HCE Fórum

1273274276278279591

Komentáře

  • @pOne tvl s tin at jde k Lukasenkovi hazet lopatou 🤬🤬🤮
  • pOne: A na Pardubickým foru jsou ho stejně schopný omlouvat a tvrdit jaká je to kampaň proti Dynamu.
  • Tu Zlatou Helmu by taky měli pojmenovat Zlatá Helma Komety Brno. Tam jakmile je nějaký hráč z Komety takl mu tu helmu uhlasujou za každou cenu. Těm jsou ty akce ostatních úplně jedno. :)
  • Screepy: Ja moc nerozumim tomu, ze na nej okamzite nekdo z olomouckejch nenastoupil. Tywoe, takova vrazda a spoluhraci delaji jakoby nic... Trest naprosto ok. 2 zapasy mu odpusti a bude to na peti... PCE fans dejavu se zlepsujici se formou PCE hokeje?  :)
  • Ty jo, koukam, že my už s kokainistama a běloruským prasetem nehrajeme. Dvanáct kol do konce, to to uteklo. Pak vyřadíme v předkole Olomouc a v play off vypadnem s Třincem. A od příštího roku už budem bez Gulaše hrát ten klidnej střed tabulky jako vy =)
  • AJR: Vy ten hokej mate naplanovanej jak serial na nove....  =)
  • Čas opět vyhrát. Přijíždí poslední Motor!

    Kdo ty nadpisy paneboze pise  :/ 
  • > @pOne napsal(a):
    > Čas opět vyhrát. Přijíždí poslední Motor!
    >
    > Kdo ty nadpisy paneboze pise  :/ 

    Filip Mikulášek 😊
  • Ty jeho nadpisy jsou jak nahozy od Hufiho...  :)
  • Ty jo, Hufi. Kde ten je? 😁
  • @pOne
    Minimálně mezi fanouškama a vedením to jsou poslední dobou Velmi křehké vztahy =)
  • Zatímco předtím to byla spíš Rodinná pouta :p
  • @Arnold_J_Rimmer jak se to dokaze zmenit, driv byste za hlavniho nacelnika dali ruku do modrobilyho ohne, klidne 52x a ted je koukam skoro na javorovym blacklistu..
  • Jak u koho. Jsou lidi který pokládám za hysterky
  • upraveno 5. únor 2021
    U vás to s Madetou zatim vypadá na Velkou sýrovou loupež =)
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • Type your comment@Arnold_J_Rimmer

    On si asi jen pan redaktor myslel ze je v klidu prejedem. Jenze my posledni dobou hrajeme s obranou pripominajici emental.
  • Mikulasek neMikulasek koukam, ze jsem v kurzu 4.4 vsadil na spravnyho kone. Ne ze by me to tesilo....
  • Tak koukám že ten tým měli fakt rozpustit, hráče pustit po hostovačkách, ušetřit nějaký prachy a zase se sejít v květnu
  • no, ty kjavo. dneska doufam, ze dostanou trochu cocku. driv to bylo o nepromenovani sanci a dneska bych rekl, ze to bylo o pristupu. nemuzu si pomoct, ale dneska na to pulka hodila bobek. zabranskyho bych nechal klidne 3-4 zapasy sedet a at hraje nas hrac ze sokolova. ten si toho mista v muzstvu bude vazit. 
  • Čas opět vyhrát. Přijíždí poslední Motor!

    =) =) =)
  • No nevím no,co si o tech výkonech už myslet
  • upraveno 5. únor 2021

    3 výhry z posledních 16 mačů, mně to přijde celkem jasný =)
    Snad ani Oilers ve svým temným období (cca 2007 - 2014) nehráli tak hrozně!

    Mmch. člověk by nehádal, že třeba Třinec měl šňůru 10 zápasů, ze kterých vyhrál jen 2 v prodloužení.

    předkolo máte v kapse, doma - venku bez diváků neni důležitý, tak se teď můžete nakapsovat při sázení B)
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • @pOne

    No však Motor opět vyhrál. Pravdivý titulek  :).
  • Víte co hoši, jděte do míst kam slunce nesvítí..já jsem poměrně shovívavý člověk, ale taková tužka co se teď odehrává v našem podání to je i zvracení škoda. Rozpusťte led a zhasnete.. 🤮
  • Tak to já bych shovivavej nebyl a řeknu to napřímo. Takovou sracku co naši borci teď předvádějí jsme tady neviděli od doby kdy jsme spadli z ELH. 😠
  • > @Skopec napsal(a):
    > Tak to já bych shovivavej nebyl a řeknu to napřímo. Takovou sracku co naši borci teď předvádějí jsme tady neviděli od doby kdy jsme spadli z ELH. 😠

    Amen 😢
  • Jak to říct slušně...jestli vás to hoši nebaví,tak to kurva nehrajte...

  • Přesně tak.A Karel by vás měl nakopat víte kam :#
  • Jsou dvě možnosti, buďto opravdu jsme v takovém srabu, že jak se dotkneme puku tak to smrdí vlastním gólem. Nebo fakt vyschla studna a ti kluci s vidinou toho, že je nesestupova sezóna, to mají na salámu. Těžko říct čemu víc věřit..
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters