HCE Fórum

1280281283285286591

Komentáře

  • No co se týče tech výkonů v poslední době,tak je fakt,že to opravdu nic moc nebylo.
    Pardubice jako soupeř v předkole?Jsou hratelný,každej je hratelnej.
    Musí se to ale sejít,a já věřím,že je zvládneme.
    Nevím jak je to s Rachnou,a jinýma marodama,ale jestli nastoupíme v co nejsilnější sestavě,tak je dáme.
    A do brány bych dal Habyho.Zda se mi,že Fífa úplně teď tak neoslnuje,a navíc Haby má lepší samostatný nájezdy,který na nás v zápasech jezdí celkem často,když nam frnknou.
    No uvidíme, každopádně hratelný jsou.
  • Type your comment@kanis

    Já si myslím, že postoupíte. Poladili ste formu před předkolem a podle mě dojedou perníkáří na brankáře. Bolševikovi nevěřím a Kantor ani Klouček nedokáží zachytat víc zápasů na výbornou...  
  • já myslím, že nepostoupíme, protože k tomu jsou dost velký indicie..
  • favoritem jsou PCE. Pokud zachyta Novotny, tak postoupime. Myslim, ze se hra dopredu v posledni ctvrtine zvedla a sance si vytvarime (promenovani sanci tedy furt velky spatny). Obrana se nejak razatne nezlepsi, ale Pulpan tomu muze dat trochu klidu. Rachna - uvidime treba bude jezidt jak ted Flek...

       
  • jak vidite dnesni sestavu? bude hrat Rachna? pokud by hral, dal bych do prvni lajny na centra hladonika. mikuse do druhe s berankem a sikem. 3.+4. jsou jasne a obrana taky. vsichni experti nas temer stavi do role statistu cernemu (polo)koni play-off, prijde mi to az trochu moc (kdyz se podivas napriklad na bodovy zisk v posledni ctvrtine). kazdopadne by bylo sladke poslat dedka zpatky k babe sledovat konec sezony. :)
    Rozhodne vykon Novotneho a ten uvidime od dnesniho vecera.   
  • Přeházeli schválně zápis a nebo fakt překopali lajny?
  • tak aspon ze zacatku Novotneho neuvidime :) Habal je prekvapeni (aspon pro me). Mikus mi proste na prvnim centru nesedi... ale co ja vim jak trenovali s Rachnou.
  • No bohužel je zcela jasně vidět rozdíl. 😢
  • upraveno 10. březen 2021
    Klíčová otázka - dá se za současné situace letět na Hurghadu? Abychom od soboty nemuseli sedět doma...

    Jako s tímhle to bude fakt rychlý konec.
    Post edited by kjetel on
  • Padesát minut jsem si říkal co že to tam vlastně děláme.Škoda,že až poslední minuty snesly parametry Play Off.První zápas od nás až moc opatrnej.Škoda,že to tam Flíček ještě nakonec nepropasíroval.Tak zítra to urvem ;)
  • upraveno 11. březen 2021
    kjetel napsal(a):
    Klíčová otázka - dá se za současné situace letět na Hurghadu? Abychom od soboty nemuseli sedět doma...

    Jako s tímhle to bude fakt rychlý konec.
    Na Hurghadu ne, ale na Tenerife ju. A můžeme si vzít společný letadlo, aby to vyšlo levněji...  :)
    Post edited by kafka on
  • @kafka zrovna jsem se chtěl zeptat, esli jste nám už nevykoupili první třídu :D 
  • upraveno 11. březen 2021
    Screepy napsal(a):
    @kafka zrovna jsem se chtěl zeptat, esli jste nám už nevykoupili první třídu :D 
    Povídal Čihák, že dnes vše napraví. Když on ale mele píčoviny skoro 24 hodin denně, tak se obávám, aby si Olomouc nevezla domů mečbol.

     Předevčírem Čihák povídal, že sou na play off připravený na 100%.

    Začal zápas a jeho 100% připravenej tým do něj vletěl brutálním způsobem! Za první třetinu trefil dokonce 5krát branku soupeře a ještě stačil nasbírat 12 trestných minut... =)
    Post edited by kafka on
  • kafka napsal(a):
    Screepy napsal(a):
    @kafka zrovna jsem se chtěl zeptat, esli jste nám už nevykoupili první třídu :D 
    Povídal Čihák, že dnes vše napraví. Když on ale mele píčoviny skoro 24 hodin denně, tak se obávám, aby si Olomouc nevezla domů mečbol.

     Předevčírem Čihák povídal, že sou na play off připravený na 100%.

    Začal zápas a jeho 100% připravenej tým do něj vletěl brutálním způsobem! Za první třetinu trefil dokonce 5krát branku soupeře, ale za to stačil nasbírat 12 trestných minut... =)
    hele to muze byt i premotivanost. hraje se na tri vitezna utkani a zatim OLO a PCE maji jedno vitezstvi. dokud neni konec tak se porad hraje. 
  • Když se to vezme kolem a kolem,tak zase tak blbě jsme včera nehráli.
    Je fakt,že těch nepresnejch nahrávek bylo celkem dosti,resp.spis špatný zpracování od najizdejicich našich hráčů.
    Tam kdyby si to kolikrát lépe zpracoval,tak byl v samostatným,ale bohužel.
    I jsem docela cucel,že ty nahrávky měli oči.Skoda těch špatných zpracování,jinak si myslím ale,že jsou dědkové hratelný.
    Jinak i pochvala pro Habyho.Dnes bych ho dal klidně zase.
  • 1140bxl napsal(a):
    kafka napsal(a):
    Screepy napsal(a):
    @kafka zrovna jsem se chtěl zeptat, esli jste nám už nevykoupili první třídu :D 
    Povídal Čihák, že dnes vše napraví. Když on ale mele píčoviny skoro 24 hodin denně, tak se obávám, aby si Olomouc nevezla domů mečbol.

     Předevčírem Čihák povídal, že sou na play off připravený na 100%.

    Začal zápas a jeho 100% připravenej tým do něj vletěl brutálním způsobem! Za první třetinu trefil dokonce 5krát branku soupeře, ale za to stačil nasbírat 12 trestných minut... =)
    hele to muze byt i premotivanost. hraje se na tri vitezna utkani a zatim OLO a PCE maji jedno vitezstvi. dokud neni konec tak se porad hraje. 
    Já vím, že jedno vítězství neznamená postup. Mě ale strašně nasralo to, že Olomouc hrála úplně přesně to, co hraje po každý. Napadali ve třech, měli dobrej pohyb, pečlivě bránili, puky ze třetiny vyhazovali co nejjednodušším způsobem. Ničím nepřekvapili, přesto sme si s tím nevěděli rady.

    Takhle zkušenej mančaft, kterej na ledě byl, nemůže nasbírat za třetinu tolik trestných minut a už vůbec ne drtivou většinu z nich za stupidní zákroky hokejkou do obličejů protihráčů. Od nás tam nebylo nic. Ani základní předpoklady úspěchu, což je nasazení a disciplína. Pilslegendy se museli ve svých hrobech obracet...  
  • @kafka no přeKVApili jste, u vás jsem čekal, že možná ne uplně hladce, ale že Olomoucký hnusohokej nějakým způsobem prolomíte. Jak píšeš, oni pořád hrajou stejně, stejně nepříjemně, jednoduše a těch pár šancí si samozřejmě vytvoří. Paradoxně si myslím, že hratelnější budou doma, kde budou muset přecijen hrát aktivněji, tam nebudou čekat na to, co předvedete vy.  
  • Z myho pohledu jsme vcera hrali dost hrozne a Pardubky naprosto zaslouzene vyhraly. Pokud se kluci chteji jeste v nejblizsi dobe podivat mimo svuj okres, tak budou muset teda jako sakra pridat. Treba na Rachnu byl dost zalostnej pohled, jak nebrusli, nehraje, neni videt (byt si jsem vedom ze to muze byt zpusobeno zranenim nebo nejakou indispozici).
  • Screepy napsal(a):
    @kafka no přeKVApili jste, u vás jsem čekal, že možná ne uplně hladce, ale že Olomoucký hnusohokej nějakým způsobem prolomíte. Jak píšeš, oni pořád hrajou stejně, stejně nepříjemně, jednoduše a těch pár šancí si samozřejmě vytvoří. Paradoxně si myslím, že hratelnější budou doma, kde budou muset přecijen hrát aktivněji, tam nebudou čekat na to, co předvedete vy.  
    I doma budou hrát stejně. Hrajeme s nima play off už po čtvrtý. Když to bylo s divákama, hrávali doma opravdu o něco ofenzivnější styl. Letos ale žádní divácí nejsou, takže nic měnit nemusí...
  • Zdravím,

    chtěl bych poprosit všechny hokejové fandy o 5 minut času a vyplnění krátkého dotazníku ohledně průzkumu spokojenosti s prodejem vstupenek napříč ČR. Předem díky za Váš čas a přeji hodně úspěchu v play off.


  • Tickee: Neprovokuj.....  =)
  • pOne napsal(a):
    Tickee: Neprovokuj.....  =)
    U nás je taky.

    Asi mu nikdo neřek, že už rok se na hokej nesmí...  :o
  • Ja uz zapomnel heslo na ticketportal. Jsem uplne ffprdeli....  :)
  • Podle toho, co jsem viděl, tak prostě budou muset hrát na 120 % a mít kliku, pak by Pardubky mohli dát. A co je myslím zřejmý je papírová kvalita a zkušenost kádru a taky aktuální forma a sebevědomí. No a ta zmínka o Rachůnkovi... asi má svůj důvod, že se v Liberci nechytil a myslím nikdo nemoh čekat, že se teď po pauze vrátí v top formě.
    Dneska to musej umlátit, ulítat, dotlačit... jinak je konec. A když bude konec, za mě žádná extra tragedie... prostě se to uplně nesešlo - forma, zranění a tak. A manšaft za takový peníze, kterej  v KV je asi trochu to pozitivní souhru okolností potřebuje. No a samo, jít štěstíčku naproti, to jako jo, tak určitě :)
  • Za mě to taky nebude žádný fiasko, když vypadnem s Pardubicema, stačí se opět podívat na obě soupisky, pak na rozpočty a je hned jasno. Do příští sezony je na čem stavět, pokud to budeme mlátit nějak podobně, já s tím budu ok. Ale bude potřeba aby se chytil Rachůnek, letos nám ten začátek umlátil Kaše a v podstatě na něj pak už nikdo nenavázal. Je jasný, že peníze tu příští sezonu budou v podobný výši, takže nemůžeme čekat nějaký zázraky (proti tomu ani nic nemám), současná filozofie týmu je mi mnohem bližší. Ale přecijen minimálně první dvě pětky by měly mít nějakou kvalitu, vony ty Budějice už to příští rok nenechají na prvoligových hráčích a mohlo by jít do tuhýho. 
  • Tvl ten Novas je dneska hrozná díra
  • Já jsem strašně rád že jsme vypustili poslední čtvrtinu abychom se připravili na play off a že Pesout je takový super taktik, že po včerejší povedeným zápase vyndá z branky Habala. Asi do dalšího kola jít nechtějí
  • Koukám, že spolu s Plzeňákama máme to Tenerife už zabookované.
  • A je to.Já se musím smát =) Po první třetině je rozhodnuto, dobře kluci ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters