HCE Fórum

1275276278280281591

Komentáře

  • Kafka
    Jedna vlaštovka jaro nedělá
  • vcera necekany extra dva body. dopredu se uz neposuneme a tak je treba udrzet 7. nebo 8. misto. 9 kol do konce a 7 bodu naskok. tak snad to daji, at nehrajeme s PCE. soucasne je treba vse poradne dolecit a ohravat dal nejaky mladasy. citim v kostech dlouhe play-off. 
  • upraveno 16. únor 2021
    Popravdě jsem včera čekal tak 5:1 pro Spartu a zase jeden příděl do autobusu na cestu domů. Výsledek příjemně překvapil, o to víc v jaké jsme hráli sestavě. On ten Habal nebyl vůbec špatný kauf zda se. Má motivaci protože bojuje o smlouvu na další sezóny a chytat evidentně také nezapomněl. A to že ohravame mladý kluky je je dobře.. Tak uvidíme zda se to podaří potvrdit v dalším zápase. Kometa teď rozhodně není neporazitelná
    Post edited by Screepy on
  • @pOne

    Tak snad k tomu tentokráte přistoupíme víc precizně :-). 
  • kjetel: A kdyby ne, tak si prave pripravujem ty 16lety kluky....  =)
  • @pOne ;
    Ja se v tom nejak ztracim. Spolupracujeme s Banikem a ted Piraty. Pirati spolupracuji s Bilinou a se Sasikama. Hraci Piratu muzou hrat u nas nebo v Sokolove... Mozna se to tyka i hracu Biliny, Chemnitzu a Kadane... Do toho jeste Cheb... ja jen doufam, ze to ma Pesout nekde nakresleny. Jinak by uplne stacilo, kdyby rekli ze mame pravo prvni noci k jejich junkum a rozumnel bych i ja.  
  • > @1140bxl napsal(a):
    > vcera necekany extra dva body. dopredu se uz neposuneme a tak je treba udrzet 7. nebo 8. misto. 9 kol do konce a 7 bodu naskok. tak snad to daji, at nehrajeme s PCE. soucasne je treba vse poradne dolecit a ohravat dal nejaky mladasy. citim v kostech dlouhe play-off. 

    Bohužel, to co cejtíš v kostech není dlouhé play-off ale dna.
    🤔
  • @pepin ;

    to asi jo. nemoc kralu z nadmerneho piti a jidla. jenze staci zajet do jachymova a po trose radonove vody je material v poradku. 
    k dnesnimu zapasu nastoupi ctyri starsi zaci a pro dnesek nepotrebni hraci acka se uz v jachymove koupou. uvidis tu (radio)aktivitu na lede. :)
  • 1140

    Jo,Jáchymov je fakt dobrej.Byl jsem tam 2x a nedám na něj dopustit. Po něm se cejtím fakt dobře. To ty radonový koupele. A ohledně dnešního hokeje toho vašeho moc neuvidím, bo hrajeme o půl hoďky dřív.
  • Tak dnes super 2 body 👍
  • No to asi sice jo,ale diky tomu začátku,si pořád nemůžu pomoct,měli být 3.
  • Ale taky nemusel byt zadny
  • No tak tedy vím,že nás taky nikdo nelituje,a ani to nějak nechci.No ale dostat gól kterým prohrajes 3:2 v čase 59:58, je docela věc tedy.
    A tak úplně naše věčné kamarády směr jihozápad od nás,tentokrát chápu,že můžou být naštvaný,je asi slabý slovo
  • upraveno 18. únor 2021
    kanis napsal(a):
    No tak tedy vím,že nás taky nikdo nelituje,a ani to nějak nechci.No ale dostat gól kterým prohrajes 3:2 v čase 59:58, je docela věc tedy.
    A tak úplně naše věčné kamarády směr jihozápad od nás,tentokrát chápu,že můžou být naštvaný,je asi slabý slovo
    Tuto je v pohodě. Z Třince nikdy nic nevozíme, takže je úplně jedno, jestli rozhodující branka padne v čase 0:02, nebo 59:58. 

    Ještě když Martin Straka hrával, říkal, že do Třince by bylo lepší a levnější posílat body a fotky hráčů poštou. A nic se od tutý doby nezměnilo, dál zbytečně utrácíme koruny za zbytečný a daleký výlety do skoroPolska...  :)
    Post edited by kafka on
  • Já vás lituju, že jste tak špatný =)
    Ted se vám zadařilo, tak se to zase zřejmě vyrovnalo tim, že nám v Třinci spad krajíc tou namazanou stranou dolů. Ale vzhledem k absenci Gulaše, Mertla, Eberleho a Vráblíka s Jiříčkem, což by mohla klidně bejt první pětka, je to vlastně celkem úspěch, ten výsledek, nebudeme neskromný. A chytal náhradník, kterýmu to myslim letos docela jde. Kafko, to je naše budoucí jednička, nebo jak se to s nim má? Nebo na něj nemáme práva, je na hostování?
    Jinak neni důležitý vyhrát, ale zúčastnit se, poslat tam dorostence, to umí každej =)
  • Stejně už nám jde jak vám leda o to, z jakýho Fleka půjdeme do předkola, na čtyřku to s touhle marodkou nebude, nejhůř na nás vyjde Kometa, ty letos taky nehrajou jak mistři světa a aspoň to bude mít náboj.
  • Ty už si jak Jirka Hanzlík, tuten taky vyjádřil spokojenost se včerejší prohrou o jednu branku... :scream:

    Pavlát je na hostování do konce sezony. Jestli mají koruny na to, aby ho koupili, nebo je někdo i v tutom případě přeplatí, nevím. Vím jen jedno - že nabídnout komukoliv z hráčů lepčí podmínky než Škodovka, není momentálně problém téměř pro žádný klub ELH. 
  • Dík za info, Kafko.
    Je to jak s tim zlým a hodným policajtem, já jsem hodnej fanoušek, co vidí pozitiva, ty seš ten přísnej, co je zpucuje za negativa. Důležitý je, že jsme si vědomi svých rolí a že si je náležitě užíváme. Prohra samozřejmě neni na oslavu, ale s touhle marodkou a na ledě asi nejlepšího týmu ligy, si nemyslim, že je třeba dělat z ní nějakej skandál. Tady místní padli s Motorem i Olomoucí a hele k jakým výsledkům se pak odpíchli.
    A mmch., Mertl ještě letos hrát bude, nebo japa to s nim vypadá? A taky jsem slyšel, že ten netrenér, co ho furt kritizuješ, je tam prej schvalně, aby do toho moh mluvit Straka, jinej by si to nenechal líbit, tak jestli je to takhle podle plánu, tak je to asi cajk, ne?
  • upraveno 18. únor 2021
    Pokud chceš vyhrávat, musíš se nejdřív naučit prohrávat a z proher se poučit. Nějak takhle to říkával v dobách trenérských pan trenér Marek Sýkora.
    Mě nevadí prohra, vadí mi, že jeden z trenérů je s ní spokojenej, protože výkon jeho týmu rozhodně žádný důvod ke spokojenosti nedával.
    Mimochodem, branku Třince trefili jen a pouze 18krát - stejný počet střel měl Třinec za poslední třetinu. Jsou zápasy, kdy trenér může být na svůj tým hrdej, přestože prohrál, protože na ledě nechali hráči všechno - včera to ale rozhodně neplatilo...

    Říkají, že Mertl by moh naskočit na play off - ale já osobně tutomu nevěřím.

    Ty máš vážně pocit, že Martin Straka ještě do něčeho v pilsklubu mluví?  

    A nazývat Čiháka trenérem je dost velkej úlet, čoveče...
    Post edited by kafka on
  • Tak licenci má, tak je trenér, ne? Řidič taky neni jen ten, jehož řízení se ti zamlouvá =)
    O tom, do čeho Straka mluví, nemam žádný pocity, slyšel jsem tohle, tak si to ověřuju u tebe, páč ses účastnil těchhletěch schůzek vedení a přátel klubu a vůbec ses o dění v klubu zajímal, tak počítam, že máš nějaký info.
    No a se střelama, to máš složitý, já jsem docela fanda do těch pokročilých statistik, hlavně teda v NHL, takže vim, že kromě střel na bránu máš taky střely mimo a střely zblokovaný, celkem to dělalo u nás 32 střeleckých pokusů a to je docela dost. Například teď co proběhlo dvojutkání mezi Edmontonem a Winnipegem, tak to bylo na střely na bránu 36:21 a 14:21, na střelecký pokusy 60:39 a 26:45 a na góly 5:6 a 3:2. A viděl jsem oba mače a v ani jednom mi nepřišlo, že by se jeden z týmů flákal, nebo by působil dojmem, že patří o ligu níž. A s těma absencema, co jsme měli, se asi nedalo čekat, že Třinec přehrajeme, ne? Nesmíš bejt tak přísnej a náročnej =)
  • upraveno 18. únor 2021
    Ať si klidně statistici počítají co chtí! Gól může padnout jen a pouze ze střely, která trefí branku... Jen tak pro zajímavost kolikpa měl Třinec, proti těm našim 32? Vypálil nějakých 69, nebo ještě víc?

    A copa říkáš na "posílení na play off"? Michnáč, Dočekal a Indrák. Tuto znamená dle mne jen dvě možnosti. Martin už do toho nemluví, anebo vůbec nemá peníze. Upřímně řečeno, nevím, copa je horší.  
    Post edited by kafka on
  • To s tim trefením branky, tos řek moc hezky, stejně jako s tim poučením z proher. Ještě bych dodal, že puk je kulatej a hraje se 60 minut =)
    Jasně že Třinec střílel víc, je favoritem a hrál doma, to už tak chodí, zřejmě jsme hráli "ze zabezpečený obrany" a "na brejky"  =) Navíc mu zřejmě nechyběl prakticky celej první útok.
    No a posily, co já vim, tak my nikdy nijak extra neposilovali. Posilovaly Vary přep play off? Litvajz? Dycky když přivede Sparta zvučnou posilu, tak se řehtáš, jak zas akorát vyhodili spoustu chechtáků a jak jim to stejně bude prd platný. Koho jsi čekal? Když se všichni uzdraví, tak to bude ok. A sportovní ředitel je Vlasák, ne? A ten zatim i s omezeným rozpočtem dycky ten tým nějak postavil, že jsme ostudu neudělali. Jak jsme na tom s rozpočtem, do toho fakt nevidim, tak nemůžu hodnotit, ale letos si asi nemůže moc vyskakovat nikdo.
  • upraveno 18. únor 2021
    Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    To s tim trefením branky, tos řek moc hezky, stejně jako s tim poučením z proher. Ještě bych dodal, že puk je kulatej a hraje se 60 minut =)
    Jasně že Třinec střílel víc, je favoritem a hrál doma, to už tak chodí, zřejmě jsme hráli "ze zabezpečený obrany" a "na brejky"  =) Navíc mu zřejmě nechyběl prakticky celej první útok.
    No a posily, co já vim, tak my nikdy nijak extra neposilovali. Posilovaly Vary přep play off? Litvajz? Dycky když přivede Sparta zvučnou posilu, tak se řehtáš, jak zas akorát vyhodili spoustu chechtáků a jak jim to stejně bude prd platný. Koho jsi čekal? Když se všichni uzdraví, tak to bude ok. A sportovní ředitel je Vlasák, ne? A ten zatim i s omezeným rozpočtem dycky ten tým nějak postavil, že jsme ostudu neudělali. Jak jsme na tom s rozpočtem, do toho fakt nevidim, tak nemůžu hodnotit, ale letos si asi nemůže moc vyskakovat nikdo.
    Je dle mne divný nakupovat drahý hráče, když mám k dispozici 15 útočníků a 10 beků a před každým play off přikoupit třetího gólmana, jak to dělá rudá chátra už několik let.

    A druhej extrém je vzít na hostování tři hráče do čtvrtýho útoku ( z nichž jeden ještě ani nezačal trénovat, pač jeho rameno je i po operaci stále v prdeli ), v době kdy mám 8 bojeschopných dospělých útočníků...

    Když už máš rád statistiky, mrkni se na naši soupisku před titulovým play off, porovnej ji se současnou a pak napiš, copa Ti vyšlo... 
    Post edited by kafka on
  • Vyšlo mi, že letos zřejmě nejsme uchazečem o titul. A vlastně jsem ani nic porovnávat nemusel. A ty jsi nespokojený, páč bys chtěl, abysme byli uchazečem o titul. No dyt řikam, že jsi přísný a náročný. No ale uchazečem o titul je reálně ta 5 možná 6 týmů.
  • Neni třeba pravda, že co je tu Straka, patříme ohledně průměrnýho umístění k těm nejlepším týmům? Vzhledem k tomu, že rozpočtem tam obvykle nepatříme, tak je to od sportovního úseku a trenérů docela solidní práce, ne?
  • > @Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    > Neni třeba pravda, že co je tu Straka, patříme ohledně průměrnýho umístění k těm nejlepším týmům? Vzhledem k tomu, že rozpočtem tam obvykle nepatříme, tak je to od sportovního úseku a trenérů docela solidní práce, ne?

    A v tom je ten problém. Straka se vrátil a od tý doby hrajeme imrvére vo titul a né tu soutěž kde hraje blbej s pitomým.A některejm to zevšednělo a maj roupy. Koukni na fórum kam Kafka píše. Neskutečně mě nasralo jak se moh posrat blahem když Michnáč s Bolkou namazal na góla. Jak tam nadávaj na klub kerýmu fandí(ehm, prej fandí). Jenom tam kritizujou a sami uměj hovno. V tutom svým způsobem "závidím"místním.
  • Kafko kolik je vůbec váš roční rozpočet a kolik z toho jde na Áčko?
  • Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    Neni třeba pravda, že co je tu Straka, patříme ohledně průměrnýho umístění k těm nejlepším týmům? Vzhledem k tomu, že rozpočtem tam obvykle nepatříme, tak je to od sportovního úseku a trenérů docela solidní práce, ne?
    Tuta éra už končí, bohužel...
  • Type your comment@pepin

    Péťo, myslíš to samý fórum, kdepa tě zabanovali, protože ses tam přes neustálý upozorňování choval jako debil?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters