HCE Fórum

1291292294296297591

Komentáře

  • Copak ti na tom přijde rasistickýho?
  • Bohuzel takova rozhodnuti, jako udelala uefa, delaji z lidi rasisty a volice radikalnich stran.... Kdyz pravo neplati pro vsechny stejne, kdyz je jedna strana protezovana, je to spatne.
  • k olegu kedelovi - reakce Tvrdika mi osobne prijde spravna, protoze ta valka bude pravni a Slavie jako klub v ni muze jen prohrat. z tohoto pohledu je treba zklidnit situaci (z pohledu Slavie).

    doufam, ze kudeluv pravnik to nesmyslne rozhodnuti rozcupuje v odvolani nebo u CAS. docela by me zajimalo oduvodneni. sice je kudela mamlas, ze za nim sel (protoze to neni vykriknuti v afektu) a cilene mu rekl, ze je "blb". ale mezi nesportovnim chovanim a explicitnim rasismem je velkym rozdil a co jsem videl, ta mu ten rasismus neprokazali. 

    sice rozumim, ze ta citilvost na rasismus je logicky (slozeni spolecnosti a historicka zkusenost) na zapad od Chebu obrovska, ale jeste se v tom nekolik tydnu babrat z pohledu multimilionare a profesionalniho sportovce.  

  • Nechápu proč se na hokejovém Karlovarském fóru stále řeší spor mezi Kúdelou a Rangers...má se tu řešit extraliga, nejlépe Vary apod, a ne fotbal a nějaké spory...
  • A to si představ, že se tu řeší i cyklistika a kvalita párků/klobás. To je bordel co?
  • To bejvávaly etapy.To tady bylo vyjetech Tourmaletů.
    😂🤔
  • upraveno 15. duben 2021
    @Gregy

    Tady se řeší věcí :-). Já bych tak striktní nebyl. 
    Post edited by kjetel on
  • Mimochodem, v minulých týdnech jsem zaznamenal zvýšený zájem o registraci na fórum, tak věřím, že nováčci se budou do diskuse zapojovat :-).
  • Kjetel
    Jestli to nebude tím, že nám jeden hoch na na fb Energie dělá reklamu co se na fóru píše. A mám silný podezření, že je to právě Gregy
  • @kjetel
    Mám otázku. Tenkrát jsme ti přispívali na provoz webu. Není potřeba zas něco přihodit?
  • @VANEKnaZDI

    Ono to na nějaký čas vystačilo, byl tam značný přebytek :-). Pokud bych potřeboval, řekl bych si. Díky!
  • Tak je okurka, to je čas i na nehokejová témata. Na Oilers fóru se v tomhle čase řeší whisky a steaky. No a tohle téma se už přelévá z čistě fotbalového prostředí do celospolečenské debaty, padají slova o národní hrdosti, bezpráví a další a hradní klika už ucítila příležitost získat mezi příznivci čutané kladné body. Myslim, že z toho bude ještě hodně mrzení.
  • Jinak teda když tady na foru skočim na první stránku, tak je v záhlaví příspěvek admina ve znění "Zlo má jméno Říha". To je nějaká provokace? Já myslim, že by se to mělo v duchu moderní cancel culture odstranit =)
  • pOne napsal(a):

    Jiřina u nás napsala pár slov a opět vše vystihla naprosto přesně:

    Z ikony podvodníkem :/       To to letí ......Gratuluji      :s

  • @Arnold_J_Rimmer

    Akce ve stylu Říha lives matter? :-)
  • To Pardubice pod Říhou projeli nějakej mač, co vás poslal do pralesa? A tohle je hejt ve stylu našeho 12:2, nikdy nezapomeneme, vy kurvy? =)
  • @Arnold_J_Rimmer

    Nikoliv pardubický Říha, ale jihlavský Říha. V souladu s tradičním vaňkismem za děsivou sestupovou sezónou mohl jeden gól jihlavského obránce... 

    "Sestoupili jsme kvůli jedinému bodu, v tom byla baráž obrovsky krutá. Šanci uhrát ho jsme měli asi v šesti zápasech. Finále byla střela Říhy z Jihlavy, kterou vyrovnal na 2:2. Pokud by tento gól nepadl, pak bychom se zachránili."
  • Type your comment@kafka

    V jiným rozhovoru natřel Dědek pro změnu Holoubka, takže západ si v této kauze asi nemá co vyčítat. Jsme prostě ti zlí, co maří Dědkovo plány a drží BPA jako žábu na prameni a i když něco slíbí tak neberou telefony. (To poslední mi vadí asi nejvíc. Pokud nemůžu dodržet to co jsem slíbil tak mám být chlap, kouknout do očí a říct to).
  • Tykraaaso. Ja jsem zvedav, kam az tohle se vyvine.

    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/skotska-policie-poslala-kudeluv-pripad-prokuratorovi-tvrdi-kamaruv-pravnik-150847

    Narez. Ten ton afrofinova pravnika....  Nebo jak ma na twitteru radost, ze Arsenal rozdrtil Slavii. To musi bejt neskutecnej p*cus....Radeji to zaviram, nac si kazit patek.
  • @VANEKnaZDI

    Jakmile si to nakousl, tak mi přišla faktura  =).
  • Kjetel
    Myslíš že to takhle funguje i se Sportkou? 😁
  • Jestli je potřeba přispět, tak řekni...
  • Type your comment@pOne
    ten pravnik je takova obskurni celebritka, co se profiluje na takovychto pripadech. nema cenu na to reagovat.je mu jde presne o takove nesmylne reakce jako je ten dopis z hradu.
    jinak doporucuji ke shlednuti vcerejsi dvtv s kudelovym pravnikem. zajimave bude to oduvodneni (zda maji jine dukazy-vypada to ze to stavi na tvrzeni toho druheho hrace a to asi pujde zneduveryhodnit) a pokud nemaji nic extra navic, tak i kdyz by UEFA shodila odvolani, tak u arbitraze to nemuze projit...

    jinak z TRI zase nekteri jeli s taskama plnejm bankovek, ne?

  • Aamer Anwar:

     je skotský levicový politický aktivista a právník pákistánského původu a bývalý rektor univerzity v Glasgow.

    - V roce 2007 v návaznosti na bombový útok na letiště v Glasgow tvrdil že není rozdíl mezi sebevražedným atentátníkem a neviditelným bombardérem které používají armády. Stejně tak tvrdil že mezi únosci z 11. září a USA které bombarduje civilní cíle je morální rovnocennost

    -  Dne 9. ledna 2008 šerif Charlotte Coutts popsal Anwarovy důkazy jako „nedůvěryhodné“ během soudu, ve kterém prohlašoval, že je obětí rasového zneužívání

    - V roce 2008 čelil obvinění z opovržení soudem na základě stížnosti předsedajícího soudce v případě lorda Carlowaye poté, co Anwar přímo zaútočil na porotu v návaznosti na soudní proces a odsouzení Mohammeda Siddique u Nejvyššího soudu.
    V dlouhém prohlášení soudce obvinil pana Anwara z neprofesionálních, pomlouvačných a věcně nepřesných útoků na soudnictví, porotu a širší právní proces. Advokát, jak dodal, se „schovává za plášť svého klienta“, aby provedl politicky motivované útoky na protiteroristickou legislativu. sloudce potvrdil že kritika byla mimo právní hranice.
    Byl prvním právníkem ve Velké Británii, který byl souzen za pohrdání soudem za komentáře, které učinil jménem svého klienta na konci soudu.
    Po úplném vyšetřování ze strany Law Scotland byl zbaven veškerých obvinění.

    - Anwar pokračoval obhajobě svého klienta Mohammeda Siddiqueho obviněného za „shromažďování informací souvisejících s terorismem, zřizování webových stránek a šíření pobuřujících teroristických publikací“ a v lednu 2010 byl úspěšný v tom, že jedno z jeho obvinění bylo zrušeno u Odvolacího soudu, nicméně dál zůstává odsouzeným teroristou. Jeho obhajoba soustavně spočívala v tom, že to byl zvědavý 20letý mladík, který stále žil se svými rodiči a „hledal odpovědi na internetu“

    - Anwar jako rektor univerzity v Glasgow byl kritizován za to, že veřejně obviňoval univerzitu z toho, že vůči studentům a zaměstnancům projevuje „necitlivé ignorování“, zachází s mezinárodními studenty jako s „kravami na peníze“ a tvrdí, že odhalil závažné případy rasismu a sexuálního obtěžování. Úředníci univerzity však trvali na tom, že když ho požádali o konkrétní podrobnosti, aby mohli zahájit vyšetřování, nebyly jim žádné poskytnuty. Anwarova tvrzení však byla obhájena, když byl na univerzitě odhalen institucionální rasismus v usvědčující zprávě vydané v roce 2021.

    Takže pan Anwar si už v rode 1991 - 95 křičením o rasismu vynutil  odškodné za to že byl jako student zatčen při nelegálním vylepování plakátů a při zatýkání mu vyrazili při tlačení na zem zuby. Od té doby toto využívá vždy a všude kde se objeví.

    Zdroj Wikipedie










  • 1140bxl: Kudelovi drzim uprimne palce, protoze tohle vsechno je mi fakt hodne proti srsti. Na dvtv mrknu.

    Patery mi bylo lito. Takovej zmar a bezmoc. Totalni zmar....
  • Škoda, zrovna tuhle zajímavou část Třince s MBčkama jsem neviděl, bo jsem přepnul na Slavii, kterou jsem zase po druhým góle ( třetím inkasovaným) přepnul zpět hokej. Ani se tomu Paterovi nedivím, protože těch záseků pro nim v tomto zápase bylo víc. A to by se v sedmým rozhodujícím zápase semifinále asi nemělo stávat.  :#
    @pOne: s tím Kudelou mi to celý začíná připomínat jak historie našich 50 let minulého století, kdy k odsouzení člověka do kriminálu nebo totálního zničení života stačilo vlastně nic. :o :s
  • Skopec: Kudelovi to muze mj. zasadne stopnout karieru. Nepojede na Euro, nemuze hrat pohary.

    Ja mel skoty dosud za ferovy kluky. Ale je videt, ze se tam uz "odlisna kultura" sakra zakorenila. Doufam, ze tyhle principy neprijmeme my tady u nas.
  • Jestli se včera díval zápas v Třinci Berbr, muselo ho kurevsky srát, že Hejduk píská hokej, pač právě taková všehoschopná svině by se mu velmi hodila... 

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters