HCE Fórum

1267268270272273591

Komentáře

  • Horák nehorák, o to víc se ti kluci mají snažit mu vzadu pomoct, když ví, že tam stojí mladej kluk a ne mu nechat dát bůra kurde, ještě doma..na 4 goly doma musíš vítězit i kdyby nevim co..
  • Můj názor,možná blbej,ale je takovej,že kluci jsou pretaveny.
    Jasný,každej má stejný podmínky,ale tím stylem co hrajeme,se prostě tohle hrát nedá dlouho,v tak náročným programu.
    Navíc jak se říká,golman toho taky hodně v mansaftu dělá,a když se mu nedaří, zastoupí ho druhý.U Nás?Sice Hamrla celkem dobrý ale pri vší úctě.Silnou brankářskou dvojku prostě také nemáme.
    Sečteno, podtrženo.Ten tým makal, šlapal, vyhrával,dokud byl v pohodě,teď jsou fakt asi utaveny,a nejde to no.
    Kéž by byla nějaká repre přestávka.
  • Já teď něco napíšu,podívejte na Třinec.Ty jdou taky totálně pod dekou.Tu sérii,maj ještě horší,nez my.Akorat meli tedy lepší postavení v tabulce,a teď jsou 3.
    Prostě na každého jednou přijde krize.Ono se to zase otočí.V pátek věřím ve 3 body,a pojede to.
  • Jo, taky jsem si říkal, že to může souviset s fyzickou pohodou. Napadlo mě to, když jsem viděl to odevzdaný nedojíždění soupeřovejch brejků. Buď na to prděj a nebo to fakt nejezdí. Další faktor asi je to, že ta naše hra je myslím postavená trochu na riziku s tím, že okna dozadu se prostě párkrát za zápas otevřou, ale taky s tím, že se podaří to vepředu přestřílet. No a když do tohodle systému vpadne to, že nejedou nohy, tak je vymalováno.
    Ještě k Rachnovi, jsem zvědavej co bude s první lajnou, spíš asi po odchodu Kašeho s Laukem. Aktuálně mám lehkej dojem, že první lajnu ještě víc utopil. Situace v týmu viz výše a do toho přijde do první lajny typ, co se v předchozí štaci nepotkal s formou. Tak snad to bude dávat smysl a mít význam po tom, co ty dva zmizí.
    No co, v každém případěto jsou takový úvahy a prostě se uvidí. :)
  • Nebylo kdysi heslo - klid, nohy na stole a doutnicek? :-) treba kluci dostali trochu do tela v tom mezicyklu okolo svtaku a ted trochu tahaj nohy. vsechno se proste chysta na zelenej valec do play-off.
    trochu problem vidim v brance. novotny potrebuje trochu odpocinout a horak/hamrla dle meho nemaji jeste kvalitu Bednare v prvnim roce.
    rachunek se chyti. potrebuje trochu chytnout zpatky ten spravny drive a pujde to. az kluci pujdou do ameriky, tak nejvetsi problem vidim v kasem. lauko je fajn, ale hru tymu on nedrzi...  
  • CHTĚL JSEM ROZFOUKAT HOKEJOVÉ TEPLÍČKO

    Svazový šéftrenér a kouč národního týmu Filip Pešán reaguje na kritiku osobností, některé názory Radima Vrbaty nebere jako argumenty

    Došlo mu, že v lecčems přestřelil a mohl se vyjádřit jinak, lépe. Za to, že pustil do světa vyjádření o příkladné práci na svazu a chabé pracovní morálce v klubech, si Filip Pešán na mnoha prestižních hokejových adresách vysloužil tvrdou kritiku. Ze svých postojů však neuhne. „Tutlání a zametání problémů pod koberec nikomu u nepomůže,“ tvrdí šéftrenér svazu a kouč národního týmu.

    PRAHA – Svými názory po návratu dvacítky z Edmontonu rozdráždil už tak otrávené prostředí českého hokeje. Ten si na přehlídce budoucích světových es znovu ověřil, že oproti smetánce šlape vodu. Do Filipa Pešána se pustili například Tomáš Vlasák, Milan Antoš a naposledy v pondělním vydání Sportu Radim Vrbata. „Slušná nálož,“ okomentoval to včera šéftrenér Českého hokeje. A pustil se do obhajoby svých myšlenek, o něž si deník Sport řekl.

    • Trváte na svých názorech po příletu dvacítky z mistrovství světa, anebo byste dnes rétoriku mírnil?

    „Kritický jsem byl záměrně. Doufal jsem, že tím rozfoukám teplíčko českého hokeje. Na tiskovce jsem neměl prostor na obšírnější vysvětlení, lítala jedna otázka za druhou. Vím, že jsem se některých klubů dotkl. Ne všechny pracují špatně. Nicméně za svou kritikou si stojím a jsem rád, že se něco začalo dít.“

    • To začalo. V prostředí vaše výčitky vyvolaly bouři, pohoršení. Z další strany se ozývalo, že konečně někdo řekl naplno pravdu. Tak jako tak je český hokej rozdělený. Co podniknete, aby se z toho něco vytěžilo?

    „Vyvolanou diskusí jsme dosáhli minimálně toho, že kolem tématu zúžení mládežnických soutěží už se nechodí jako kolem horké kaše. Schválená redukce se neuskutečnila pouze vinou nástupu covidu. Nyní máme alespoň jasnou zprávu od klubů, jakou reakci si přejí. To samé si přeje i svaz. A tak se i stane.“

    • Jenže po zeštíhlení soutěží se i na svazové půdě mluví aspoň dekádu. Všichni se shodnou na stejném postupu a redukce trvá mraky let. Proč?

    „Nerad bych komentoval dobu před mým nástupem, na svaz jsem přišel v květnu 2019. Za poslední dobu se vynořily mraky expertů, kteří mě nařkli z neschopnosti zredukovat z mé pozice soutěže. Kdo se pohybuje aspoň v blízkosti řídících funkcí, ví, že takhle to nefunguje. Nemohl jsem nastoupit a přes léto změnit formát soutěží. Ale s kolegy jsem velmi pečlivě připravil redukci od další sezony. Byl to zřejmě můj nejdůležitější a vůbec první krok v pozici šéftrenéra, který jsem si sám vytýčil. V prosinci 2019 jsem projekt představil na výkonném výboru, bohužel přišla epidemie koronaviru a podle mého velmi správný zásah svazu odložil změnu o rok. Ale měl bych k tomu ještě malou poznámku.“

    • Jakou?

    „Takový důkaz či narážka, jak je to se snahou zužovat soutěže. V roce 2016 proběhl aktiv zástupců nejvyšší juniorské soutěže. Z něj vyběhly ven dvě varianty nového uspořádání. Přičemž první variantu osmnáct účastníků, kde šestnáct týmů postoupí do play off, odsouhlasilo patnáct týmů ze sedmnácti. Proti tomuto paskvilu vystoupily dva kluby. Plzeň a Liberec. Události posledních dní ale ukázaly, že spousta klubů v tomto směru změnila názor, což je dobrá zpráva pro český hokej.“

    • Ve vaší pozici je nutné cítit podporu klubů a vůbec hnutí. Po posledních reakcích v médiích věříte, že ji máte?

    „Některé výroky na moji adresu mě samozřejmě mrzí. Už do té tiskovky jsem šel s tím, že na moje názory nejspíš přijdou ostřejší reakce. Naprosto chápu rozhořčení Tomáše Vlasáka, Plzeň patří mezi kluby, které s mládeží pracují nejlíp v republice. Měl jsem hovor i s Liborem Zábranským, který v Kometě rovněž pracuje výborně s mládeží. Na datech, která máme na svazu k dispozici, je to i vidět. Odlišná byla jen forma. Libor Zábranský mi zavolal, Tomáš Vlasák své postoje řešil prostřednictvím médií. Každý na to má právo. Kritiku vnímám, nic jiného jsem ani čekat nemohl. Doufám, že následnými kroky kluby přesvědčím, že to s českým hokejem pořád myslím velmi dobře. Věřím, že emoce z posledního týdne mohou mít pro další vývoj českého hokeje pozitivní vliv. Bez kritiky, poplácáváním po zádech, se neposuneme. Já ani kluby.“

    • Vlasák udělal pouze to, co vy. Přečetl si o práci klubů v médiích, reagoval zrovna tam. Kdyby mezi vámi byl těsnější kontakt, což bych očekával, mohli jste si i zavolat. Vlasák a posléze i Radim Vrbata upozornili, že do klubů jaksi nejezdíte.

    „Během prvního roku ve funkci jsem si naplánoval cesty do klubů na druhý rok z důvodu, že jsem nechtěl jezdit neznalý věci a problematiky ze svazového pohledu. Chtěl jsem v klubech mluvit už s nějakou zkušeností, věcně. Ve chvíli, kdy jsem cítil, že dobře znám prostředí i ze svazové strany, začal jsem společně s Karlem Mlejnkem (kouč U20) a Jakubem Petrem (kouč U18) jezdit po klubech. To bylo zkraje minulé sezony. Kluci objeli téměř všechny extraligové celky, já vyrazil do šesti. Potkal jsem se s manažery, s hlavními trenéry áčka, s trenéry mládeže. A hádejte, kde byla moje první návštěva?“

    • Hned po Liberci? Nevím.

    „V Boleslavi. Tam jsme se Karlem Mlejnkem potkali s trenéry áčka Radimem Rulíkem, Pavlem Paterou, byť krátce, pak i s trenéry akademií. Bohužel těsně před mojí návštěvou se sportovní ředitel Vašek Nedorost omluvil ze schůzky. Víc se k tomu nechci vyjadřovat. Další plán návštěv a i hokej zastavil covid. Od té doby se nemohlo cestovat, tudíž odpadly i mé cesty.“

    • Do Plzně vás přes deník Sport pozval i Tomáš Vlasák.

    „V Plzni byl Karel Mlejnek, jinak o dění v tomto klubu mám hromadu informací od reprezentačních kolegů Martina Straky a Jardy Špačka. O dění a práci v klubu vím do nejmenších detailů.“

    • Extraligové kluby jsou špičkou ledovce, právě do nich směřují proudy hráčů z regionů. Tam byste se měl ukazovat, zjišťovat na vlastní kůži, co a jak, čerpat podněty. Nebo ne?

    „Určitě. Ale já mám pravidelné mítinky s klukama, kteří mají tyto oblasti na starost. Ať je to Pavel Geff ert nebo Vláďa Krampol, řadu zpráv dostávám od regionálních trenérů. Vím spoustu věcí o činnostech v menších klubech.“

    • Asi si nemusíme říkat, že by vaši návštěvu vzali jako vstřícný a milý krok.

    „Vůbec se tomu nebráním. Nad nikoho se nepovyšuju, nemám problém se někde potkat. Na druhé straně není v silách jednoho člověka objet celou republiku.“

    • Vlasák s Vrbatou vám dali jasně najevo, že vás v pozici šéftrenéra neberou. Cítíte potřebu jim mínění vyvrátit? Anebo to nepovažujete za nutné?

    „Rozhodně mi to není jedno. Potřebu přesvědčit je rozhodně mám. Zároveň se domnívám, že z obou borců mluví hlavně emoce. Kdyby kluci cítili tak velkou nedůvěru vůči mně od samého začátku, předpokládám, že by se ozvali dříve.“

    • Vrbata vám nevěří od první chvíle a svá slova podpořil argumenty. Není to pouze o emocích. Vezmete si z jeho slov poučení pro sebe?

    „Vzít si z toho můžu hodně. Radima respektuju jako výborného hráče. Ale víte, ono je trochu naivní domnívat se, že nastoupíte do vysoké pozice na svaz a hokej rázem otočíte o 180 stupňů. Některé jeho kritické výhrady neberu a nemyslím, že by byly podloženy argumenty. Ale má na ně právo. S Radimem se určitě potkám, jestli…“

    • Jestli?

    „Potkám. Hotovo.“

    • Tvrdí, že vám klub z Boleslavi leží v žaludku, a proto se dějí kauzy kolem Michala Teplého a podobně. Má pravdu?

    „Z pohledu bývalého libereckého trenéra je to náš nejbližší rival, zápasy s Boleslaví byly vždy velmi speciální. Jak pro mě jako trenéra, tak i druholigového hráče. Jinak ovšem nemám s klubem sebemenší osobní problém. Má kritika na adresu bývalého libereckého hráče Michala Teplého absolutně nesouvisí s jeho přestupem do Boleslavi.“

    • Tak proč se o Boleslavi vyjadřujete s prominutím jako o zkurvené Boleslavi?

    „Rád bych se ohradil. Není pravda, co Radim zmiňoval, že bych Michalovi vyčítal, že odešel do zkurvené Boleslavi. Sprosté slovo padlo, ale v jiné souvislosti. A mám na to svědka. Martin Straka stál půl metru ode mě.“

    • Vaše verze?

    „Nikdy jsem Michalův přestup neřešil. Začal jsem na něj řvát v zápalu tréninku a teď budu citovat naprosto přesně: Kurva, tady seš na srazu nároďáku, tady budeš zařezávat! Takhle si trénuj v tý zkurvený Boleslavi!“

    • To je panečku obrat.

    „Pak jsem mluvil s Vaškem Nedorostem, omluvil jsem se mu za spojení zkurvená a Boleslav. Ale zároveň jsem Vaškovi řekl, že by spíš on měl Michala sprdnout, že trenér nároďáku musí nutit hráče, aby v dresu reprezentace kvalitně trénoval… Za vulgaritu jsem se omluvil, ale neměla by zastírat jádro věci – a tím byl špatný přístup hráče.“

    • Na jedné straně brojíte proti vynášení dění z kabiny ven a pak jako by to ve vašem případě při komentování chování Teplého na Karjale neplatilo. Jak se v tom vyznat?

    „Vynášení kabiny je v mých očích citování toho, co jsem mu osobně měl říct. Tedy podání Michala, který to šel zatepla říct lidem z klubu. To, že trenér veřejně okomentuje hráčův přístup v tréninku, to v žádném případě vynášení není. Neudělal jsem nic jiného, než jsem zhodnotil neadekvátní přístup hráče v pozici hráče národního mužstva. Všechna následující prohlášení a další články k tomu jsou ty momenty, které Michalovi mohou ublížit. Ale nikoli můj komentář. Tutlání a zametání problémů pod koberec nikomu nepomůže. Ani Michalovi.“

    • Kdybyste s tím nevyšel a vyřídil si to s Teplým osobně, nebylo nic, co by mu ublížilo. Sám od sebe jste zmínil, že doufáte, že se bude stydět, až si to o sobě přečte.

    „Ač to tak nemusí vypadat, Michalovi fandím stejně jako dalším českým hráčům, co bojují o NHL. A pořád doufám, že ho má kritika může nakopnout, změnit. Což se nám v Liberci během společné práce moc nepodařilo, to uznávám. Nejsem si jistý, zda Michalův přístup vůbec změnit šel. Ukázkou toho všeho byl jeho odchod do zámoří a nenávrat do Liberce. Z toho mi vychází, že ani jemu neseděl styl naší práce. Budu doufat, že Boleslav bude mít víc štěstí.“

    • Neříkejte mi, že Teplý je takový fl ink, že se mu nikdo nedostane pod kůži a neporadí si s ním. Nota bene nejlepší akademie v republice.

    „Netvrdím, že chyba nemůže být na straně Liberce, a konkrétně i mojí. Věřím, a je to i v zájmu českého hokeje, aby Boleslav k Michalovi komunikační kanál našla.“

    • Blesklo vám hlavou, zda má smysl v pozici svazového šéftrenéra pokračovat? Neuvažujete o rezignaci? Když už jsme u toho, i já se domnívám, že máte víc pozic, než zvládnete.

    „Ale ono nejde pokládat jednu pozici vedle druhé, pak je sčítat a divit se, kolik toho Pešán dělá. Koučovat národní tým, k tomu být šéftrenér, který má určovat směr té lodi, to jsou spojené nádoby. Nejde to proti sobě a není to celé ve fázi, že bych uvažoval o tom, že z časových důvodů roli šéftrenéra opustím. Mám kolem sebe tak silný tým kolegů, že společně odvádíme dobrou práci. Po týdnu a vlně kritiky to nevypadá, že se to dá zvládnout, ale já si myslím, že dá.“

    • A když nebude řeč o čase, ale o diskutované nedůvěře hokejového hnutí?

    „Je logické, že v médiích dostávají prostor hlavně hlasy kritické, ale právě z hokejového prostředí se mi ozvala řada lidí, kteří můj přístup podporují.“

    • Před šesti dny jste mluvil o tom, že svaz svou práci nemůže dělat lépe. Přiznáte teď, že jste měl k němu mnohé výhrady v roli libereckého šéfa?

    „Můj pohled určitě jiný byl. A taky důvod, který jsem chtěl po příchodu na svaz rychle změnit. Na místě mi došlo, že svaz málo komentuje svoje kvalitní projekty, málo komunikoval přes média. O spoustě dobrých věcí, které se na svazu děly, jsem v Liberci neměl šajn. A ano, také jsem býval kritikem nastavování věcí, kritikem šíře soutěží. Ale jak jsem už řekl, po nástupu na svaz jsem potřeboval čas na poznání prostředí a seznal jsem, že většina lidí tam pracuje dobře. Jenom ten kanál předávání informací ven nebyl ideální.“

    • Vzal byste si hodně nynějších svazových kolegů do Liberce?

    „Spíš bych si všechny své kolegy z Liberce vzal na svaz. Ale i spoustu nynějších kolegů trenérů bych si vzal do Liberce. Drtivou většinu ano.“

    • Svaz dělá vše na maximum, jak tvrdíte. Jen jaksi poslední medaile sahají do daleké minulosti. Co teď? A nebavme se prosím jako loni o tom, že první výsledky reforem přijdou za deset let.

    „Mně se ale opravdu hrozně těžce hodnotí práce mých předchůdců. To mi nepřísluší a navíc jsem svazovou práci významně nevnímal, komunikace ze svazu ven podle mě nebyla dostatečná. Jak jsem zmínil, velmi výrazně zredukujeme soutěže, což může mít efekt v krátkodobějším horizontu. Netřeba čekat deset let. Za deset let chci mít vychované hráče z malých i velkých klubů, kteří budou ctít směr, jímž hodlá český hokej jít.“

    • A pokud se to klubům nepovede, dostanou pokuty? Zmínil jste, že svaz vůči nim razantně přitvrdí.

    „Ale já netvrdím, že kluby mohou za všechno. A když nebudou medaile, přijdou pokuty. To je nesmysl. Hnutí musíme spojit, což na druhé straně neznamená, že nedostatkům v práci budeme nečinně přihlížet.“

    • Jak?

    „Budu dělat práci dál, jak ji dělám, a vynasnažím se kluby přesvědčit, že když přidáme na všech frontách a ve všech částech hokeje, tak se zvedneme. Především musíme začít u malých dětí, zlepšit atmosféru tam. Máme spoustu materiálu, který chceme prezentovat do hnutí dál. Hlavně co se týká přístupu k dětem a k výchově mladých hráčů. Tam vidím obrovskou a historickou chybu, kterou se stále nepodařilo napravit. Těsně před dokončením je materiál s názvem Vize 2025. Jde o velmi široký manuál, obsahující řekněme i filozofické věci, je to zevrubně popsaná strategie práce s dětmi. Touto vizí chceme hokej přesměrovat o kousek jinam. Od toho se musíme odpíchnout.“

    • Rozumím tomu, proč jste zmínil, že je nutné zvednout pracovní morálku. To platí pro všechny obory a profese. Vždy to lze dělat lépe. Jenže jak toho docílíte?

    „Narážel jsem na to, že svaz posílá manuály, navštěvuje kluby, svaz se snaží přesvědčit kluby o správnosti cesty, ale pořád je to o tom, že v klubech pracují trenéři s hráči a s rodiči. Já nikomu neurčuju, co přesně se má kde dělat. Neexistuje žádná svazová dikce, z níž nelze uhnout. To je nesmysl. Myslím, že od Milana Antoše jsem si přečetl, že výsledkem mého metodického manuálu zasílaného do klubů s cílem určit hráčům správné herní návyky, je zanďour a couvání dvacítky v zápasu s Ruskem. A jestli tohle je jako to, co se má dít?“

    • Není tomu tak?

    „To je míchání hrušek s jablky. Herní návyky nemají s herní taktikou vůbec nic společného. Nikomu neurčuje herní systémy, bavím se o návycích, které by hráči v určitém věku měli mít na adekvátní úrovni. Na tom pracujeme, to jsou videa a materiály, které do klubů posíláme. Je mýlka domnívat se, že nařizuju klubům, zda hrát s levým křídlem dozadu, nebo napadat pravým křídlem. To je omyl jednoho z našich současných hokejových expertů.“

    • Máte za to, že se v českém hokeji málo dře? A že jde o manko, které nás dělí od velmocí?

    „Jednoznačně. Právě sem svými názory mířím. Naši hráči nejen že nemají adekvátní dovednosti, oni nemají ani potřebnou kondici. Což je atribut, který se dá natrénovat. S tím ovšem svaz nehne, to je přesně ta práce v klubech, kterou jsem na tiskovce kritizoval. Svaz pomůže s redukcí soutěží, ovšem každodenní práce, tlak směřovaný na hráče, je věcí klubů a samozřejmě samotného hokejisty. Platí, že jsme na hráče velmi málo nároční, v kombinaci s nedostatečnou konkurencí a soutěživostí máme současný stav.“

    • Řadu lidí z branže dráždí, že jste často viděn v klubu Bílých Tygrů. Teď to můžete vyvrátit. Je vaše propojení s Libercem nadále těsné?

    „Mé zapojení v Liberci je takové, že můj bývalý kolega a velmi dobrý kamarád Patrik Augusta si se mnou párkrát do týdne zavolá. Zhodnotíme zápas, jednotlivé hráče, protože do Liberce se na zápasy jezdím dívat. Tedy i na jeho soupeře. Sem tam si Patrik zavolá o poradní hlas. Jinak v Liberci absolutně žádnou roli nemám.“

    • Ale na zápasy chodíte celkem pravidelně. Proč ne i jinam? Do zázemí se kromě diváků může. A mohly by vás o konzultaci požádat i jiné kluby?

    „Tomu se v žádném případě nebráním, ale v současné situaci je pro mě nejpraktičtější zalézt si na místo v liberecké aréně, kde mě nikdo neruší, a sledovat oba dva týmy na ploše. A zavolat mi může kdokoli, nemám s tím žádný problém.”

  • @kafka díky :) Vypíchnul bych z mnohého jednu větu "Na druhé straně není v silách jednoho člověka objet celou republiku." Hlavně že je v silách sedět jednou prdelí na třech židlích Pešáne. Tvl jestli jsi dobrej manažer, tak si uděláš fahr plan a máš z toho dvě, tři služební cesty za měsíc neboli to, co kolikrát obchoďák menší firmy musí stihnout za měsíc až dva. Tak tu nemel sračky. Jednou jsi sednul do funkce, tak podle toho jednej. 
  • Diky Kafko

     Odlišná byla jen forma. Libor Zábranský mi zavolal, Tomáš Vlasák své postoje řešil prostřednictvím médií. Každý na to má právo.

    Vlasakovi se divi, ale kritizovat Teplyho prostrednictvim medii s doufanim poradne ostudy pro hrace nevadi.
  • kafka diky za clanek. kazdopadne to trochu potvrzuje tu moji predstavu o ucelove provokaci ze strany Pesana. je to takovej machyrek, ze bych mu nechal cas at se ukaze na svazu co umi. zatim to pred nim nikdo nezmenil a mimochodem si myslim, ze mnoho jeho tvrzeni je spravnych. doklad je, ze E jako tym s absolutne minimalnim rozpoctem je schopna hrat extraligu na urcite urovni a urcitym stylem.  
    K tomu vyrazu "zk.rvena Boleslav". Pokud to bylo tak jak to vypravi, prijde mi (u dospeleho tymu) trochu divne tohle tahat na verejnost. By jinak Ivana Hlinku museli poslat posmrtne do pekla za slovnik ktery on pouzival...
    Pokud ale chtel zlepsit komunikaci, tak se chova jak slon v porcelanu. 
  • B) Pardubice's drugs, alcohol and other substances buffet has been expanded...
    https://www.hokej.cz/trable-pro-dynamo-opora-tymu-mela-pozitivni-dopingovy-test/5054228
  • http://nhl.cz/taxi-co-predstavme-si-tzv-taxi-squad-cestujici-nahradniky/5022904

    Tady je možná důvod proč jsou kluci stále u nás. Hráči hrající na farmě se letos těžko dostanou do prvních týmu v případě zranění nějakého hráče.
  • https://www.hokej.cz/sestrihy-20-kola-sokolov-zostudil-slavii-a-skvely-vecer-pro-kolin/5054232

    Slavia schytala sedmigólový výprask od Slavie. Bude mít tenhle propadák následky? Uvidíme, teď se mrkněte na sestřihy uplynulého kola Chance ligy.

    Proc to ta Slavie dela? Komu tim pomuze?  =)
  • Další plán návštěv a i hokej zastavil covid. Od té doby se nemohlo cestovat, tudíž odpadly i mé cesty.

    Tywoe, to jako nemaji Zoom, MS Teams nebo WhatsApp?? Vzdyt pokec o hokeji se da strihnout i takhle....
  • Takže Kasicka i Laukyc už hrát nebudou ju?
  • Type your comment@Screepy

    Arogance z Pešána stříká víc, než Vřídlo...

    A to nemluvím o tom, že několikrát v tom článku lže.
  • pOne napsal(a):
    https://www.hokej.cz/sestrihy-20-kola-sokolov-zostudil-slavii-a-skvely-vecer-pro-kolin/5054232

    Slavia schytala sedmigólový výprask od Slavie. Bude mít tenhle propadák následky? Uvidíme, teď se mrkněte na sestřihy uplynulého kola Chance ligy.

    Proc to ta Slavie dela? Komu tim pomuze?  =)
    Nikdo nezná Tvoje slabiny líp, než Ty! Podle mě právě proto Slavia Slavii tak rozšvíkala... :)
  • upraveno 14. leden 2021
    pOne napsal(a):
    Další plán návštěv a i hokej zastavil covid. Od té doby se nemohlo cestovat, tudíž odpadly i mé cesty.

    Tywoe, to jako nemaji Zoom, MS Teams nebo WhatsApp?? Vzdyt pokec o hokeji se da strihnout i takhle....
    A o pár řádků níž se sám přiznává, že do Liberce jezdí velmi často...

    Jak říkám, je to arogantní lhář!  :s

    Anebo dostal od ministra zdravotnictví vyjímku jen na cesty do Liberce? :p
    Post edited by kafka on
  • pOne: koukal jsem na ten sestřih a buď tam mají jenom zpomalené, záběry a nebo se Slavie se Sokolovem dohodli, že se v tomhle zápase moc nebude bruslit. Přijde mi to vše strašně pomalé. A nebo mi to zpomaluje prohlížeč? Jestli se zápasy první ligy jezdí v tomhle tempu, tak se nedivím že ti mladasove z Litoměřic pak na MS nestíhají.
  • @kafka @pOne stačí se sejít v zasedačce ve třech lidech s rozestupy a rouškami a normálně se sejít, děje se to prakticky všude, byť samozřejmě teams apod. je úplně jasný řešení, takže jen výmluvy, výmluvy, výmluvy, něco jako Havlíček sedící na dvou ministerstvech. Zajímavý je, že do Liberce jezdit stíhá v pravidelných intervalech na celý zápasy, tvl, jeden takovej zápas Pešáne to máš dvě a půl hodky, už jsi mohl být z Prahy skoro ve Zlíně na schůzce.. 
  • Vossy: To bude zpomalene. Nektery akce Baniku pekny!
  • Type your comment@kafka hele v cem konkrente lze. Krome jeho trapnych vymluv proc nekam nejel? Mimochodem si nejsem jistej zda bych seftrenera reprezentaci hodnotil podle toho kolikrat byl v Trinci nebo ve Varech. To si fakt muze zavolat i z LIB kde predpokladam bydli...
    Ze ma arogantni zpusob komunikaci preci videli vsichni uz kdyz byl jmenovanej. Si vzpominam na ta jeho vystupy jeste kdyz byl v benatkach. at se tedy ukaze machyrek. vic posrat uz to nemuze. pokud snizi pocet ucastniku, donuti vsechny kluby makat na rychlosti a nasazeni jednotlivych hracu, zacne se ta situace zlepsovat, tak at si klidne s prezidentem MBL kontrolujou kdo ma co v garazi. LIB dal (i za prispeni jinych) jako organizaci do kupy. nevim zda by bylo lepsi jit zpatky k modelu ze bud Lojza nebo Ruza...  

  • Lže:

    >  o své roli v Liberci, když tvrdí, že tam žádnou nemá.

    > o tom, že Teplýmu fandí a přeje mu vše nejlepší - kdyby mu fandil, nenakydal by na něj tuny špíny, ale vyříkali by si vše mezi sebou.

    >  o tom, že se nad nikoho nepovyšuje - tuto je dle mě největší lež, pač pokud je někdo tak moc arogantní zmetek jako je on, uznává jenom sám sebe, všichni ostatní lidi jsou pro něj póvl.

    > samozřejmě, že lže i v tom, když tvrdí, že svaz nemůže dělat víc pro mládežnický hokej, a že na svazu dělají vše dobře.

    A našlo by se několik dalších lží...
  • Pešán moc dobře ví, jak si teď nakakal tímhle velkohubstvím do svýho hnízda a taky moc dobře ví, že vybruslit z toho nebude jen tak, protože si proti sobě poštval řadu poměrně vlivných lidí. Vono to chce totiž trochu politiky Halík a ne se vyjadřovat všude jak vidlák ze 4. cenový, jednou mám funkci, tak se taky musím podle toho chovat a vyjadřovat, i když si myslím co si myslím. Všechno to, co řekl, se dá říct úplně jiným způsobem. Vona to ve výsledku je špička ledovce, ale taky to o lecčems vypovídá.
  • @Screepy

    A proto jsem teď zvědav na výsledek Žokejových častějších výletů na politická kolbiště. O zábavu bude postaráno. 
  • V celku Lehigh Valley strávil minulé dva ročníky. Celkem si za Phantoms připsal v 91 duelech 42 bodů za 15 gólů a 27 asistencí. Po této sezoně mu končí tříletý nováčkovský kontrakt s ročním příjem 787 500 dolarů, z čehož je 87 500 podpisový bonus. Na farmě ale jeho příjem klesá na 70 000 dolarů.

    ....to bysme mohli preplatit! =)
  • Type your comment@pOne
    A jeste k tomu temer 50% dan
  • Jako ale ten system AHL kdy spolu hrají tři, čtyři týmy ve skupině a každý s každým sehraje okolo 13 zápasů je stejně strašně divnej. Je fakt že je to pořád boj o NHL takže si asi nikdo nedovolí vypustit ani minutu, ale musí to být na hlavu hrát pořád kolem dokola se třemi týmy.
  • Type your comment@kjetel

    Nerad bych se pletl, ale myslím, že to byl právě Vaněk, kdo způsobil, že se Venca s Brdlíkem trhli od VOKu a teď sedí v krajský radě v opozici, místo toho aby byli součástí vládní koalice.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters