HCE Fórum

1288289291293294591

Komentáře

  • Co ten Brandon Alderson?
    Budejky ho poustej
  • Lepší než Čihák by byla i dvojice Pat a Mat.

    Navíc Baďouček je pilsodchovanec a pilspatriot. Říhu mladšího moc neznám, Pejchar je jedním z nejlepších trenérů brankářů v ELH, ale vrtá mi vrtá hlavou, pročpa je mezi trenérama i Vlasák... :o  
  • Kafka
    Protože to chtěl Badoucek
  • Alderson pujde asi zpět do Boleslavi nebo zahraničí. Spíš mě teda víc zajímá kdo bude ten čtvrtý obránce co má přijít když to není Kalina. Chtěl bych tu zpět Stříteského nevím jestli ho ale chceme rád bych ho tu viděl a když chce Pešout náhradu za Šenkeříka do 1 lajny, pokud to teda nebude do 1 lajny Hanousek, tak musí přijít stejně dobrý obránce jako Šenky a tomu se Stříteský podobá. Nikdo jiný mě nenapadá.
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Kafka
    Protože to chtěl Badoucek
    Četl sem, píšou to. Ale jelikož Baďoučka tak trošku znám, nezdá se mi, že by tuto byla pravda...
  • upraveno 6. duben 2021
    @VANEKnaZDI
    Podle klubovýho webu to chtěli oba. „K sobě jsme chtěli právě Tomáše Vlasáka, který mužstvo perfektně zná...“ vysvětluje Miloš Říha.

    Spíš byste mohli o Baďoučkovi jako trenérovi říct něco vy nám. Je to dobrej trenér, je to špatnej trenér, nebo jakej je to vlastně trenér? =)
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • Arnold_J_Rimmer
    Mrkni kdy tady trenoval, jaky mel kadr a kolikaty jsme skoncili  =)
  • upraveno 6. duben 2021
    @VANEKnaZDI
    Ty jo, to jsem línej si hledat i u Plzně, abych moh tady Kafkovi oponovat jak to ten netrenér blbě ved. Tak nějaký stručný odborný shrnutí, jako třeba dával ted Kafka o Čihákovi =) (a možná se už rýsuje přezdívka pro trenéry pokud se nebude dařit)
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • @VANEKnaZDI
    Samozřejmě Kafka je insider, takže časem určitě budeme mít jasno, jaký temný síly přivály Vlasáka na lavičku, z mýho laickýho pohledu se zdá teda trochu divný, že by trenéři zahájili působení v klubu lhaním v úvodním rozhovoru, ale vyločený to jistě není.
  • @VANEKnaZDI
    No a koukal jsem, že teda byl asistent za Venery a pak ještě po mistrovský sezoně a pak teda hlavní a to už to šlo dole vodou. Tak třeba ten tým už prostě měl vrchol za sebou, už byli vyčpělí. Ono rok po odchodu Baďoučka jste skončili 12. a to byl podobnej kádr.
    Tak každopádně je to deset let, za tu dobu se třeba Pat naučil nějaký nový triky. A jestli ne, tak to snad zachrání Mat =)
  • Všechno jenom politika a Vlasák na střídačce stejně tak. Je fajn říct, že jsou 2 hlavní trenéři, což je tak max fráze, dneska už to tak funguje velmi často, ale hlavní odpovědnost má vždycky 1. Já jsem na Pilsskvadru zvědavej, odepisovat to nechci vůbec, ale srdcař / nesrdcař, Baďouček je za mě hodně zvláštní volba (možná i k tomu pak ten Vlasák logicky, je třeba mít oči/uši a vliv všude a dát ho najevo)...

    Jinak ten čtvrtej bek dle JPP nebude Stříteský. Nevím, jak je to s těma dvouma z Tygřence a Kalinou.
  • Hanousek a Havlín podle toho co říkal Pešout jsou podepsaný určitě, ale neví se kdo je ten 4 bek, jelikož to Kalina na 100% není. Jinak prosím tě co je JPP?😃
  • JPP je tajný a naprosto zásadně informující zdroj, který se nikdy neplete a ví naprosto o všem, co se kdekoliv odehraje.

    A Kalina 100 % ne je info odkud? Asi mi to uniklo, ale sparťanští kolegové se shodují, že pokračovat nebude.
  • upraveno 6. duben 2021
    Jedna Paní Povídala, co jiného? :) Neplést s JPH!
    Post edited by plasa on
  • Okey díky, Kalinu vím z instagramu i od jiných lidí, v tom případě nás čeká ještě nějaká spekulace a možná překvapení. Snad přijde někdo dobrý za Šenkyho.
  • VANEKnaZDI napsal(a):

    Koukám, že tuto byly sezony, kdypa byl MVGM v nejlepčí formě. Ste spotřebovali v každý z nich spoustu hráčú. Dokonce se s trochou nadsázky dá napsat, že beků ste měli víc než my útočníků a počet Vašich útočníků by nám stačil na tři sezony... :)  
  • Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    @VANEKnaZDI
    Podle klubovýho webu to chtěli oba. „K sobě jsme chtěli právě Tomáše Vlasáka, který mužstvo perfektně zná...“ vysvětluje Miloš Říha.

    Spíš byste mohli o Baďoučkovi jako trenérovi říct něco vy nám. Je to dobrej trenér, je to špatnej trenér, nebo jakej je to vlastně trenér? =)

    Ty seš jak moje 95letá babička, která často říkávala u kafíčka sousedce: " Anuš, říkali to v televizi - psali to v novinách, tak to musí být pravda... "  =)

  • @kafka
    Tak to jsem z toho ještě vyšel dobře, lepší než blondýna =) Ale ta to zas měla obráceně, ne? Tam to tvrdili hráči v rozhovorech s medmrdkama, tak to musela bejt pravda =)
    No tak uvidíme, až se to příští sezonu posere a Pata nebo Mata vykopnou, třeba něco pustí do novin.
  • upraveno 6. duben 2021
    @HCE_Majkl
    Vliv dát najevo? Angažovali jsme dva trenéry z první ligy, oba už působili jako hlavní kouči v extralize, ale nic, co by jim vylepšilo renomé. Takže flek u nás fakt chtějí, nevadí jim, že v podstatě jdou do klubu, kterej nemá pořádně ani na jednoho trenéra, takže budou trénovat za půl, nebo možná spíš za čtvrt. A ještě si nechají vnutit jako asistenta sportovního ředitele, kterej na ně bude dohlížet? To jako bude mít právo veta, nebo proč tam je? Aby jim do toho mluvil, když sám nikdy netrénoval? Nebo že by Vlasák chtěl získat nějaký zkušenosti a do budoucna bejt trenér i sportovní manager, něco jako dvojministr Havlíček, co je "ministrem průmyslu a obchodu a taky dopravy", jak řikají ve zprávách? A hlavně - když chci na lavičce svýho člověka, co na to jako dohlídne a uplatní vliv, proč by nestačil jeden trenér, proč přesvědčovat rovnou dva najednou, aby si vzali asistenta, kterýho jim někdo určí? To jako vzali dva do zásoby, aby jim aspon jeden zbyl, kdyby se jednomu něco stalo, třeba dostal padáka?

    A nabízí se tim pádem otázka, jestli teda chtělo mít vedení vliv i na předchozího trenéra, někde jsem čet, že si Straka schvalně vybral slabýho trenéra, aby mu do toho moh kecat. Tak třeba za to ten Čihák vlastně ani nemoh nebo aspoň ne úplně, co Kafko?
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • já bych úplně neodsuzoval pojení pozic trenéra a sportovního manažera, u nás to funguje poměrně dobře (i když svůj vliv má na příchod nových hráčů i Skuhravý)
  • Kdo myslíte, že bude ten 4 obránce? Kalina to není a podle JPH ani Stříteský. Vaše tipy?
  • upraveno 7. duben 2021
    @HCE_Majkl a kde ten zdroj bereš ten JPH? Nebo odkud?
    Post edited by [Odstraněný uživatel] on
  • upraveno 7. duben 2021
    Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    @kafka
    Tak to jsem z toho ještě vyšel dobře, lepší než blondýna =) Ale ta to zas měla obráceně, ne? Tam to tvrdili hráči v rozhovorech s medmrdkama, tak to musela bejt pravda =)
    No tak uvidíme, až se to příští sezonu posere a Pata nebo Mata vykopnou, třeba něco pustí do novin.
    Když už čteš, čti pozorně, prosím. Blondýně sem psal, že někteří ze jmenovaných hráčů na Čiháka nenadávají jen před známýma, anebo u piva, ale dokonce i v rozhovorech s medmrdkama.

    Mě prostě teď přijde divný, že oba noví pilstrenéří začínají nový angažmá tím, že všem oznámí, že si přáli aby na střídačce s nima byl jejich nadřízený... :s  
    Post edited by kafka on
  • @Gregy ukradnem ze Sparty Ondru Němce :D
  • Dobrý by byl, bohužel už má nějaký léta za sebou, někdo mladší 25 let větší 182 cm..
  • V souvislosti s Němcem se mluví o Zlínu.

    Na druhou stranu si nemyslím, že by byl nějakou velkou posilou. Je mu 36, má zdravotní problémy a v tutý sezoně za 39 zápasů nasbíral pouhých 7 nahrávek... 
  • Ondru nee, ten si tu odehrál svoje, tak proč si kazit na závěr kariéry jméno, koncepčně už nám sem v současný situaci vůbec nezapadá a jeho přínos by byl diskutabilní (ano, i on se učil od stejně starého Řezníčka a mohl by vedle něj vyrůst nějaký nadějný mladík), ale tak nějak mi to nevoní a ty statistiky taky nejsou žádná hitparáda.
  • @kafka

    Ano, ano, pojďme číst pozorně: Tak ty píšeš, že někteří hráči nadávají na Čiháka a borec se ptá, jestli ti to řikali u piva a ty na to, že neni důležitý kde, ale kolik lidí něco řekne (ergo víc lidí = spíš pravda) a že to někteří sdělili i v rozhovorech s novináři (tedy další indicie pravdivosti) a že borec bude asi blondýna, tj. blbej =)

    No a já říkám, že teda to řikali oba dva trenéři a veřejně v rozhovoru, takže mi přijde divný, že by hned na začátku lhali jak Blatný a ty na to, že jsem jak tvoje babi, která tu asi zřejmě vystupuje jako zosobnění naivity, páč jako věřila oficiálním informacím.

    Tak mi přijde, že něco používáš jednou tak a podruhý zas opačně, ale pokaždý z toho vyjde, žes to věděl dřív a líp =) Ne nejsem šokovanej, už ta fóra čtu hezkých pár let, tak už tvuj styl znam, ale dycky mě to stejně trošku přeKVApí =)

    Tak teda uvidíme, co z toho bude, souhlasim s tebou, že je to divná konstelace, ale zas v minulých letech mi taky přišlo, že to neni nic moc a dycky z toho byl solidní nadprůměr, kterej teda mně přijde ok, asi nejsem tak náročnej. Třeba to fakt nakonec řídí Straka a trenéři jsou schvalně ne moc velký osobnosti, aby víc poslouchali.
  • upraveno 7. duben 2021
    Type your comment@Arnold_J_Rimmer

    "Blondýna" tvrdila mimo jiné, že Čihák byl mezi svěřencema velmi oblíben. Právě tutím vznikla tuta diskuse.

    Takže já "blondýnu" na rozhovory s medmrdkama upozornil hlavně z toho důvodu, že si může dost jednoduše vyhledat, jakpa někteří jmenovaní hráčí milovali Čiháka, nebo Čihákovo styl práce, případně obojí.

    Není tajemstvím, že právě kvůli němu někteří z Plzně odešli. A konkrétně to, že je příčinou odchodu Conora, potvrdil sám Čihák při jednom setkání s pilsfandama.  

    A že by oba pilstrenéří lhali hned při prvním rozhovoru? Copa je na tutom divnýho? Třebas byla Vlasákovo přítomnost na střídačce podmínkou klubu a ten pak chtěl, aby se tutomu hned na začátku dalo nějaká rozumná, pro většinu pilsfandů stravitelná legenda. 

    Mimochodem, takovej Koštuřík se velmi dobře živí lhaním už spoustu let. Konkrétně docela nedávno vychrlil tuny písmenek o tom, že ve Zlíne končí Svoboda s Hamrlíkem a novým trenérem bude Čajánek. Během pár dní Zlín prodloužil smlouvy se staronovýma trenérama... :)   

    A třeba tuto tak opravdu bylo - nevím, nebyl sem u toho, když se domlouvali. Jen zopakuju, že konkrétně u Baďoučka mi tuto nesedí.  

    Dál už bych tuto neřešil, možná se někdy pravdu dozvíme, možná neodzvíme. Tak už to v životě chodí...

    Post edited by kafka on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters