HCE Fórum

1269270272274275590

Komentáře

  • Příchod Habala mi přijde celkem rozumný krok, nic proti Hamrlovi s Horákem, ale ti kluci zatím nejsou plnohodnotnou dvojkou, jako byl třeba Bednář, je třeba, aby se ještě trochu "vychytali". Podle čísel Habala na Slovensku to nevypadá zle, myslím, že by to mohl být důstojný zástup za Novase.
  • upraveno 19. leden 2021
    pOne napsal(a):
    Mě se moc líbí Zábranskýho reakce na arogantního tupouna Pešána!  

    Pěkně hezky mu naložil...
    Post edited by kafka on
  • Hm, zajímavý posuny mezi lajnama... tak snad :)
  • ... a to mě tak napadlo, nakolik lajn budou asi hrát dneska PCE? :)
  • PCE mely nalajnovano dobre. Nam by lajna nejakyho dobryho matrose bodla....
  • Šašci takhle projebat zápas...obrana proste hnus 🤮
  • To je neskutečný umění takhle prosrat skvěle rozehranej zápas.  Co předvádí kompletně naši v obraný činnosti je taková bída,že by nestačila na na konec první ligy.😫🤮
  • Nemam nic proti Pešoutovi, libi se mi jeho utocnej a jak on rika moderni styl hokeje, ale kdyz nemame rozdiloveho hrace třeba jako byl kašička nemelo by se myslet vic na zadni vratka?? Kde je to ze jsme hrali na rychle protiutoky ze zabezpečené obrany?? to je sice hezke ze v jejich pasmu tam dokazeme nekdy udelat peknej vitr s tim ze se protoci utok s obranou, ale k cemu to je kdyz pak vzadu jsme totalne jalový...nestihame...dostavame goly z predbrankoveho prostoru kde proste naši stoji a jen koukaji???
  • ja si myslim, ze by nemely zacit hrat nejaky beton. trochu vidim problem v komplikovane rozehravce v obrane. driv to slo hned ze tretiny a ted mi nekde prijde, ze ten puk v nasem pasmu trochu predrzujou, protoze chteji rozehrat az moc presne. je treba vydrzet a ono to pujde...
  • Soucasne bych rekl, ze je snaha o komplikovanou koncovku. Vcera tomu borci na outuuu rikali "cupovani obrany". Jenze na cupovani obrany se nehraje. Hraje se na goly. A co tam zazdili v prvni tretine, to nam pak na konci chybelo.....

    Ono ale popravde ...... nez koukat na nejaky hnusy a prohry 0-1, 1-2 ... to radsi at to ma smrnc, padaji goly a je to zajimavy .... ikdyz hold tedko ten smrnc pro nas konci spis spatne nez dobre..... Pamatuju na doby, kdy jsme doma dostali prvniho gola a bylo v podstate vymalovano, mohlo se jit na parek, domu a spat....

    Porad musime byt nohama na zemi. Vcera proti nam stal souper, kde tecou jinaci penize. To samy predtim Liberec. Tak to holt nevyslo, neda se svitit.
  • Mě mile včera překvapil Venca lepilo mu to jako za mlada...ona se celá druhá lajna zvedla a pomůže to i Berymu..
  • Kontrolní otázka, můžeme letos spadnout? 🤔😠
  • Možná na prdel, z našich výsledků 😢
  • @Skopec

    Spadnout se letos dá leda do tý žumpy beznaděle, kde se plácaj Budějice, ačkoli s dvaceti body náskoku na Zlín se vám to povede jen těžko. Zejtra derby, koukam, že hrajete poslední dobou pěknou tužku, takže za tři body, což nám dá náskok 14 a v podstatě už s předstihem titul krále západu po základní části, jo to by myslim šlo B)
  • panove, klid. Pesout uz muzstvo chysta na play off :-) proste ladi formu, aby byla optimalni az to zacne. do ctyrky bychom se nedostali stejne a do 12. mista budeme. ta soutez je tak vyrovnana, ze je v podstate jedno s kym hrajes a vzhledem k divaku i zda zacinas doma nebo venku. jen to hosi nesmi preladit. :-) porad verim, ze Rachunek se rozjede (v pdoste nemame 1. lajnu) a az se vrati Plutnar tak trochu obzivne i defenziva. ale jeste tu jednu posilu by to chtelo, ale neni love neni laska 
  • Dneska se hraje derby a tady je velký ticho... B)
  • Jak je to bez divaku a v nasem soucasnem rozpolozeni, tak asi neni o cem diskutovat :))
  • Co dělá Rohan na přesilovce?
  • Nevim hosi, prvni tretina me jen presvedcila o tom, ze je to jak jsem psal vyse. Prechod pasma tragedie, presilovky tragedie, jedna jedina sance Hladonika. Nevim co se stalo, ale tohle neni vubec dobry :/
  • Jediny co mě napadá je to zda chodí klukům prachy
  • No, ta hra je fakt strašná :(
  • Druha tretina dobra, sanci dost,jenze jsme jalovi, pak jedna presilovka Plzne a je hotovo. Proc ja se divam, akorat jsem.zas nasranej..
  • Tvl my nejsme schopny dat ani gól. Mě se zda, ze na to snad serou schválně.
  • upraveno 26. leden 2021
    Kreténi. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
    Post edited by Jiri72 on
  • upraveno 26. leden 2021
    Uz to prosim nedavejte v TV. Z vostudy kabat.🙄 My bychom potrebovali dat nejakou Dubnofku, ktera zapadne kam ma i kdyz to bude nejhnusnejsi gol roku. Jediny pozitivum na dnesnim zapase je snad jen Habal, za goly nemohl a zbytek pochytal bez zavahani. A zatimco jsem furt slysel v TV Gulas, Gulas, Gulas..tak u nas leda prd, to je ten rozdilovy hrac, ktery ted u nas zatracene chybi. Vloni to byla cela prvni lajna, letos tam bohuzel nikdo nevycniva nebo respektive ted aktualne.
    Post edited by Screepy on
  • přes 150 minut bez golu??? super hosi...jen tak dal B)
  • No.... a ted Bolka, Trinec, Sparta......  =) =) =)
  • Já bych teda neřekl, že ste hráli špatně. Jen Vám to tam nespadlo a třeba to jak chytil Frodo tu Vaší tutovku za stavu 0:1, byla pro nás neskutečná klika...

    Akorát teda ty Vaše přesilovky jsou na úrovni Olomouce - to znamená nekoukatelný a neefektivní. Je fakt, že my patříme dlouhodobě mezi úplně nejlepší týmy v oslabení, ale z vašich mnoha přesilovek měla koule a byla nebezpečná jen jedna jediná... 


  • souhlas s kafkou. myslim, ze jsme nebyli nejak extremen horsi ve hre. problem je v koncovce a v hroooooooznych presilovkach. v tech chybi Kase uplne nejvic. jeden z hracu to rikal v rozhovoru, ze zacatku sezony jsme takto vyrovnana utkani vyhravali a ted je prohravame. snad se brzo vrati Plutnar a treba jeste nekdo prijde do utoku. az bude repre pauza, tak ty usilovky potrenuji. do te doby je treba nejak prezit...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters