HCE Fórum

1283284286288289600

Komentáře

  • Kohout je bůh :) 
  • Když vypadnou zítra, tak co. Dneska radost udělali. 
  • Jinak teda koukám, že jsou kritické hlasy. Jasně, ta ostuda v Pardubicích prostě byla ostuda, průser. Ale jinak se fakt podívejte, kdo je na soupiskách, s jakou to hrajem obranou, s první lajnou, kde má zrovna fazonu akorát Flek, atd.
  • zijeme. samozrejme, ze PCE jsou hokejovejsi a veri se. jenom doufam, ze zitra taky jednou povedeme, aby se oni dostali pod tlak. respekt tymu za bojovnost. jen mi prijde, ze nekdy to zbytecne komplikujeme misto abychom to jen tlacili na kisnu...
  • Proti Pardubicím jsme jasný outsideři, tady není vůbec o čem spekulovat, každá výhra je defacto bonus navíc a oddálení Hurghady. Se podívejte vy kritici do Plzně, tam už mají vytaženej špunt a to jsem věřil, že Guláš nasází Olomouckýmu antihokeji tři hetryky a voni ho mezitím vynulovali..
  • Taky mi to tu přijde zbytečně negativní. Jasně, uznávám - za ten druhej zápas si kritiku zaslouží. Ale jinak sehráli dva vyrovnaný zápasy se soupeřem, kterej je kvalitou někde jinde. Možná jim dávám malé cíle, ale za sebe můžu říct, že jsem spokojenej.
  • Za mě taky spokojenost, pár let zpět bychom byli na místě Budějovic nebo Zlína a o žádným play-off by nebyla ani řeč. Takže za mě spokojenost i pokud zítra vypadnem. Kluci zaslouží respekt, s naším rozpočtem a kádrem musíme být nohama na zemi.
  • Hoši co blbnete?

    Sorry, ale 1/2 sezóny se povedla díky skvělý kondici, podcenění spousty týmů, skvělý brejkový styl a moment překvapení. Do toho parádní Novas, hodně fungující obrana a Lauko s Kašem udělali taky svoje. Teď máme totálně rozpadlou obranu, v první lajně Rachnu, kterej je rád, že stojí na bruslích, Hladonik svůj primetime ještě bude mít a Flíček to sám neutáhne. Nemít 3 lajnu, která se skvěle vyhrála, tak nevím. Vendela taky všichni odepisujou, ale svoje si odehraje a klobouk dolů před tím, co prostě odvádí.

    Jinak velká kritika na Filipa a za mě nesmyslná, protože nevím, jestli to někomu dochází, ale vůbec nevím, co bez něj budeme v příští sezóně dělat (pokud se vše potvrdí). A dneska zachytal neskutečně.

    V krátkosti shrnuto a podtrženo - dnešní vítězství už je samo o sobě totální nad plán. Nechci přeceňovat, ani vychvalovat, ale pokud Pardubice letos neudělaj finále, tak se můžou uklidňovat, jak chtějí, ale bude to totální neúspěch. Ten tým stojí neskutečně peněz, povedlo se jim složit trenérskej tým a rozhodně je to totálně jiná dimenze. Před náma je příští rok a daleko těžší úkol. Takže za každej zápas navíc jsem rád, a i když není kvalitativně tenhle tým možná TOP, tak pojďme zítra ještě zafandit, pojďme držet palce a třeba ještě uděláme druhou výhru a jeden zápas navíc. PCE maj kvalitu, maj předpoklady, ale dnešek jim rozhodně na sebevědomí nepřidá.
  • Nic, na nikoho se čekat nebude. Jednou můžete mít nový lehátka až druhý.
  • Majkl
    Možná je kritika na Filipa zbytečná, ale zkus se zamyslet proč POKAŽDÉ v klíčové fázi sezóny vyhoří.
  • VnZ: tohle se o Filipovi tak nějak všeobecně ví, není to úplně gólman do závěrečných bojů, v sezoně famózní a v play off mu hlava vypoví službu..
  • Screepy
    Napsal jsi to přesně. Jen se to občas schová za nějaké zranění
  • @HCE_Majkl Novas je na odchodu? Jakože Habal se jeví dost kvalitně, měl jsem ho rád i když tady byl než přestoupil poprvé pryč, otázkou je, jestli je to gólman na většinu sezóny + play-off
  • VANEKnaZDI: Tohle nijak nezpochybňuju a neříkám, že to je blbost. Ale upřímně? Bez jeho výkonů v sezóně bychom ty "finále" sezóny možná ani neměli. Jeho působení tady je jedině pozitivní a já do teďka smekám, že jsme po sestupu dokázali takovýho gólmana udělat.

    Kinkis: Rozhodně asi nic hotovýho, někdo ví určitě víc, ale spíš tu nebude než bude...
  • Určitě těch 11 banánů nebyla úplně dobrá vizitka,kór v předkole,vo tom,ani potom.
    Jsem rád,že se kluci včera do toho obuli trochu víc,a že to umlátili.
    Je jasný,že co se týče soupisky,se s nimi dá rovnat v našem případě těžko.
    Ale tou bojovnosti,se to vyrovnat dá,a to včera ukázali.
    I kdyby jsme dnes prohráli,tak já bych chtěl Našemu týmu za tu sezonu poděkovat.
    Nedá se jim nic upřít.To,že nějakej čas to bylo jaký to bylo,hold to tak bylo,to se nevrátí.
    Přesto bych určitě ještě alespoň dnes rád viděl po zápase, protáhlý Pardubický xichtiky tak,jak tomu bylo včera 😉
  • Plzenaci jakej je v Hurgade wetter? :))
  • Screepy napsal(a):
    Proti Pardubicím jsme jasný outsideři, tady není vůbec o čem spekulovat, každá výhra je defacto bonus navíc a oddálení Hurghady. Se podívejte vy kritici do Plzně, tam už mají vytaženej špunt a to jsem věřil, že Guláš nasází Olomouckýmu antihokeji tři hetryky a voni ho mezitím vynulovali..

    Do Plzně se nekoukejte, tady neni nic zajímavýho k vidění.

  • upraveno 14. březen 2021
          Screepy napsal(a):
    Plzenaci jakej je v Hurgade wetter? :))

    Na letišti proběhlo všechno hladce, cestující přiletěli v pořádku, přistání hladký, dobrá viditelnost, při zemi bezvětří. Ideál. Ale potom se to zmrvilo. Čihák se rozstonal na malárii nebo tak podobně, a pak vysypal obsah králíka do záchodu a spláchnul to. A aby toho nebylo dost, taky už nejsou volný žádný lehátka s držákama na slunečník.


    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • A co kluci z Vervy,s těma jste v pohodě?
  • @kanis ty jsou v Šarm al Šejch. Ty lehátka musíme pořešit, este se nám tam někdo spálí a zbyde z něj mastnej Flek
  • Screepy: Cernoch tam prej ma konexe. Slibil, ze to poresi....
  • Ten Filip je fakt labilní. Má to zapotřebí?
  • Tvl kdyby radši chytal, ten nám fakt pomáhá. Možná by potřeboval nějaké vesele pilulky na uklidnění.
  • Tak gratulaPce! Těším se na další sezonu, bylo by fajn, kdyby se dalo už hrát s lidma na zimácích.
  • Asi maximum co se letos dalo uhrát.Když se podívám na sestavy,tak by to byl spíš zázrak.Uvidime v září.Pokud tedy začneme,takhle ,bez diváků,to nemá smysl.
  • Já taky posílám gratulaci do Pardubic.
    Nedá se nic dělat,a já musím jen poděkovat Našemu týmu za tuhle sezónu.
    Jsem zvedavej,jak to bude od září s naší sestavou,a jak se bude vyvíjet situace kolem toho všeho okolo.
    Tak se tady mějte vsichni krásně pánové 👍
  • Tahle sezóna byla poněkud nešťastná, bez lidí ten hokej není ono, ani v televizi to není kdovíjak zábavné. Letos jsem to sledoval upřímně tak jedním okem. Nejsem zklamaný, nejsem ani potěšeny, nejsem vlastně nic, protože bez lidí je to jak bez duše. Takže spíš děkujme Karlovi, že nám zachoval finanční přízeň, a doufejme, že příští sezóna už bude ve směru obecenstva normální. Ale já radši počítám se vším..
  • PCE byly lepsi a za celou serii snad nemeli vyslovene slabou chvilku. nebo jsme je k tomu nedonutili. letosni sezonu bych z naseho pohledu hodnotil dobre. ten plus byl na zacatku Kase. dle meho jeden z nejlepsich hracu extraligy v te dobe. drtiva vetsina kadru na pristi sezonu podepsana, tak snad bude golman a lepsi obrana. mi prislo, ye bychom potrebovali do obranu i trochu kilogramu. vsichni vypadaji jak Brnak. :) kazdopadne kluci diky za sezonu... 
  • Banik taky dobry. 5-7.....
  • No právě, obránce mimo Plutnara nemáme. Snad dostane víc prostoru Klejna
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters