HCE Fórum

1277278280282283598

Komentáře

  • AJR: Jste se tak rozjeli, jo? Pardubice ted berou vse a kolikrat i neco navic.... :)
  • To s tím "ventilačním"fórem není ale vůbec špatnej nápad.Jak se říká,co je na hřišti tam by to mělo i zůstat 🤔
  • pOne: Chci tim říct, že jsme nevyzpytatelný, včera jsem tipoval, že nám Libe a Libe dá bůra s prstem v nose a vono ne. Docela spolehlivý jsou ted golmani a to je dycky velký plus, nebo spíš teda úplnej základ. A tři soupeři z pěti jsou Zlín, Vítek a Olomouc, takže kdo ví, taky ten konec některý týmy vypustí a nasadí dorostence, že jo =)
  • pOne: Jako že by se tady na foru, projevily nějaký větší emoce? No nevim, přijde mi, že právě kvůli neúčasti publika ten zájem o hokej opadl celkově, což se projevuje i třeba tady v diskusi.
    Vossy: Tak jasně, variant je víc a fandim derby, ale pořád je nejpravděpodobnější, že pudem na Litvajz.
  • AJR: To jsou hrozny svinarny s tema dorostencema. Nekteri je provokativne nasazujou uz ted.  =)
  • Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    Čéče, Kafko, porazit Liberec s takovým lazaretem, to musí bejt ohromně KVA-LITně koučovanej tým, ty indijání. To bysme ani nemuseli snad vypadnout už v prvním kole. Vypadá to na Litvajz, tak to nebudem mít daleko. To tady domácí se potrmácí asi až na Moravu nebo dokonce do Slezska.
    Kolikátá výhra z posledních pěti zápasu tuto byla?
  • kafka:
    Byla první. Zřejmě neni lehký poprat se s tim, že ti chybí cca celá první pětka. Ale vypadá to, že poměr střel byl celkem ok, což je okolnost, kterou jsi vypíchl po prohře s Třincem, a to by mohlo znamenat, že to nebylo úplně nezasloužený. Třeba se nám tu rodí sympatický mladý bojovný tým, který už ani toho Gulaše nebude potřebovat. =)

    pOne:
    uvidíme, jak dopadnem s Vítkem my, jestli naši dorostenci taky dostanou osmičku :)
  • pOne:
    Taky v tom bleskosportu píšou, že by měl Pešout v Pardubicích někoho osahat a pak si to s nim rozdat, to už snad ani neni sportovní žurnalistika, Ota Černý se musí v hrobě obracet!
  • upraveno 26. únor 2021
    Type your comment@Arnold_J_Rimmer

    Abych řek pravdu, tak sem to včera po 2. třetině vypnul a na zítřejší odpoledne už mám jiný program...
    Post edited by kafka on
  • Vlada chce sport lokdaunovat. Nakonec to dopadne jak loni a nebude hrat nikdo s nikym....
  • Pone:
    Slepý střelec se snaží trefit terč a občas se mu to povede. Takhle naše vláda vyhlašuje opatření. Místo aby profisport, který je protestovaný tak že od nich nehrozí žádné riziko šíření infekce, nechali být, aby lidi aspoň něco drželo doma u obrazovek, tak zruší i to. Další z opatření které by naprosto postrádalo logiku.
  • upraveno 26. únor 2021
    Nejreálnější verze, jak by bylo derby v play off, pokud se teda bude hrát, je ted když Litvajz porazil Spartu, abyste do konce už prohráli všechno a skončili jedenáctý a my se nějak udrželi, tam kde jsme. Myslíte, že to zvládnete? Já myslim, že byste mohli, ne? =) A my snad s trochou štěstí taky.

    Edit: Hm, tak to nevyšlo, se vám asi chce spíš do Brna =)
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • My tu Plzeň ještě dáme!  =)
  • Tvl ať mi někdo vyvrátí, že to nepustili schválně 🤮🤮🤮🤮
  • Ja se musím normálně legálně smát tvl =)
  • Ty voe takhle podělat konec zápasu to je majstrštyk :o
  • Zase buďme fér, letos jsme pár mačů taky takhle vyrovnali/otočili... 
  • Vybojovali jsme cenný bod v Liberci! A vy jste zas vybojovali cenný bod v Olo... =)
  • Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    Vybojovali jsme cenný bod v Liberci! A vy jste zas vybojovali cenný bod v Olo... =)
    Jako bod máme, ale podle toho, copa sme včera (ne)předváděli, sme si nezasloužili ani ten jeden. Nemůžu si pomoct, ale naše výkony jsou stále horší a horší, což je před blížícím se předkolem blbý signál... 
  • A já si nemůžu pomoc proč kritizuješ výkony HC Škoda Plzeň když všechny zápasy nesleduješ bo jak "vyprávíš"máš jiný zájmy jako "jízda na kole"🤣,pití piva a rumu u někoho kde ten hokej nesledujete bo tam sleduješ Arsenal a když máš úplně jiný .....
    🤣
  • upraveno 1. březen 2021
    Znám jednoho blbínka, který tvrdí, že pilsfanda je strašně infantilní, přesto na něm každý den stráví několik hodin. Zas a opět sám sebe naprášil...

    Jinak do toho, copa dělám, nebo nedělám já, je Ti milý Péťo z Chebu v nádražácký uniformě úplný hovno.
    Post edited by kafka on
  • Znám jednoho kterej všude byl,všechno zná a všechno umí.Je to jeden blbínek v montérkách od hnoje kerýho jsem jednou pasoval na vrchního číšníka.Může nosit kravám vodu.
  • Nádražák nemá právo někoho na něco pasovat. Nádražák je totiž tak hloupej, že mu za celej jeho dlouhej a zbytečnej život nedošlo, že kdyby nebylo hnoje, nemoh by si do svý dutý hlavy rvát stejky...

    On totiž nádražák je i tak neschopnej, že nedokáže ani nosit vodu skotu, pač nerozezná krávu od bejka, ani od vola. Což je smutně smutný, protože vola vidí několikrát denně v zrcadle...
  • Víš......kulový číšníku.Víš kulový.
  • Nechci rušit debatu s Pepinem z Chebu, Kafko, ale koukam, že jsme uplatnili opci na Pavláta. Neřikals že nás může přeplatit někdo, kdo má víc chechtáků, což je vlastně kdokoli? Letos chytal přeKVApivě (pro mě) solidně, tak základ do brány bysme na příští rok měli. S mladejma golmanama jim to docela jde, mi přijde, na to, že dycky vytáhnou nějakýho relativně nevyzkoušenýho.
  • Arnold
    I druhou sezónu může tým platit jen hostování a to je 250.000. Na třetí sezónu se už musí doplatit tabulka
  • Jo, hovězí nežeru takže stejky si dej na těch svejch "vyjížďkách" na kole😂 nebo na těch tvejch ožraleckejch žranicích u Arsenalu. Jo pobavils.
  • @VANEKnaZDI
    Aha! No mně šlo o to, že tu Kafka psal, že je na hostování do konce sezony a neví jestli maj chechtáky aby ho koupili na příští rok, tak mě vůbec nenapadlo, že na něj můžou ještě na příští rok uplatnit opci. A to mě zklamalo, páč od Kafky jako od insidera čekam přesný info. Zřejmě už nad nima zlomil hool a ztratil cit pro detail  =)
  • Ne že bych si tedy rád nečetl diskuse občanů našeho kraje (byť fandící týmu z kraje jiného), ale poprosil bych pro příště trochu méně osobních útoků.

    Díky.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters