HCE Fórum

1285286288290291591

Komentáře

  • @HCE_Majkl jo, od sestupu do první ligy jsem z tohoto pohledu naprosto spokojenej, radši dostanu v Pardubicích v předkole 11 golů i když je to trochu frustrující, než abych viděl, že se mi tam klouže 5 žoldáků, co jsou zadarmo drahý nebo feťáků a lá Mandát nebo dutejch hlav a la Kosticyn. Z tohodle pohledu věčná škoda, že se minulý rok ta sezona ukončila, kdy se ukončila, protože ten tým měl fazonu troufám si říct na semifinále. Ale nevadí, bylo to jak ot bylo, já tu nechci dál zažívat roky, kdy se budeme bát o sestup, když to budem mlátit kolem 8. - 10- místa, s občasnou návštěvou předkola nebo plejof, nemám problém. S našimi finančními možnostmi je defacto na to, abychom mysleli na něco víc, nereálný, to by se musel objevit nějaký supersponzor, jenže to by zas smrdělo žoldáky.
  • Screepy
    Jenze podle toho co Pesout prohlašoval máme příští sezónu bojovat o titul 😁
  • @VANEKnaZDI no možná tydlecty cíle posunem :D 
  • obecne mozna muzeme nadavat na to, z verejnych rozpoctu financujeme sport, komercni kulturu ci zajmovou cinnost s omezenou verejnou prospenosti (klub strelcu napriklad), ale deje se to a dit bude. i na zapade kde ty prachy nejdou primo z rozpoctu, jsou casto firmy (forma s.r.o.) vlastnene mesty mezi dulezitymi sponzory. ve varech taky kazdej dava za priklad volejbalisty, ale tam ta vetsina prachu jde ze statniho (CEZ) a to diky Novotnemu (otci) a nasledne sikovnosti syna. bez takovych sponzoringu (volejbalisti jsou mala ryba) by CEZ mohl odvest vetsi dividendu svemu vlastnikovi - statu = prijem rozpoctu. 

    co se tyce energie, tak si prave myslim, ze protoze polovina penez jde z mesta/kraje, tak by bylo zahadno do toho dostat nejaky vicelety vyhled (mesta/kraje s tim vyhledove v rozpocetech pocitaji) and na holoubkovi by bylo sehnat zbytek. kazdopadne by za to ta verejna sprava mela neco po klubu chtit - neprodat licenci, drzet se soucasne vize, budovat mladez, vazby k ostanim hokejovym klubu v kraji atd. tohle by melo byt nad ramec normalni reklamni plochy. treba by takova "vize na 3 roky" pomohla KH i se shanenim sponzoru. druha vec, kterou bych zvazil, by bylo nejaka profilace na velkych spolecenskych procesech - napriklad eko silenstvi. sice uz nejsme zelena energie (ale cernobila), ale proc nevymyslet jak by CO2 neutralni - je to blbost, ale odlisis se a pritahnes urcity typ firem diky nejakemu vyhraneni. nebo ze by duhova energie :)         
  • Možná jsem to tady přehlédl, ale koukám, že cestovatel Stříteský končí ve vedlejší vesnici. Ten má svojí kariéru taky hezky vymyšlenou...
  • Agentura JPP tvrdí, že v příští sezoně opět u nás....
  • Viking
    Mně by to vůbec nevadilo. Akorát jeho odchod do Plz nebyl úplně fér...
  • Špatnej bek to nebyl a v naší situaci by to byla posila, i když s velkou pravděpodobností jen na jednu seźonu
  • Type your comment@kinkis

    Pro mě byl Stříteský největším zklamáním ze všech loňských posil...
  • @kafka vidíš a my s ním byli celkem spokojený, neměl k vám vůbec chodit.. :))
  • kafka: Doufam, ze ste ho moc nezkazili..... :)
  • yosef napsal(a):
    Jestli to mel Václav takhle vymysleny, ze se necha v posledním zapase poslat do sprch za 5+dk, tak smekam. Samozrejme ja nevim jestli bude hrat, ale jestli ne tak to bylo genialni=) 
    Jinak sezona za me dobra, bavilo me to. 
    S tou obranou co nam nakonec na PO zbyla byl zazrak, ze se podarilo udelat aspoň jeden zapas, tam to slo bohuzel krute proti nam.

    Titul at vyhraje kdokoliv, hlavne ne Pardubice. 
    Spocital jsem a poctive si vypsal všech 1856 firem co mají reklamu na pardubickym dresu a at upadne ruka tomu co si koupi třeba maslo od pardubicky chemicky nebo blok do jaderny elektrarny od dd real.  Naprostej hnus, ze je koule nesvrbi za to, poslat s timhle hadrem nekoho na led reprezentovat město a klub.


    Ze by Venca koncil karieru stylove "ve stopce"?  =)
  • Strita by tu byl fajn
  • upraveno 19. březen 2021
    No já teda nevím, copa na něm vidíte.

    Tvrdej není, rozehrávka hapruje a dost často propadá. Ze začátku u nás dostával hodně prostoru, ke konci základní části už měli víc času na ledě i mladíci Budík, Kvasnička a Jiříček. Poměr cena/výkon je u něj katastrofální.

    A předkolo mu vůbec nevyšlo. Ne, že by ostatní v předkole zářili, ale on s jeho zkušenostma ( díky zraněnýmu Čerešňákovi byl ze všech bojeschopných pilsbeků v předkole nejzkušenější právě on ) měl tým podržet a ne srážet dolů hrubkama...
    Post edited by kafka on
  • kafka: Mozna byl u vas na rok jako trojskej kun. Potrebovali jsme ulevit rozpoctu a zaroven vam trochu nabourat system.  :)
  • pOne napsal(a):
    kafka: Mozna byl u vas na rok jako trojskej kun. Potrebovali jsme ulevit rozpoctu a zaroven vam trochu nabourat system.  :)
    V tom případě je Vaše vedení geniální a já jim všem gratuluju k povedenýmu frajerskýmu kousku! 
  • Na to, že Boleslavi se dřív říkalo “barážový klub”, tak polokoně si zatím slušně vodí
  • Bolka, co jsem letos videl, hraje peknej hokej, drzim jim palce a preju jim. Kor proti Pardubicim....
  • upraveno 21. březen 2021
    Marek Sýkora: Vyrazilo vám to dech? „Tak je to silné kafe, co si budeme povídat…" (vypadnutí Plz)
    Stejně se mi ale víc líbí výraz "velká káva" =)

    + Plzeň vypadla krutě. S ohledem na poslední úspěšné sezony, kdy hrála hezký hokej, zakomponovala řadu mladých hráčů a ti se chytli. Nebál bych se nazvat její hokej moderním a atraktivním.

    Taky utrousil něco o Varech, že na víc neměly, nebo tak podobně =)
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • @Arnold_J_Rimmer Bez obrany do plej off nelez :)) to se už nějaký pátek ví.
  • docela bych uvital, kdyby nekde na nsem webu vyslo nejake hodnoceni ze strany pesouta jako sporotvniho reditele. tim nemyslim jen, ze se nam rozpadla obrana a proto jsme vyleteli v p-o. spis o mladejch co hrali v SO a jinde, pripadne o starsich zacich typu Kulich a Krajcik co hrali u nas od Piratu. Je mi jasne, ze nemuze potvrdit Dlapu ci dalsi posily (kveten to jisti), ale mohl by trochu zabrousit do toho jak to vidi s tema co mame pod smlouvou. cast jich zase pujde hostovat, ale pro nektere by to mela byt ta sance (letos napr, weinhold) udelat acko, protoze proc je platit ve 23 dal, kdyz to na prvni muzstvo neni... ale treba si potrebuji vsichni trochu odfrknout a pak se do toho pusti... 
  • Docela cumim, jak Pardubice od Bolky fasujou, 3:0 je poměrně výmluvný :) myslim, že Dědkův vlhký sen o semifinále začíná mizet jak loď v mlze. A to stejný Kradec od Liberce..čekal jsem to rozhodně vyrovnanější, ale to co jsem včera jedním okem sledoval, to byla hra jednoho týmu a druhý byl spíš komparz. 
  • Screepy: To vis spolecny odlet do Hurghady z PCE-letiste je velky lakadlo. B)
  • Já teda play off nesleduju, mám to občas zapnutý, když něco dělám v obýváku, nebo v kuchyni, takže nevím jakpa jakákoliv série vypadá. Ale pamatuju si z doby, kdypa sem hokejem žil, že poslední krok bývá nejtěžší...
  • kafka: To vis, skloubit play off s hurghada beach-soccer tournamentem 2021 je trochu orisek. Nejste na to v Plzni zvykly, vid? Ale my ti poradime, jestli chces, my jsme v tom dobry.... =) =)
  • pOne napsal(a):
    kafka: To vis, skloubit play off s hurghada beach-soccer tournamentem 2021 je trochu orisek. Nejste na to v Plzni zvykly, vid? Ale my ti poradime, jestli chces, my jsme v tom dobry.... =) =)
    Teda Vy ste na mě tak hodný až sem z toho naměkko. Škoda že si nemůžeme dát sraz v tom úžasným bufáči u Břízek, koupil bych Vám něco dobrýho. 
  • upraveno 24. březen 2021
    Hoši, nebuďte Zagorky, hoďte někdo na sklo ten článek od VnZ..mohli by i Plzeňáci, bo je tam Pešout chválí :D
    Post edited by Screepy on
  • upraveno 24. březen 2021
    Rozhovor s Pesoutem. Timto dekuji @VANEKnaZDI ; =)
    Post edited by VANEKnaZDI on
    p1.pdf 663.9K
  • Ta poslední část mě trochu děsí, Pešout nás prakticky vytáhl z úplný žumpy, líbí se mi, že se nebojí postavit do zápasu kluka, kterýmu je 16 i ten styl hokeje, který ne vždy funguje. Ale představa, že by měl odejít, se mi teda vůbec nelíbí.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters