HCE Fórum

1276277279281282591

Komentáře

  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Kafko kolik je vůbec váš roční rozpočet a kolik z toho jde na Áčko?
    Obecně řečeno, patřil vždy k těm menším, hůř na tom bylo maximálně 5 - 6 extraligových klubů.

    Od tý doby, co Píčus vyštípal Emila, je každý rok nižší a před tutou sezonou dokonce žebrali na městě i na kraji, aby vůbec mohli hrát...  
  • Tady to poslední dobou vypadá jak v indiánský rezervaci. :-)
  • Ty myslíš tu blokaci na tom infantilním df kde jsem se podle tebe a tamtoho choval jako debil?No,když se tam někdo podívá teď tak asi pochopí.Jo a on tě admin pilsfandy pustil z řetězu na vycházku?Když seš ten jeho nohsled a hloupá ovce?
  • pepin napsal(a):
    Ty myslíš tu blokaci na tom infantilním df kde jsem se podle tebe a tamtoho choval jako debil?No,když se tam někdo podívá teď tak asi pochopí.Jo a on tě admin pilsfandy pustil z řetězu na vycházku?Když seš ten jeho nohsled a hloupá ovce?
    Když je pilsfanda tak infantilní, pročpa tam každý den lezeš a pročítáš to tam? :))
  • kafka napsal(a):
    Type your comment@pepin

    Péťo, myslíš to samý fórum, kdepa tě zabanovali, protože ses tam přes neustálý upozorňování choval jako debil?

    Tohle mě taky napadlo, je tu inkonginto =)
  • Aspoň je co číst :-).
  • Kylekatarn napsal(a):
    Tady to poslední dobou vypadá jak v indiánský rezervaci. :-)

    Snažíme se tu před derby trochu vytvořit atmosféru, no nedaří se to. Soudě podle formy po pauze, jste jasnej favorit, celkovou sérii v sezoně můžete ještě vyrovnat. Ale zas my jsme prohráli nejdřív o dva goly a pak už jen o gol (a ještě ho Třinec dal tak pozdě, že už snad ani neměl platit), takže ten trend směrem k výhře je tam jasně patrnej  =)
  • kafka napsal(a):
    VANEKnaZDI napsal(a):
    Kafko kolik je vůbec váš roční rozpočet a kolik z toho jde na Áčko?
    Obecně řečeno, patřil vždy k těm menším, hůř na tom bylo maximálně 5 - 6 extraligových klubů.

    Tak to je ještě mín, než jsem si já představoval. Ale pak je práce sportovního úseku, lidí který vybírají hráče a který tým připravujou a trénujou, o to obdivuhodnější nebo aspoň respektuhodnější. A to i letos. Sice se dlouho drželi nahoře páč měli víc odehráno, ale vzhledem k tomu, že posledních 14 dní před startem byli v karanténě, což asi dost rozhodilo nějaký ladění formy na začátek, tak pořád dobrý. A že nemaj tak širokej kádr, aby si poradili s marodkou jako ted, zvlášt v letošních podmínkách, to mi zas nepřijde tak šokující.
  • Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    Kylekatarn napsal(a):
    Tady to poslední dobou vypadá jak v indiánský rezervaci. :-)

    Snažíme se tu před derby trochu vytvořit atmosféru, no nedaří se to. Soudě podle formy po pauze, jste jasnej favorit, celkovou sérii v sezoně můžete ještě vyrovnat. Ale zas my jsme prohráli nejdřív o dva goly a pak už jen o gol (a ještě ho Třinec dal tak pozdě, že už snad ani neměl platit), takže ten trend směrem k výhře je tam jasně patrnej  =)
    Stejně je všechno špatně. Dřív už bych byl v tutu dobu nervózní a těšil se, jakpa vyrazím do pubu na dvě předzápasový, pak sedneme do dodávky a vyrazíme na derby.

    Dneska přemýšlím nad tím, v kolikpa se pudu projet na kole a kolikpa kiláčků si dám, pač počasí je úžasný...
  • Čtu v preview u nás, že prej Vary hodně vyloučení a v počtu obdržených branek druhý nejhorší za Motorem, kterej má druholigový mužstvo. Takže taktika je jasná - využívat přesilovky a nasypat jim hodně gólů. Jednoduchý jak facka, ani nepotřebujeme trenéra, aby vymyslel nějakou specielní taktiku.
    Kafka: se tu dneska sejdem na diskusi a probere se to virtuálně =)
  • kafka napsal(a):
    Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    Kylekatarn napsal(a):
    Tady to poslední dobou vypadá jak v indiánský rezervaci. :-)

    Snažíme se tu před derby trochu vytvořit atmosféru, no nedaří se to. Soudě podle formy po pauze, jste jasnej favorit, celkovou sérii v sezoně můžete ještě vyrovnat. Ale zas my jsme prohráli nejdřív o dva goly a pak už jen o gol (a ještě ho Třinec dal tak pozdě, že už snad ani neměl platit), takže ten trend směrem k výhře je tam jasně patrnej  =)
    Stejně je všechno špatně. Dřív už bych byl v tutu dobu nervózní a těšil se, jakpa vyrazím do pubu na dvě předzápasový, pak sedneme do dodávky a vyrazíme na derby.

    Dneska přemýšlím nad tím, v kolikpa se pudu projet na kole a kolikpa kiláčků si dám, pač počasí je úžasný...
    Si poridil fat bike? Vzdyt u vas v horach musi byt jeste pul metru snehu.....
  • pOne napsal(a):
    Si poridil fat bike? Vzdyt u vas v horach musi byt jeste pul metru snehu.....
    Jo, mám nový horský kolo, nedávno slavilo druhý narozky... 

    Minulý rok sem najezdil přes 6000 kilometrů. Letos mám zatím jen něco okolo 400, počasí mi fakt nepřeje. Ale dnes to půjde, počítám, že nějakou "třicítku" bych moh dát. Lesem ne, tam je ještě spousta ledu i sněhu, ale po okreskách okolo Třebouňáku to půjde...   
  • Klíma zrušil Kadani nadcházející tréninky, protože by to prý stejně nemělo smysl s těma výsledkama co hrajou 😁
  • VELKEJ PODVOD!!! JASNĚ JSME VEDLI A MĚLI JSME VYHRÁT!!! PŘESTAŇTE POČÍTAT GÓLY!!! NEJVĚTŠÍ PODVOD V DĚJINÁCH EXTRALIGY!!!
  • kafka: 6tis rocne neni spatny, jses docela jezdic! Zelenej traktor uz jsi hodil ze skaly, ze mas tolik casu na kolo? :-)
  • @pOne 6 tisíc ročně pokud je to jen MTB jsou pěkný čísla :)
  • Tak jsem se dneska konečně tady i zasmál. Nic na váš úrok. 😂
  • upraveno 22. únor 2021
    pOne napsal(a):
    kafka: 6tis rocne neni spatny, jses docela jezdic! Zelenej traktor uz jsi hodil ze skaly, ze mas tolik casu na kolo? :-)
    Traktor funguje stále, jenže už beze mne. 

    Na kole jezdím už několik let, ale loni sem se do toho opřel. Dosud sem měl naježděno za rok nejvíc něco přes 4000 km, loni přesně 6081 km... 

    Podíval sem se třeba do Mariánský Týnice, do Plas, na Kladskou, Prameny, Skoky, Rabštejn nad Střelou, krásná cyklostezka je na Manětínsku - Baroko... Ono konkrétně v okolí Manětína můžeš jezdit na kole lesem klidně celý den, sjedeš na Lipí a do Manětína se pak vrátíš odpoledne od Lešovic.
    Post edited by kafka on
  • Připomina mi to minulou sezonu
  • Já se koukám na odstup Litvínova a pak si zjistím, že do předkola play-off jde i 11. a 12. tým. Tak to je pohoda. Titul bude  =).
  • Čéče, Kafko, porazit Liberec s takovým lazaretem, to musí bejt ohromně KVA-LITně koučovanej tým, ty indijání. To bysme ani nemuseli snad vypadnout už v prvním kole. Vypadá to na Litvajz, tak to nebudem mít daleko. To tady domácí se potrmácí asi až na Moravu nebo dokonce do Slezska.
  • AJR: Zavidim. Muzete si dat ONLINE klobasu pres ZOOM.  =)
  • @pOne

    Já tedy vidím možnost západočeského play-off jako poměrně reálnou. Já bych do toho šel  :)
  • kjetek:
    Do play off série s vámi bych šel určitě taky, alereálnější je ten Litvajz. Po včerejšku si netroufnu odhadnout, jestli ztratíme za pět kol pět bodů na Pardubide.
  • upraveno 25. únor 2021
    kjetel: Tak uz pro jistotu pomalu chystej specialni nadavkove forum bez pravidel tady  =) =) Ta live-nevrazivost se bude muset ze stadaku nejak prenest do bezpecneho online prostoru.... :)

    Edit: Mozna bude na miste i nejaka spesl hejtovaci appka..... at clovek muze okamzite hejtovat.  =)
    Post edited by pOne on
  • Arnold:
    To spíš než že vy přenecháte místo Pardubicím, tak my necháme Litvínov aby se kouknul nad nás. Šetřit se musí a do Plzně je to blíž než ke koníkům. :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters