HCE Fórum

1271272274276277590

Komentáře

  • Bongito
    Něco děláš špatně. Já svou drahou polovičku přesvědčil že Ordinace i s Čestmírem je o ničem. Sice to trvalo šest let, ale na mistrovský titul jsme si taky museli počkat 😁
  • Pánové, že si děláte srandu že koukáte na Ordinaci?
    🤔
  • upraveno 28. leden 2021
    pepin
    Nepsal jsem nic o tom, ze jsem na to koukal s ni. Vzdy jsem si pustil psko a hral nhl  =)
    Post edited by VANEKnaZDI on
  • Nikdy to nepriznam 😂
  • Ale já psko neumím hrát. Tos ho musel pouštět úplně někomu jinýmu.
  • Jak to říkal Komenský?Zapírat,zapírat,zapírat.
  • Pro zachování duševního klidu si některé věci odpouštím. Na kanále pro seniory běží od osmi Jistě, pane premiére, což je lepší náplň :-).
  • Ja jsem se dival na ten hokejovy diskusni krouzek, no byla to takova slatanina na jedno tema se spoustou dilcich podtemat, ktery je potreba resit. Nekdy ta diskuse zabihala uz uplne bokem, Zaruba to mohl mit trochu lepe zmoderovany. Vsichni strasne dobre vi co nam chybi, ale prostredi se v podstate nemeni, tak jsem zvedav, zda to expertni tymy apod. jakymi se tam ohaneli, vyresi..
  • Koukam, ze se tady resi furt resi Pesan a spol a misto toho bychom meli resti dobry tah naseho vedeni, kdy podepsali nasi (nyni) nejlepsi lajnu na dalsi sezony. Myslim, ze Beryho a Fleka maji taky pod smlouvou - takze kostra zustava... za me teda kloboucek.

    Jo a (s odpustenim) na ty pindy jsem vcera koukal jen chvilku. se nakonec dohodnou, ze do 9-ti let jsme skoro nejlepsi ve svete, ale problem je potom. pak ctes, ze nejvesti problem skloubit skolu a hokej. nejhlasiteji to rika Zvejkal, kterej to v minulosti ladil zejmena s prispevkama od rodicu na ruku na udajnou posilovnu. mezitim ma Kral a spol hlavu az po ramena v pozadi vladni garnitury, protoze jim (svazu i klubum) Hnilda slibil prachy. no a stejne se chova Guma s Jagrem. Uz to fakt zacina vypadat jak v tom fotbalu, jen se tady toci mensi prachy. :angry: 

    no nic, budu se tesit, ze treba dneska dame gola. vysledek az druhorady, protoze se nechci jeste vic nes.at pred vikendem. :)  
  • Přesně tak, gól by byl fajn :)
  • upraveno 29. leden 2021
    A to jsme tu nedávno mysleli pomalu na první Fleky :D 
    Post edited by Screepy on
  • Když už sme u toho Fleka, mohli byste konečně poslat domů, už se nacestoval dost...  :p


    A jinak mě Vaši naštvali tím bonzováním u Ujčíka...
  • Tak Granak za nás už asi nechce hrát
  • Kafka
    Když on doma je. Z Marianek to má do Varů blíž
  • Type your comment@VANEKnaZDI

    Hokej ho ale naučili v Klatovech a v Plzni... :)
  • ....ještě ze se letos nesestupuje 🤦🏻‍♂️ Místo toho aby jsme zkusili posílit na místech kde nás tlačí bota tak nás ještě hraci opouštějí.
  • Kafka
    Hokej se učil v Mariankach a v Plzni ho to přestalo bavit 😁
  • Kafka a než šel do Plzně tak hrál už za Vary
  • takze plutnar zpatky, granakum plat usetren, vetsina tymu podepsana na pristi sezonu = cekam noveho centra do prvni lajny =)
  • Ale Flek poprve soulozil ve Varech... :#  ty voe co je tohle za debatu. profesionalni kariera je spojena (zatim) s varama, az nebudou prachy tak pujde jinam protoze ho ten hokej zivi. predpokladama, ze spis do ciziny nebo nekam kde mu daji jako v cizine...
  • 1140bxl napsal(a):
    Ale Flek poprve soulozil ve Varech... :#  ty voe co je tohle za debatu. profesionalni kariera je spojena (zatim) s varama, az nebudou prachy tak pujde jinam protoze ho ten hokej zivi. predpokladama, ze spis do ciziny nebo nekam kde mu daji jako v cizine...
    Hecování, vole ne!  :)
  • plasa napsal(a):
    Přesně tak, gól by byl fajn :)
    Aspon tycku!
  • Něco mi říká, že dnes budete slavit hetryk! :)
  • tak za chvilku. se zavrenyma ocima vidim jak jim napiname sitku v brane... :)  pak oci otevrua a jdu se podivat z okna na auto a nastesti nemusim byt bolehalvi za nic vdecnej :)
  • upraveno 29. leden 2021
    Splněno :))  pískej konec :)
    Post edited by Screepy on
  • MY kdybychom chtěli tak proměnit  aspon jednu přesilovku..
  • To byla kasa. Konečně se to Filipovi povedlo 👊🏻💀👊🏻
  • Filipe parada
  • Filip nam zavrsil kafkou predpovidaneho hetryka 😄 luxus..
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters