HCE Fórum

1266267269271272590

Komentáře

  • Opět ta produktivita.
  • Dneska spíš o štěstí. 😩
  • Koukam že posledních 10 zápasů přišla na západ Čech nějaká výsledková krize. Zlatý body s 11 útočníkama po návratu 2 juniorů. A náhradním golmanem, kterej chytil nějakou hodně dobrou formu.
  • Takže tu máme tradiční po vánoční sešup? Paráda :/
  • Přátelé, nějak se nám tu rozšiřuj trudomyslnost. Jsme sedmí. I kdybychom spadli ještě o jedno dvě místo níž, budeme pořád tam, kde jsme před sezonou doufali, že budeme. Mezi náma a třeba takovým Litvajzem je hromada bodů. Každej tým si vybere v sezóně slabší období, tomu se nevyhne nikdo. Zachovejme klid, teď máme krásně hratelnej los, hoši se zase chytnou. :) Nemáme manšaft, kterej by měl na to bojovat o TOP 4. Pořád hrajeme nad plán. Turnaj, kde hraje blbej s pitomym je hluboko, hluboko pod náma. Buďme za to rádi.
  • I am glad Tomáš Rachůnek came back!  :) 

  • Přesně tak, moje řeč
  • I když teda Polokone teď celkem šmikaj jednoho za druhým,a kurefsky nás dotáhli..S těma když vyhrajeme z 3 bodíky,bude to důležitá výhra.
  • Tak v prvním zápase domácí šňůry se zatím se chytáme. 0:3 po druhý třetině. 😠
  • To je ideální začátek =)
  • Hold to teď klukům nelepí,to se stane každýmu v sezoně.
    Ono to bude zase lepší.
  • Hoši tak s tímhle se běžte vy....

    @kanis
    V tomhle s tebou nesouhlasím, to ze se nezadaří a přijde špatná série nebo deka tak ok, to beru, to chápu ale ze dokážou hrát v Plzni tak jak hráli když se dařilo,jezdili, bojovali,stříleli atd jen Plzeň měla proste štěstí ze se k nik puk lépe odrážel a naši nebyli schopni dat gola z tutovek a pak jen o 2 dny později předvedou ten hnus co dnes předvedli, úplně jinej tým, jiná hra...to už mě klidným nenechává to už je něco spatne
  • Doma se nedaří no dle představ.Cim to je taky nevím.
    Venku hrajou lépe,to je pravda
  • upraveno 10. leden 2021
    Tak koukám, že někteří tady ještě nesundali růžový brejle ze zápasu s Motorem a stále se plácají po zádech, že se vlastně h...o děje. Na kolika prohraných zápasech tahle série skončí, na 5 ,9 nebo vice? A že teď máme ještě pár bodů náskok na mužstva za nami? Ten se tak rychle může rozplynou,že budem brouzdat v přízemí tabulky do konce sezóny. Vás fakt baví koukat se na hokeje,kde prohráváme jeden zápas za druhým? Ve 4 z těch pěti prohraných zápasů, jsme hráli úplnou bídu, kterou snad nepředvádí ani poslední Motor. Soupeři stačí jen průměrná hra, podpořená lepším vykonem sveho brankáře a sem tam dobrou střelou a odnesou si tři body. Protože nám teď nefunguje vůbec nic. A ani v těch přesilovkách si nejsme schopni trochu pomoc a ani v těch 5 na 3. Dneska nám to Vítek ukázal,jak jednoduché je to je proměnit. Posledního góla jsme totiž dali právě před těmi pěti prohranými zápasy v Budejkach. 
    Post edited by Skopec on

  • Pořád nechápu, jak něco takovýho mohlo oblíkat dres energie, a že mu tady byli lidi schopný fandit.
  • Další slova vystihující Pešánovo povahu z úst Vrbaty:

    „Po turnaji ve Finsku se k nám dostala informace, že během něj měla od Filipa Pešána směrem k Michalovi a před týmem létat slova jako: ‚Tak hlavně, že jsi šel do tý zkurvený Boleslavi…‘ Ověřovali jsme si tuto informaci a následně Venca Nedorost jako sportovní ředitel klubu, to napřímo řešil s Pešánem. Ten mu tento výrok potvrdil a arogantně dodal, že si může říkat, co chce. Až po dalším telefonátu a ujištění, že tyto výroky budeme řešit s prezidentem svazu a na úrovni majitelů klubů se Filip Pešán Vencovi Nedorostovi omluvil a řekl, že to tak nemyslel. Že prý je to jeho standardní forma vyjadřování a že se takto vyjadřuje i o jiných klubech. Jestli má tohle být standardní vyjadřování člověka, který hodlá zavádět novou kulturu do hokeje, jak kdysi horlivě oznamoval, to ať každý posoudí sám...“  :s 

    Více je tady, bohužel je to placený, takže nemám k dispozici celej článek.

    https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-reprezentace/389647/vrbata-pesan-o-teplem-absolutni-dno-neni-to-clovek-na-svem-miste.html 
  • @kafka to je ještě víc k blití než bylo 🤮
  • No přečetl jsem si to celý A je to docela nálož...
  • Tak tady je to celý..
  • Ja vam panove nevim. Vubec se nechci zastavat Pesana, ale strasne se mi libi, ze vsichni vi ze problem je na svazu a rozhodne ne (v zadnem pripade) v klubech. Mozna se mylim, ale neni tak trochu svaz (mimo jine) trochu reprezentovan temi kluby? Pesan byl a je arogantni. Ne druhou stranu (jeho predchudci) jako Lener byli pry prilis teoreticti, pry hrabali na sebe (Lojza), pru si nechavali platit (Ruza) atd. Rozumim tomu, ze je celkem v zajmu Sportu mit kazdy den clanek o tom jak Pesan rekl sproste slovo nebo jak si kdo mysli koho urazil. Pokud mozno ve spojeni uplne dno, absolutne nemoralni atd. Je pravda, ze spousta nasich hraci jsou spis typove Hudlerove (repre az jen pokud budu hrat to co chci) nez Vorackove. Ja bych Pesana nechal at se ukaze. V LIB i pres vsou argonaci (nebo diky ni) neco dokazal (spolu)vybudovat. Jen doufam, ze ho nekdo zacne korigovat a zacnou ty veci delat spolecne s klubama..   
  • upraveno 12. leden 2021
    @Viking67_ díky za kvalitní čtivo k odpolední kávě. Pan Pešán teď sklízí, co zasel, to je naprosto v pořádku. Ovšem to papalášství teda pochytil nějak moc rychle, mám dojem, že ho teĎ nečekají lehký časy, úspěch za ním v jeho nových třech rolích není vidět veškerý žádný, do všech se obouvá jak mistr světa, inu kdo seje vítr..
    Post edited by Screepy on
  • Nezlobte se, že ještě otravuju, ale to jsem chtěl zeptat. Umíme bránit? A mohl bych to vidět?
    Nedostali jsme v posledních 5ti zápasech asi 20 gólů po šílenejch hrubkách a obdivuhodnýmu lemplovství v obraně?
  • Horák v bráně? Vážně? Vím ze se má dávat mladým šanci, ale v době kdy potřebujeme utnout mizernou sérii a nastartovat k lepším výsledkům?
  • Tak dnes zase za 0 bodu. Mě už to klidným nenechává.
  • Nevím, kde spí první útok :/ ale asi ještě horší je, že fakt dostááme hrozný kvantum gólů..
  • Rohan a Pulpan dneska hnus...a napad dat Horáka do brány taky fakt super 👏
  • No comment. Kdyby ty polokoně alespoň něco hrály. Navrhuji, abychom příště na naši bránu stříleli i my. 🤮🤮🤮
  • S tím Horákem,bych to pochopil, kdyby naše serie měla opačnou tendenci..ale takhle?
  • Filip si potrebuje taky odpocinout. Vzdyt se hrajou tri zapasy v tydnu. Navic se posledni zapasy nedostal pres 90% uspesnosti (vim, dostava plno golu tim ze nasi beci nefungujou)
    Hamrla je na srazu 18ky, tak tam poslali Horaka.
  • No... Teď se na to už tak pěkně nekouká. Nicméně já budu pořád spokojen i za 10. místo po základní části. Asi jsem skromný  :).
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters