HCE Fórum

1270271273275276591

Komentáře

  • Hlavně obrana je katastrofa,když koukám na Vejholda nebo jak se jmenuje, to je hnus.Také Rohan a slavná Plzeňská posila hrají tužku.
  • @kafka no taky moc nechapu proc jste po nem sahli, vlastni mlady mate kvalitni, Prospal rekne na plnou hubu co si o nem mysli a tomu neni duvod neverit..nechapu.
  • upraveno 27. leden 2021
    Screepy napsal(a):
    @kafka no taky moc nechapu proc jste po nem sahli, vlastni mlady mate kvalitni, Prospal rekne na plnou hubu co si o nem mysli a tomu neni duvod neverit..nechapu.
    Jako je fakt, že máme velkou marodku a máme teď k dispozici zdravých jen a pouze 12 útočníků a to včetně juniorů  M. Langa, Maláta a Přikryla! Takovou brutální situaci nepamatuju a jít do play off s takovým torzem je sebevražda. Někdo přijít musel a podle mě ještě bude muset přijít, jinak se můžeme z play off odhlásit, pač nemáme žádnou šanci.

    Ale že vezmeme zrovna takovýho lempla se mi vůbec nelíbí.
    Post edited by kafka on
  • Kafko,je strašně zajímavý že o Michnáčovi zrovinka ty řekneš že je to lempl a pánové co vedou hokej v Plzni se mu dokonce sami ozvali a přitom bych řekl že tomu hokeji malinko víc rozumí jak ty kterej na zimáku jenom postáváš u klandru a jenom u toho piva nadáváš a kritizuješ.A další objekt tvý kritiky koukám přichází z Vítkovic.
  • Type your comment@pepin

    Milé jelito.

    O Michnáčovi řekl, že je lempl, Václav Prospal, který hokeji tak trošku rozumí. To samé o něm řekli svýho času trenéři Kadaně, kteří se hokejem živí. No a do třetice ho ze stejnýho důvodu nechtěla ani rudá chátra, přestože je to její odchovanec... :p

    Jojo, Dočekal - férovej chlap! Nedávno sekl hokejkou do koulí Knota. Bejvaly doby, kdypa se v Plzni hledívalo i na charakter příchozích hráčů. 

    Jenže Tvůj kamarád Píčus není schopnej sehnat prachy a tak se teď bere každej, kdo není drahej... :#

  • Kafko,vím že nepoznáš rozdíl mezin hodinkama a holinkama ale když jsem si přečetl co o Michnáčovi řekl labil Prospal,tak jsem tam o tom že je to  lempl nic nenašel.Ale to tobě vůbec nevadí. :p
  • upraveno 27. leden 2021
    pepin napsal(a):
    Kafko,vím že nepoznáš rozdíl mezin hodinkama a holinkama ale když jsem si přečetl co o Michnáčovi řekl labil Prospal,tak jsem tam o tom že je to  lempl nic nenašel.Ale to tobě vůbec nevadí. :p
    Ty fakt nemůžeš dělat nic jinýho, než nádražáka, pač jestli si to skutečně četl, atk nepochopíš ani psanej text!   =)

    Je to flink, nenechá si poradit, sepsul Prospal útočníka. Ten odchází do Plzně.

    Zkus mi vysvětlit rozdíl mezi pojmem flink a lempl a neboj se toho!

    Post edited by kafka on
  • Já to věděl že ten rozdíl prostě nepoznáš.
  • pepin napsal(a):
    Já to věděl že ten rozdíl prostě nepoznáš.
    Zkus poprosit přítele Googla, třeba Ti pomůže...

     Flink a lempl je totiž jedno a to samý, označujou naprosto stejnou kategorii lidí. Jen každý výraz pochází z jiný řeči.

    Což Ty ale nikdy nepochopíš, protože neumíš ani česky...

    No a jestli je Prospal labil, tak by mě zajímalo, copa seš Ty.  :)
  • Tvl, se nám sem přišli poštěkat dva indoši :)
  • Aspon se tu neco deje 😄👌
  • Kafko, uz jsem tu prezdivku parkrat cetl na vasem foru. Ale muzes mi rict komu rikate Píčus? :D
  • VnZ: to by me taky zajimalo, tez jsem to zahledl. Komu a proc? 😄🤔
  • Screepy
    Snad kvuli odmitani sponzoru a nenaplneni rozpoctu

  • Koukam, že Kafka je i jazykovědec. Jsem si ten google teda dal, abych se poučil, a píše to, že obojí z němčiny, tak možná jiný řeči budou jiný nářečí. Jako se třeba v Plzni řiká, že něco je už trochu silná káva, zatimco ve Varech je to velká káva =)
  • =)
    Jó, to von je takovej toužimskej Gigant. Všude byl, všechno zná a všechno umí ale hodinky od holinek von nepozná.
    😂
  • Na Giganta ma ale copyright zokej, to zase bacha.... 
  • @Arnold_J_Rimmer

    No a až dojde na velkou a silnou kávu, tak to bude něco :-).
  • Já bych nic nedal za to že ten toužimskej byl první. Ale hádat se nechci bo si fakt nejsem jistě v kramflecích. Ale pár let ho pozoruji proto jsem ten dojem nabyl.
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Kafko, uz jsem tu prezdivku parkrat cetl na vasem foru. Ale muzes mi rict komu rikate Píčus? :D
    Matějka, protože se neumí chovat jako člověk ani během jednání s fandama a dokonce ani se sponzorama ( několik jich proto dokonce z pilsklubu odešlo ), lže 24 hodin denně a je ještě víc blbej, než nejblbější nádražák z Chebu...
  • upraveno 28. leden 2021
    Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    Koukam, že Kafka je i jazykovědec. Jsem si ten google teda dal, abych se poučil, a píše to, že obojí z němčiny, tak možná jiný řeči budou jiný nářečí. Jako se třeba v Plzni řiká, že něco je už trochu silná káva, zatimco ve Varech je to velká káva =)

    A jaký je rozdíl mezi lemplem a flinkem? To si tam našel, nebo ne?
    Post edited by kafka on
  • Kafka
    On u vas dela Vanek? :D
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Kafka
    On u vas dela Vanek? :D
    Ano, styl jednání mají oba stejný... :)
  • @kafka a jak se stane, ze se takhle najednou novej Vanek vyloupne? To je kamos nejvyssiho nacelnika?
  • Screepy napsal(a):
    @kafka a jak se stane, ze se takhle najednou novej Vanek vyloupne? To je kamos nejvyssiho nacelnika?
    Vypadá to tak a možná, že nejen kámoš...
  • @kafka

    Upřímně jsem to úplně nehledal, v tomhle jsem asi neměl nějakej názor, že bych se jako stavěl na stranu pepina, jen mě zaujalo, že je obojí z němčiny, tak jsem zvědav, cos myslel těma jinýma řečma, ty zdroje nejsou nic moc, wikislovník a nějakej slovník cizích slov online, žádnej Ústav pro jazyk český nebo tak něco, třebas máš pravdu.
    No a pokud bych měl říct, jak to mně jako zní (a to neni ani názor, spíš takovej pocit, takže žádná velká hodnota), tak flink je někdo, kdo by moh, ale nechce se mu, je to flákač, zatimco lempl si myslim, že je aspoň zčásti někdo, kdo ani moc neumí, že má jako obě ruce trochu levý, i když se zároveň taky nepřetrhne.
  • Koukáte na ČT Sport? Ten Pesan je obrcocot
  • A na to jak nemám rád Zárubu má u mě zlatého bludišťáka jak jede do Pesana 👍
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters