HCE Fórum

1268269271273274590

Komentáře

  • Ve Sportu na přestupech online se píše, že by se měl z Vítkovic zpátky do Varů vrátit Vojtěch Polák. Nevíte někdo o tom něco?
  • V Brně končí Němec ten by se do obrany hodil 🙂
  • @cliffburtonhungry to mi přijde dost nepravděpodobný, ten se tu nerozloučil úplně v dobrém, ale možný je všechno, každopádně nás teď pálí pata úplně jinde.. 
  • swaty: Ja jsem mel Ondru Nemce rad. Kometu nesleduju. Ale kdyz jsem koukal, tak Ondra (diplomaticky receno) zadna hitparada. Mozna jen nahoda.....
  • Type your comment@Kylekatarn 
    a ta zkratka VOK znamena Volebni Organizace Karla (Holoubka)? jsem presevdcen, ze zde vanek jedna jen na pokyn KH. KH se proste nemusi se STAN a hlavne Piraty. a dokonce bych rekl, ze jde vic o teplo nez o hokej...
    kazdopadne pro pametniky - si pamatuji jak na hokeji ve varech byl tehdy zelezny jako senator nebo europoslanec za to bizarni hnuti nezavislych a uz tehdy se tam vanek nejak motal. panove proste nevidi, ze jejich doba je pryc. kdyz ne ted tak priste. divne je ze to nevidi KH a porad sazi na blbe kone (aspon v politice) :-)  
  • A Ondra Nemec ve vsi ucte k nemu uz je taky trochu za zenitem, leda by si tu chtel odbrousit za nejakou spravedlivou gazi rok, dva..aby vedle nej vychoval novyho obrance neco jako tehdy s nim Reznicek.
  • @Kylekatarn

    To by bylo na dlouho  :). Spíš jsem střílel, že třeba díky ANO je ve finančním výboru na kraji a sestavoval městský rozpočet.
  • upraveno 15. leden 2021
    Ad. Němec teď jsem koukal na statistiky a letos jen 6 asistenci a -5. Myslím že by naší obraně ještě mohl pomoct. Otázka je za kolik 😂
    Post edited by swaty on
  • Ty jo, koukám, že jsem uplně zazdil tipovačku... teda ne že by nás tam bylo hodně, ale teď už tam Kjetel vyloženě sóluje :)
    Jinak k politice jen drobnost, názor. Nemyslím si, že by KH sázel v politice na blbý koně. Spíš je to otázka osobních a obchodních vazeb a hodně asi toho, že ne každý chce být Karlovým koněm :) 
    Jsem hodně zvědavej na herní projev dnes bez K a L. 
  • Já jsem jen zvedavej,koho tam místo Kasičky,a Laukyce dosadí :)
  • Každopádně budou kluci chybět,to bez debat
  • @kanis místo jednoho už je zpět Rachna :)
  • Bude chybet konkretne centr prvni lajny. A to neni ubec jednoducha vec.....
  • Jak bych dokoknce rekl, ze to byl (nejen centr prvni lajny) nas nejlepsi hrac. Radost na nej koukat jak hraje. No bude to zajimave a jsem zvedav jak se toho Mikus zhosti...
     
  • 1140bxl: Presne tak jsem to myslel....
  • Tak já myslím, že dobrý :) ale uvidíme ještě s Olomoucí, ten jejich krasohokej nám zas bude určitě chutnat, pokud potvrdíme, věřím že se pomalu vrátíme na správnou kolej
  • Slusne Banik dneska! V 59. min. to bylo jeste 4:2!!

    https://m.onlajny.com/match/index/date/2021-01-16/id/310250
  • Tak prvni tretina slusna haluz. Vetsi hnus jsem asi letos jeste nevidel......

    No a jeste kasa jako tecka nakonec.....
  • @pOne to je olomoucký syndrom
  • @plasa

    Nejhorší je, že já teď taky zapomínám tipovat  :).
  • No, díky bohu za ty dva vyhraný zápasy, mít z týhle 4 zápasový série doma třeba jen 3 body by bylo dost bídný. Rachna dal moc pěknej gól, tak jen houšť a větší kapky a myslim, že Mikúš se nám na centru první lajny taky chytne. 
  • Za 6 bodů jsem rád a bylo vidět i zlepšený výkon všech na ledě (jenta obrana dost skřípe). Jak na tom jsme, se ale uvidí teprve teď v dalších 5 zápasech, kde hrajeme s těmi co jsou kolem nás. Máme na to, ale musí makat celý zápas tak jak v první polovině sezony.
  • Body dobry. Bojovnost vyborna, protoze obe vitezstvi byla za velke casti vydrena (hlavne to s OLO). Jen nevim, zda bych k Flekovi s Rachunkem nezkusil Hladonika. Vsichni bojujou, ale prijde mi ze svoji hru predvadi Cernochova formace a trochu i Skuhraveho lajna (i kdyz tam mam vzdy obavu zda bude cas na to aby 34 dojela do mista kam ma. jinak tam vzdy brani 4). Obranci trochu predrzuji puk, protoze chteji rozehrat presne. Driv to slo ze treti rychleji. mozna nam tam hra proti silnejsim bude svedcit, jelikoz nebudou vymyslet komplikovane rozehravky. 
    presto si myslim, ze by to jeste jednoho utocnika chtelo. rozhodujici jsou vsak prachy. at nedelaji zadne harakiri. v nejhorsim at si pujci kveru a osmika ze SO. 
  • Za mě je trochu překvapko, proč neskusíme ze Sokolova třeba mladýho Guta, mladej šikovnej centr...určitě by stál za vyzkoušení..

  • Guta nezkusime protoze je Sparty. A rekl bych, ze ta ho i plati... Hral bych hrace ye Sokolova na nez muzeme dosahnout...
  • 1140bxl
     Urcite? Pred odchodem do zamorske juniorky hral jen za Chomutov.
  • upraveno 19. leden 2021
    Pone
    Pěkný, líbí se mi ta otevřenost. Tady někdo přijde, někdo odejde a nic se nedozvíš
    Post edited by VANEKnaZDI on
  • VnZ: Presne tak. Ja teda obcas nad trejdama Komety kroutim hlavou. Ale zas na druhou stranu pak Zabransky otevrene (asi) rekne, jaka je situace a citis z toho, ze to ma vahu, co rika.... Ve smyslu: Ja jsem tady sef a hotovo, ja delam to, co uznam za nejlepsi. 
  • Omluva za Guta. Predpokladal jsem, ze kdyz ho zastupuje Sivek a jako nadejny junior je V SO, ma na nej prava SPA. Jenom spekualce, potvrzene to nemam. takze sorry...

    Zabransky - je to hezky cist, ale to vse muzes rict pokud mas dlouhodobe uspech. pak mas takovy typky, kteri budou argumentovat 25 lety v pozici GM a budou vsem pro smich. kazdopadne bych na nasem webu uvital castejsi rozhovory s Pesoutem. a to i s ohledem na sirsi kadr acka. v so mame skoro pulku muzstva a tak by me zajimalo jak se mu kdo jevi i s vyhledem do budoucna (Klejna, Sik a dalsi mladi).   
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters