 19. duben 2021
    Ty jo, já vlastně ani pořádně nevim, kdo nás sponzoruje, těch Škodovek je a kromě boleslavský ani člověk pořádně neví, komu to patří, Transportation generální sponzor a JS hlavní, no tak to snad nebude mít na funkci vliv, peněz máme stejně málo, tak jako tak. Ty vole, a to máme i diamantový a zlatý a stříbrný partnery, akorát platinový nevidim, tomu řikam umění nabarvit to pěkně narůžovo, peníze moc nedávaj, ale tituly mají honosný =)

    To s výběrem kdo postaví Dukovany už pomalu vypadá jak ten výběr ženicha v S čerty nejsou žerty, tatínek nám asi brzo vyhlásí válku =)

    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • AJR: Cekame, az se pripadu ujme Anwar Al Pakistan a vnese do kauzy trochu zivota.... =)
  • Co rikate na finale Chance ligy? Jihlava vede 2:0, ale myslim, ze to bude jeste dlouhy. Je to celkem vyrovnany. Pokud by tam Jarda tedka neprolez, tak nevim co budou delat nasledne aby ho tam dostali.

    Kazdopadne, kdyz na to koukam, tak mi to prijde o jeden rychlostni stupen pomalejsi nez nase p-p-o s PCE a o nekolik se semfinale/finale extraligy...
  • Pokud se tam procpe Jihlava, tak aspoň příští rok můžeme zase ohrávat mladý kluky, bude otloukánkem jako byla, pokud tam neseženou nějakýho mecenáše co jim vysype měšec.
  • Pech mě mrzí, ale s tím, jak tady končil, se ani nedivím, že se sem nevrátil

    Co se Kašeho týče, museli bychom vyhodit půlku týmu, abychom ho uplatili :)
  • Pecha je škoda, tam věřím, že bychom mu nabídli podobnou smlouvu a la Budějky, takže tam asi bylo něco dalšího, protože vím o tom, že ho sem lákali fest.

    U Kašeho to bylo vícěméně v rámci teorie, musel by se čistě pro něj najít sponzor, protože ty prachy o kterých jsem slyšel, které požadoval prostě v KV dát jednak skrz rozpočet nemůžeme a i kdybychom je sehnali, nevím, zda by to v týmu dělalo dobrotu, protože to by byl od ostatních fakt ústřel o hodně.  Ve Spartě chápu, že mu je dát můžou, tam s takovou gáží zapadne mezi prvních top pár plejerů a nikomu to divný nepřijde.
  • teda se vsim respektem k pechovi. smlouva na 3 roky? do 40? do klubu kam prichazis? no nevim. svoje si uhraje a urcite by pomohl, ale pozici Skuhraveho (nebo Hubla v LIT) by u nas nemel (a jsem zvedav na jak to bude mit v CEB).
    kase je mimo ekonomickou realitu.rozdilovej hrac, ale v extralize to je nekdo jen pro TRI, SPA nebo ted PCE... Snad jen kdyby chtel otevrenou smlouvu - ze muze odejit do ciziny (zadarmo) kdy bude chtit, tak bychom ho do vanoc mohli videt. ve SPA bude hrat 2. centra, u nas by neslezl z ledu a na tuty byl v repre - moznost jit so SWE, SUI nebo RUS. zalezi zda chce vrabce v hrsti nebo holuba na strese :)    
  • @1140bxl ..presne, tomu Pechovi na tri roky taky nerozumim, je klidne mozny ze jsme mu taky nabidli rok a pak by se videlo, 25 mu uz neni, jeho perspektiva je spis v ramci toho ze ho strcis do treti lajny a tam bude vedle sebe mit mlady kluky kterym ukaze xo a jak a verim ze za to by ho tady KV uzivily slusne.
  • Type your comment@Screepy

    Já si myslím, že Pech je velmi dobrý do přesilovek. Umí tvořit hru a právě takový hráč Motoru v tutý sezoně nejvíc chyběl. Ale i tak mě délka smlouvy přeKVApila, čekal sem, že mu dají smlouvu na dva roky, ne na tři... 
  • Právě proto,tam Pechyno šel.Ma jistotu chleba na 3 roky,což je v jeho letech důležitý.
    Sice asi pro mnohé preKVApeni,ale pro něj určitě fajn.
  • No, ze je to dobre pro Pecha o tom zadna. ja jen tvrdim, ze pro nas tym takovy hrac s 3-letou smlouvou nema vyznam, 

    Jo a ted jsem cetl rozhovor se Senkerikem na nasem webu. nas nejproduktivnejsi bek - OK. dobrej extraligovej bek - OK. Ale repre? navic z CEBu? Tomu museli dobre namazat med kolem ust. Rozumim, ze chce zmenit (vic penez a jedna z poslednich prilezitosti), ale repre.. Uprimne mu preju hodne stesti, ale myslim, ze bude mit trochu problem delat stejne body jako u nas a mit stejny standing v tymu. Ale treba se mu bude darit... 
  • No aspoň že ti volejbalisti to včera dotáhli :) ale nemuseli z toho zas dělat takový drama..
  • volejbalisti - palec nahoru a kloboucek...

    jinak (kdyz je ta okurka) co rikate na tu superligu ve fotbale? na jednu stranu to proste k tomu ekonomicky povede (majitele jsou casto investicni fondy, kluby zadluzene, takze chteji jet k americkemu modelu soutezi atd.), ale v podstate je to konec evropskeho fotbalu tak jak ho zname :-/ jsem zvedav zda je opravdu vylouci uz z probihajicich soutezi jak naznacoval ten Dan z predsednictva UEFA (3 ze 4 semifinalistu CL by byl mazec) a zda je pripadne nahradi tymy, ktere vyradili nebo by to automaticky vyhralo PSG. jo a myslim ze z UEFA ligy je jen Arsenal a ten vyradil koho? :) 
  • 1140bxl: Zasranou rasistickou Slavii, takze semifinale bude hrat Glasgou Réndžrs.... my jim ukazem, zac je toho Gerrard!  =)
  • 1140bxl napsal(a):
    No, ze je to dobre pro Pecha o tom zadna. ja jen tvrdim, ze pro nas tym takovy hrac s 3-letou smlouvou nema vyznam, 

    Jo a ted jsem cetl rozhovor se Senkerikem na nasem webu. nas nejproduktivnejsi bek - OK. dobrej extraligovej bek - OK. Ale repre? navic z CEBu? Tomu museli dobre namazat med kolem ust. Rozumim, ze chce zmenit (vic penez a jedna z poslednich prilezitosti), ale repre.. Uprimne mu preju hodne stesti, ale myslim, ze bude mit trochu problem delat stejne body jako u nas a mit stejny standing v tymu. Ale treba se mu bude darit... 
    Celkove je ten rozhovor vedenej v takovym sympatickym duchu. To se mi libi. Nebylo tomu taky vzdy, ze se od nas odchazelo v dobrym....
  • Tak jestli ho hodí na přesilovku s Gulašem/Pechem, tak ty body udělá...
  • @pOne - souhlas. myslim, ze ta atmosfera je jina nez pred lety. on to chce proste zkusit jeste jinde. dokonce bych pochopil, ze jednim z duvodu muze byt vetsi vydelek. jenom proste nechapu tu repre. ale preci musi videt, ze Pesan radeji necha hrat mladyho beka stejny urovne. mozna musis mit ve vrcholovym sportu porad sny co te zenou za lepsim.
    jestli bude hrat presilovku s tema dvema, tak jasne ze bude mit body, ale pokud s nima bude hrat i v lajne, tak taky muze mit hoch -20 bodu v +/- v pulce souteze... 
    Kazdopadne at se mu dari! Za nas bojoval prikladne...   
  • upraveno 20. duben 2021
    @pOne tak ono je tu vic indicii ze je jina atmosfera a ten hokej se dela jinak nez za zokejovych casu. Si vezmi Fleka, ten kdyby jooo chtel tak uz je taky desetkrat pryc za jinou gazi nez bere u nas. No a porad tu je, to stejny Beranek, Novas. Proc tu tihle kluci porad hrajou, maji zasadni role v tymu a k tomu si myslim, ze jsou tu obecne spokojeny. Ano, atmosfera v tomto tymu je rozhodne zdravejsi nez byvala. Verim ze Pesout spolecne s Vankem a Vencou si sem zadnyho rozmrdavace nevezmou potazmo nejakyho zoldaka (protoze na takovyho jim Karel neda penize). A radsi budu smrdlat kolem 10. Fleku s zivelnym hokejem, kde se halt delaji chyby, nez to co byvalo..
    Post edited by Screepy on
  • jako Budějky zajímavě posilují, ona taková přesilovka Pech, Gulaš, od modré pálící Šenkeřík by byla dost nepříjemná. Doufám, že až Šenky s Pechem přijedou, tak nám nebudou dávat góly :)

    Mít Kašeho by bylo super, ale nejde mu mít za zlé, že si chce vydělat. Kdyby šlo o Ondru Kašeho, co teď má 2,6m USD smlouvu, tak by jsme možná šanci měli, protože ten by se nemusel tolik koukat na peníze. Je škoda, že to Davidovi za mořem nevyšlo, ale tak snad se přes Spartu dostane do nějaké evropské ligy či do KHL a pak se třeba za 10 let vrátí do Varů.
  • Stig
    Nevěř tomu. Každýmu jde o prachy. Ono je i hezký jaký má Kaše příjem, ale při troše štěstí z něho dostane tak 45%
  • @VANEKnaZDI i s těmi 45% bych si dokázal představit žít :D  
  • Screepy
    No, my ano 😁
  • upraveno 20. duben 2021
    1140bxl napsal(a):
    ...ale v podstate je to konec evropskeho fotbalu tak jak ho zname :-/
    Už bylo načase =)

    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • @VANEKnaZDI
    tak to je jasné, že si chtějí vydělat co nejvíc, než půjdou do hokejového důchodu. Proto jsem psal, že by jsme možná měli šanci ho získat, protože si vydělal, přičemž to možná měli je ve smyslu, asi tak 5% šance
  • Kadaň by prý měla podepsat silného sponzora. Tak možná obě Kašičky půjdou právě tam 😁
  • Tak Zábranský šel zpět do Brna, aby ho obratem zase někam pustili...
  • > @plasa napsal(a):
    > Tak Zábranský šel zpět do Brna, aby ho obratem zase někam pustili...

    Nutno podotknout, že si kariérně dost polepší i na úkor Komety. Má dobrej věk. Udělá dvě, tři dobrý sezóny a je z něj hoodně žádaný zboží 🙂
  • Sledoval jste jako Skot utkání mezi Slavii Praha a Rangers, ve kterém Ondřej Kúdela údajně rasisticky napadl svého protihráče Glena Kamaru?
    „Ten zápas jsem sledoval a byl jsem šokovaný, jak fotbalisté Rangers hráli. Samozřejmě fotbal na takové úrovni je tvrdý sport, ale tohle bylo daleko za hranicemi fair play. Myslím, že minimálně jeden z jejich hráčů měl dostat doživotní zákaz hry. Ten údajně rasistický incident byl evidentně jen pokusem o otočení výsledku zápasu. Ovšem ne na hřišti při hře. Cílem bylo vytvořit v mediích tlak na UEFA a vyřadit Slavii z Evropské ligy.“

    Zdá se, že celý incident vyvolal ve Skotsku mimořádný ohlas. Máte přehled, jak přesně incident Skotové vnímají?
    „Mluvil jsem o tom s bratrem a kamarádem ze Skotska. Momentálně je v Británii téma rasismu velmi citlivé. Asi kvůli situaci v USA. V Británii žije velká populace lidí s africkými a asijskými kořeny a každý takový incident se probírá ve zprávách. Myslím, že Rangers dělali všechno pro to, aby média kolem této kauzy udělala velký humbuk a prezentovala ho jako rasistický incident. Všichni hráči jsou dospělí lidé a za mě je trochu ironické, když se pár zašeptaných slov prezentuje jako šílený zločin, ale brutální útok na slávistického brankáře je pokládán za sport. Velkou roli samozřejmě hrají peníze. Kluby můžou vydělat, nebo ztratit hodně tím, jestli nastoupí nebo nenastoupí do dalšího kola. Fanoušci Rangers se ztotožňují s názorem trenéra klubu a skotskými médii. Ovšem já myslím, že většina Skotů má otevřenější oči a vidí tu situaci jinak. V každém případě to pro Skotsko nebyla příliš dobrá reklama a řada Čechů má asi teď na tuto zemi jiný názor než před zápasem.“

    https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-atletika/394743/skotsky-bezec-o-zivote-v-cesku-i-incidentu-s-rangers-byl-jsem-v-soku.html 

    Presne tak!

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters