HCE Fórum

1279280282284285591

Komentáře

  • @kafka
    Jako vážně? Písmenko v nadpisu? Opět to potvrzuje mou domněnku - seš hrozně přísnej =)

    Chci ti rozumět, chci moc abysme si rozuměli, seš tu jedinej další pilsfanda na fóru (kromě teda Pepina z Chebu), ale asi se mi to nedaří, budu se víc snažit =)

    Takže jsi nemile přeKVApen, že mu to odpustili. Ty seš ale přísnej =)
  • Kluci, tohle je uz na nas parkare moc slozita matematika....  =)
  • @pOne
    Kafka řek, že Vlasák řek, že jim Svoboda neřek, co mu Nashville řek a co von jim na to řek...
    Co na tom nechápeš?
    Dneska my dáme Zlín a vy padnete s Libe a Libe a Libercem a sejdeme se v předkole =)
  • .....co? ....říkal někdo "párek"? To mi přijde, něco mi to připomíná... co to sakra bylo...?
  • @plasa
    Dej si hlavou o roh stolu, třeba si vzpomeneš =) Nebo se rovnou probereš v cizím sklepě plným peněz :)
  • > @Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    > @pOne
    > Kafka řek, že Vlasák řek, že jim Svoboda neřek, co mu Nashville řek a co von jim na to řek...
    > Co na tom nechápeš?
    > Dneska my dáme Zlín a vy padnete s Libe a Libe a Libercem a sejdeme se v předkole =)

    🤣🤣🤣
  • upraveno 2. březen 2021
    V Třinci se dneska nehraje. Mluví se o úmrtí Vrány.
    Tak prej jeho paní
    Post edited by pepin on
  • Podle agentury JPPl v příští sezoně, Mikuš do Zlína a Šenky do ČB...
  • Tak blíží se konec utkání a Lbc začal dotahovat. Co mi to jen připomíná
  • @Jiri72

    No a už je tam. 11. místo volá!
  • Pěkně děkujeme. 😉
  • upraveno 2. březen 2021
    Type your comment@kafka

    Tak když se v Plzni tůtá, a zrovna lítá vir, tak můžete i to tůtání mít VirTůtální, nebo ne?
    Skvěle to vystihuje situaci a vy hned všichni o neprofesionalitě. =)

    Západočeskýho derby se ještě dočkáme, akorát to bude až někdy ve čtvrtfinále. O to bude peprnější.
    Post edited by kylekatarn93 on
  • kylekatarn93 napsal(a):
    Type your comment@kafka

    Tak když se v Plzni tůtá, a zrovna lítá vir, tak můžete i to tůtání mít VirTůtální, nebo ne?
    Skvěle to vystihuje situaci a vy hned všichni o neprofesionalitě. =)

    Západočeskýho derby se ještě dočkáme, akorát to bude až někdy ve čtvrtfinále. O to bude peprnější.
    Dobrá poznámka. Virtutální je typický pilsslang... :)

    No jo, derby by bylo fajn. Ale je to stejně takový jako sex bez orgasmu, když to člověk může sledovat jenom doma v obýváku... :'(
  • Myslíte, že může bejt derby? Předkolo se hraje tak, že po sérii je vítěz na tý pozici, na který byl ten líp postavenej tým, nebo je to letos jinak? Nebo si to úplně pletu? Pokud náhodou skončíme 4., budeme ve čtvrtfinále hrát s vítězem série 5. - 12. To vy nebudete. Leda bysme skončili 6. a vy ještě spadli za Litvínov. I kdyby se po předkole nasazovalo do čtvrtfinále podle umístění po základní části, stejně bych řek, že derby by mohlo bejt leda ve finále =)
  • a v čem je problém?
  • Tak máme tu 51 kolo na ledě soupeře. Budou se zas šetřit síly a jedeme s Juniorama? :)
  • Type your comment@Vossy

    Zrovna do Pardubic bych juniory moc netahal. Tam je to samej feťák a blízké setkání s nima by na mladících mohlo zanechat trvalé následky...
  • upraveno 5. březen 2021
    @kafka
    Kafko, tak ten Svoboda k nám jde? Takže seš nemile přeKVApen? No já bych to tak zle neviděl, Tandem Svoboda - Pavlát sice nemá zkušenost, ale jak se v posledních letech ukázalo, tak s mladejma golmanama pracovat umí. Ale ten Straka do Litvajzu? To neni dobře. A že přej Bulíř k nám jsem zahlíd? Je dobrej? A nějaký jiný posily máme vyhlídnutý, že jsem tak smělej? Hraje třeba za Vary někdo, kdo by se moh ucházet o plzeňskej dres? Skuhravý je volnej, ne? Myslíš, že by na Kracíkovo křídle ještě něco předved? =)
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • Vossy to trefil 🤣
  • Já to tušil :))
  • upraveno 5. březen 2021
    @Vossy škoda že se na to nedalo vsadit :D  nebo bonusový body do kjetelovačky (pro tipující)
    Post edited by Screepy on
  • Že by to dnes byl předkrm před play off sérií? Jinak výsledek pěknej na tu sestavu
  • Tomáš Mariška (HC Energie Karlovy Vary): Mrzí nás, že jsme tady získali jenom jeden bod. Chtěli jsme z toho zápasu vytěžit více, ale myslím si, že všichni hráči, kteří dnes nastoupili, nechali na ledě maximum. I přesto, že se nám nepodařilo zvítězit, tak si myslím, že se nemáme za co stydět. Podali jsme velmi dobrý týmový defenzivní výkon podpořený fantastickým Habalem vzadu, který nás držel celý zápas ve hře, dal nám šanci prát se o body. Jsem rád za mužstvo. Myslím si, že jsme dnes odpracovali opravdu dobré utkání.

    No úplně tak nevím,co tím chtěl básník říci tedy :)
  • No přemýšlím jestli by do Pardubek nebylo lepší poslat ty dorostence i na to předkolo :)
  • Opravdu super generalka na předkolo. Co tam jako chtějí hrát? 🤮🤮🤮
  • Pánové v klidu. Dnešní trapnej výkon byla jenom kamufláž. 😠 Přeci nemůžeme ukázat Polokonum, že umíme hrát hokej s naším vítězstvím na konci.😀 🤔
  • Za mě zklamání. Co jsme předváděli poslední dobou je hnus. A říkat tomuhle výprasku generálka je ostuda. S tímhle je předkolo trapárna, která i trapně skončí.


  • Gratulace @VANEKnaZDI k vítězství v tipovačce po základní části!

    Vzhledem k malému počtu soutěžících nebudu na play-off startovat od nuly.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters