HCE Fórum

1286287289291292591

Komentáře

  • Nebudu řešit nebo vyzvídat zmíněné příchody, ale má někdo info o tom, jestli krom Mikuše a Šenkeříka (+ 3 hostovačky Kometa) ještě někdo plachtí pryč?
  • no, on i ten pesout jednou odejde. ja jen doufam, ze tenhle styl (vcetne ekonomickeho) tady zustane. proste musime hrat levnejsi hrace. nakonec i venera s badouckem nemeli ty nejvetsi hvezdy (oni se z nich ty hvezdy tady staly viz ondra nemec). 
  • Type your comment@HCE_Majkl

    MVGM jde do důchodu... :)
  • Šenky s Mikym jdou pryč?😱
  • Tak Vildumetz míří do Šumperku. Asi to pro něj bude lepší, tam dostane víc prostoru a bude moc být jedním z ofenzivních lídrů a třeba se za pár let vrátí.
  • Agentura JPP rika že Šenkeřík do ČB a Mikuš do
  • Type your comment@kafka                                                                                                             Že by svitla naděje na velkého sponzora?
  • Kafka
    Ten nikdy neodejde, nikdy neodstoupí. Nikdy.
  • tak podle eliteprospects by měl přijít útočník Patrik Miškář (20/21 - 34z, 19+28) z Litoměřic, ovšem je to označeno jako spekulace a chybí tam odkaz na zdroj.

    na webu Sokolova je oznámení, že Adam Křemen má na další sezonu vyřízené střídavé starty do Sokolova
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Kafka
    Ten nikdy neodejde, nikdy neodstoupí. Nikdy.
     =) tak to me pobavilo. aspon trochu zabavy pro dnesni den. pravda je, ze jsou asi ze stejneho testa. taky jsme byli dlouho best in hockey, best in sport v kraji atd. 
    jen mam obavu, ze pokud is nekdo mysli, ze odchodem MVGM se zacnou hrnout sponzori, tak to bohuzel.   
  • Tak i kvůli covidu 5 energetiků v repre, to už se asi jen tak nestane :) snad se klukům bude dařit :)
  • Nová doba, v Plzni se vyhazuje za 5. Flek po ZČ :) Indiáni mají nějaký velký oči :)
  • Screepy napsal(a):
    Nová doba, v Plzni se vyhazuje za 5. Flek po ZČ :) Indiáni mají nějaký velký oči :)
    Od kdy se sezona posuzuje podle toho, jakpa skončíš v základní části? Prohrát v předkole s třetím nejhorším týmem soutěže 0:3 na zápasy a nebýt během těch zápasů ani minutu ve vedení, je dost velkej průser na to, aby se Čihák konečně poroučel.

    A to je jen jedna část problému.

    Za celou dobu Čihákovo "trénování" muselo několik výborných hráčů odejít, protože je prostě vyštípal - nejkřiklavějším případem byl Conor Allen a kdyby byl Čihák normální, tak Lukáš u Vás taky nebyl a zůstal by doma... 

    No a v neposlední řadě, Čihákovo trenérské umění spočívalo v tom, že když se prohrávalo, posílal na led každý druhý střídání Gulaše a spol - v některých zápasech měli brutální ice time, a naopak mladíci jeli třeba do Zlína, aby si tam na ledě pobyli 3-4 minuty . Předkolo názorně ukázalo, že když se Gulašovo lajně nedařilo ( a je jedno, jestli za to mohlo to, že jsou z formy, anebo ne zcela zdraví ), žádný plán "B" Čihák nemá... :s
  • @kafka já to samozřejmě myslel lehce s nadsázkou, je mi jasný, že vypadnout s Olomoucí 3:0 na zápasy je nežádoucí a je to neúspěch a evidentně tam byly i nějaký dlouhodobější problémy, jinak by ho vedení asi podrželo.
  • Kafko, jak se těšíte na Růžičku jako na trenéra? Bude to lepší? 😁
  • @VANEKnaZDI zrovna jsem chtěl psát, že asi tuším nástupce  =) žvejkal je třída..
  • Screepy
    Asi důvod proč odchází Gulaš. Musel by bránit 😁
  • Screepy napsal(a):
    @kafka já to samozřejmě myslel lehce s nadsázkou, je mi jasný, že vypadnout s Olomoucí 3:0 na zápasy je nežádoucí a je to neúspěch a evidentně tam byly i nějaký dlouhodobější problémy, jinak by ho vedení asi podrželo.
    V pohodě. Mě ale sral Čihák moc a ještě ke všemu moc dlouho, takže o něm já žertovat bohužel nedokážu...

    Jinak Růžička k nám nepůjde - ledaže bychom přesídlili na Moravu, protože tam míří. A taky je pro nás moc drahý.

    A copa se týče Gulaše, tak konec Čiháka zvyšuje šance na to, že zůstane v pilsdresu. Není žádným tajemstvím, že to mezi nima, hlavně v poslední sezoně, hodně jiskřilo... 
  • Hele já nevím Kafko. Možná i proto ten Graňák jde k vám. Do Hradce šel taky kvůli němu. Těšit se můžeš ještě na Tomicu a Sklenáře. A možná si kariéru prodlouží Bednář
  • A vlastně ještě mladej Růža. Koukám že kádr už máte složený
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    A vlastně ještě mladej Růža. Koukám že kádr už máte složený
    Pěkný věci nám přeješ, čoveče. Dyk se na ten Růžičkovo betonářskej hokej nedá vůbec koukat... :scream:

    Ale já sem v klidu. My máme tak málo peněz, že ze všech copa jmenuješ, jsme schopni zaplatit maximálně toho Graňáka... :)
  • Vím že jsem na hokejovém foru, ale nedá mi to. Kauza Kúdela je dobrej masakr. Ani popel o tom že si ty keci měl odpustit, ale to co se strhlo potom a jakým způsobem se k tomu doteď na ostrovech staví, to je absolutní pošlapání jakékoli právní morálky.
  • upraveno 31. březen 2021
    Vossy: Tahle snaha o hyperkorektnost, pozitivni diskriminace na entou a prehnana haklivost na urcity veci zpusobuje jen a jen dalsi radikalizaci. Pro politiky asi dobry. Dobre se manipuluje s lidma, kdyz neni "pohoda-klidek".

    Nereseni podstatnych veci (kop do Kolarovo hlavy, fyzicke napadeni Kudely, vrazda fanouska Celtiku) a naproti tomu reseni nejaky septandy porad dokola....to je fakt mazec.

    Ja byt Kamarou, tak treba ukazu Kudelovi svoji vyplatni pasku a reknu "podivej kolik vydelava opice, o tom se ti ani nezda, vid?"....nebo neco v tom smyslu. To sakra tihle afroxxxx maji tak malo sebevedomi, ze se jich dotkne kazda narazka v zapalu boje?

    Kamara je u me normalni herecka.

    Jsem zvedav na zavery uefy. Na pocatku vseho z myho pohledu bylo absolutni nezvladnuti zapasu ze strany rozhodciho.....

    Edit: Jo a taky jsem obcas rad, ze ziju v Cesky republice....
    Post edited by pOne on
  • Kafko, tak Morava přitáhla jen Kalouse. Růža je stále free
  • Nevidim do toho, takže si nebudu hrát na chytrýho, ale je teď hrozně jednoduchý říct, jak logický rozhodnutí to je, a nenechat na Čihákovi suchý triko. Kdyby to bylo opačně, našla by se zase stejná parta x desítek/stovek, který by to obhajovali. Za mě jste teď na hodně nebezpečnym bodě, ze kterýho byste mohli padnout do hodně šedýho průměru :-)

    Každopádně nechápu, že toho Růžu někdy chce platit, když se tu tak často baví o poměru cena / výkon. Za mě Růža má možná možnost tým celkem rychle přeorientovat na výsledky, ale v rámci dlouhodobýho vývoje a výhledu nemá prakticky nikomu co dát. Jestli jsou Straka s Vlasákem jen trochu při smyslech, takový rozhodnutí nemůžou snad ani udělat...
  • pOne: Pěkně shrnuto a pěkně popsané. Podepsal bych se pod to. Kolikrát já slyšel při různých příležitostech hodně různých nadávek, a vždy bylo nejlepší se tomu druhému vysmát. Přijde mi to jako malé děcko které ví co funguje na maminku. Ať udělám jakýkoli průser, tak ho vždy můžu schovat za rasizmus, protože vše ostatní je najednou nepodstatné. Doopravdy jsem zvědavý jak dopadne vyšetřování.
    To že někdo v afektu něco řekne, není správné, ale může to být pochopitelné, ale pozvat si soupeře na pokec a vyřešení konfliktu, nechat zakrýt kamery a pak se do něj pustit pěstmi bez jediného slova, to je podle mě naprosto nepochopitelné, ale navíc připravené a promyšlené jednání. To je daleko horší.
    Jak by se zachovala UEFA a media, kdyby nechtěli víc jak půl hodiny po skončení zápasu pustit do šatny Barcelonu nebo Juventus? Prostě ten nadřazený pocit nad skororusáky z nějaké zaostalé země na východě z toho vyloženě cáká.
  • HCE_Majkl napsal(a):
    Nevidim do toho, takže si nebudu hrát na chytrýho, ale je teď hrozně jednoduchý říct, jak logický rozhodnutí to je, a nenechat na Čihákovi suchý triko. Kdyby to bylo opačně, našla by se zase stejná parta x desítek/stovek, který by to obhajovali. Za mě jste teď na hodně nebezpečnym bodě, ze kterýho byste mohli padnout do hodně šedýho průměru :-)

    Každopádně nechápu, že toho Růžu někdy chce platit, když se tu tak často baví o poměru cena / výkon. Za mě Růža má možná možnost tým celkem rychle přeorientovat na výsledky, ale v rámci dlouhodobýho vývoje a výhledu nemá prakticky nikomu co dát. Jestli jsou Straka s Vlasákem jen trochu při smyslech, takový rozhodnutí nemůžou snad ani udělat...
    U Čiháka to ale nebylo jen o tý ostudě s Olomoucí. To byl až ten poslední hřebíček do jeho rakve. Já sem si skoro jistej, že kdybychom přes Olomouc přešli, Čihák by na pilsstřídačce zůstal dál, náčelníci by ho podrželi. Stejně tak, jako ho podrželi ve spoustě případů před tím.

    A co se týče nejbližších sezon, já sem tak nějak smířenej s tím, že se budeme pohybovat ve druhý polovině tabulky. Za jedno nemáme momentálně nikoho, kdo by byl schopnej sehnat alespoň tolik korun, co sehnal Emil Kristek, takže rozdílový hráče zaplatit nemůžeme. A za druhý, máme sice hodně nadějných mladých odchovanců, ale ti zatím zápasy rozhodovat nedokážou. No a když nám jeden odchovanec doroste do fáze, kdy je schopnej bejt vůdce, necháme si ho utéct k ropákům... 
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Kafko, tak Morava přitáhla jen Kalouse. Růža je stále free
    A asi i free zůstane. Včera něco blábolil na nějakým rádiu a jestli sem dobře poslouchal, povídal, že žádnou nabídku zatím nemá... 


    Tady je pár spekulací o přestupech:

    https://www.ruik.cz/prestupove-spekulace-v-extralize-na-jednom-miste-kdo-kam-muze-po-sezone-zamirit/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=gGVQxbNJsqb-202104011228&dop_id=11079223
  • Kafka
    Ty spekulace jsou převzaty z jedné fb skupiny
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters