HCE Fórum

1281282284286287591

Komentáře

• No, jako tak jednoznačný to zase bejt nemuselo, to teda ne! :)
  • Já už bych do 2 třetiny nenastupoval. Tvl 5:1 po první třetině. Dnes to tipuji tak 12:2, nebudem si nic nalhávat na ty polokoně prostě nemáme.
  • upraveno 11. březen 2021
    Aspoň nemusím koukat na dvou monitorech a snad fotbal nebude taková trága.
    Post edited by kjetel on
  • Ještě ze je v sobotu už konec...
  • Nene,nebude konec.Doma rozhodneme,a vyhrajeme 3:2 na zápasy
    VANEKnaZDI napsal(a):
    Já jsem strašně rád že jsme vypustili poslední čtvrtinu abychom se připravili na play off a že Pesout je takový super taktik, že po včerejší povedeným zápase vyndá z branky Habala. Asi do dalšího kola jít nechtějí

Olomouc vypustila poslední polovinu, z toho poslední zápas ve velkým stylu, a funguje jim to. Asi se to musí umět =) Nebo asi že tuhle taktiku už pilujou pár let :)
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • Tvl, už dost! :) Hrnečku dost!
  • A galapředstavení pokračuje =) Tvl po 21 minutách 7:1 to už je majstrstyk
  • Řekněte, že máme covid a je klid.
    kolik byl kurs na 15+?
    Post edited by kafka_jr on
  • Aha, tak to nezabírá... Tvl, to je vostuda :)
  • Omylem jste tam poslali dorostence? =)
  • Omluva fanouškům bude ????
    Kde je příprava na Play Off ????
    Si děláte srandu né ????
    :#
  • Co útok to gól =) To už by mohli i klidně z toho zápasu odejít ne?
  • > @Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    > Omylem jste tam poslali dorostence? =)

Dorost tam uhral 3-2p.
  • Tak uz staci ne, odpiskejte to a jedeme domu :D
  • Ať dneska jde Pešout místo Marišky na tiskovku
  • VnZ: Ale zase proč rušit tradici smířlivých hodnocení zápasu? Zápas nám nevyšel podle našich představ, ale kluci bojovali, zaslouží si uznání... no ne? :)
  • Voni se Polokone namlsaji po dnešku,a to bude jejich konec pánové
  • Ale už jsme dali víc gólů než včera :)
  • Asi chcem dostat rychtu jak Olomouc v Plzni a pak na ne vlitnem. Pesout mel telefonat od kafky, kterej mu to poradil. :)
  • Hele, v klidu, maj 20 minut na to, aby dali 8 fíků, to ještě daj!
  • A pozor! Máme tu snížení a najednou Pardubice vedou už jen o sedm branek. Tak to je zaděláno na pořádně dramatickou třetí třetinu! =)
  • Tak jsem se spletl, nebude to 12:2 ale 19:4
  • Aspoň je tu veselo :)
  • no, to je masakr. ale bude se to pocitat uplne stejne jak tesna prohra vcera. jen me desi ty nasi brankari. habal uspesnost 56%. nevim co je novasovi, ale na treti utkani ho potrebujeme. ale mozna poslou PCE starsi zaky...
  • No jo, polokoně dostaly ivermektin, k tomu trochu perníku a pak to takhle vypadá...