HCE Fórum

1290291293295296591

Komentáře

  • Gregy
    Roman Žák, Michal Mádl, David Hájek
    Urcite to bude jeden z nich.
  • @VANEKnaZDI někdo reálnější, zajímá mě jestli o tom někdo z vás víc neví.
  • @VANEKnaZDI

    Ustrnul se prý vrátí z Ameriky... :-)
  • Oni jsou ale reálný
  • @VANEKnaZDI Vždyť jim je nad 40..sem přijdou pod 25 let😁, zajímá mě kdo to ale bude. Bral bych Husu
  • Buď borec z Extraligy, Chance nebo možná také třeba Slovenska, nemáte někdo nějaké o něm info?
  • Samozřejmě, že jsou reálný. Je jim 13, dobří jsou jak otcové a přicházejí na hostování z Třemošné. No a do útoku přijde Rubricius. Ten je v merku už několik sezón.
  • Zajímá mě kdo to bude.
  • To nás všechny taky Gregy.
    Vyděržaj pianěr.
  • Stačí vydržet do 1.5. a budem vědět přesně o koho jde :D 
  • Dneska je to 12 let od titulu. No pustil jsem si z toho zápasu rozhodující okamžiky a pořád husí kůže a úplně cítím tu atmosféru. Byla to pecka. Jinak dnes může získat titul ve volejbale Karlovarsko. Tak budu taky držet palce. Škoda, že pořád bez diváků.
  • Co třeba ten Patrick Kudla který odchází z Vervy? Parametry má dobrý, je mu 25 let 191 cm. Podle mě by nebyl špatný.
  • Mno, tak Karlovarsko včerejší zápas posralo neskutečným způsobem. Nakonec asi bylo dobře, že tam diváci nebyli..
  • Gregy

    Karlovy Vary - Hokejové Karlovy Vary vyztužily obranu. Klub získal na roční hostování z Olomouce beka Jakuba Galvase. Na zkoušku do konce srpna navíc přijde  juniorský mistr světa z roku 2000 David Hájek. Informovala o tom internetová stránka www.ctk/jpp.cz. "Hledali jsme konstruktivního beka, který je dobrý na puku a s nímž můžeme počítat do přesilovek. Jakub Galvas v tomto naplňuje naše předpoklady. Chtěli jsme ho již loni, ale tehdy nám to nevyšlo," uvedl generální manažer klubu.

    Zdroj: ČTK , JPP

  • @VANEKnaZDI 😂😂😂😂👍🏻👍🏻👍🏻tvl
  • Dlapa včera dobrej zápas :-)
  • A je to venku!

  • upraveno 14. duben 2021
    @VANEKnaZDI Počkej počkej, on má přijít Galvas a 40 letý Hájek?🤣
    Post edited by [Odstraněný uživatel] on
  • upraveno 14. duben 2021
    @VANEKnaZDI Vždyť to je jen prdel🤣, na Eliteprospects to nemám.
    Post edited by [Odstraněný uživatel] on
  • upraveno 14. duben 2021
    Jo jo. Potvrdil mi to i Paži na golfu ve Dvorech. Pry si uvedomili, ze prichozi obranci jsou moc mladi, tak chteli jeste nejakou zkusenost. Jednali s Nemcem, uz byli pred podpisem, ale pak se mu ozval Zlin a on se rozhodl, ze nechce tak daleko od domova. Navic kdyz jezdi ted na Spartu po D1. Pry i dostal pokutu, ze kvuli kolonam nestihl trenink Sparticky. No a cesta z Prahy do KV je jeste horsi a to by prej platil pokuty porad. Tak se domluvili s Hajkem kterej si tu udelal super jmeno a z Chomutova to ma kousek.
    Post edited by VANEKnaZDI on
  • upraveno 14. duben 2021
    @VANEKnaZDI Pokud je Galvas pravda tak to je ten top obránce do 1 lajny co měl Pešout nachystaného, ale Hájkovi je 40 let jak může hrát extraligu.
    Post edited by [Odstraněný uživatel] on
  • @VANEKnaZDI je to kravina...na Galvase nejsou prachy.
  • upraveno 14. duben 2021
    @VANEKnaZDI Jsem zvědavý kolik lidí se nachytá na Galvase😁
    Post edited by [Odstraněný uživatel] on
  • > @Gregy napsal(a):
    > @VANEKnaZDI Vždyť to je jen prdel🤣, na Eliteprospects to nemám.

    Máš zaplacený eliteprospect PREMIUM?
  • @VANEKnaZDI Yes došlo mi to🤣, nene nemám proč?
  • - Spoluhráč říká že to slyšel
    - Povím několik odlišných verzí toho co jsem slyšel
    - Budu co nejvíc hysterický
    - Po zápase se dopustím připraveného jednání (zakrytí kamer a pozvání soupeře k vyjasnění situace) kde soupeře zákeřně napadnu před svědky a beze slova odejdu.
    - 3 zápasy stop

    vs.

    - Uznám že jsem ho urazil ale ne rasisticky
    - Podle videozáznamu doložím že jsem mluvil jen sekundu a nemohl říct to všechno co tvrdí
    - podle videozáznamu opět doložím že reakce hráčů kteří tvrdí že něco slyšeli tomu absolutně neodpovídá
    - Jsem napaden ve chvíli kdy si jdu celý problém s dobrým úmyslem vysvětlit
    - 10 zápasů stop


    Tohle nedopadne dobře. Pořád čekám na ty nevyvratitelné důkazy, které měl předložit Kamarův právník, protože zatím se žádné takové neukázali a pokud i UEFA za nevyvratitelné bere tvrzení oproti záznamům a logickým důkazům, a bagatelizuje záměrné napadení hráče po zápase, tak to bude za chvíli na fotbale vypadat jak? Už teď všichni brečí a teď do toho každý kdo bude chtít, začne ještě míchat rasismus, protože to soupeři uškodí víc než rána pěstí. TOhle rozodnutí je strašně nebezpečný precedent
  • upraveno 15. duben 2021
    Sice Novotnýho normálně nemusím ale v tomhle má pravdu :-- „Příště mu nic nešeptat a rovnou mu ji vypálit pěstí,“ okomentoval logiku rozhodování kontroverzní starosta Řeporyjí Pavel Novotný. Ten také adresoval ostrá slova přímo skupině rozhodců UEFA. „To, co předvedli zm*di z UEFA, to je na dvě multikáry!" píše v souvislosti s tím, že o obecních multikárách tvrdí, že jsou obrněná vozidla.-.
    Parafráze slavného citátu Williama Shakespeara. "Je něco shnilého ve světě, kde prokopnutá lebka je menším prohřeškem než údajná rasistická urážka,". :#
    A v neposlední řadě Tvrdík. Ten se z toho potentočkoval do výšky a místo toho aby se zastal v tomto nesmyslném rozhodnutí svého hráče, tak se za tuto vší způsobenou nepodloženou takzvanou psychickou újmu tomu afrofinovi ,celé jeho rodině a širokému dalekému okolí omluví. Takže ze Slávie a z celého českého fotbalu udělal trhací kalendář s kterým si každý může vytřít .....(víte co).   :s
    Post edited by Skopec on
  • Přeně tak postoj Tvrdíka v tuhle chvíli naprosto nechápu. Jediné vysvětlení k takovému chování by byly jasné důkazy proti Kúdelovi a to že Slavie ví že to doopravdy řekl tak jak Kamara říká. Prostě i tohle děla strašně moc, kdy Rangers za své hráče mediálně bojuje a křičí do médií , zatím co Slavie natáčí videa proti rasismu a čeká co bude. Já se divil že už druhý den nenastal protiútok Slavie s jasným a rázným prohlášením že Hráči Rangers lžou a účelově dělají z našeho hráče rasistu aby zakryly tyto činy... (A měl následovat podrobný výčet všeho, včetně videozáznamu a komentáře, od zranění Koláře, přes kopání do hráče ležícího na zemi, neochotu vpuštění do stadionu i připraveného útoku). Normálně bych to hrál na tuhle strunu, že se jen snaží zakrýt všechna svoje pochybení a byl mediálně aktivní. Takhle to doopravdy vypadá že věděli že k rasistickému výroku došlo a oni se do toho nechtějí namočit a počkají jestli to Kúdela ustojí sám.

    Problém je, že i tak to neomlouvá ten neskutečný nepoměr mezi tresty, kdy slovo je podle rozhodnutí UEFY horší než úmyslné napadení.
  • upraveno 15. duben 2021
    On se ten problém s takto barevnejma(je zajímavý že žádná jiná barva kůže se argumentem rasismus tolik neohání tak jako ta černá, jak ve světě tak u nás cikáni) jednou nechutně zvrhne a právem. Někde jsem si našel kolik řas je na světě. Nejvíc je nás bílejch, ale minoritní hnědočerná nás ale utlačuje. Ano, nedělají to oni samotní ale zákonodárci. Strašně by mi zajímalo proč. Nedávno jsem četl že někde v Anglii fanoušek asi 3ligovýho týmu s nesouhlasím BLM nechal při zápase nad stadiónem proletět letadlo s nápisem WLM. Skončil coby fanoušek bo vy klub vykostil. Prý to WLM je rasismus.
    Viděl jsem video s Morganem Freemanem a tam říká:rasismus by zmizel kdyby o něm bílej člověk pořád nemluvil.
    Jdu blejt.
    Post edited by pepin on
  • Type your comment@pepin
    sorry, ale me se chce blejt z tvejch rasistickejch kecu, ale asi kazdej blejeme z neceho jineho. je mi docela smutno, ze se deje v hokeji a dokonce i na tomto foru...  
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters