HCE Fórum

1289290292294295590

Komentáře

  • upraveno 7. duben 2021
    kafka napsal(a):

    A že by oba pilstrenéří lhali hned při prvním rozhovoru? Copa je na tutom divnýho? Třebas byla Vlasákovo přítomnost na střídačce podmínkou klubu a ten pak chtěl, aby se tutomu hned na začátku dalo nějaká rozumná, pro většinu pilsfandů stravitelná legenda. 


    Tak nevim, jako že než říct, že asistent bude Vlasák a bude se podílet na nácviku přesilovek, tak radši přesvědčí dva trenéry, aby lhali, že si to moc přáli? Část fanoušků stejně o ničem pozitivním nepřesvědčí, část jim bude fandit tak jako tak a ti uprostřed daleko víc řeší problém s rezervací permanentek, než proč je někdo na střídačce. Už ti dva trenéři jsou divný, i kdyby angažovali jednoho s tim, že asistent bude Vlasák, aby ušetřili, tak by to bylo celkem pochopitelný.
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • Arnold & kafka
    Kluci a kdo z vás má většího pindíka? 😁


    Jinak Frk je na listině volných hráčů. Škoda že nám ho LA nechtělo pustit na začátku sezóny, když za ně stejně nastoupil jen k jednomu zápasu.
  • @VANEKnaZDI Mohl by se vrátit zpět domů do KV, byla by to bomba, ale určitě ještě zůstane v NHL nebo se přesune do KHL. Rád bych ho tu ještě viděl🙏.
  • Jooo Frka bych taky bral, ale ten je hodně mimo budget :) 
  • Na 100% se usadí v USA.Toho v K.V.neuvidíme.
  • VnZ: Aby ty okurky v tomhle pocasi nepomrzly.....  =)
  • pOne napsal(a):
    VnZ: Aby ty okurky v tomhle pocasi nepomrzly.....  =)
    Copa okurky. Ale na kole nejde tady u nás jezdit... :s 

    A nejen na kole, ve čtvrtek sem nazul letňáky a v neděli večer sem měl docela problém dojet z chalupy domů. 
  • kafka: Ja byl v nedeli na kole na Vysokym sedle u Kladsky a neslo tam dojet. Snehu (a ledu) vsude.... a to teprv pak prisel zasyp. Tam musi byt ted pul metru. A letnaky jsem taky dal. Dnes rano to bylo zajimavy. Na dalnici sama nehoda, jeden most byl jak plzenskej zimak, akorat do zatacky... Mel jsem co delat, abych se nedostal do ofsajdu nebo neudelal zakazany uvolneni. Jeste, ze se hraje bez divaku. To by na me nekdo z kotle urcite hodil zapalovac.  :)
  • Pone
    Co zapalovač. Ale pet láhev. Pepa Řezníček by ti vyprávěl 😁
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Pone
    Co zapalovač. Ale pet láhev. Pepa Řezníček by ti vyprávěl 😁
    Já mám dojem, že tou lahví dostal Pepa ve starý Plechárně...
  • upraveno 8. duben 2021
    pOne napsal(a):
    kafka: Ja byl v nedeli na kole na Vysokym sedle u Kladsky a neslo tam dojet. Snehu (a ledu) vsude.... a to teprv pak prisel zasyp. Tam musi byt ted pul metru. A letnaky jsem taky dal. Dnes rano to bylo zajimavy. Na dalnici sama nehoda, jeden most byl jak plzenskej zimak, akorat do zatacky... Mel jsem co delat, abych se nedostal do ofsajdu nebo neudelal zakazany uvolneni. Jeste, ze se hraje bez divaku. To by na me nekdo z kotle urcite hodil zapalovac.  :)
    Tak to si někdy můžeme dát na Kladský sraz. Já tam jezdím rád. Ale v neděli bylo na mě brzo, protože tam jezdím přes Otročín i Bečov ( a zpátky přes Chodov i Brť ), obával sem se, že to tam bude ještě hodně klouzat. A koukám, že sem udělal dobře, když čtu, jakpa to tam vypadalo...
    Post edited by kafka on
  • Kafka
    Ale ještě ve vašem dresu a živě na ČT2 😁. V Plecharne ale už hrál i za nás 😉
  • kafka napsal(a):
    pOne napsal(a):
    kafka: Ja byl v nedeli na kole na Vysokym sedle u Kladsky a neslo tam dojet. Snehu (a ledu) vsude.... a to teprv pak prisel zasyp. Tam musi byt ted pul metru. A letnaky jsem taky dal. Dnes rano to bylo zajimavy. Na dalnici sama nehoda, jeden most byl jak plzenskej zimak, akorat do zatacky... Mel jsem co delat, abych se nedostal do ofsajdu nebo neudelal zakazany uvolneni. Jeste, ze se hraje bez divaku. To by na me nekdo z kotle urcite hodil zapalovac.  :)
    Tak to si někdy můžeme dát na Kladský sraz. Já tam jezdím rád. Ale v neděli bylo na mě brzo, protože tam jezdím přes Otročín i Bečov ( a zpátky přes Chodov i Brť ), obával sem se, že to tam bude ještě hodně klouzat. A koukám, že sem udělal dobře, když čtu, jakpa to tam vypadalo...

  • @pOne v tomhle se jezdí na kole? :)) nedodržuješ snad pravidla CSPK? :)
  • upraveno 8. duben 2021
    VANEKnaZDI napsal(a):
    Kafka
    Ale ještě ve vašem dresu a živě na ČT2 😁. V Plecharne ale už hrál i za nás 😉
    Jojo, díky. Sem rád, že mám dobrou paměť.  :) Musel hrát v Plechárně za Vás, když byl u Vašeho posledního titulu...  =)
    Post edited by kafka on
  • Type your comment@pOne

    Hezký!

    Já včera ze zvědavosti nakouknul na jednu mojí lesní trasu tady u nás, ale tam to vypadalo ještě hůř, takže sem se po nějakých 200 metrech otočil. A dnes ráno při cestě do práce, sem jednu křižovatku proklouzal v leže za kolem. Naštěstí sem si vzal staré "zimní" kolo, kterýmu už nejde víc ublížit. Jezdím na něm v zimním období denně do práce už asi 5 let...
  • Screepy: No, dole jsem si vymenil plenky, pac to bylo docela namrzly v tom asfaltovym sjezdu.... a jelo se dal.  =)

    kafka: Tak tahle fotka je z nedele. Tzn. pred poVelikonocnim pridelu snehu. Ted je nahore na Prebuzi pul metru prasanu. A na Kladsky to nebude jiny....
  • @kafkaJak posledního, fotr? Prvního!
  • kafka_jr napsal(a):
    @kafkaJak posledního, fotr? Prvního!
    I první je někdy poslední... :) 

    Ale neboj, nejste v tutom sami! Ani já se dalšího pilstitulu nedožiju. Ledaže by se titul uděloval vítězi základní čísti - v tutom případě bychom nějakou malilinkatou šanci měli, v play off jsme stejně neškodní, jako opatření naší vlády proti šíření Covidu...  :'(
  • upraveno 8. duben 2021
    Ale neboj, nejste v tutom sami! Ani já se dalšího pilstitulu nedožiju. Ledaže by se titul uděloval vítězi základní čísti - v tutom případě bychom nějakou malilinkatou šanci měli, v play off jsme stejně neškodní, jako opatření naší vlády proti šíření Covidu...  :'(
    To je dobrá příležitost si projet nějaký statistiky. V základní části jsme dlouhodobě dost úspěšný, pokud vezmeme v úvahu rozpočet, o kterém jsme se nedávno zmiňovali, tak až řek bych mimořádně, někdo myslim psal na našem foru před časem, že jsme snad nejlepší s průměrným umístěním za posledních 10 let (nebo to bylo celkový umístění i po PO).

    V play off, pokud vezmeme v úvahu sezony po titulu i letošní rozehranou sezonu, je počet vyhraných sérií od čtvrtfinále výš následující:
    Lib 8
    tri 9
    plz 3
    brn 10
    hra 2
    cho 1
    spa 5
    bol 2
    lit 3
    zln 3

    z toho Zlín a Lit tam mají akorát ten jeden titul, Sparta má o dvě víc, ale s jejich rozpočtem je to spíš ostuda. Takže jediný týmy, který jsou lepší, jsou Lib, Tři a Brno a to o parník a vzhledem k jejich finančním možnostem to neni nic divnýho.

    Pokud přidáš sezony, kdy hrál Straka, zakončený titulem 12/13, tak odhaduju, že na tom budeme ještě o něco líp, pokud odečteš dvě sezony po titulu, aby to bylo aktuálnější, tak Zlín a Lit vypadnou úplně a Spa je na tom jak my.

    Čili podle tebe jsme v PO neškodný, v reálu jsme 4. nejúspěšnější klub v PO v posledních 6 letech.
    Když vemu éru netrenéra, tak jednou PO nebylo, letos jsme vybouchli a jednou semi. Základní část 3., 5. a 5. místo. Na to, že trénoval netrenér a rozpočet byl dle tebe někde 5. - 6. nejnižší v lize to neni špatný. Komu bys ty osobně dal zásluhu za ty výsledky? Na našem foru by člověk nabyl dojmu, že v tom klubu nefunguje nic. To to zvládnul uhrát ten Gulaš?

    Když si vezmeš, jak je to dávno, co kluby jako Vít, Par, ČB, Zlín, Lit nebo Vary vyhrály sérii v PO, tak je to vlastně skoro neuvěřitelný =)


    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • upraveno 8. duben 2021
    Type your comment@Arnold_J_Rimmer

    Tři vyhraný série - navíc všechny proti jednomu klubu - z nich poslední s obrovskou porcí štěstí, za tolik sezon je úspěch? K titulu potřebuješ vyhrát tři v jedný jediný sezoně, proti různým klubům...

    Jinak tuta sezona ještě hotová není a Bolka nás v pohodě může přeskočit - stačí jí vyřadit skoroPoláky a bude ve finále, což nám se od titulu nikdy nepodařilo. Z tutoho úhlu pohledu jsou úspěšnější i žloutenky a ropácí, pač dokázali alespoň jednou vyhrát poslední zápas sezony.

    Mimochodem, v jednom semifinále nás dokonce ostudně vyřadila rudá chátra v čele s Jandačem, který je v play off většinou všem pro smích. :)

    K čemu je dobrý, že v základní části skončíš vysoko, když v play off - rozhodující fázi sezony, vždy shoříš?
    Post edited by kafka on
  • upraveno 9. duben 2021
    Kafko! =)
    Mně zajímal hlavně tvuj názor, co v tom klubu podle tebe funguje, když dokážou dělat dlouhodobě výborný výsledky v ZČ a jak vidíš na těch datech, tak i lepší výsledky v PO, než drtivá většina ostatních. Nadprůměrnej mladej golman, patrně díky kvalitnímu trenérovi a elitní Gulaš (když Mertl byl bud zraněnej, nebo hrál mizerně a nebránil), za situace, kdy přínos trenéra je dle tebe vlastně mínus, to na tuhle ligu stačí?

    Úhel pohledu, kterej zminuješ s Bol, Zln a Lit je přesně ten jedinej, kterej vyhovuje tvýmu názoru, tomu se řiká cherry picking, neboli výběr dat tak, aby podporovaly moje tvrzení. Když vezmeš v úvahu o dvě sezony víc, nebo klidně i mín, tak jsme v pohodě před nima, proto zminuju, že se to dá ohraničit i jinak a většina variant nás ukazuje jako lepší. POKUD Bol vyhraje letos titul, tak nás v počtu vyhraných sérií dotáhne na 5. místě, ne přeskočí, to je pořád velmi dobrý vzhledem k porovnání finančních možností klubů.

    Že je lepší vyhrát jednou titul než 3x bejt v semi, s tim souhlasim, ale zas pokud se bavíme o dlouhodobé kvalitě a výkonnosti, tak to druhý ji ukazuje líp. To že jsme porazili Olo, to je dáno tim, že jsme si tu pozici do PO vybojovali, týmy jako Vít nebo Lit bysme ten rok třeba porazili taky, to na tom nic nemění, tvoje snaha to trochu shodit (jednou se štěstím vyhráli, jednou byli ostudně :p  vyřazeni) je vtipná, na reálným výsledku nic nemění.

    Výsledky jsou prostě nadprůměrný, i když vezmeš v úvahu PO. To že tým neni složenej ideálně, to připustil i Straka v tom rozhovoru, ale tak to zas odpovídá výchozí finanční pozici a faktu, že je v týmu hodně mladých hráčů (což zas by mohlo ukazovat na kvalitní působení trenéra, nevim).

    K tvý poslední otázce - tak to se může víc jak půlka ligy na to rovnou vysrat, ne, páč jejich reálný výsledky nedosahujou ani na ty naše, a to jsme dle tebe neškodný jak opatření vlády.
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • AJR: Nedelej tady nejaky tabulky bez Varu, jo? Pekne se omluv, ze jsi zapomnel (stane se...) A nekam je tam napis, jo? Dik. =)
  • upraveno 9. duben 2021
    @pOne
    Tak já chápu, že když tu debatujeme, jestli je náš tým průměrnej nebo spíš nadprůměrnej, tak je to tak trochu pro vás sůl do ran, sorry =)

    Museli bysme zahrnout i (podstatně) starší data, já to ohraničil skončením Strakovy hráčský kariéry. Play off úspěchy vás, Pardubic a Slavie patří do jiný dekády, ale zas myslim, že i kdybysme to dali až po vaši mistrovskou a vicemistrovskou sezonu, tak si Plzeň nijak nepohorší, taky tam máme titul a dvě další vyhraný série. Ale to už je fakt pravěk, to snad ještě existovalo naše oficiální fórum.
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • Pokud Bolka vyhraje titul bude mít čtyři vyhrané série...

    Jinak sme zatím v Tvojí tabulce na 5. až 7.místě, takže horších než my není drtivá většina ligy, ale jen polovina, napovídá mi tady májový mazlivý kocour...
  • upraveno 9. duben 2021
    Jo a abych nezapomněl - ano, v pilsklubu je ne-li nejlepší, tak jistě jeden z nejlepších trenérů gólmanů z celý ELH. Ostatně není náhoda, že se Ruda tutím živil nějakou dobu i v KHL.


    Post edited by kafka on
  • Kafka
    Kdyby Ruda tenkrát chytal tak jak trénuje 😁
  • U nás chytal dobře...
  • Máte někdo prosím nějaké novinky o tom 4 obránci co je podepsaný a má přijít?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters