HCE Fórum

1263264266268269591

Komentáře

• Pìchat všechny ne ale Širovi určitě kouřit jo. Už druhej zápas a zas se ten pruhovanej blb snažil posrat zápas v náš neprospěch, což se mu dneska oproti minulému zápasu podařilo. Např. když nechal zas LBC dát rozhodující 4 gól po neodpiskaným faulu. Nevím co mu řekl Venca ale určitě měl hlubokou pravdu.
  • Tak zrovna včerejší zápas by podle mě přítomnost Kaseho s Laukem neovlivnila vůbec. To bylo podobné jako v Bolce. Prostě včera to fakt nešlo. Špatnou obranou počínaje, pokračujíc blbýma golama a končíc divnými výroky rozhodčích. Když jsem viděl tu zoufalou druhou třetinu tak to bylo na ručník do ringu, uklidnit hlavu a po repre pauze začít zas od začátku.
  • Hoši Liberec zákonitě musí jít před nás, se stačí podívat na jejich soupisku, pak na naší a všechno je hned jasnější, takže mě ten výsledek ani nepřekvapuje, ten začátek byl hodně divokej. Je mi líto Hamrly, tři fíky za 10 minut pro 17ti letýho kluka , to ti na psychice nepřidá, přitom možná ten druhý gól se chytit dal, jinak bych mu nic nezazlíval. Pravdou je, že v té první třetině ani ten Liberec nebyl nezranitelnej, ale halt to dopadlo jak to dopadlo. Rachna nám ukázal, že pořád umí dávat góly, je to škoda, ale to už je jedno. Repre pauza přichází ve správný moment.
  • Mam takovy pocit, ze Covid je na ustupu. Dnes totiz nastupuje Jarda 68
  • Hawk
    👍👍👍
  • Tak Vladaře už si z Pardubic Boston povolal zpět do kempu, takže Lauko už pravděpodobně taky balí kufry. Bylo fajn se na ty kluky tady dívat.
  • Teď píšou na Idnes, že Kaše s Laukem by měli dál pokračovat u nás, protože kluby Bostonu a Philadelphie je nepovolali zpět před blížícím se začátkem NHL. 😁👍
  • Tak jsem si to dneska v práci zapnul, v drhý třetině na chvíli vypnul, protože tam si z nás dělal Třinec trhací kalendář, na třetí zase zapnul a jsem spokojen :)  byl to pěknej hokej, my jsme se neposrali v kině, i když jsme dvakrát prohrávali, kdy jsem si říkal, no teď dostanem další a je po srandě. Trochu jsem si přál v té přesilovce v prodloužení, že by se mohlo něco stát, šance byly pěkný, ale naštěstí nám přálo v nájezdech :) Dva body z Třince se rozhodně počítají!
  • Dva body ze skoro polska zlatý. ;) Já to měl v práci na PC od druhý třetiny ale jen puštěnej zvuk , takže to bylo spíš jak z rádia.  =) A když dal Třinec třetího góla, tak už jsem v body moc nedoufal. No ale ten náš rychlej kontr na 3:3 byla v našem podání luxusní akce na Zlatej blembák. Pak už jsem dokoukal zbytek a viděl jsem že naši tam měli ještě pár tutovek , takže nakonec i Třinec byl po třetí třetině taky rád za boda. Ta přesilka v prodloužení byla dobrá, jen škoda že to Koblasa líp netrefil, mohlo bejt už hotovo. Ale na nájezdy jsem dával víc šancí Polákům, protože těch hráčů s velkejma kvalitama střelců tam maj jak sena. Naštěstí,jedinej kdo ty svoje předpoklady splnil byl jen Růžička, jinak všichni ostatní vyhořeli na skvělém Filipovi. A jak gól Černocha , tak ten vítěznej Kašeho byly náramě provedený nájezdy. =) B)
  • @Skopec jestli si to dobře pamatuju, tak v druhé třetině nás Třinec přestřílel snad 14:2, a co si budeme, to tak nějak odpovídalo obrazu hry, ta ofenzivní síla Třince je šílená, nás tam točili jak žábu v mixéru :) (nakonec po takovym vytočení padly i Třinecký dva góly, byť jeden při signalizované výhodě, ale naši už tam jezdili dobrou minutu na trojnožce, zatímco Třinecký kluci si stihli vystřídat a kolotoč se začal točit o to rychleji. Chtěl bych ale krom Kombinace Lauko - Kaše - Flek  (která byla excelentní) vyzdvihnout i tu nahrávku Galvinše na Růžičku, ještěže dávají opakované záběry, protože bych nikdy neřekl, že to může takhle sednout přímo na hůl, neskutečný. Ale naše akce byla lepší, přímočará, vlastně ukázkový příklad přesunu do útoku včetně zakončení, tam nebylo co vytknout.
  • Když screepy nadhodil toho Galvinse...
    Pamatujete, že tu byl kdysi na zkoušce a neuspěl? Tak po něm sahnul Vsetín.
  • Dobrý, Zlín dostal 10 a nedal ani jeden 😄 jsem klidnější.
  • No,snad se Rudoši dneska vystříleli a zejtra nám nechaji doma 3 body. 😁
  • @Skopec no to taky doufám 😄
  • Tak teď tomu průběhu utkání narysovali rozhodčí přímou linii k vítězství Sparty. Vymyšlený vyloučení a pak další dvě minuty za pravdivej názor od Pešouta. 😠
  • Nám stačí tak 15 minut hokeje. Neskutečný, třetí takový obrat.
  • Paráda 👍👍👍
  • Kdo čekal za poslední dva zápasy 4body?
  • Ty vole to je bomba. To jseš z naší strany v ELH ještě neviděl. 🤩
  • Letos nám stačí hrát jenom 3. třetiny. Nádhernej zápas, pak že se vánoční zázraky nědejou.  :) Strašná škoda, že tam nemůžou bejt lidi, protože při čtvrtým gólu by musela spadnout střecha.
  • To by bylo dnes nalitejch....naprostá paráda,jen škoda že bez nás...

• No co k tomu říci,ode mě no coment.Chatakter mužstva naprostej úžas,a velkej klobouk dolu.
    Nemám slov.
  • @Viking67_ nalitý jsou minimálně dva @Skopec 😁
  • Z tohodle dvojzápasu jsem popravdě čekal tak dva body a i ty by měly cenu zlata. Dnešní jsem viděl jen konec třetí třetiny a prodloužení, kde to Koblasa tvl poslal do zařízení že být tam trochu slabší síť tak to proletí skrz 😄 pak jsem viděl góly ze záznamu a co na to říct.. charakter týmu je neskutečný, spousta mansaftu by se na to už za stavu 4:0 vy.. , u nás evidentně tahle teorie vůbec neplatí 😄 klobouk dolů chlapci.
  • No na IDnes neskutečný brekot Sparťanů. Zápas prohráli rozhodčí a bylo to zaplacené a bla bla bla. Absolutně žádná soudnost.